Sytuacja w Syrii z punktu widzenia cywila

Kategorie: 

Jak zapewne wiele osób zauważyło, ja, Pio'76 regularnie sprzeciwiam się tytułom typu "Syryjscy terroryści" i podobnym, używanym do tytułowania artykułów na temat wydarzeń w Syrii. Choć nadal nie popieram pana Assada i uważam go za bandytę, to muszę przyznać, że po obejrzeniu tego materiału, za bandytów uważam również rebeliantów.

 

Być może kobiety nie rozumieją na czym polega wojna, ale nawet pomijając te ich opinie, reszta jest i tak przekonująca. Szkoda, że nie przedstawiono odpowiedzi gości z brodami. Chciałbym się dowiedzieć co odpowiedzieli.

 

Szkoda, że do tej pory nie natrafiłem na żaden artykuł wolny od emocji i narzucania opinii autora, a za to spokojnie opisujący sytuację. Być może to próba zrównoważenia jednostronnego opisu spraw w ogólnych mediach, ale trudno w ten sposób kogoś przekonać, a zrazić łatwo.

 

Tak więc zapraszam do obejrzenia i powstrzymuję się od komentarza. Jeśli nie wyświetlają się napisy to na dole po prawej jest ikonka "napisy" i tam wybieramy język polski.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika GodzinaW

Zmiany na ziemi i zmiany w

Zmiany na ziemi i zmiany w Polsce!Kolejna akcja to udanie się do sejmu na dni otwarte a inaczej zwiedzanie sejmu w koszulkach z odpowiednimi grafikami i napisami na nich.Jeżeli sprzedane media nie zadają podstawowych pytań o stan Państwa i nasza przyszłość,my udamy się do sejmu i "wniesiemy" te pytania!Dołączamy kochani do akcji budzenia Polski i Polaków.Pamiętajcie wchodząc na bloga i klikając w reklamy w 100 % wspieracie takie akcje!Nie odpuśćmy złodziejom i zdrajcom!
www.bzdetywsieci.pl

Portret użytkownika GodzinaW

Zmiany na ziemi,zmiany w

Zmiany na ziemi,zmiany w Polsce...Nasza strona powstała po to,żeby pokazać Polakom,że można zmienić nasz kraj,a jeżeli nie to chociaż walczyć z systemem...Co możemy zrobić?Nasza kolejna akcja to bardzo prosty sposób na uszczypnięcie ekipy.Każdy wie,że w sejmie odbywają się Dni Otwarte.Tego dnia zorganizowana grupa może poruszać się po budynku i zwiedzać jego wnętrze.Nasza akcja polega na utworzeniu grupy odwiedzających,którzy ubiorą się w odpowiednie ( oczywiście zgodne z prawem koszulki).Na koszulkach tych umieścimy odpowiednie napisy,grafikę i pytania do polityków!Jeżeli oni nie potrafią przyjść i stanąć twarzą przed nami,my wybierzemy się do nich!Akcja rusza dzisiaj i zabieramy się za zalegalizowanie wycieczki oraz za zbieranie chętnych do akcji!

Portret użytkownika MONSTER

Piękne są takie inicjatywy.

Piękne są takie inicjatywy. Bardzo mi się podobało jak w Sejmie wręczono Niesiołowskiemu słoik szczawiu. Co do polityków to kto głosuje na tak zacne osobliwości.(osobliwość-punkt w którym kończy się wiedza a także i wyobrażnia)

Portret użytkownika OLI

Nalezy zmienic konstytucje.1/

Nalezy zmienic konstytucje.1/ zmniejszyc liczbe posluw i senatarow. 2/ - Poslem i senaturem moze byc osoba ktora przynajmniej 3-ciego pokolenia jest POLAKIEM. Polska winni rzadzic Polacy  a to co jest obecnie to sabotaz polityczny///////

Portret użytkownika Pio'76

  Jeśli ty jesteś przykładem

 
Jeśli ty jesteś przykładem takiego POLAKA od 3 pokoleń to kiepsko wygląda przyszłość Polski rządzonej wg reguły którą proponujesz.
Naucz się ortografii i interpunkcji bo to kompromitacja jak piszesz! Pewnie lepiej sobie radzisz z kijem i kamieniami wyrażając swój patriotyzm.

Portret użytkownika megi

z całym szacunkiem -

z całym szacunkiem - przepraszam ale artykuły zamieszczone tutaj też nie są pozbawione komentarza ich autora. Ja co prawda jestem stałym czytelnikiem i z tego powodu nie zamierzam rezygnować z odwiedzania tej strony, jednak z pewnością nieraz mnie tego typu prywatne "wstawki" również nieco irytują. Dal porównania na przykład na stronie Losyziemi.pl takich komentarzy brak i czyta się je z tego powodu o wiele...lżej. Mnie bowiem interesują bardziej same fakty niż ich ocena.
nadmieniam również, że nie odnoszę się wyłącznie do powyższego artykułu; w ogóle nawet tego filmu nie oglądałam- bo własnie nie interesują mnie czyjeś opinie ale same wydarzenia. Nie staję wiec tu w niczyjej obronie; swoją droga jednak pewna jestem, iż nie tylko "kobiety" ale i w ogóle nikt nie rozumie w pełni co to jest wojna póki sam jej nie zaznał. A zwłaszcza gdy siedzi sobie w ciepłycha kapciach w domku i nieczego mu nie brakuje... To też oczywiście w tym miejscu nie jest żadną wycieczką personalną.
Druga rzecz-nie zapomnijamy nigdy, że cudze opinie i sądy są również wypadkową mentalności, światopoglądu i kultury z jakiej się człowiek wywodzi. Tego nie da się wprost przełożyć na naszą europejską mentalność i rozumienie świata....
Natomiast artykuły wolne od emocji, cudzych ocen -czyli po prostu obiektywne to nic innego jak rzetelne dziennikarstwo i to jest własnie coś co jest bardzo w cenie...
pozdrawiam

Portret użytkownika Rafaelo

A ja jestem tego zdania że to

A ja jestem tego zdania że to europejskie i amerykańskie korporacje stąją za tym wszytkim a wojna rozwineła sie do tego stopnia że teraz to lezy na tle religijnym oko za oko wiec nikt już nie przerwie przelewu krwi przynajmiej przez 3 lata no chyba że atomówka zrobi swoje a tego przeciesz nikt nie chce wszytko zalezy od paru panów jak to wszytko będzie wyglądało. 

Portret użytkownika ARTUR

Bandytami są politycy ,

Bandytami są politycy , którzy wysyłają na wojnę dzieci innych matek pod przymusem biedy lub kary śmierci .Jeżeli ktoś nie potrafi uszanować życia to jest bandytą i wrogiem człowieczeństwa , tak więc dziwię się że Papież nie nałożył jeszcze ekskomuniki na wszczynających wojny , przecież podobno jest sprawiedliwy i chciałby chronić życie , jest więc okazja aby pokazać światu swoje oblicze .Nie słowami ale uczynkami należy błogosławić światu .

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
 • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
 __  __  ___       ___ 
/ / /\ \ \ ( _ ) _ _ / _ \
\ \/ \/ / / _ \ | | | | / /_)/
\ /\ / | (_) | | |_| | / ___/
\/ \/ \___/ \__,_| \/
Przepisz kod wyrażony w postaci znaków ASCII