Tajemnicze choroba zaatakowała w Kalifornii – umierają konie

Kategorie: 

W Kalifornii od niedawna zmagają się z tajemnicza chorobą, która atakuje głównie konie. Zwierzęta umierają w strasznych męczarniach. Puchną im oczy, na ciele pojawia się wysypka i inne zaburzenia.

 

Konie zostały zainfekowane czymś, co określa się na razie „tajemnicza” chorobą. Informacje o nowych ogniskach pochodzą z różnych części stanu. Zwierzęta żywcem obłażą ze skóry, zmagają się z wysypką, z obrzękami warg i oczu. Infekcja wyniszcza wątrobę. Jest to tylko część opisu objawów dziwnej zarazy.

„To jest coś strasznego. Kilkadziesiąt przypadków odnotowano wśród koni w obszarze Kalifornii Południowej. Rozprzestrzenia się to od co najmniej dwóch tygodni. Prawdopodobnie jest wiele przypadków zachorowań, o których nie wiemy, bo nie są zgłaszane”.

Weterynarze już dawno czegoś podobnego nie wiedzieli. Dziesięć koni zmarło w Del Mar w Kalifornii. Niektórzy Amerykanie twierdzą, że choroba jest skutkiem awarii w Fukushimie z 2011 roku. Ich zdaniem promieniowanie staje się problemem globalnym.

 

Ostatnio podawano informacje o masowej śmierci wielu gatunków morskich, o mutacjach w owocach i warzywach i o tajemniczych zachorowaniach wśród dzieci wzdłuż zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Teraz przyszedł czas na konie, które umierają w strasznym bólu. I nikt nie chce nazwać rzeczy po imieniu, a w mediach rozpowszechniana jest informacja o tajemniczej chorobie niewiadomego pochodzenia.

Media alternatywne twierdzą z kolei, że zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych ucierpiało poważnie na skutek awarii w Japonii. Udowodniono, że utrzymuje się tam podwyższony poziom promieniowania w wyniku opadu radioaktywnego z Fukushimy, ale urzędnicy nie chcą uznać szkód wyrządzonych przez promieniowanie.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Cezar

Ciekaw jestem kiedy koszerna

Ciekaw jestem kiedy koszerna zaraza wyzdycha,nawet ich atom nie ruszy jak szczury sa odporne na prawie wszystko,oprocz jednego,na ta koszerna zaraze jest lek pod nazwa swinia faszerowana ala' monsanto i to ich wlasna bron.

"Tam gdzie pojawi się żyd, tam jest odwieczny konflikt interesów"

Portret użytkownika koń który mówi

Po prostu cywilizacja

Po prostu cywilizacja śmierci, która musi upaść na czele z syjonistycznymi rządami, zwariowanymi i skorumpowanymi naukowcami, chorymi do bólu korporacjami, rozmaitymi dewiantami wysuwanymi na piedestały i niestety wielką rzeszą ogłupionych, próżnych ludzi goniących za przemijającymi wartościami.
Zwierzęta, ptaki, owady i rośliny wyginą pierwsze. A my zaraz po nich.
 

Portret użytkownika MonaLisa

też jestem tego zdania, że to

też jestem tego zdania, że to karma. Dodają zużyte oleje techniczne, oxydy, genetyczne modyfikowaną kukurydzę/ 2 kata temu oglądałam film dokumentalny o krowach - na skutek karmy od tego koncernu - niepłodność zwierząt, a co za tym idzie - brak mleka, na dodatek chorowały i pozdychały, wielu farm mieli straty. ale do dziś żadnych skutków, żadnej kary.
 
Nas, ludzi, też to czeka. Szczególnie szybko odreagują użytkownicy McDonald=ów i napojów kolorowych.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem