Sonda kosmiczna Phobos-Grunt spadła do Pacyfiku

Kategorie: 

Sonda kosmiczna Phobos-Grunt spadła do Oceanu Spokojnego u wybrzeży Chile. Do finału deorbitacji doszło o 18:45 czasu uniwersalnego. Najbliższy ląd od miejsca upadku to wyspa Wellington znajdująca się w odległości 1250 kilometrów na zachód.

 

Na pokładzie sondy znajdował sie polski przyrząd, penetrator gruntu o nazwie Chomik. Niestety nie miał okazji dowieść swej przydatności. Przyczyny awarii rosyjskiego próbnika nadal nie są znane. Według pierwotnych założeń lądownik aparatu miał powrócić na Ziemię w sierpniu 2014 roku z 200 gramami gruntu Fobosa.

Rosyjska agencja kosmiczna Roskosmos twierdzi, że 10 ton toksycznego paliwa oraz niecałe 10 mikrogramów radioaktywnego kobaltu 57, jakie znajdowały się w zbudowanym w Niemczech pokładowym spektrometrze, spłonie przy wejściu w gęste warstwy atmosfery ziemskiej.

 

Źródło: http://wiadomosci.wp.pl/title,Z-nieba-spadly-szczatki-sondy-marsjanskiej,wid,14168084,wiadomosc.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika gregluc

Szybciej wybuchnie

Szybciej wybuchnie ogólnoświatowa rewolta niż to wprowadzą . No chyba że nadal będą ogłypywać ludzi ale wszak otwartych umysłów jak widać jest dośc by takie pomysły torpedować. Pomysł jest taki by ograniczyc populacje bo jak wiadomo mniejszą grupą łatwiej sterować. Nie dajmy się otumanić`!!!

"Nie czyń innym, czego dla siebie nie pragniesz" ( 孔夫子)

Portret użytkownika RIK

Ruskim powinno się

Ruskim powinno się natychmiast zabronić jakichkolwiek prób wysyłania czegokolwiek w kosmos. Toto jest zacofane i tylko niszczy Ziemię!! Ludzie przymierają z głodu w ubóstwie, bez podstawowej nawet edukacji a oni lekką ręką szastają milionami euro niszcząc naszą Ziemię.... Ciekawe ile kary zapłacą za takie zniszczenia środowiska?! Skandal!!

Portret użytkownika gwizdnywendrowca

  Obecnie elity mają obsesję

 Obecnie elity mają obsesję na punkcie przeludnienia i postulują na razie pozornie „dobrowolne” programy kontroli urodzin, strasząc jednak np. cofnięciem pomocy finansowej, jeśli dany kraj nie zalegalizuje aborcji i środków wczesnoporonnych. Gorącym orędownikiem upowszechnienia wiedzy antykoncepcyjnej wśród kobiet i dziewcząt jest były wiceprezydent USA, Al Gore.Thomas Friedman, na łamach „The New York Times”, winą za obecny kryzys obarczył nas wszystkich, mówiąc, że jest nas stanowczo za dużo. Dlatego rosną ceny paliwa i żywności, a także mają miejsce gwałtowne klęski żywiołowe.Doradca Baracka Obamy, John p. Holdren uważa, że w celu ograniczenia przyrostu naturalnego, należałoby sterylizować kobiety, które urodziły dwójkę lub trójkę dzieci. (sic!) Przekonuje, że opracowanie długoterminowej kapsułki sterylizacyjnej – która mogłaby być wszczepiana pod skórę i usuwana, gdyby kobieta chciała urodzić dziecko – „otwarłaby dodatkowe możliwości przymusu kontroli płodności”. Kapsułka – jego zdaniem – mogłaby być wszczepiana w okresie dojrzewania i być usuwana po uzyskaniu oficjalnej zgody urzędników. (sic!) Holdren uważa również, że przymusowa aborcja byłaby zgodna z konstytucją amerykańską, gdyby okazało się, że kontrola urodzeń jest konieczna.Wcześniej szef Microsoftu, Bill Gates postulował wynalezienie szczepionki, która pozwoliłaby na zmniejszenie populacji przynajmniej o 10 do 15 proc.źródło:http://www.sekretyameryki.com/index.php/obledne-pragnienia-elit-wideo-chca-ograniczyc-populacje-swiata-o-90-proc/

Rozpoznaj znaki, jakie pozostawiłeś sobie schodząc na ziemię, a zrozumiesz swój sens istnienia i egzystencję na ziemi, oraz ujrzysz i zrozumiesz zamysł Boży

Portret użytkownika janusz

Ziemia według różnych

Ziemia według różnych szacunków jest w stanie wyżywić i zapewnić godny byt nawet 20 miliardom ludzi.Oczywiście przy obecnym systemie są kłopoty z zapewnieniem tego godziwego bytu nawet znacznie mniejszej liczbie osób,stąd różnego rodzaju pomysły,moim zdaniem w wielu przypadkach uwłaczające godnosci ludzkiej,próbujące zredukować przyrost naturalny.Jeśli nic się nie zmieni to te pomysły będą z całą pewnoscią,a w niektórych krajach już są,wprowadzane w życie.Pozdrawiam.

Portret użytkownika aninomum

  "Wcześniej szef Microsoftu,

 "Wcześniej szef Microsoftu, Bill Gates postulował wynalezienie szczepionki, która pozwoliłaby na zmniejszenie populacji przynajmniej o 10 do 15 proc." Takie rzeczy jeśli są chciane przez elity, nie zostają zapomniane. Słyszałeś o chemtrails? ;) 

Portret użytkownika Neshi777

No ale rpzecież jest nas za

No ale rpzecież jest nas za dużo... za dużo żeby  utrzymać obecny system. Wszelkie podziały pod kątem narodowościowym, religijnym, klasowym itp i reguły wkomponowania się dosystemu (w ogóle sam system pasożytniczy bo tak to można nazwać (bogacenie jednego kosztem drugiego). Wszystko podtrzymywane jest przez błędne koło ... podtrzymujemy system bo tak zostalismy ukształtowani a system kształtuje nas (tzn nasz światopogłąd itp.).O ile nie zmieni się ludzka mentalność i nie zaczniemy działać tak aby nie ograniczać swobody innych a jeśli jakieś działanie ogranicza taka swobodę danych jednostek to powinno się zadać pytanie dlaczego i dokonać dokładnej analizy i rozwiązania problemu. Wszystko idzie zrobić jednak trzeba chcieć. Jak dla mnie cała ta sytuacja jest specjanie wytworzona... głód ubóstwo to już było... od wielu wielu lat... mam wrażenie, że obecna sytuacja została ładnie stworzona aby mieć teraz pretekst do wprowadzenia kolejnych rzeczy. To może jedźmy w drugą stronę... niech wszystkie siły wojskowe zostaną rozwiązane a cały sprzęt wojskowy przerobiony na inne narzedzia pomagajace w życiu ludzi. Każdy cżłowiek powinnien mieć dostęp do każdej informacji aby wiedzieć i zdecydować czy sie zgadza na odpowiednie działanie... jeśli nie to powinien mieć możliwość przedstawienia takowego sprzeciwu. itd. No co tu mówić ...miej serce i patrzaj w serce. Powinniśmy sobie zdać pytanie patrząc w większej skali czy dobro innych w ostateczności nie jest moim dobrem? Krótkowzroczne myślenie doprowadza właśnie do tego co mamy. Dziękuje tylko tej sile ktora sprawia, że są na świecie ludzie myślący ponad ogólnopojętym poziomem/ pudełkiem w wktórym się znajdujemy a w granicach którego operuje i myśli większość.Pokazywanie palcem na narodowości nie ma sensu i jest w mojej opini błędem. KAżdy ule tego samego typu propagandzie... telewizja kształtuje obraz wydarzeń i co powinniśmy myśleć i o kim. Pamiętacie może takie krótkie wstawki opisujące amerykanó jako idiotów? Np ile jest wieży eifla w Europie i przekomiczne ich odpowiedzi że 3 10 itp? Z jednej strony to niewiedza spowodowana zabieganiem i zmienieniem priorytetów ludzi wpasowujących się w system i nie mających czasu na nic innego (kreowanie super niewolników? super bo sobie z tego nei zdają sprawy). To nie do końca ich wina ... są manipulowani w coraz większym stopniu tak jak i w coraz większej mierze My jesteśmy. Wieć zamiast być złym pokażmy że można inaczej...

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
 • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
 __       ___  _ 
/ _\ ___ / __\ (_)
\ \ / __| / _\ | |
_\ \ \__ \ / / | |
\__/ |___/ \/ |_|
Przepisz kod wyrażony w postaci znaków ASCII