Ufo w Polsce to fakt? Prośba do rządu RP

Kategorie: 

Powyższe nagranie jest poglądowym filmem, którego celem jest ukazanie jak dużym zainteresowaniem cieszy się w naszym kraju zjawisko UFO i kontakty z obcą cywilizacją. Można uznać, że jest to swego rodzaju sonda publiczna, która uwidocznić ma jaka część społeczeństwa wierzy bądź jest pewna, że obca cywilizacja jest obecna na naszej planecie, w tym w Polsce.

 

Czy nasz rząd, byłby wstanie ujawnić dokumenty związane z UFO? Czy takowe posiada?

Jest raczej pewne, że spotkania takie miały i mają miejsce w naszym kraju, czego dowodem są liczne wypowiedzi m.in. pilotów wojskowych jak i cywilnych. Ponadto, jeżeli kraj posiada jakąś flotę lotniczą, zaplecze technologiczne do częściowego chociaż patrolowania nieba, musi mieć akta, których wyjaśnienie jest mniej lub bardziej kłopotliwe.

 

Dlatego też, wydaje mi się ważne, by Polacy, domagali się ujawnienia prawdy i świadomego przyznania się do faktu, że nie jesteśmy sami we wszechświecie.

Polska, biorąc przykład z innych krajów, jak m.in. Dania, Irlandia, Wielka Brytania, Nowa Zelandia, Meksyk, Belgia, Francja, Brazylia, Chile, Argentyna i częściowo Stany Zjednoczone, również powinna ujawnić takie dokumenty, a tym samym zaakceptować jako kraj, że obca cywilizacja jest obecna. Nie bądźmy znowu w tyle, idźmy z postępem i rosnącym zainteresowanie oraz świadomością społeczeństwa.

 

Oglądając film, nieco ponad minutę, oddając głos na TAK lub NIE na stronie "YouTube", Polacy dadzą jasną odpowiedź, czy chcą być świadomi otaczającego ich świata.

Inne kraje, o których już pisałem wcześniej, otwarcie przyznały, że ich służby, wojsko czy policja, obywatele, mieli kontakty z obcymi, których znaczenia nie do końca potrafią zrozumieć. Stało się jasne, że dzisiejsza świadomość ludzi na świecie, jest gotowa na tego typu wyznania prawdy, bo lepiej być przygotowanym i wiedzieć, że coś lub ktoś obserwuje nas cały czas. Nie wiemy w jaki celu, nie wiemy jak często, nie wiemy z jakim zamiarem. Pewnym natomiast jest, że tak znaczna ilość doniesień na świecie, nie może być wyłącznie błędem, wybrykiem wyobraźni bądź natury. Należy zaakceptować otaczające nas świat.

 

Zachęcam do oddania głosu. Marcin.

 

 

 

Komentarz ZnZ:

Wygląda na to, że akcja ta ma jakiś związek z tą przeprowadzaną w USA. Wspominał o niej nasz siostrzany portal http://innemedium.pl/wideo/petycja-baracka-obamy-w-sprawie-ujawnienia-dokumentow-o-ufo Wydaje się, że takie akcje raczej nie doprowadzają do jakichś skutecznych działań, ale na pewno mogą pomóc zwrócić uwagę na zagadnienie. W przypadku Polski, biorąc pod uwagę ostatnie zmiany w prawie umożliwiające utajnienie tego na co władza ma tylko ochotę, ten sceptycyzm co do skuteczności musi być nawet większy

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika cuniu

Obserwacja wejścia obiektu

Obserwacja wejścia obiektu kosmicznego w atmosferę ziemi ,  troje obserwatorów , data obserwacji 31 sierpnia 2012 r. , czas obserwacji około 19:59 , pozycja obserwatora szerokość geograficzna N 50° 54' 32.48" długość geograficzna E 20° 53' 8.17" , obszar Polski , kierunek z północno-wschodniego na południowo-zachodni. Parametry wejścia obiektu w atmosferę zgodne z obecną wiedzą lądowania pojazdu kosmicznego. Po wygaśnięciu plazmy wywołanej falom uderzeniową widoczny czarny obiekt owalny sześciokątny nie regularny z wypustem w obrocie bezwładnościowym , po ustabilizowaniu lotu obiekt leciał poniżej pułapu chmur wbrew zasadom aerodynamiki, brak spadochronów i silników hamujących, brak widocznych powierzchni nośnych brak dźwięku. Prawdopodobny napęd anty grawitacyjny.  Ciekawe są okoliczności które zbiegł się w czasie lądowania obiektu w Niemczech wstrzymano loty samolotów pasażerskich akurat nad obszarem wejścia obiektu w atmosferę i trasie przelotu. Do tej pory UFO kojarzono z Niezidentyfikowanymi Obiektami Latającymi. Od 31 sierpnia 2012 r UFO stało się synonimem samolotów, które nie latają, bo zatrzymał je na ziemi strajk członków Związku Zawodowego Personelu Pokładowego o tej samej nazwie.

Autor: cuniu (anonim) (2012-09-05 11:01)

Obserwacja wejścia obiektu kosmicznego w atmosferę ziemi , troje obserwatorów , data obserwacji 31 sierpnia 2012 r. , czas obserwacji około 19:59 , pozycja obserwatora szerokość geograficzna N 50° 54' 32.48" długość geograficzna E 20° 53' 8.17" - 325 m nad poziomem morza , obszar Polski , kont obserwacji między 75° 23' 21.00" a 77° 39' 18.00" kierunek z północno-wschodniego na południowo-zachodni. Parametry wejścia obiektu w atmosferę zgodne z obecną wiedzą lądowania pojazdu kosmicznego. Po wygaśnięciu plazmy wywołanej falom uderzeniową widoczny czarny obiekt sześciokątny z wypustem w obrocie stabilizującym , po ustabilizowaniu lotu obiekt leciał poniżej pułapu chmur wbrew zasadom aerodynamiki brak dźwięku.

Po umieszczeniu w/w tekstu w internecie pojawił się helikopter policyjny dokładnie w obszarze podanych współrzędnych. Z okoliczności wynika, że rządy Unii Europejskiej z odpowiednimi służbami nadzorowały lodowanie obiektu. Oficjalnie to taka technologi i takie obiekty kosmiczne nie istnieją więc co to było.

Portret użytkownika Mario 2013

Też kilkanaście lat temu

Też kilkanaście lat temu widziałem coś na niebie w Niemczech.Kilka świateł mrugających wokół siebie,wolno leciał,potem niecałe półtora sekundy przyśpieszył w niebo,i znikł.Samoloty tak niepotrafią.Wieżę że UFO,kosmici istnieją,ale jeszcze nie czas na spotkanie z nimi.Badają,zbierają informację o ludziach,niczym zwiadowcy szykujący coś wobec nas.Codziennie obserwuję niebo,może znowu się pojawią?Nawiązanie kontaktu z nimi będzie czymś,co ludzkość nigdy niezapomni.Czy Na dobre?

Portret użytkownika Mentos

Moj ojciec z wojkiem widzieli

Moj ojciec z wojkiem widzieli a nawet motorem podjechali do takiego spodka mial ok 30 m wydawal dziwne buczenie i gdy zaswiecili na to lampa od motoru w ulamku sekundu przenioslo sie o 200m nad las tak ze wiec wiezcie ze kosmici(UFO) istnieje

Portret użytkownika Achtte8

A jednak nie spalila

A jednak nie spalila wszystkich moich obrazkow..2.zostaly (schowala je). .Wczoraj opowiadala mi przez telefon,ze na jednym sa 2 slonca z seledynowa poswiata(jedno slonce duze i drugie mniejsze ,jakby z tylu po prawej str obrazka ,...duzo wody, .....ziemnia brazowo czerwona.....na trzieciej kuli ktora jest njwieksza i najblizej i zasnuwa sie czarnym cieniem.A na 2-gmi,7 pieter...lub...poziomow ?.... pod ziemia (z ludzmi i innymi postaciami).

Portret użytkownika Achtte8

Mysle ,ze to nie ma

Mysle ,ze to nie ma znaczenia.Kto chce wierzyc,bedzie wierzyl.Przeciez nadal do telepati ,czy innych rzeczy z tej dziedziny..podchodzi sie z niedowierzeniem,a nawet z kpina. Gdy mialam niecale 8 lat cos zobaczylam( pamietam to jakby to bylo kilka dni temu..a mam juz przeszlo 50 lat)W pierwszym momencie stanelam jak skamieniala ...ale Oni tylko usmiechali sie przyjaznie jakby mie znali  i szli dalej.Nie szli po ziemi ,lecz po niewidzalnej sciezce okolo 1m nad ziemia.Coraz wyzej jakby gdzies szli...potem widzialam jak otworzyl sie jakby dozy ciemny otwor  wysoko w powietrzu i wchodzili w niego.Potem sie zamknal.Zobaczylam jeszcze pojazd ktorym przybyli.Potem jakby go ktos zaslonil,a ja zawsze mialam wrazenie ,ze on nadal tam jest.Nadal czeka na nich.Nie wiem czy to wiaze sie z tym,czy po prostu przypadek...ale ja i moja rodzina mamy dziwne zdolnosci.(jako dziecko malowalam potem wiele dziwnych rzeczy:inne swiaty,postacie,dlonie z kulami swiatla wewnatrz...to co widzialam.Moja mama palila moje obrazki i zabraniala mi o tych rzeczach mowic.40 lat ukrywalam to.Potem zaczelam wykorzystywac to do pomocy innym i uczyc sie.O tej przygodzie pisze pierwszy raz...Ciekawa jestem reakcji...wiara czy steptycyzm,a moze drwina.!!!!Przyznam tylko jedno...nie jest latwo z tym zyc co sie czuje ,widzi....moje dzieci tez maja ten problem i wnoki.Ostatnio bliska mi osoba powiedziala,ze gdyby umiala to wszystko to ...lepiej nie powtarzac,jakby to wykorzystala. A Wy co byscie z tym zrobili..???Pozdrawiam

Portret użytkownika edmar

Mam bardzo wielką prośbę,

Mam bardzo wielką prośbę, uwolnijcie się od skutków indoktrynacji. Objawia się ona tym że używacie np. taki zwrotów: "my nie jesteśmy gotowi", "nasze muzgi...", "my nie potrafimy" itp.Dlaczego zawsze gdy coś złego to określa się winowajcę jako "MY".Człowieka należy badać, poznawać ale też obok UFO nie przechodzić obojętnie.Jest tylko mały problem - kto to ma robić kiedy wszyscy są zajęci, nauka ma zgóry przydzielone zadania, innych to nie obchodzi.Póki żyjemy w niewolniczym systemie "nici z UFO". Pozdrawiam!

Pozdrawiam !STRACH  odbiera  rozum,    STRACH  zabija  duszę !

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem