Soros mówi otwarcie o „nowym porządku świata”

Kategorie: 

W wideo, w które opatrzony jest ten tekst, George Soros mówi otwarcie o „nowym porządku świata”. Omawia również potrzebę „kontrolowanego upadku” dolara amerykańskiego i konieczność stworzenia nowej światowej waluty. Kim jest więc George Soros?

 

Miliarder - filantrop, który stał się znany jako „człowieka, który złamał Bank Anglii”, kiedy zdobył oszałamiające miliardy dolarów w „Czarną Środę” kryzysu walutowego w 1992 roku. W ostatnich dniach jest znany, jako najbardziej aktywny politycznie miliarder na świecie.


Jego Open Society Institute, działający w ponad 60 krajach, i Fundacja Sorosa wydają około 600 milionów dolarów rocznie na promowanie idei, które odpowiadają Sorosowi. Soros i jego „ręce” w postaci wymienionych organizacji odegrały kluczową rolę w wielu „rewolucjach” na całym świecie w ciągu ostatnich kilku lat. Obecnie głównym celem Sorosa jest dokonanie zmian politycznych w Stanach Zjednoczonych.


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika 720

Trzeba być idiotą, by oddać

Trzeba być idiotą, by oddać się szatanowi na dobrowolną służbę. Ten ktoś z tego artykułu nie zdaje sobie sprawę (i to działa na nasze szczęście), że jego pan, znany nam jako diabełek nie da mu raju, o którym on tak śni. Zamiast tego, da temu jegomościowi tylko piekło i cierpienie. Kościół katolicki uczy o tym, że diabeł nienawidzi ludzi, ponieważ stracił szansę na to, na co człowiek póki żyje ma szansę, tzn. życie wieczne. Paradoksalnie jednak w tej jego nienawiści do nas jest pewna wspólna cecha, która łączy go z nami. Polega ona na tym, że tak ludzie, jak i diabeł nienawidzą zdrajców. A jak nazwać kogoś, kto spiskuje przeciwko ludzkości?

Portret użytkownika kari

Kochani rodacy, czy nie

Kochani rodacy, czy nie zastanawia was fakt dlaczego NWO tak strasznie próbuje zwalczać chrześcijaństwo i neguje prawdziwośc Biblii. Jeśli według nich Bóg nie istnieje, to dlaczego tak się prężą aby go niszczyś i ośmieszać. Sami po przez własne postępowanie udowadniają nam że Bóg istnieje i czuwa nad tymi co modlą się do niego. Pomyślcie, bo oni boją się tego. Niechcą abyśmy urzywali rozumu i zastanawiali się nad wieloma rzeczami. Telewizyjna papka skutecznie odciąga nas od tego i dają nam gotowe odpowiedz. Nasze rewolucje nic nie pomogą bo wiele złych rzeczy musi się jeszcze wydarzyć jak jest zapisane w Biblii, ale nie odchodźcie od Boga i módlcie się do niego bo to jest najsilniejsza i najskuteczniejsza nasza broń. Oni wiedzą o tym i najbardziej się tego obawiają.

Portret użytkownika koszer umysłów oryginał 2

Widzicie jaki mądry papa

Widzicie jaki mądry papa koczownik? W jeden dzień strzelił sobie z niczego parę miliardów dolarów, taki farcik, a już dnia drugiego został filantropem i postanowił wychować globalną wioskę na swoją modłę. Co czyni ochoczo i radośnie po dziś dzień. Ten dobry wujcio po prostu gra w simsy i monopoly na zmianę.

Portret użytkownika jj

dwie rzeczy sa moim zdaniem

dwie rzeczy sa moim zdaniem do kitu:
1. takim ludziom jak soros wydaje sie ze beda zmieniac swiat na swoje widzimisie i kazdy czlowiek zostanie im podporzadkowany, tylko dlatego ze moga kupic wielu. 
2. reszta ludzi, ja sam kiedys do nich nalezalem, przyjmuje pozycje ofiary- "co ja bidok moge zrobic, mam tylko pare groszy i nikomu nie podskocze" wydaje sie byc mysla przewodnia w dzisiejszych spoleczenstwach.
 
ad.1-soros jest jeden, ma wielu pomocnikow, ktorych sam nazywa "usefull idiots", w twarz, a te skretynialce dalej liza tu tylek za pare groszy. nas sa miliony, kiedys robili statystyki-srednio na 1 policjanta w wiekszym miescie przypadalo 700 ludzi-czy ktos ma jakies pytania do tego? 
problem w tym ze w tej zagrodzie nie ma plotu- a owce siedzia cicho....
ad.2-moze i soros ma miliony i jakies pare tysiecy debili mu sluzacych-nas jest miliony, miliony wku....nych ludzi i kazdy-kazdy wyskrobie powiedzmy 50 zl na to zeby powalic ten skorumpowany system- pomnoz te cyfry i zobacz kto tu ma sile. 
 
pytanie tylko czy w tv nie ma wlasnie waznego serialu.....
 
out

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem