Spektakularne halo podczas zachodu Słońca

Kategorie: 

Od kilku dni na niebie można obserwować niezwykłe zjawiska optyczne. W ciągu dnia halo słoneczne, na nocnym niebie zaś halo księżycowe. Spekakularne fenomeny są wynikiem dużej ilości kryształków lodu w atmosferze i na wskutek odbitego światła na nich powstaje efekt halo.

 

Powyżej wideo time-lapse nakręcone w Rybniku w dniu 01.02.2015 a na nim wyraźne halo słoneczne podczas zachodu słońca. Istnieje też wiele doniesień o halo ksieżycowych, które również były obserwowane w niemal całej Polsce.

 

Pojawianie się takich zjawisk świadczy o predyspozycjach atmosfery, które zdradzają też, że prawdopodobnie nadciąga zmiana pogody.

 

 

 

Źródło: http://dai.ly/x2g91hq

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika bogdan4957

Myślę że system HAARP jest

Myślę że system HAARP jest ściśle powiązany z Chemtrails.Ponieważ rozpylane substancje mogą za pomocą sił elektromagnetycznych ( HAARP ) tworzyć na niebie różne obrazy i to w różnych kolorach.Kto dobrze i uważnie przegląda wiadomości w sieci zna ten temat.Na pewno  samo oglądanie tego zjawiska nic am nie daje.Trzeba znać chociaż podstawy działania takiego układu typu Chemtrails-HAARP ( drobiny metali i nie tylko + ukierunkowana fala elektromagnetyczna )

Portret użytkownika patriota

Klaus: Produkt inwitro,który

Klaus: Produkt inwitro,który jest przedmiotem badań naukowców.Niestety jest to produkt nieudany.Tworzy skrzyżowanie k***y z osłem i jest siężki do za******a i odporny na wiedzę.Został stworzony na próbę.Teraz zastanawiają się co z tym fantem zrobić?Ale jest propozycja by to hasło umieścić w podręcznikach szkolnych,ku przestrodze innym,jakim nie należy być człowiekiem.

Portret użytkownika bogdan4957

Do Klaus: Mądrość przemówiła

Do Klaus: Mądrość przemówiła ustami prostaka.A co do dowodów poszukaj ich sam w necie.Trochę odciążysz nas na forum od twoich naukowych pojęć których w ogóle nie rozumiesz.Poza tym wracaj do szkoły.chyba że przy porodzie dostałeś w łeb zamiast w dupę.Ucz się i nie siej propagandy

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem