Szokująca tajemnica lotu MH370 w CNN – wszyscy pasażerowie żyją?

Kategorie: 

Sarah Bajc, przyjaciółka Philipa Wooda, jednego z pasażerów feralnego lotu MH370, powiedziała, powołując się na zeznania członka rodziny innego pasażera, że malezyjski Boeing śledzony był przez dwa wojskowe samoloty przed „zniknięciem”.

 

Bajc i inni członkowie rodzin uważają, że samolot nie tylko pozostał nienaruszony, ale także wszyscy pasażerowie przeżyli. Ludzie ci twierdzą, że światowe rządy nie ujawniają prawdy o zdarzeniu, a także  zgadzają się z opinią ekspertów wojskowych w dziedzinie bezpieczeństwa, którzy mówią, że wszystko, co się stało - to tajna i zaplanowana wcześniej operacja wojskowa.

 

Przed nią podobne rzeczy mowili krewni pasażerów z Chin, a rząd państwa środka oficjalnie zażądał dowodu na to, że samolot spadł do oceanu. Wyglada na to, że dowodem było zerwanie połączenia systemu Panasonic Avionics, służącego do obsługi internetu i centrum rozrywki dostępnego na wyświetlaczu foteli.

 

Fakt, że takie informacje zaczynają docierać do mediów głównego nurtu jest zastanawiający. Z jednej strony wygląda to jak rozpaczliwe czepianie się nadzieji,  że może ich bliscy żyją. Łatwiej jest uwierzyć w wydarzenia rodem z serialu Lost niż w śmierć bliskich. Jednak niemal po miesiącu od zniknięcia samolotu Boeing 777-200 malezyjskich linii lotniczych, nadal nic nie wiemy o jego losie, brakuje szczątków pływających na powierzchni, co może dawać nadzieję. 

 

Warto wziąć pod uwagę wątek z Diego Garcia. Jest to wyspa na której znajduje się brytyjska baza wojskowa. Ludzie na Malediwach widzieli nisko lecący samolot, który mógł być tym zaginionym MH370. Jeśli samolot wylądował z jakiegoś powodu w tamtym miejscu może się okazać, że faktycznie była to jakaś operacja służb, a skoro tak może to pozostać tajemnicą jeszcze przez długi czas. 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Katz

Zapewne nie chodzi o

Zapewne nie chodzi o jakiekolwiek państwo środka, tylko o Chiny (Państwo Środka), a więc powinno być z dużych liter. Sam się na chwilę zatrzymałem, by zrozumieć o jakie państwo chodzi.

Portret użytkownika @brro

Jak to jest?najpierw

Jak to jest?najpierw media,"eksperci"podają,że takiego samolotu nie da się zgubić,tzn.nie może kompletnie zniknąć z radarów,nie da się go całkowicie wyłączyć...?niby.Po jakimś czasie,nadają,że jednak można go całkowicie wył.całkowicie wył.z prądu!wiem,media to ogółnie syf,"eksperci"też niczego sobie,ale pytam poważnie,cz da się CAŁKOWICIE WYŁĄCZYĆ Z PRĄDU TAKIEGO SAMOLOTa?

Portret użytkownika orson card

Obejrzyjcie 2

Obejrzyjcie 2 niezindentyfikowane obiekty lecące 5 razy szybciej niż zaginiony samolot i wskazania wysokości lotu podczas ostatnich minut przed zniknięciem z radarów
Http:/youtube.com/watch? V=5JpbZZKqxy0&feature=youtube_gdata_player
 

Portret użytkownika Metyl

od samego początku wszystko w

od samego początku wszystko w tym temacie jest bardzo dziwne w dobie powszechnej inwigilacji nagle znika samolot niczym amba fatima samolot był i go nima .Dodać należy iż zniknął w rejonie dość sporych napięć terytorialnych więc samo to chyba daje do myślenia jak to możliwe ,że żadne systemy radarowe go nie uchwyciły .

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem