Szwecja otwiera swój pierwszy obóz namiotowy dla uchodźców

Kategorie: 

Szwecja rozpoczyna montaż ogrzewanych namiotów dla imigrantów, aby ci mogli przetrwać w warunkach zimowych. Powodem tych działań jest brak tanich mieszkań dla uchodźców, pomimo wyraźnego zmniejszenia ich napływu, podaje PolitNews24.

 

Pierwszy ogrzewany obóz dla ubiegających się o azyl składa się z 17 namiotów tymczasowych i znajduje się w Revinge w południowej Szwecji. Informacje na temat powstania nowego obozowiska przekazała mediom Rebeka Bichis. Zdjęcia białych namiotów posadowionych na trawiastym polu w spokojnej okolicy są uderzająco podobne do konstrukcji, które wykorzystywano podczas wojen na Bałkanach na początku lat dziewięćdziesiątych.

 

Dziś temperatura w Revinge oscylowała wokół poziomu zaledwie pięciu stopni Celsjusza powyżej zera. Według Rebeki Bichis, w namiotach, które mogą pomieścić 12 osób, zamieszka docelowo około 200 ludzi. Jest to rozwiązanie tymczasowe do czasu wybudowania stałego obozu.

 

W kompleksie znajduje się jadalnia i wspólny obszar przebywania, czyli namiot z telewizorem. Pierwsze 12 osób, które dzień wcześniej przeniosły się do obozu, pochodzą z Afganistanu, Algierii, Iraku i Syrii. Niektóre z nich chciały odwiedzić meczet, podczas gdy inni kupowali papierosy. Szwedzi udostępnili przybyszom busa, który wozi ich tam, gdzie ci tylko sobie tego zapragną. Kraj słynie przecież z hojnej polityki społecznej.

W Szwecji odsetek imigrantów w stosunku do ogółu ludności jest wyższy niż w jakimkolwiek innym kraju w Europie, a w ostatnich miesiącach stało się jasne, że Szwedzi nie radzą sobie z dużym napływem imigrantów. 148 tys. osób wystąpiło o azyl tylko pod koniec listopada br. Liczba przyjezdnych w ostatnich tygodniach spadła jednak dość drastycznie.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Unia musi się nawrócić na

Unia musi się nawrócić na Jezusa Chrystusa to wtedy dopiero będzie w Europie porządek ! Należy powołać szwadrony ONR aby wyłapywały lewaków i innych wywrotowców od NWO !  "Jest mało prawdopodobne aby sygnałowe układy rąk, dłoni i palców polskojęzycznych marionetek były przypadkowe. To co udało się wychwycić, te kilka momentów na zdjęciach prasowych, lub z klatek filmów jest tylko wierzchołkiem góry lodowej. Oczywiście ludzie gestykulują, jednak jeżeli już, to niezwykle rzadko samoistnie układają im się palce w specyficzne magiczne znaki tajnych stowarzyszeń. To co widać w przypadkach udawaczy "Polaków" jest w mojej ocenie przykładem ogromnego zaangażowania w system lucyferycznego NWO ! Zresztą nie trzeba wielkiej przenikliwości by zrozumieć w takim układzie pamiętną polityczno-wolno murarską akcję usuwania chrześcijańskich krzyży z poboczy jezdni, rugowania chrześcijaństwa z wszelkich instytucji państwowych, czy wprowadzania demonicznego genderyzmu do szkół i przedszkoli. Można by cytować więcej, ale nie czas i miejsce. Plan NWO był przez ostatnie 25 lat mocno wdrażany, a nabrał znacznego tępa gdy władzę przejęła ekipa PO/PSL. To co można i należy uczynić w obecnej ciężkiej sytuacji, to szybko odtruć MAGICZNIE ZACZAROWANE polskie społeczeństwo. W tym celu należy zwracać się do Jezusa Chrystusa Zbawiciela.
 
Nowy Porzadek Rzeczy i Kosciół Katolicki
https://www.youtube.com/watch?v=c_q5PiBORL4
 
http://popotopie.blogspot.com/2015/10/co-takiego-dzieje-sie-w-polsce-ze-jako.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem