Tornada pustoszą Florydę

Kategorie: 

Floryda w ciągu ostatnich dni doświadczyła wielu ekstremalnych zjawisk pogodowych. Doszło do wielu tornad i nawałnic. W Tampa spadło 100 milimetrów deszczu co jest lokalnym rekordem. Prędkość wiatru sięgała 150 km/h.

 

W efekcie gwałtownych zjawisk pogodowych setki tysięcy gospodarstw domowych zostało pozbawionych elektryczności. Tylko w samej Tampie ponad 700 000 osób jest pozbawionych prądu.

Ze względu na gigantyczne korki jakie uformowały się na autostradach część z róg była nieprzejezdna. Tornado wywracało samochody i wiele kontenerów, drzewa na wielkich obszarach leżą powyrywane z korzeniami. Są doniesienia o poważnych uszkodzeniach wielu domów.

 

Na lotnisku Tampa około 70 osób zostało uwięzionych pod zgliszczami budynku uszkodzonego przez tornado. Po dotarciu do nich okazalo się, że sześcioro z nich wymagało hospitalizacji. Z powodu burzowej pogody odwołano dziesiątki lotów z różnych lotnisk na Florydzie. 

Silne deszcze powodują wzrastający poziom wody w rzekach. Zgodnie z przewidywaniami meteorologów w okolicach tego weekendu może dojść do podtopień w okolicznych miejscowościach.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ssk

radzę się nie przejmować

radzę się nie przejmować mysticem, on nie ma pojęcia co mówi, to taki szczeniacki ateista, który nie wierzy wie w Boga i WIE (hehehe) że Boga nie ma, bo mu rodzice jak miał siedem lat kazali pewnie wstawać w niedzielę do kościoła na dziewiątą i stąd jego uraz i niechęć :)) z drugiej strony radzę jednak nie podszywać się pod wierzących, droga koleżanko Niko i ty kolego, mam nosa do takich prowokatorów udających katolików po to, aby osmieszyć chrześcijaństwo. normalni wierzący nie drą się w kółko o satanizmie.

http://www.youtube.com/watch?v=u70EYe4vy8Ugłupota jest stokroć gorsza od chamstwa.

Portret użytkownika Templariusz

Mystic ty zakompleksiony

Mystic ty zakompleksiony syjonito, z misją zniszczenia chrześcijanizmu na rzecz NWO.A głupi są ci co nadskakują im, nadskakują nie wiedząc że są zwiedzeni. Nikt nie musi być jakimś zagorzałym parafianinem, aby tekstami pełnych opentania wobec obrazy Boga to przeginka. Ateista czy antyklerykał ma w nosie bo nie wierzący i nikogo nie przekonywuje do swego myślenia, więc pomyślcie komu zależy i po co tego nawiedzonrgo satanizmem ryja drze, bo przecież ateista i antyklerykał nie. Walczą z kreacjonistami, wierzącymi i zwalczają wszystko co ma związek z religią, bo muszą swój plan wykonać szybko, a czas nagli.

Portret użytkownika nika

Jak czytam te złośliwe

Jak czytam te złośliwe komentarze chorych ateistów, to aż mi się krew burzy. Akurat teraz kiedy Polska przechodzi swoiste, kolejne zresztą rekolekcje związane z beatyfikacją JP II, szlag mnie trafia czytając te puste, ziejące nienawiścią komentarze zniewolonych złem ludzi. Nie chcesz nie wierz, ale nie obrażaj ludzi wierzących, nie obrażaj Boga i Pisma świętego. żal mi takich sługusów Szatana, ale na takich jak wy też przyjdzie koniec i  wtedy  najwięcej ateiści krzyczą : A gdzie był Bóg? Właśnie tam ,gdzie go umieściliście w swoim życiu!!! Jan Paweł II dawał świadectwo i często z uszanowaniem całował Biblię, jak myślisz dlaczego ?? Bo jest księgą natchnioną, żywym słowem Boga niedouczony filozofie.

Portret użytkownika na świadectwo

" Baczcie więc, aby na was

" Baczcie więc, aby na was nie przyszło to, co powiedziano u proroków:  Patrzcie, szydercy, zdumiewajcie się
i przepadnijcie, Bo dokonuję dzieła za dni waszych, Dzieła, któremu
nigdy nie uwierzycie, Gdy ktoś wam o nim opowiadać będzie " DZEIEJE APOSTOLSKIE 13:40-41 - MIMO WSZYSTKO ZYCZE WAM abyscie zrozumieli ze Słowo Boże jest prawdą - dopoki zyjecie jak kazdy macie swoja szanse na zbawienie po smierci juz bedzie za pózno , google : DEKALOG - życie po śmierci ?

Portret użytkownika Mystic

Widzę że masz ewidentny

Widzę że masz ewidentny problem..komentuj sobie innych albo siebie, bo widze ze masz zawsze ostatnie zdanie..nie znasz mnie a piepszysz glodne kawaly, powiedz co ci lezy albo skoncz te glupie dogadywanie...panie mądry studenciku

Portret użytkownika na świadectwo

"Potem usłyszycie o wojnach i

"Potem usłyszycie o wojnach i wieści wojenne. Baczcie, abyście się nie trwożyli, bo musi się to stać, ale to jeszcze nie koniec. (7) Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi. (8) Ale to wszystko dopiero początek boleści. (9) Wtedy wydawać was będą na udrękę i zabijać was będą, i wszystkie narody pałać będą nienawiścią do was dla imienia mego. (10) I wówczas wielu się zgorszy i nawzajem wydawać się będą, i nawzajem nienawidzić. (11) I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu. (12) A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie. (13) A kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. (14) I będzie głoszona ta ewangelia o Królestwie po całej ziemi na świadectwo wszystkim narodom, i wtedy nadejdzie koniec. (15) Gdy więc ujrzycie na miejscu świętym ohydę spustoszenia, którą przepowiedział prorok Daniel - kto czyta, niech uważa - " EWANGELIA MATEUSZA 24:6-15google :  WOJNA POD KONIEC CZASU - DANIELA 8:1-14 ,   Niemożliwości teorii ewolucji  ,   21.12.2012 - szatańska manipulacjaReligia ateistyczna - opium dla bezboznego ludu  ,  MASKARADA Z UFO  , "Hades , Szeol i Gehenna w Biblii"Szef MFW nawołuje do utworzenia rzadu światowegoSolafide - wiarygodnosc Bibliibłędy doktryny rzymskiego katolicyzmu    Youtube : MŁODY WIEK ZIEMI ,                    100 powodów dla których ewolucja jest głupia  ,             BÓG CUDÓWNie naleze do zadnej organizacje religijnej i zadnej nie popieram Jakis czas po rozpoczeciu sie "poczatków bolesci" - Mateusza 24:7- zostanie wprowadzone przymierze na 7 lat - Daniela 9:27 - w połowie tych 7 lat nastanie "WIELKI UCISK"- Mateusza 24:15-24 , Daniela 12:11 , nadejdzie też czas falszywego "pokoju i bezpieczeństwa" - 1 Tesaloniczan 5:3 ,Daniela 8:25 ,- powstanie również na krotki czas diabelska UNIA ŚWIATOWA - zwiedzeni ludzie popra ją i jej ostatecznego lidera -  OBJAWIENIE JANA 13:1-18 , KSIEGA  DANIELA 7:23 , Daniela 2:40-44 ,-czytajcie Biblie , wierzmy Ewangelii dobrej nowinie i ufajmy do konca  PANU JEZUSOWI i nie lekcewazcie proroctw biblijnych ktore jedynie sa prawdziwe i bezbłedne MARANA THA - Koniec świata wg Biblii to nie koniec tej planety ani ludzi ale koniec zła , grzechu i bezboznych - Królestwo Pana Jezusa zostanie ustanowione na odnowionej ziemi a jednym z najwazniejszych i nie do podrobienia znaków bliskiego powrotu Pana Jezusa na ziemie bedzie to : " Słońce przemieni się w ciemność, a księżyc w krew, zanim przyjdzie ów wielki, straszny dzień Pana. Wszakże każdy , kto będzie wzywał imienia Pana, będzie wybawiony " KSIĘGA JOELA 3:4-5- " słońce pociemniało jak czarny wór, a cały księżyc poczerwieniał jak krew. " OBJAWIENIE JANA 6:12- Ewangelia Mateusza 24:23-31

Portret użytkownika Mystic

Z tą maskaradą Ufo to chłopie

Z tą maskaradą Ufo to chłopie przelałeś,na pewno powiesz mi ze Ufo to demony , i skończ z tym swoim kultem,bo żal mi cię nie wiem kto tak ci okrutnie czachę porysował panem jezusem i jego wtórnym przyjściem,jesteś wmieszany w jakąś manipulacje sam nie wiesz co wygadujesz a cały kontekst twojego zdania ma się jak ziemniaczana z kapustą...nasrane i narzygane...

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem