Talibowie wykorzystują dzieci do przeprowadzania samobójczych zamachów

Kategorie: 

W Afganistanie aresztowano dziesięcioletnią niedoszłą samobójczynię. Talibowie chcieli użyć jej, jako zamachowca. Dziewczynka została zatrzymana po nieudanej próbie dokonania ataku samobójczego.

 

Dziecko aresztowano w prowincji Helmand. Według afgańskiego ministerstwa spraw wewnętrznych, dziewczyna zamierzała wysadzić się w powietrze w jednym z komisariatów. Do przeprowadzaniu zamachu inspirował ją starszy brat, powiązany z talibami. Według opowieści dziewczynki miała ona przejść przez rzekę, zmienić ubranie trzymane nad głową, a potem udać się do komisariatu. Bombę zdalnie miał odpalić jej brat, który jest talibskim dowódcą.

 

Dziewczynka wpadła w panikę i odmówiła przejścia przez rzekę. Sama twierdziła, że odrzuciła ją zimna woda. Wtedy odstąpiono od zamiaru dokonania ataku. Dziecko twierdzi, że została za to pobita przez ojca i dlatego uciekła do policjantów. Z jej zeznań wynika, że wśród talibów panuje szokujący brak poszanowania do życia ludzkiego nawet wśró najbliższej rodziny.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

Nie obrażaj "dzikich"... W

Nie obrażaj "dzikich"... W ten sposób określa się ludy zamieszkujące dzikie tereny naszego globu, żyjące we własnym świecie, szanujące przyrodę i czerpiące z niej tylko tyle ile potrzebne jest do przeżycia.
To najprawdziwsi ludzie na świecie!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika SurvivorMan

No tak...  Stronki z

No tak...  Stronki z rozszerzeniem WORDPRESS... Tworzone przez fanów G.I.Joe i Star-Treka, którzy koniecznie chcą udowadniać teorie spiskowe, ale nie do końca wiedzą jak to zrobić, co w rezultacie prowadzi do samoośmieszenia...
Jako osoba oblatana nieco w fotografii, pragnę zakomunikować, że odpowiednio zrobione zdjęcie, jest w stanie przekazać widzowi zupełnie inne informacje, niż rzeczywiste... Oznacza to ni mniej ni więcej, że fotografie nie są w 90% przypadków żadnym dowodem potwierdzającym daną tezę, a jeśli wziąć pod uwagę dzisiejsze technologie obróbki zdjęć, to nawet w 100%... A szczególnie te z Palestyny, gdzie 90% zdjęć to zdjęcia sytuacyjne i jakimś cudem zawsze wykonane przez profesjonalistę... Rozumiem, że tamtejsi "fotoreporterzy" są wróżbitami którzy wiedzą, gdzie za chwilę [...] "bomba" i gdzie będzie po wybuchu leżała nienaruszona, przybrudzona krwią "głowa dziecka"... 
Powiedzmy sobie otwarcie: Wiele z fotografii z tamtego rejonu świata to FAKE i to czasem wykonany niechlujnie (fotka głowy dziecka, w pierwszym linku)!!!
 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika koszerr umysłów

Oj Grzesiu, Grzesiu.

Oj Grzesiu, Grzesiu. Pachniesz tym czosnkiem aż nadto i twoje wypowiedzi zdecydowanie zaczynają prowadzić do samoośmieszenia, zwłaszcza gdy za wszelką cenę, wbrew wszelkiej logice, próbujesz z czarnego zrobić białe.

Ale kto cię czyta jeszcze?

Portret użytkownika SurvivorMan

Wbrew logice? Z czarnego

Wbrew logice? Z czarnego białe? Zapamiętaj Stefan:
1. To że ktoś jest przeciwko muzułmanom, nie oznacza że jest za Izraelem! Mam ich tam gdzie tych pierwszych, czyli kilkadziesiąt centymetrów pod łopatkami!
2. Ty i inni tobie podobni (dzieci internetu) nie jesteście żadną wyrocznią dla świata! To że ktoś ma inne zdanie niż ty i twoi kolesie, nie oznacza że nie może mieć racji!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika koszerr umysłów

Nie odwracaj kota ogonem.

Nie odwracaj kota ogonem. Linki nie prowadzą ani do zmanipulowanych zdjęć ani nie zawierają wyssanych z palca głupot tylko fakty, daty i nazwiska. Bredzisz trzy po trzy, a nie odnosisz się do sedna sprawy, np. napromieniowania 100 tys. dzieci czy licznych gwałtach na dzieciach w wykonaniu rabinów, którzy są tam wymienieni. A co powiesz na pochwałę i zachętę do seksu z 3-letnimi dziewczynkami w talmudzie? I jakie dziecko internetu? Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem