Szczepionki spowodowały rozwinięcie autyzmu również u małp

Kategorie: 

Wiele osób wciąż wierzy w to, że szczepionki są dobre, bo przecież lekarze by nie wstrzykiwali czegoś, co może spowodować krzywdę. Tak naiwne myślenie jest niestety powszechne a wiedza o najnowszych odkryciach w zakresie szkodliwości szczepionek nie przedostaje się do mediów.

 

W telewizjach trwa cały czas urabianie Polaków. Coraz więcej rodziców odmawia szczepienia swoich dzieci. Niektóre mamy decydują, które szczepionki dać dziecku a których nie. Oczywiście wybór taki bez wiedzy na temat skutków ubocznych tych preparatów jest tylko iluzoryczny.

 

Dlaczego tak wielu rodziców unika teraz szczepienia swoich dzieci? Czy to tylko nowa moda? Z jednej strony zwolennicy szczepionek wskazują na to, że zredukowano wiele chorób, które były długo utrapieniem ludzkości. Z drugiej jednak strony skoro choroby te zniknęły to, po co narażamy dzieci z następnych populacji?

Wiadomo ponad wszelką wątpliwość, że każda szczepionka zawiera składniki, które mogą działać neurodegenerująco, zwłaszcza związki rtęci i aluminium stosowane rzekomo do konserwowania preparatów. Niestety jest tutaj zawsze pewien czynnik losowy a jest nim siła danego organizmu. Oznacza to w praktyce, że przewidzenie, która akurat szczepionka może być szkodliwa jest po prostu niemożliwe.

Tajemnicą poliszynela pozostaje fakt, że u niektórych dzieci spustoszenia neurologiczne po wstrzyknięciu szczepionek będą za duże i w takich przypadkach może dojść nawet do regresu rozwoju emocjonalnego dziecka i w konsekwencji autyzmu. Wiedza na temat tego, że szczepienia ochronne mogą wywoływać przypadki autyzmu jest dość powszechna, ale rodzice często zaczynają się interesować tym tematem dopiero wtedy, gdy ich dziecko jest już uszkodzone.

 

Bardzo interesujące badanie przeprowadzili naukowcy z University of Pittsburgh w Pensylwanii. Zrobiono tam eksperyment z młodymi małpkami z gatunku makaków. Część grupy badawczej małpek zaszczepiono według kalendarza szczepień funkcjonującego w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Oczywiście dostosowano dozy do wagi zwierząt. Po jakimś czasie okazało się, że wśród szczepionych osobników kilka wykształciło symptomy typowe dla autyzmu, podczas gdy z grupy badawczej nieszczepionych małp nie stwierdzono podobnych przypadków.

 

Jest to dość dobry dowód na związek przyczynowo skutkowy autyzmu i szczepień. Oczywiście naukowcy zaznaczyli, że nie chcą wypowiadać się autorytarnie, ale ich wyniki badań są pewną wskazówką. Wezwania o rzetelne badania odczynów poszczepiennych trafiają jednak zwykle w próżnię, ponieważ szczepionki to doskonały biznes a jeśli ktoś z nas lub naszych najbliższych zachoruje z tego powodu to tym lepiej dla produkujących te preparaty koncernów farmaceutycznych, ponieważ taki chory człowiek będzie dla nich świetnym klientem.

 

 

Źródła:

http://www.cdc.gov/vaccinesafety/concerns/autism/index.html

http://www.facebook.com/pages/International-Meeting-for-Autism-Research-IMFAR/187261661300052

http://www.naturalnews.com/035787_vaccines_autism_monkeys.html

http://www.huffingtonpost.com/2012/06/11/vaccines-autism-controversy-why_n_1586898.html

http://vactruth.com/2012/04/29/monkeys-get-autism/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Adrianna__

mam brata, który cierpi na

mam brata, który cierpi na autyzm.
tak, to jest spowodowane szczepionkami!
był zdrowy, łapał kontakt wrzokowy, powtarzał po mnie słowa!
teraz nie mówi nic, nie patrzy w oczy, ma 6 lat, pieluchy mu zmieniam i patrzę, jak mama go ciągnie po terapiach, przedszkolach...
nie szczepcie swoich dzieci tymi szczepionkami kilka w 3!

Portret użytkownika Fenix 2

 Coś o epidemi grypy tzw. ,,

 Coś o epidemi grypy tzw. ,, Hiszpanki "w 1918 roku . To nie była zwykła grypa , skrzyżowali ją z Ebola i to było zaplanowane morderstwo , a chorowali w większości tylko ci którzy byli zaszczepieni na tą niezmodyfikowaną . Ci którzy wcześniej przechorowali tę niezmodyfikowaną formę , póżniej nie umierali na modyfikację Ebola . I ten przykład świadczy , że szczepionki oszukują nasz układ odpornościowy i organizm nie może później walczyć ze zmienionymi wirusami , bo nie walczył z jego podstawową formą ,a wszelkie późniejsze kombinacje wirusa są dla niego nierozpoznawalne i zabójcze !

Portret użytkownika Karolina

poza tym autor tego artykulu

poza tym autor tego artykulu podspodem podal linka do strony CDC w ktorym jest napisano:
CDC supports the IOM conclusion that there is no relationship between vaccines containing thimerosal and autism rates in children.
 
nie ma dowodu na to ze szczepionki powoduja autyzmu! odmawianie dzeicku szczepionek powoduje o wiele gorsze choroby i nawet dziecko moze umrzec przez niektore choroby - dlatego szczepimy!!!!

Portret użytkownika Karolina

a co jest ze skutkami tych

a co jest ze skutkami tych wszystkich chorob, na ktore dzieci moga zachorowac bez szczepionek??????????
KAZDY  lek ma jakies dzialania nieporzadane, i zawsze jest ryzyko, nawet jak damy dziecku leki aby zbic goraczke itp....
bzdury! 

Portret użytkownika Dr Piotr

Róbmy to co Polak potrafi

Róbmy to co Polak potrafi najlepiej, czyli kombinujmy. Może nie jest to wielkie kombinatorstwo, ale dobrze podana łapówka załatwia wszystko i otwiera każde drzwi, więc poświęćmy te parę złotych kiedy chodzi o zdrowie dziecka i omińmy nieludzki system. Chyba dla własnego dziecka nie szkoda, nawet jeśli wiązałoby się to z koniecznością wzięcia kredytu, to zrobiłbym to bez wahania. Taka metoda wydaje mi się najskuteczniejsza i najszybsza, bo przepychanie się z pismami po sądach i urzędach do niczego nie doprowadzi, a narazi na podobne koszty.
Kreatywność to najlepsza broń przeciw każdemu systemowi.

Portret użytkownika normalny?!

Z serii dobre rady Doktora

Z serii dobre rady Doktora Piotra ...
    Rada na dziś : zamiast udowadniać winę koncernom farmaceutycznym i obstawać przy swoim zdaniu(PRAWDZIE),chroniąc zdrowie swojego dziecka  - Ty się nie martw - kombinuj jak każdy sprytny (!) Polak  - i zamiast tego DAJ W ŁAPĘ lekarzowi !!!   Świetna metoda  - to tylko jakiś spasły,zdegenerowany łapówkami doktorek mógł napisać !!! Jeszcze WAM QRWA mało z tych szkoleń i %-ów od wykupionych recept ?!
Jak by tego było mało kolejna rada Dr Piotr`a brzmi : omińmy ten NIELUDZKI SYSTEM - nawet jeżeli będzie wiązało się to z KREDYTEM !!! Leżę i kwiczę - żonka siedzi na dupie w dziale pożyczkowym kolego Dr Piotr ?!  Biggrin
Pamiętaj drogi czytelniku/czyteniczko ,że jeżeli naprawdę chcesz być zdrowym/zdrową ,to żaden "lekarz" nie będzie w stanie Ci zaszkodzić !!! Wink
Pozdrawiam myślących LOGICZNIE !!! Smile

Portret użytkownika Dr Piotr

Ani ze mnie lekarz, ani

Ani ze mnie lekarz, ani doktor, ani pracownik banku, po prostu myślący LOGICZNIE człowiek.
Jakby była prosta droga na ominięcie szczepień, to już dawno by tu sobie ludzie przekazywali ten pomysł dalej i nie tylko tu, bo na innych portalach też, a póki co tylko ludzie biadolą i nie widzą wyjścia z sytuacji i proszą o porady.
Może za jakiś czas uda się wyprostować tą chorą sytuację z polskimi prawodawstwem i ustawami o szczepieniach i lecznictwem szczepionkowym, ale raczej nie szybko to nastąpi jeśli wogóle.
Sorry, że moja rada została odebrana przez Ciebie jako reklama zarobku dla lekarzy i reklama kredytów w jednym, ale według mnie łapówka to zawsze działający i skuteczny i szybki sposób na rozwiązanie sprawy.
Jak masz lepszy pomysł na ominięcie systemu to go podaj wszystkim, bo póki co to wszyscy tylko tu pokrzykuja albo się wyżalają i nic poza tym!
Walka drogą prawną zajmie ludziom jeszcze sporo czasu, a póki co dzieci będą faszerowane szczepionkami, a tu czas jest krytyczną sprawą.

Portret użytkownika normalny?!

Jeżeli z chorym,nieludzkim

Jeżeli z chorym,nieludzkim systemem chcesz walczyć łapówkami z kredytów,to niestety nie zaliczasz się do grona myślących LOGICZNIE osób Dr.Piotr`rze !!!
CZAS - jak sam już zauważyłeś działa sam w sobie na korzyść ŚWIADOMYCH rodziców i takie przepychanki z sanepidem i sądami rodzinnymi można zapewne ciągnąć w nieskończoność z odpowiednim PRAWNIKIEM !!! Wynagrodzeniem dla niego może być % z odszkodowania za wygraną sprawę ,bo straty MORALNE po tak CHORYCH potyczkach ze SŁUŻBAMI własnego kraju to jakaś PARANOJA !!! 

Portret użytkownika Kali

Ja też tak odebrałam Twoje

Ja też tak odebrałam Twoje łapówkarskie porady . Poza tym nadal się z Toba nie zgadzam . Po pierwsze : internet to wynalazek stosunkowo młody . Dlatego nie wmawiaj , że od dawna ludzie płaczą i nic z tym nie robią . Po drugie : jak już coś robią , to i tak źle , bo tracą czas , bo procedury za długie , za skomplikowane itd. Od czegoś trzeba zacząć . Wiem , że jedna jaskółka wiosny nie czyni , ale Solidarność też nie urodziła się od razu i nie od razu obaliła poprzedni ustrój .

Portret użytkownika haha

Jeśli ty wierzysz w to, że

Jeśli ty wierzysz w to, że "solidarność" cokolwiek obaliła to chyba nie powinieneś w ogóle głosu zabierać gdy dorośli ludzie rozmawiają. To wg. ciebie Bolek jest bohaterem skaczącym przez płot i walczącym z komuną tak? Naiwniaku ty... i tyle warta jest też reszta twojej paplaniny. Jakbyś miał dzieci to byś inaczej gadał wiedząc, że grozi im autyzm bo jakimś "przymusowym" zastrzyku. Walić ten system!

Portret użytkownika normalny?!

Przynajmniej ma intuicję - i

Przynajmniej ma intuicję - i jak ktoś(szczególnie mianujący się tytułem Dr. w swym nicku) zachęca do łapówkarstwa w Polsce(!) to ma prawidłowe odruchy !
Cała POLITYKA to jedno wielkie BAGNO i SPISEK grubymi nićmi szyty - ale KOLEŻANKA z czasem dojdzie i do tego - wystarczy,że przypadkiem obejrzy gdzieś film pt."Nocna zmiana" - który gorąco POLECAM wszystkim użytkownikom (pozycja obowiązkowa na liście polskich produkcji filmowych moim zdaniem) !
Czy warto było aż tak się podniecać ? Czy nie lepiej jest wskazać pojętnej osobie właściwy kierunek ?!  :)  Nawet pan JKM siedzi przy okrągłym stole ! Wink
 

Portret użytkownika brutal

zgadzam sie z wami to bydlaki

zgadzam sie z wami to bydlaki kiedys tez tak było tyle ze bylismy ciemniejsi teraz mamy internet i możemy sobie wymieniać różne ciekawostki ale pewnie już niedługo i to nam ukrucą jak natowcy opanują internet prawda jest taka że z systemem nie wygramy wykonczą nas pokolei jak tylko wyczują smród jak  obserwuje to wszystko a wiem że sam nic niezrobie to już wole by cos pizneło i to w momencie kiedy i oni by sie tego niespodziewali pozdrawiam was serdecznie 

Portret użytkownika syriues

to pomysl chorych

to pomysl chorych naukowcow,ktorzy sa wsrod zdrowych naukowcow.Lekarze tez niektorzy nie powinni byc na miejscu w jakim sa.
I mozna tak wyliczac ,pytanie jest jedno.
Gdzie sa granice?
Ja gdybym mial chociaz dowod na to,ze ktos pozwolil na cierpienie tak posuniete,to poprostu uwierzcie mi ,ze postaralbym sie aby Ci ludzie nigdy wiecej nie mieli kontaktu ani z dziecmi ani z nauka ani Kontaktu z czlowiekiem.Tak powinno sie stac,a nie uniki jak w boksie.
Rewolucja milosci jednak musi byc przemyslana a nie szalona
 

Portret użytkownika normalny

Należy wybić sobie z głowy,

Należy wybić sobie z głowy, że lekarze to nasi przyjaciele. To są ludzie którzy dla kasy zrobią prawie wszystko, podobnie jak prawnicy czy inni tam urzędnicy i mają serdecznie gdzieś zdrowie nasze i naszych dzieci. To jest tylko biznes jak każdy inny. Skoro potrafią nas bezwstydnie i masowo truć antybiotykami, a są świadomi, że to szkodzi i swoim dzieciom nie podają tych świństw poza wyjątkowo ciężkimi przypadkami, to tym bardziej wstrzykną rękami personelu medycznego każde gówno obcym dzieciom. Na szczęście nie mam dzieci, ale możecie być pewni, że jeśli kiedykolwiek będę miał to nie pozwolę NIC wstrzyknąć bez mojej wiedzy i zgody. Należy dokładnie przestudiować kalendarz szczepień tzw. obowiązkowych i zapoznać się ze składem danej szczepionki. Jeżeli będzie tam rtęć lub aluminium lub w ogóle będzie to szczepionka o charakterze bardziej profilaktycznym niż koniecznym to dziecko nie zostanie zaszczepione. Sam nie przyjmuję żadnych leków od wielu, wielu lat. Wyjątek to może jakiś ibuprom raz na 2-3 miesiące, gdy pojawi się ostry bół głowy (i też nieprzypadkowo tylko jest to efekt zatrucia jakimś syfem z żywności lub powietrza). Zero szczepień, badań, prześwietleń, syropków, tabletek czy zastrzyków. I co, jakoś żyję. Wchodzę między kaszlących i prychających ludzi i nic mi się nie dzieje. Miewam może czasem katarek czy kaszelek albo małą gorączkę ale przechodzi w 2 dni i jestem zdrowy jak ryba. Wierzę w metody naturalne, zioła, czosnek, miód, itd. Rozumiem też, że trzeba się hartować i nie zawijać w milion szmat, czapek i buty po zęby z powodu byle przymrozków. I to nic, że ludzie dziwnie się patrzą gdy idę w listopadzie w rozpiętej kurtce. Ja wiem co robię i dobrze na tym wychodzę. Róbcie tak samo i zobaczycie co potrafi Wasz organizm. A co do szczepionek to raz jeszcze ostrzegam - skończmy łykać kit wciskany przez farmaceutów i lekarzy. To są bandyci w kitlach którzy nas i nasze dzieci wykończą jeśli im pozwolimy.

Portret użytkownika pies  pies

 szczepionki szkodliwe tylko

 szczepionki szkodliwe tylko niezaszczepirnie w terminie grozi kara pieniezna do 500zl jak to nie pomaga wezwanie na policje .ominiecie kilku szczepien skutkuje sprawa w sadzie z odebraniem dziecka pod pretekstem zlej opieki nad nim wiec nie piszcie ze nalezy nie szczepic tylko jak to zrobic by muc nie szczepic bo w polsce sa przymusowe i nie uwierze ze kros wypelnil swistek ze nie zaszczepi i dali mu spokoj  ....chyna ze ma znajoma lekarke i wpisala w karte ze szczepione .co jest bzdura bo dzis nikomu nikt nie wierzy ,takie bzdury ze  nieszczepic najprosciej pisza malolaty co nie maja dzieci i wnukow i zero wiedza jaka jest rzeczywistosc polska....czemu znow cyrki z rejestracja.......admin zajmij sie moderatorami bo robia sobie cyrk ,mam szfabska klawiature i niema takich liter dla  wpisania w captcha 

Portret użytkownika normalny

Nie ma opcji, żeby sąd

Nie ma opcji, żeby sąd rodzinny odebrał prawa rodzicielskie za to, że ktoś odmówił szczepienia obowiązkowego. Nie pisz bzdur i nie strasz ludzi. Dałbyś wstrzyknąć dziecku truciznę z obawy przed karą 500zł zamiast walczyć? Takie miękkie rury jak ty w ogóle nie powinny mieć dzieci. To jak z chodzeniem do szkoły, które też niby jest obowiązkowe, a NIE JEST tylko trzeba wiedzieć na jaką ustawę się powołać i można uczyć dziecko w domu.

Portret użytkownika normalny

Twój pies, a raczej jego

Twój pies, a raczej jego centralny układ nerwowy, jest tak samo narażony na toksyczne działanie rtęci lub aluminium ze szczepionki jak człowiek. Założę się, że niejedno zwierzę szczepionki wykończyły. Dowiedz się o dokładny skład zanim wstrzykniesz coś psu. I nie wierz w żadną propagandę ani słodkie pitu pitu weterynarza. On z tego żyje.

Portret użytkownika normalny

Poczytajcie sobie listy

Poczytajcie sobie listy rodziców dzieci chorych na autyzm, które często publikują różne fundacje zbierające dla nich pieniądze. Bardzo często list rozpoczyna się od słów "Nasz synek/córcia urodził/a się w pełni zdrowy/a. Był/a wesołym, pogodnym, doskonale rozwijającym się dzieckiem. Pewnego dnia pojawiły się niepokojące objawy co było dla nas ogromny zaskoczeniem i szokiem...". Czy w kontekście tych dramatycznych wiadomości nt. szczepionek trudno wyciągnąć wnioski, że gdyby nie szczepionki to wiele z tych listów nigdy nie zostałoby napisane? Chyba czas najwyższy, aby rodzice chorujących dzieci zaczęli dogadywać się i składać pozwy zbiorowe rządając gigantycznych odszkodowań i dożywotnich rent prywatnych dla swoich dzieci. Bydlaki którzy dopuścili te szczepionki na rynek powinni wisieć już dawno. Niestety wiemy, że jest to część planu depopulacyjnego i degeneracyjnego ludzkości. Globalny eksperyment zbliżony do tego, który przeprowadzili za grubą kasę żydzi na 100 tys. dzieci za namową rządu amerykańskiego napromieniowując ich głowy dawką 35 tys. razy większą niż dopuszczalna. Obejrzyjcie koniecznie dokument Ringworm Children. Sprawa sprzed ponad pół wieku ale nadal domagająca się rozliczenia. Zachęcam admina do opisania tej bulwersującej sprawy bo mnie to spokoju nie daje odkąd się dowiedziałem.

Portret użytkownika normalny

Koniecznie zrób listę

Koniecznie zrób listę wszelkich leków i szczepionek jakie otrzymało Twoje dziecko od momentu narodzin aż do wystąpienia pierwszych objawów autyzmu. Pospisuj daty kiedy otrzymywało zastrzyki, dowiedz się kto był producentem i jak się nazywał dany preparat oraz jaka była dawka. Jeżeli którykolwiek z nich zawierał rtęć to jest wysokie prawdopodobieństwo, że bandyci w kitlach uszkodzili układ nerwowy Twojego dziecka. Mogło to nawet pojawić się z opóźnieniem, np. rocznym, gdy już dawno podana została szczepionka i zapomniałaś o niej, a żadnych złych objawów wtedy nie było. Moim zdaniem zdecydowanie coś jest na rzeczy.

Portret użytkownika normalny

Z tego co wiem nie istnieje

Z tego co wiem nie istnieje polska wersja bo film był wyemitowany przez jakąś telewizję pomimo ścisłego zakazu. Ale nie wykluczam, że zabiorę się za opracowanie polskiej wersji. W skrócie to wygląda tak, że te 100 tys. dzieci i ich rodziców zostało oszukanych - wmówiono im, że zostaną poddane promieniowaniu, aby wyleczyć nietypową chorobę skóry głowy - jakiś insekt który powodował takie nietypowe, plamiste łysienie u niektórych dzieci. Dzieci były wywożone "na wycieczkę" i dostawały potężne dawki RTG takie jak dostałby dorosły człowiek przy 35 tysiącach prześwietleń głowy! To było morderstwo z zimną krwią. W krótkim czasie 6000 dzieci zmarło w wyniku choroby popromiennej, a bardzo wiele cierpiało na zmiany rakowe, przenosiło uszkodzone geny na kolejne pokolenie, itd. Tak żydzi potraktowali niewinne dzieci i to własnej narodowości przy wiedzy i akceptacji najwyższych władz izraela. Wzięli za to od USA ogromne pieniądze bo aż pięciokrotnie większe niż wynosił ówczesny budżet kraju. Takie praktyki przypominają w 100% metody hitlerowców, którzy też uwielbiali eksperymenty medyczne. Jeden z tych tematów, który nigdy nie pojawi się w mendiach.

Portret użytkownika Ihsen777

No to możliwe,że albo to wina

No to możliwe,że albo to wina żydów którzy tępią tych którzy się za nich podają i jednocześnie zapewniają sobie alibi bo w sumie ich lud tak cierpi albo w druga stronę, że nacja która poda się za żydów a tak naprawdę tępi wszystkich innych a sobie zapewnia super alibi... a reszta jest po prostu tak oszukiwana i "nakręcona" by działać tak jak działa... no wiecie jakie rzeczy są  wiązane z hasłem żyd...
 
A nie daleko patrzeć a co robią teraz wszystkie skrajne religie? tepią się nawzajem z innymi. tak samo trwają walki na tle narodowościowym, rasowym itp. Kiedyś odbywały się różnego rodzaju krucjaty wyprawy i wszystko na zasadzie jakieś marchewki na koncu sznurka ... do dziś stosuje się tego typu działania!  tak jak zamach z 11 września i wiele wiele innych.
 
Teraz brakuje tylko ujawnienia informacji o ufo wdrożenie projektów antygrawitacji i tzw darmowej energi (buahaha darmowa nie będzie bo straconoby bata na masy) itp. Z dnia na dzień obraz tego wszystkiego jest coraz bardziej kolorowy ... z przewagą czerwieni

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem