Trwa czarna seria wybuchów w chińskich fabrykach chemicznych

Kategorie: 

To już trzecia potężna eksplozja w chińskich zakładach chemicznych w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Do zdarzenia doszło 05 października br.

 

Być może ktoś celowo osłabia lub bombarduje fabryki chemiczne w Chinach.Za każdym razem wybuchy uzyskują gigantyczną, niszczycielską siłę. Zawsze wygląda to jak eksplozja w składzie amunicji lub mały jądrowy wybuch, ale chińskie władze nie zabierają głosu w tej sprawie. Chiny milczą i nie można dowiedzieć się, co tak naprawdę się dzieje lub będzie jeszcze działo…?


W dniu 12 sierpnia br. w wyniku dwóch eksplozji w dzielnicy przemysłowej Tianjin we wschodnich Chinach zginęło co najmniej 114 osób, a ponad 400 zostało rannych. Promień eksplozji objął dwustumetrowy obszar. Po wybuchu w ziemi pozostał krater o głębokości 69 metrów. To tak, jakby spadła tam mała bomba atomowa.


Kolejna katastrofa w chińskich zakładach chemicznych miała miejsce 21 sierpnia br. w pobliżu miasta Zibo w prowincji Shandong. Dziewięć osób zostało rannych (według oficjalnych danych). Pozostało wrażenie, że i tu wybuchła jakaś bomba.


05 października br. w zakładach chemicznych w miejskiej dzielnicy Shaoxing w prowincji Zhejiang we wschodnich Chinach odnotowano kolejny wybuch. Tym razem ucierpiało siedem osób. W miejscu katastrofy pracowało 70 strażaków, podaje Ren Tv.  
 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

Jeśli nic nie spada z nieba

Jeśli nic nie spada z nieba ani nie jest WWOŻONE wewnątrz nazistowskich kontenerów to kolejną poszlaką jest AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA made in szwabland od DAWNA CELOWO INFEKOWANA różnymi wariacjami żydowskiego StuxNeta.....

Na przykłąd taki SIEMENS był podjrzewany o zniszczenie tego i owego w elektrowniach atomowych.... BY JE WYSADZIĆ (doprowadzić do celowej awarii).

Portret użytkownika korela

Ceny ekranow lcd do iphonow

Ceny ekranow lcd do iphonow (chinskich zamiennikow) gwaltownie ostatnio podskoczyly. Byly plotki, ze "chinska fabryka zbankrutowala czy cos takiego...". Moze ludziom z zarzadu Apple pekla zylka czy cos takiego Wink

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem