Tajemnicze choroba zaatakowała w Kalifornii – umierają konie

Kategorie: 

W Kalifornii od niedawna zmagają się z tajemnicza chorobą, która atakuje głównie konie. Zwierzęta umierają w strasznych męczarniach. Puchną im oczy, na ciele pojawia się wysypka i inne zaburzenia.

 

Konie zostały zainfekowane czymś, co określa się na razie „tajemnicza” chorobą. Informacje o nowych ogniskach pochodzą z różnych części stanu. Zwierzęta żywcem obłażą ze skóry, zmagają się z wysypką, z obrzękami warg i oczu. Infekcja wyniszcza wątrobę. Jest to tylko część opisu objawów dziwnej zarazy.

„To jest coś strasznego. Kilkadziesiąt przypadków odnotowano wśród koni w obszarze Kalifornii Południowej. Rozprzestrzenia się to od co najmniej dwóch tygodni. Prawdopodobnie jest wiele przypadków zachorowań, o których nie wiemy, bo nie są zgłaszane”.

Weterynarze już dawno czegoś podobnego nie wiedzieli. Dziesięć koni zmarło w Del Mar w Kalifornii. Niektórzy Amerykanie twierdzą, że choroba jest skutkiem awarii w Fukushimie z 2011 roku. Ich zdaniem promieniowanie staje się problemem globalnym.

 

Ostatnio podawano informacje o masowej śmierci wielu gatunków morskich, o mutacjach w owocach i warzywach i o tajemniczych zachorowaniach wśród dzieci wzdłuż zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Teraz przyszedł czas na konie, które umierają w strasznym bólu. I nikt nie chce nazwać rzeczy po imieniu, a w mediach rozpowszechniana jest informacja o tajemniczej chorobie niewiadomego pochodzenia.

Media alternatywne twierdzą z kolei, że zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych ucierpiało poważnie na skutek awarii w Japonii. Udowodniono, że utrzymuje się tam podwyższony poziom promieniowania w wyniku opadu radioaktywnego z Fukushimy, ale urzędnicy nie chcą uznać szkód wyrządzonych przez promieniowanie.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika koń który mówi

Po prostu cywilizacja

Po prostu cywilizacja śmierci, która musi upaść na czele z syjonistycznymi rządami, zwariowanymi i skorumpowanymi naukowcami, chorymi do bólu korporacjami, rozmaitymi dewiantami wysuwanymi na piedestały i niestety wielką rzeszą ogłupionych, próżnych ludzi goniących za przemijającymi wartościami.
Zwierzęta, ptaki, owady i rośliny wyginą pierwsze. A my zaraz po nich.
 

Portret użytkownika MonaLisa

też jestem tego zdania, że to

też jestem tego zdania, że to karma. Dodają zużyte oleje techniczne, oxydy, genetyczne modyfikowaną kukurydzę/ 2 kata temu oglądałam film dokumentalny o krowach - na skutek karmy od tego koncernu - niepłodność zwierząt, a co za tym idzie - brak mleka, na dodatek chorowały i pozdychały, wielu farm mieli straty. ale do dziś żadnych skutków, żadnej kary.
 
Nas, ludzi, też to czeka. Szczególnie szybko odreagują użytkownicy McDonald=ów i napojów kolorowych.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem