Szczątki komety ISON spadają na naszą planetę

Kategorie: 

Zgodnie z przewidywaniami astronomów, Ziemia znalazła się pod wpływem pozostałości po komecie ISON. Doniesienia o kolejnych miejscach gdzie widziano spadające obiekty wciąż nie ustają.

 

Dwa obiekty przeleciały 16 stycznia w godzinach wieczornych. Widziano je nad miejscowością Medina. Wiele osób uznało, że to, co widzą to UFO. Nagrania wskazują, że szczątki nie spadały zbyt szybko, czego oczekiwalibyśmy po standardowym bolidzie. Najprawdopodobniej obiekt spadł gdzieś do Morza Czerwonego. Specjaliści szacują jego masę na 1000 ton. Według astronomów meteor wszedł do atmosfery z prędkością 54 km/s, ale wydaje się być to zdecydowanie przeszacowane.

 

Najnowsze doniesienia na temat obserwacji spadających obiektów znacznej wielkości pochodzą z Europy. Spadające meteory ciągnące za sobą długą smugę obserwowano w Holandii, Francji, Hiszpanii i w Wielkiej Brytanii. W ciągu ostatnich dni wiele kul ognistych widziano na terenie Stanów Zjednoczonych. W sieci można też znaleźć nagrania przedstawiające upadek sporego ciała niebieskiego nad Japonią.

 

Całe szczęście, że nie doszło do powtórzenia sytuacji z 15 lutego zeszłego roku, kiedy niewielka asteroida spadła na Uralu w Rosji. Biorąc pod uwagę skalę obserwacji szczątków wchodzących w atmosferę można uznać, że upadek większych fragmentów był całkowicie realny.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika xx3.pl

Obcy biedzie zagarniał

Obcy biedzie zagarniał wszystko co jest powyżej średniej klasy , zostaną biedaki i co mają niski stan inteligencje.
Jednym słowem nikt nie potrzebuje: nie u daczników , pechowców, oferm życiowych i nierobów  .
reszta ma dużego pecha . pa-pa
Zresztą w Biblii jest to napisanie  .

Portret użytkownika Gowii

My ludzie jesteśmy jak

My ludzie jesteśmy jak bakterie które żyją wsród nas. Mamy swoje zajęcia i zabawki. Inwazja obcych? za wcześnie, jeszcze troche czasu minie. A żyjemy jak na dużym gównie z którego będzie można przeskakiwać na następne w przyszłości. Ciekawi mnie jak wyglądają nadistoty bo na pewno nie jesteśmy u szczytu drabiny. Takie tam 

Portret użytkownika zibi

Szczątki, dla kogo szczątki

Szczątki, dla kogo szczątki to szczątki podane przez hamerykanów oj nawet WBI widzę w tym siedzi nie chcę się unosić ale zmusiłem takich i innych podobnych  co sprytnie filmiki zamazują,pytanie za sto punktów czemu oni ukrywają to wszystko,mam fotki na fotosiku pod zibi1973 z ostatnich setnych sek Czelabińsk,Krym,czy City of North liberty lepiej zobaczcie jak nas na szaro robią

Portret użytkownika ULtra

Zibi.pochodzisz z

Zibi.pochodzisz z Czelabinska?????kmuja śmieją intrygi ukrywają,i co tam jeszcze chcesz.......przestań być monotematyczny człowieku,nie znudziło cię to jeszcze?????????

Portret użytkownika moon fake

Robia na szaro bo tam widac

Robia na szaro bo tam widac ze ktos zestrzelił ten meteor a nikt nie informuje o tym.przyjzyj sie dobrze jak z tyłu coś go dogania i trafia za 5 12ta zeby uderzając nie narobił z ruskami jak z dinusiami:D i wreszcie zajaż!! bo mnie męczysz tymi wywodami ze to kosmici lądują. Na księzycu dawno bazy są porobione żeby kontrolowac Ziemian bo ludzkosc jest eksperymentem. Jakby chcieli Cie zabic to normalnie przyszli by juz dawno zapukali w drzwi albo i nie i nie w twoje tylko twojej praprapraprababci Biggrin

Portret użytkownika Letty

statek obcych pedzi w

statek obcych pedzi w kierunku ziemi znajduje sie w poblizu jowisza .to przecieki pracownikow z wiazanych z programem seti.profesor J.M ujawnił mi ze naukowcy juz poinformowali rzad amerykański o nadciągajacej grożbie .ostatnie zdiecia jowisza ujawnily ze obiekt znajduje sie niedaleko ma okolo 300 km dlugosci.statki wykrył system wyszukiwawczy haarp zainstalowany na alace te obiekty nie sa pozostalosciami ison tylko zwiadowcami jaszurowatych ktorzy juz od dluzszego czasu planuja kolonizacje naszej planety,ale tym razem spodziewany jest prawdziwy atak i zniszczenie.amerykanski rzad ze wspopracy z rosja i kolumbia probowałuy z szarakami powstrzymac inwazje lecz pomimo blednych informacji o ilosci wrogich sil raczej mamy marne szanse.przy tej predkosci statek ma minac marsa w wrzesniu ,a pod koniec roku dotrzec do ziemi.nadlatujace wlasnie statki maja wesprzec flotylle jaszczurow operujaca na ziemi od kilku lat.dokumanty które otrzymalem od tajnego informatora potwierdzaja to co wiem od wielu lat .zostaly przygotowane dla prezydenta putina przez rzadawa agencje kosmiczna ze usa sa zangazowane w wojne z obcymi ,a baza kosmitow jest antarktyda i dno otaczajacych go oceanow.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem