Turcja zablokowała dopływ wody do Syrii

Kategorie: 

W Eufracie w okolicach zbiornika Assad w północnej Syrii widać mielizny. 15 maja Turcja całkowicie zablokowała odpływ rzeki, co spowodowało obniżenie się poziomu wody o 6 metrów we zbiorniku Assad - podaje TV Orient.

 

Proces ten rozpoczął się półtorej miesiąca temu na rozkaz władz tureckich. Teraz studnie w okolicach Hafsa są praktycznie puste. Tak, więc, jeśli sytuacja nie ulegnie  zmianie, susza i brak wody pitnej grozi 7 mln mieszkańcom prowincji Aleppo oraz 2 mln ludzi z prowincji Racca.


Należy przypomnieć, że w latach dziewięćdziesiątych podczas budowy tureckiego zbiornika Ataturk, Eufrat został przyblokowany na miesiąc.  Doprowadziło to wówczas do suszy w Syrii. Natomiast trzy lata temu z powodu braku wody, Syryjczycy z północy zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów i porzucenia gospodarstw.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika asa

,,A szósty wylał czaszę swoją

,,A szósty wylał czaszę swoją na wielką rzekę Eufrat; i wyschła jej woda, aby można było przygotować drogę dla królów ze wschodu słońca, i widziałem trzy duchy nieczyste jakby żaby wychodzące z paszczy smoka i z paszczy zwierzęcia, i z ust fałszywego proroka; A są to czyniące cuda duchy demonów, które idą do królów całego świata, aby ich zgromadzić na wojnę w ów wielki dzień Boga Wszechmogącego (…). I zgromadził ich na miejscu, które po hebrajsku nazywa się Armagedon” (Ap 16.12-14,16).
 

Portret użytkownika Medium

asa napisał: ,,A są to

asa wrote:

,,A są to czyniące cuda duchy demonów, które idą do królów całego świata, aby ich zgromadzić na wojnę w ów wielki dzień Boga Wszechmogącego” (Ap 16.12-14,16).
Biblia jest przewrotna! Żeby pisać o demonicznych cudach, trzeba mieć zachwiany system wartości!
Z całym szacunkiem dla demonów - też boża istota - ale żeby im służyć, bo jakieś cuda czynią?
Ech, chrześcijanie, chrześcijanie... 

Portret użytkownika Cezar

Powiem ci jedno,biblia nie

Powiem ci jedno,biblia nie jest przewrotna,biblia jest zaklamana i oszukana,polowe w niej jest prawdy a druga polowa jest klamliwie zle przetlumaczona i wiele rzeczy jest celowo dopisane i przekrecone,jak biblie przeczyta sie w jezyku oryginalu to zrozumie sie jaki tak naprawde jest przekaz.
Biblia jest specjalnie klamliwie zle przetlumaczona dla straszenia bezmozgiego plebsu ktory w ogole nie rozumie co czyta i co jest im czytane wyrywkowo przez czarnoksieznikow w kieckach jak i cytowane przez leniwie wygodnych jehowitow.

Portret użytkownika Medium

Każde tłumaczenie wymaga

Każde tłumaczenie wymaga uczciwości, a nie tzw. współczesnej interpretacji. 
W każdym razie tam jest widoczna zgoła nie słowiańska i moralność i mentalność, a modlitwy szeptane w czasie obrzędów, to dopiero czarna magia! Grzech obcego narodu jest wdrukowywany w indywidualny program!!! Jak TV zawiodła... Biggrin
O Samarytanach jest troszkę (sam ar, to jak w ar - Waregowie, s ar - Sarmaci) i jak nie spojrzysz AR - Ariowie. A jak jest? Smile

Portret użytkownika N1KT

nie wszyscy Turcy sa źli -

nie wszyscy Turcy sa źli - garstka zj**ów owszem, ale normalne Tureckie rodziny w państwie są jak narbajdziej normalne, wiec nie mozna określać wszystkich Turków jedną miarą, bo co ma taka np. Turecka dziewczyna z dzieckiem do tego bagna które jakiś oszołom sobie ubzdurał...

Portret użytkownika jaron22

Wg mnie turkom chodzi o to,

Wg mnie turkom chodzi o to, by z pasa przygranicznego usunąć ludzi. Jak nie będą mieli co pić to sie wyniosą i zagrożenie terrorystyczne oraz brak kolejnych uchodźców, z którymi Turcja już i tak nie może sobie poradzic, zostanie wyeliminowane. Zrobi się pustynia i bedzie naturalną granicą. Taka Geoinżynieria na mniejszą nieco skalę.

Portret użytkownika greani11

kolego zostaw sobie

kolego zostaw sobie propagande odnosnie unii przyjedz do niemiiec i zobacz na wlasne oczy ile polek z nimi sie puszcza wiec napewno nie zawojujesz a sa to przewaznie meztatki z polski ktore przyjezdzaja tutaj do nas do prac sezonowych proponuje ci tez odwiedzenie tureckich wybrzezy gdzei odpoczywaja tez polki i tak samo tunezje i inne piekne kraje .unia nie jest niczemu winna to twoj oblesny leb ktory nei moze zrozumiec tego co w unii sie dzieje.a to co polki odwalaja to wytlumacz im w polsce.one psujea najbardziej opinie wszystkim a tego nei upilnujesz i nie zmienisz.wiec jaki moral jest tego syf i smietnik tych co sa w polsce sami robicie i nie widzicie co jest dobre a co zle my co dluzej tutaj miezskamy nei mamy zadnej stycznosci z tymi ludzmi i nie chcemy miec jak wiekszosc w niemczech to tylko politycy tak kreca jak i z pedalstwem a to samo masz w polsce.wiec proponuje wez sie za swoj ogrodek by nikt z ciebie sie nie smial na przyszlosc.

Zanim cokolwiek napiszesz  na temat unii najpierw dowiedz sie czegos o niej jesli nic nie wiesz lepiej nie pisz.!

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem