Tajemnicze cząstki emitowane przez Słońce zmieniają materię na Ziemi

Kategorie: 

Przyjęło się postrzegać pewne wartości fizyczne za stałe i niezmienne. Do takiej kategorii bardzo długo zaliczano tak zwane czasokres połowicznego rozpadu izotopów radioaktywnych. Z pewnością jest to zdarzenie probabilistyczne, ale czy jego wartość jest niezmienna? Okazuje się, że to Słońce i jego aktywność jest jedynym gwarantem stałości tych parametrów. Naukowcy już w 2006 roku odkryli, że Słońce zaczęło emitować jakieś formy cząstek elementarnych, które niczym neutrina przelatują przez całą materię i to na dodatek zmieniając ją w istotny sposób.

 

Te niezwykłe właściwości Słońca odkryto zupełnie przypadkiem. Okazało się, ze nasza pobliska gwiazda jest w stanie emitować cząstki, które docierały nawet do nieoświetlonych światłem słonecznym laboratoriów. W efekcie czas połowicznego rozpadu wielu izotopów przechowywanych w warunkach laboratoryjnych zmienił się na tyle, ze nie można było tego ignorować.

 

Tematem zaczęli się interesować najlepsi specjaliści od tej tematyki z prestiżowych uniwersytetów Stanford i Purdue. Zaproponowali oni wyjaśnienie powodujące powstanie kolejnej tajemnicy. Według nich czasy rozpadu uważane za stałe zostały zmienione przez nieznaną cząstkę elementarną.

 

Ustalono ponad wszelką wątpliwość, ze to nowe neutrino jest emitowane zwłaszcza w trakcie rozbłysków słonecznych, ale poza tym wiadomo o tym tak mało, że naukowcy wola o tym nie wspominać. Jednak milczenie nauki nie oznacza, że problem nie istnieje a nasze poznanie jego istoty jest na żenująco niskim a może nawet zerowym poziomie.

 

 

Źródłohttp://beforeitsnews.com/space/2013/01/mystery-solar-particle-mutating-matter-on-earth-2452640.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika zendon

"Naukowcy już w 2006 roku

"Naukowcy już w 2006 roku odkryli, że Słońce zaczęło emitować jakieś formy cząstek elementarnych, które niczym neutrina przelatują przez całą materię i to na dodatek zmieniając ją w istotny sposób."
 
Zabawne.
 
Słońce nic nie zaczęło emitować w 2006 roku. Słońce emitowało te cząstki od dawna... w 2006 dopiero to zauważono, że zmieniał się czas poowicznego rozpadu, ale po jakimś czasie wszystko wracało do normy, co więcej zaburzenie pojawiało się na wiele godzin przed rozbłyskiem i mijało mniejwięcej po tym samym czasie od chwili rozbłysku : )))  
 
To odkryli, a nie "...Słońce zaczeło emitować ..." : ))))))
 
Pozdrawiam,
Zendon

Portret użytkownika stereo

widzę że niektórzy przypisują

widzę że niektórzy przypisują temu odkryciu wagę wielkiej rewolucji, która odmieni wszystko i wszystkich. a może się okazać że to wszystko to efekt wadliwych pomiarów. zresztą nie ma w tym nic rewolucyjnego bo kiedyś zapewne odkryjemy jak samemu regulować czas rozpadu pierwiastków czy zamieniać materię w czystą energię. wszystkie zjawiska są przejawem tej samej siły

Portret użytkownika xx

Czyli powrót do teorii

Czyli powrót do teorii eteru.
A swoją drogą doświadczenie Michelsona Morleya, które to niby udowodniło, że eteru nie ma, niczego nie udowodniło, no może poza tym, że w/w panowie byli zwykłymi kretynami.

Założyli, że Ziemia leci sobie swobodnie w morzu eteru. Założenie jest bez sensu, więc wyniki doświadczenia również.

Dla przeciwwagi, żeby nie być posądzony o trolowanie przedstawię moją teorię.
Materia to "skrystalizowany" eter. Proces krystalizacji zachodzi przez cały czas, więc materia pochłania eter. Zatem im większy obiekt, tym większa prędkość eteru do środka tego obiektu, z powodów geometrycznych ruch dośrodkowy eteru jest ruchem przyspieszonym, czyli im bliżej powierzchni obiektu, tym prędkość eteru większa.
Przyspieszanie lub spowalnianie eteru powoduje pobieranie lub oddawanie przez układ energii.

A teraz wnioski:
- Doświadczenie w/w panów nie mogło nic udowodnić, ponieważ pomiar robili w kierunku prostopadłym do ruchu eteru. Czyli automatycznie nie mogli niczego wykryć.
- Pochłanianie eteru przez planety i gwiazdy -> teoria rosnącej Ziemi
- Po osiągnięciu pewnej masy krytycznej planeta/gwiazda zaczyna świecić, bo ilość wydzielanej energii jest wystarczająca, aby to zjawisko zaszło. I nie ma potrzeby wymyślania procesów typu termojądrowe spalanie wodoru i innych pierwiastków, one powstają w wyniku "krystalizacji" eteru przez cały czas.

- Upływ czas jest skutkiem przepływu eteru (jego prędkości lub przyspieszania).

Teoria jak teoria, ale skutki przyjęcia takiej teorii spwodowałyby konieczność przepisania wszystkich podręczników fizyki, cała teoria kwantowa, która notabene jest toerią statystyczną wzięłaby w łeb, wielu profesorów straciłoby granty........ Nie ten numer nie przejdzie.

Portret użytkownika hopsiup

Czyli pozostaje pewność, że

Czyli pozostaje pewność, że nic pewnego. Jak tu już @Wojox podsumował stosunek "naukowców" do Biblii. Oni nie uznają Biblii - dotyczy to jak myślę części tego środowiska - bo zepsułoby im image mędrców i okazałoby się, że wszyscy ludzie są równi choć nierówno obdarzeni zdolnościami. Ale "komu wiele dano od tego wiele wymagać się będzie" (Łk 12:48, bt)

Portret użytkownika boulibrat

Dobry tekst! Teoria, że

Dobry tekst! Teoria, że jesteśmy tylko w programie komputerowym ma coraz więcej zwolenników. Ja zacząłem o tym myśleć jak dowiedziałem się że suma sumaru ludzkie oko widzi w rozdzielczości, czego nie byłem wcześniej świadomy. Nie pamiętam jaka to rozdzielczość natomiast liczy się sam fakt. Zadziwiające jest też to, że widizmy tylko obraz jaki przedstawia nam gęstość i szybkość wirowania elektronów wokół jądra atomu oraz źródło światła (oko i ograniczenie fal świetlnych, które możemy przerobić) jak i słuch (zakres fal słyszalnych). To wszystko jest bardzo skomplikowane ale jak zaczniemy układać kamień do kamyczka to i tak wyjdzie, że samo z siebie nie może powstać taka hybryda jak człowiek. Moim zdaniem jest to proces kierowany prze coś więcej niż tylko przypadek i dobór naturalny!

Portret użytkownika Israfel

O czym ty piszesz? Nie za

O czym ty piszesz? Nie za bardzo rozumiem.
W jakim programie komputerowym my jesteśmy?
Ludzkoie oko jest tak przystosowane, jak tego wymagały warunki egzystencjalne przez tysiąclecia. Co z tego, że ktoś to przeliczył na rozdzielczosć?
Słyszymy to co jest nam potrzebne. Co z tego, że ktoś to przeliczył na Hz ?
Tak samo jak nie ma znaczenia, że ktoś czas życia ludzi przeliczył na lata, albo  ich wzrost na metry (w innych krajach stopy) czy wagę na kilogramy (w innych krajach funty).

" ...nauka prowadzi nas do zrozumienia tego, jaki jest świat, a nie tego, jaki chcielibyśmy, by był ... "
- Carl Sagan

Portret użytkownika Rasta4Peace

Jak zwykle naukowcy ukrywają

Jak zwykle naukowcy ukrywają to czego nie rozumieją lub to co może zmienić książki w szkołach. Setki takich odkryć są ukrywane ze względu na chęć utrzymania starego szkolnictwa i nie wspomaganiu wzrostu ewolucyjnego ludzi.
Moim zdaniem słońce zaczyna reagować na ten pierścień światła w który obecnie wlatujemy, co skutkuje cząstkami zmieniającymi całą materie.

Thrive - Wzrost napisy PL - 
ViP  ~~ Victoria is Peace ~~

Portret użytkownika solan

Tylko powstaje pytanie, czy

Tylko powstaje pytanie, czy faktycznie źródłem tej energii jest nasze słońce??
I jak zawsze, więcej o tej energii można dowiedzieć się z channelingów niż
od (HA HA!) naukowców. Sam temat jest zaj******e ciekaw, bo ma DALEKOSIĘŻNY wpływ na naszą, śmiem twierdzić, galaktykę.

Portret użytkownika dabor

Wszechogarniająca nowa

Wszechogarniająca nowa energia
przeistoczy nasze sześciomiliardowe stado
szympansów we wspaniałe i wzniosłe istoty
rozumne, a na łąkach rozkwitłych baranki
obok lwów paść się będą bez obawy.... no
i Donek z Jarkiem w objęcia sobie wpadną.

Portret użytkownika KL

Ja juz w gatunek homo sapiens

Ja juz w gatunek homo sapiens zwatpilem. Szczerze mowiac, to az smiac sie chce by czlowiek rozumny liczyl na jakies "czary" i za ich sprawa, oczekiwal u siebie i innych zmiany na lepsze. My sami od siebie, nie umiemy sie zmienic na lepsze ?

Portret użytkownika boulibrat

Na ile ta informacja jest

Na ile ta informacja jest wiarygodna? Przecież jak by tak było może być istna rewolucja zarówno duchowa, światopoglądowa, historyczna i techniczna włącznie z teleportacją. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ja już czuje, że nabieram jakiejś dziwnej siły i mądrości. Wcześniej myślałem, że to przez programy naukowe no i samo życie. Dziś wiem jednak, że to nie to! Rozumiem dane, teksty, symbole, słowa techniczne, których nie powinienem rozumieć! Czy wszyscy tak mają czy tylko niektórzy? Może jest nas więcej? "Dzieci aniołów" czyli ci co będą budować nową rzeczywistość opartą o energie torus Smile pozdro

Portret użytkownika stereo

panowie to zjawisko można

panowie to zjawisko można wyjaśnić na podstawie nawet tych teorii jakie w tej chwili głosi fizyka cząstek elementarnych. jak wiadomo materia podlega wpływom 4 oddziaływań fundamentalnych. Słońce produkuje energię i emituje ją dzięki oddziaływaniu elektromagnetycznemu. natomiast rozpadem promieniotwórczym rządzi oddziaływanie słabe. Skoro wszystkie oddziaływania są przejawem tej samej siły (a tak mówi fizyka) to powinno istnieć jedno oddziaływanie Elektrosłabe, które łączy prawa i zależności między tymi obiema siłami. I w istocie fizykom udało się w znacznej mierze opisać relacje między elektromagnetyzmem a oddziaływaniem słabym lecz nie jest to jeszcze sprawa zamknięta. Jak powiedział jeden z naukowców zajmujących się tym "jeśli zrozumiemy w pełni oddziaływanie Elektrosłabe bedziemy mogli precyzyjnie sterować reakcjami jądrowymi a nawet wyłączyć bombę atomową zanim wybuchnie".więc moim zdaniem to poprostu odkrycie kolejnego zjawiska uzupełniającego słynny Model Standardowy

Portret użytkownika kluskamarcel

a znam inne slowa prosze np.

a znam inne slowa prosze np. bauhaahhaaa . A tak poza tym nie doczekacie nowego swiata; jego zwolennicy bo najpierw musi przeminac stary swiat i stara ziemia a to wiaze sie rowniez z czlowieczym cialem. Jam jest alfa i omega czyli zycie i smierc -> Pan przyjdzie na koncu usmiercic stary swiat by powstal nowy z nowymi ludzmi. Tak jak bywalo to juz wczesniej. Carpie diem

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Juszka1980OGL napisał: Fajny

Juszka1980OGL wrote:

Fajny artykul tylko należalo dodac ze rozpad pierwiastkow rozni sie max o 0,000032 % jest to opisane w NG. to i tak duzo jezeli przyjmie sie pierwiastki np o okresie rozpadu 3mln lat. pozdrawiam Juszka

 Nie dodałeś, że w warunkach ziemskich jako constans...
 Ale  "constans" nie istnieje... z pewnością...
3 mln lat... pod warunkiem, ze mamy ... srodowisko constans...
A takie nie istnieje, bo środowisko... zmienne jest nieskończenie, przez nieskończoną prędkość... Ale i tak pewnie nie zaskoczysz o czym mówię...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Tu się zgadza, tylko

Tu się zgadza, tylko przyjmują coś co w przeczywistości nie ma zastosowania. Ponieważ już od 20-stu lat wiadomo, że fraktalowa struktura materii zmienia sie i izotopowy rozpad połowiczny pierwiastyków jest tak zwmienny, że rózni się tysiace procent, trzeba by obalic teorie ewolucji. Bowiem  niema najmniejszej mozliwości, by obliczyć wiek czegokolwiek na przestrzeniu większej niż 10 000 lat. Nie ma takiej możliowści. Natura tworząc konsekwencję czasową poprzez Przestrzeń uwzgledniła jednocześni metody do jej pomiaru...
Jak dotąd mozna okreslić bezbłędnie czas ... określony historią Stworzenia w Biblii....

Portret użytkownika milosz222

Chcecie wiedziec co teraz

Chcecie wiedziec co teraz robi p. geryl . Napisałem do niegi i to mi odpisał :
Sent from my iPad
Begin forwarded message:
From: Patrick Geryl
Date: 4 januari 2013 19:24:53 GMT+01:00To:
 Subject: Re: 2012
Just found out that the Mayan elder Don Alejandro stated that the end of March 2013 would be the beginning of the new Sun, not December 21, 2012...
           This coincides with the big line ups I found...Food for thought...
           Will publish on Facebook          March 28 is date probably           Sent from my iPad
           Patrick Geryl 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem