Smugi chemiczne nad Śląskiem

Kategorie: 

Przed południem nad śląskiem niebo wypogodziło się, można było dostrzec dużo smug chemicznych tworzących wzór siatki. Siatka długo utrzymywała się na niebie po czym niebo zasłoniły chmury. 

 

Przypomnijmy, że chemtrails jest teorią spiskową zakładającą, że smuga kondensacyjna zostawiona po samolocie jest w niektórych przypadkach wytworem mającym na celu skraplanie i spryskanie dużych obszarów szkodliwymi substancjami. Środowiska naukowe i rządowe zaprzeczają tej teorii, gdyż nie ma logicznego ani eksperymentalnego potwierdzenia. 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika czakram

Poszukuję informacji o

Poszukuję informacji o społecznym zaniepokojeniu na Wyspach Brytyjskich w latach 60. i 70. w związku z prowadzonymi ówcześnie przez angielski rząd chemicznymi opryskami. Zamierzam napisać artykuł, w którym porównam tamten niepokój z tym, co dzieje się obecnie w sprawie chemtrails. Na przeszkodzie samodzielnego przeglądania stron źródłowych stoi mi brak znajomości języka, więc będę wdzięczny za wszelką pomoc. Jeśli ktoś wie coś na ten temat, to proszę o kontakt tutaj lub na mail: czakram (małpa) onet (kropka) eu.

Portret użytkownika www.superfakty.pl

Sami nie wiemy, co o tym

Sami nie wiemy, co o tym myśleć, ale jest jeden poważny zgrzyt w twierdzeniu, że to ma wytruć ludzi bo ktoś tak sobie zaplanował. Ten ktoś też oddycha tym powietrzem i sam by się truł. Już bardziej przekonuje nas wyjaśnienie, że nie wszystko się nam mówi a te smugi to próba załatania czegoś. Może przeciwdziałanie ociepleniu. Za dużo teorii spiskowych zresztą jest niezdrowe.

Portret użytkownika oświecony

 Myślenie że elity trułyby

 Myślenie że elity trułyby ludzi z nieba jest idiotyczne bo oni żyją pod tym samym niebem. Do trucia jest coca cola, szczepionki, aspartam, macdonald a może i nawet telewizor który może Cię ubić specjalnymi dźwiękami gdy tego zechcą.  Dlatego elity nie jedzą tego żarcia co my, oni mieszkają w wielkich willach w których mają szklarnie i własną żywność, nie psikaną, naturalną. Nie używają chemii itd. To jest dla mas i tym nas trują, wszystko jest wyliczone odpowiednio. Oni będą żyć do 100 lat a my do 60 - pomimo iż media wmawiają o wydłużeni średniej życia :(Farmakologia, chemiczne żarcie, to jest trucizna a nie smugi chemiczne. Nikt nie będzie truł sam siebie, zrozumcie to. Jeżeli miałyby faktycznie mieć miejsce jakieś opryski to służące a) kontrola pogodyb) ochrona atmosferyI to są logiczne wnioski, przecież widzicie że klimat planety siada albo to sprawka ludzka, albo planeta umiera a człowiek stara się ją ratować. I nie mówi ludziom o tym, że atmosfera siada by nie wywoływać paniki.Pozdro

Portret użytkownika escobar

☣===✈ Rządowi naukowcy już od

☣===✈ Rządowi naukowcy już od dawna bombardują niebo wywołującym kwaśne deszcze m.in. dwutlenkiem siarki próbując walczyć z globalnym ociepleniem poprzez "geoinżynierię" planety, pomimo faktu, że rozpylanie aerozoli w górnych warstwach atmosfery niesie ze sobą szereg znanych i nieznanych zagrożeń. Raport wydany w ubiegłym roku przez rząd Wielkiej Brytanii domaga się również od ONZ uregulowania na całym świecie geoinżynierii naszej planety w celu zażegnania efektu globalnego ocieplenia. To nie są żadne teorie spiskowe ale fakty. Geoinżynieria żeby przetrwać jako nauka musi zarabiać na siebie to oczywiste. A szczególnie naukowcy i to jest po prostu dobry biznes. Geoinżynieria określa celowe działania mające na celu zmianę globalnego klimatu w celu minimalizacji zmian klimatycznych spowodowanych przez człowieka. Obejmuje wiele technik, ale dzieli się je na dwie kategorie: te, które usuwają dwutlenek węgla z atmosfery i te, które odbijają promienie słoneczne (np. rozpylanie aerozoli siarczanowych w stratosferze). To nie SCIENCE FICTION ale FAKTY.

Portret użytkownika ja

zakładasz że nie mogą istnieć

zakładasz że nie mogą istnieć tajne programy rządowe które nas chronią. Po pierwsze to co rozpylają wiadomo że będzie miało to skutki uboczne (zwiększenie liczby zachorowań na różne nowotwory) więc nie mają czym się chwalić, poza tym musieli by przyznać że coś się dzieje ze słońcem. Depopulacja nie będzie przeprowadzana w Europie i Ameryce Północnej, tylko w Afryce, Azji i Ameryce Południowej. Ktoś musi pracować żeby oni mogli się bogacić, więc było by to niemądre usuwać masowo ludzi z krajów nad którymi mają władzę. Proces zmniejszania ludności już trwa w Afryce giną setki tysięcy ludzi z głodu, wojen i różnych wirusów które pewnie po to były stworzone. Tymi wojnami jakoś nasz strażnik porządku się nie przejmuje bo w tych krajach nie ma interesu na wojnie. Rosja i Chiny posiada obozy w których zmniejszają ilość ludności. Oceania i Ameryka Południowa jest nawiedzana przez coraz więcej kataklizmów. Irak, Afganistan i wkrutce Iran Armia Amerykańska wybija tam masę ludności a w mediach głownego nurtu słychać tylko że te wojny pochłoneły parę tysięcy żolnierzy NATO a o ofiarach po stronie cywilów niewiele mówią. Wiosna ludów następne przeżedzenie ludności tym razem Afryka północna. Więc jest calkiem prawdopodobne że będą "chronić" kraje uprzemysłowione, tylko dla własnego interesu, jeżeli faktycznie coś nam grozi ze strony naszej gwiazdy. A co do Polski poczytajcie wiadomości jak nasz rząd nawołuje do przejęcia władzy w Europie przez Francje i Niemcy więc czemu mieli by nas nie chronić to już prawie ich tereny.

Portret użytkownika Neshi777

Też Fakt!!! Fajnie byłoby

Też Fakt!!!Fajnie byłoby gdyby w niedalekim czasie nadleciały statki cywilizacji z poza ziemi, która pomoże ludziom przejżeć na oczy i wtedy udałoby się bezapelacyjnie rozciąć łańcuchy. Oczywiście mówie tutaj o tak przybyciu aby nie było wątpliwości czy są to hologramy oraz że mogą Oni mieć złe zamiary pod ładnymi słówkami. Wiecie ... rezygnacja z jednej warstwy "pudełka" w jakim jesteśmy na nieco większe ...ale nadal pudełko (czyli ograniczenie postrzegania). Nie wiem jak reszta ale ja chcę znać całą najprawdziwszą prawdę. Wszystko z najdrobniejszymi szczegółami. Czyli nie tylko o prawdziwej historii narodów ani nie tlyko rasy ludzkiej ale również historii systemu słonecznego galatkywki a moze i wszechświata związanej bezpośrednio z Ziemią (za dużo by tego było ) no i oczywiście o to kim jesteśmy i dokąd zmierzamy czyli sens istnienia.To życzę każdemu kto chciałby się dowiedzieć nie tylko jak głęboka jest królicza nora ale i ile jest jej podobnym i kto i dlaczego ją stworzył itd :D. Ok za dużo filozofowania... Więcej miłości i światła wszystkim Wink

Portret użytkownika Neshi777

Wiele rzeczy można przełożyć

Wiele rzeczy można przełożyć na nieco inny wręcz prosty język jakiego używają pozornie zacofane plemiona... co dla jednych jest łącznikiem z bogiem dla innych jest wykorzystanie jakiś związków chemicznych w mózgu... nie zmienia to faktycznego efektu. Co do chemtrail to zgadzam się ze stwierdzeniem że niekoniecznie dowodem na rozpylanie chemi musi być smuga tak jak przezroczystość wody nie świadczy o jej czystości... conajwyżej o niezanieczyszczeniu mechanicznym. Tak więc przyłączam się do wcześniejszego stwierdzenia, że jak trują to tak że nie widać. Jednak z drugiej to twierdzę, że to co widzicie jest odpowiednia kompozycja mająca na celu konktrente działanie… teraz skoro i tak widać smugę ze względu na odpowiedni materiał w paliwku to już to mogą chrzanić i dodać chemii o innym działaniu jeśli chcą. Podsumowując czy nas Trują? Ja nie mogę na 100% stwierdzić co jest w tych opryskach a tym samym czy jej przenczeniem jest wytrucie nas wszystkich czy może wywołanie jakiś chorób i powikłań aby Big Pharma miała większe zyski? Bezapelacyjnie mogę stwierdzić, że osobiście uważam że są prowadzone opryski. Stwierdzam też że mogą One zmieniać pogodę i mogą mieć wpływ na czlowieka. Pytanie jest co dokładnie mają One na celu. Czy ochronę przed promieniowaniem, może klimat zaczyna szaleć bo coś się kroi oni to tuszują? Może nibiru nadchodzi a może coś innego? Kto ma informacje, żeby rozwiac wątpliwości?... poproszę :D. Jeśli ktoś twierdzi że nie widzi tego całego syfu za samolotami tworzącego gęstawą zawiesinkę w powietrzu i to wszystko naturalne to albo nie chce się wyrwać ze swojej rzeczywistości albo nie może (może taka praca monitoringu i dezinformacji reszty?...wiadomo każdy chce żyć a do tego trzeba zarobić...)  Metodologia działania wygląda tak że rzuca się na nas coraz mocniejszymi rzeczami i czeka na reakcję. jeśli jej nie będzie to rzuca się czymś mocniejszym a jeśli będzie to się ją niweluje/ pacyfikuje i rzuca się jeszcze silniejszym. Sam ciekaw jestem jak daleko się jeszcze posuną zanim się zjednoczymy lub zostaniemy finalnie zniewoleni ...cokolwiek rządzący mają w planach nie wiadomo co tak naprawdę chcą osiągnąć i czy finalnie ejst to dla Nas dobre czy nie. Faktycznie zaczyna to przypominać eksperyment :/

Portret użytkownika mokasyn

"Przypomnijmy, że chemtrails

"Przypomnijmy, że chemtrails jest teorią spiskową zakładającą...."A tam zaraz teorią spiskową.To jest biznes, czarny rynek utylizacji najbardziej toksycznych odpadów. Umoczeni są politycy, zarządy lotnisk i linii lotniczych. Koncerny chemiczno farmaceutyczne takie jak merck, basf, hoechst pozbywają się tych najbardziej toksycznych odpadów płacąc za ich utylizację. Natomiast firmy "utylizujące" zajmują się rozpraszaniem tych odpadów w środowisku, aby ich stężenie było poniżej dopuszczalnego.Efekt jest taki, że mamy to co mamy.Linie lotnicze trudniące się tym procederem, w zasadzie mogłyby zrezygnować z przewozu ludzi, ale przecież jakaś przykrywka jest konieczna, więc godzą się na kulę u nogi w postaci lotów rejsowych. 

Portret użytkownika oswiecony

mokasyn zgadzam sie z toba

mokasyn zgadzam sie z toba utilizacja takich odpadow jest bardzo kosztowna tym bardziej jesli caly ten szajs chce sie gdzies w ziemi skladowac a nie karzdy narod sie nato zgodzi a tym bardziej ludzie mieszkajacy w okolicy takiego skupiska odpadow chemicznych i nietylko ,wiec bez problemow rospylaja sobie po niebie i zadni obrocy przyrody sie nie bedzie oburzal bo nikt nic niewie

Portret użytkownika NewWorldObserver

W momencie,w którym opisywane

W momencie,w którym opisywane tutaj zdarzenia nie mają oficjalnego potwierdzenia ani uzasadnienia - osobiście dziwię się naszemu drogiemu Adminowi,że nadal podrzuca nam tematy z tym związane Sad Niewiele ma to wspólnego z faktycznymi zmianami mającymi miejsce na Ziemi.Zrzuty paliwa,toksyczność spalin samolotowych i wreszcie oddziaływanie tych czynników na wszelkie organizmy żywe - to są pytania na które warto byłoby odpowiedzieć - NIE czy nas celowo ktoś opryskuje !!! Przecież to byłaby paranoja - są lepsze środki do tzw.depopulacji ,np.WOJNA !!! Działania w tym kierunku zostały już podjęte - wystarczy poczekać - natomiast podciągać smugi kondensacyjne pod spisek to jest czysta niedorzeczność i zakłamywanie rzeczyswistości !!! (mam tutaj na myśli powyższe filmiki - bo o opryskach teraz nie rozmawiamy - a te w Polsce raczej miejsca mieć nie będą ze względu na nasze finanse i glównie z tym związane zacofanie naukowe oraz "inne" priorytety - wystarczy spojrzeć na stan uzbrojenia polskiej armii - nasi dziadkowie się w grobach przewracają ! )  Bardziej pasowałby tutaj artykuł o próbie samobójczej prokuratora wojskowego - jako oznaka budzących się ludzi i ich desperacji w celu zwrócenia UWAGI na WAŻNE sprawy w POLSCE !!! Nasze czołowe media dyskutują nad tym,czy faktycznie chciał się zastrzelić i że to pewnie było ustawione - a ja pytam,o czym mówił ten człowiek minuty przed ową próbą samobójczą ?! Czy nie wspominał czegoś o odgórnej korupcji i utracie milionów złotych jak też poważnych zmianach na stanowiskach po ewentualnym rozwiązaniu toczących się śledztw ?!      PROSZĘ - nie dajcie sobą manipulować moi drodzy czytelnicy - mamy wystarczająco dużo innych ważnych tematów do nagłośnienia i napewno nie chcemy wplatać w to chorych teorii spiskowych ;)  Przecież chodzi nam wszystkim głównie o wiarygodność i prawdę :)Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie !!!

Portret użytkownika assuan

Bo mało kto najwidoczniej

Bo mało kto najwidoczniej słuchał tego co On mówił, a mówił bardzo dużo mądrych rzeczy o korupcji i to , że się postrzelił , ja bym uznała za celowe jego działanie , dzieki temu została puszczona cała jego wypowiedź w tv i do niej wracano , a tak przeszła by ehem , a nawet śmiem twierdzić , że mogłyby niektóre fakty nie ujżeć  światła dziennego . Ludzie pomyślcie , czy wojskowy nie potrafiłby skutecznie popełnić  samobójstwa?????? lekarze uznakli wręcz ten postrzał za draśnięcie, a skoro tak , to miało ono zwrócić UWAGĘN NA COŚ BARDZO WAŻNEGO I DLATEGO  i dlatego tak się ten człowiek bardzo denerwował !! martwił się czy mu się uda, tam padło stwierdzenie , że prokuratura krajowa jest cała skorumpowana, a tylko wojskowa , jeszcze próbuje bronić PRAWIDŁOWEGO TOKU ŚLEDZTW!! przestancie zwracać uwagę na sensację z opostrzałem , a posłuchajcie co miał człowiek tym do zakomunikowania !! Ile potrzeba samospaleń np. w Tybecie , samobójstw na świecie aby ludzie zaczęli słuchać innych i zwrócili uwagę na poważne problemy !! a nie zajmowali się tym czy ten lub tamten aktor sypia z tym czy tamtym !! seriale są po to aby starować LUDZMI DAWAĆ im przykłady jak mają żyć  pod potrzebny schemat !! na co taki m jak ... czy plebania , skupić UWAGĘ NA BZDURACH , ZAMIAST NA SPRAWACH WAŻNYCH , LUDZIE MAJĄ WRÓCIC Z PRACY I GAPIC SIĘ W TV ! NIE ROZWIJAJĄC WIEDZY ODŁĄCZYC SIĘ OD ŚWIATA !!  dopóki zwykłe mrówki nie myslą dotąd są przydatne i nikt ich truc nie będzie !! bo po co niszczyc tanią nie myślącą siłę roboczą??? na kim Ci myślący będą zarabiać ? PO CO MIELI BY ZATRUWAĆ nas chemikaliami , jak mogą ogłosi np. że jakaś radioaktywna chmura do nas idzie i masowo podać  płyn lugola z domieszką wirusów itp. po mniejszych kosztach a skuteczniej bo obejm,ie wszystkich !!! użyjcie mózgów od tego je macie !!!!!!!!!

Portret użytkownika NewWorldObserver

Właśnie mamy piękny

Właśnie mamy piękny przykład,jak dzisiejsza internetowa społeczność wychodzi na zewnątrz swoich miejskich domostw i zaczyna zauważać (filmować i promować) normalne zjawiska , np.smugi kondensacyjne Wink Wystarczy poczytać o ich możliwych właściwościach i połączyć z zasyfieniem naszej atmosfery (a może nawet faktem jej,podobno niewytłumaczalnego,obniżenia się) - logicznie zaczną wyglądać coraz ciekawiej ! Samo paliwo do silników odrzutowych,a dokładniej jego "zapach" powoduje u mnie ciarki na grzbiecie - więc to tutaj należy szukać przyczyn,a nie w tajnych opryskach !!!LOGICZNE myślenie nie boli - LUDZIE nie dajcie sobą manipulować !!! PRAWDA WAS WYZWOLI !!! Szukajcie jej wytrwale,ale w sobie a nie na YouTube !!!Odwracanie UWAGI od faktycznych bolączek - to część ICH wielkiego planu - który krok  po kroku realizujemy jak stado baranów !  Fakt,że nasze wypowiedzi spotkały się z tak "ogromnym" zainteresowaniem i odzewem (o poparciu nie wspominając) na stronie "oświeconych" , którzy podobno chcą lepszego jutra droga "assuan"  , jedynie by to potwierdzał ...  :(Pozdrawiam !!!

Portret użytkownika FuuBBu

Po co się czepiasz 2 zdań,

Po co się czepiasz 2 zdań, które notabene niewiele mają współnego z tematem ?Cieszymy się, że znasz się na wojnach, samolotach or whatever, ale nie o tym tu mówimy. Polska i tak ma gó*no w porównaniu z siłami powietrznymi USA. Mamy siły nie 7 ale pewnie 70-razy mniejsze. A mnie jakiś tam Izrael nie interesuje.Nie da się w każdym razie zaprzeczyć, że jeteśmy za biedni na to, żeby posiadać maszyny zdolne do rozsiewania chemtrails'ów, jak nie stać nas nawet na nowe samoloty dla rządu, czy NOWE odrzutowce. Uważam, że ten serwis jest bardzo rzetelny i fajne tematy są tutaj poruszane, ale 1500 100 900 artykułów na temat rzekomych chemtrails'ów obnizają poziom tej strony. Trzeba ten temat poruszać, ale no nie z każdym znalezionym, bądź nadesłanym zdjęciem smugi. Jak ja bym miał fotografować wszystkie takie zjawiska, to okazało by się, że średnio 4-5 razy dziennie, CODZIENNIE, rozsiewają nam cząsteczki złota, srebra, tytanu, bądź aluminium. Musieli by być bardzo bogaci, nawet w przypadku aluminium. I ZAZNACZĘ JESZCZE RAZ ! CHEMTRAILS'Y SĄ ROZSIEWANE W NIEWIDOCZNEJ FORMIE ! DOPIERO SKUTKI ROZSIEWANIA MOŻEMY OBSERWOWAĆ W POSTACI NP. KOLOROWYCH CHMUR, BĄDŹ DZIWNEGO, MLECZNEGO NIEBA, ALE W ŻADNYM WYPADKU W POSTACI SMUG !Jaki byłby sens rozsiewania tych waszych "chemikaliów" w postaci smugi, skoro zajmuje ona może z 1 % nieba nad danym terenem ? Musieli by takich smug natrzepać ze 100 albo i więcej, żeby coś zdziałały.

Portret użytkownika ja

to nie musza byc chemtrails 

to nie musza byc chemtrails  i pewnie nie są ale jak można mówić że to dla naszej ochrony? slyszaleś kiedys o jakiejś TAJNEJ operacji za miliardy dolarów która ma ocalić ludzkość? Nie uważasz że politycy/wojskowi "ratujac" nas w ten sposób nie omieszkali by przypiąc sobie z tej okazji po 10 medali?btw Oglądałem konferencje kiedyś z konferencji przyrodniczej w usa gdzie wcale nie zaprzeczali że chemtrails istnieją. Jednak to zjawisko patrząc np w Polsce jest zbyt częste nie wieże w to że to są  chemikalia. TO musi być zjawisko atmosferyczne spowodowane odpowiednią temperaturą i brakiem wiatru.

Portret użytkownika Ralfi

Aragorn ze Świebodzina grzyby

Aragorn ze Świebodzina grzyby zbierał i piękną efkę zdybał w lesie, jedli razem grzyby a potem smugi chemiczne nadleciały. Otruły ich i piękny pomnik na tą okoliczność postawiono a efka... ladacznica jedna nie doczekała oczadzona smugą z urwiska spadła w czeluść co ziemia się otwarła i dziwne dźwięki z niej wychodziły zwiastując koniec świata na grudzień 2012, a potem sąd ostateczny zaczął się na całego, huczny i swawolny. Krew się lała i wszyscy umartwiali się batogami.CDN.

Portret użytkownika FuuBBu

Haha, śmieszni jesteście.

Haha, śmieszni jesteście. Przecież to najzwyklejsze smugi kondensacyjne zostawione przez silniki odrzutowe samolotów. A że mamy niską temperaturąę, to są one poprostu gęstsze. To że się długo utrzymują to poprostu wina słabego wiatru na tej wysokości. Podejrzewam, że chemtrails'y jeżeli już, to są rozpylane w niewidocznej formie, gdyż to nie chodzi o żadne chemikalia, tylko np. związki fosforowe itp., które odpowiednio ograniczają przenikanie promieni słonecznych, bądź wspomagają tworzenie się określonych zjawisk meteorologicznych. Nie popadajcie w paranoje, bo zachowujecie się jakbyście na oczy samolotu nie widzieli. Gość nagrał minutowy filmik gdzie widać kilka smug zostawionych po samolotach, zatytułował to chemtrails i już wszyscy że nas trują. Zastanówcie się... napewno nie są to tanie operacje i o ile USA czy Rosja, bądź Chiny mogą to stosować na masową skalę, o tyle my... mamy kupione jakieś złomy F-16 od stanów bo nas nie stać na więcej, a co dopiero specjalnie przystosowane samoloty. Bo to napewno nie wystarczy umieścić zbiornik z rurką. MYŚLCIE ! Proszę Was.

Portret użytkownika Schizol

A skąd wiesz że to chemiczne

A skąd wiesz że to chemiczne a nie para wodna?? Jak widzę tą panike z tymi smugami to aż śmiech mnie bierze..Jak Amerykańskie B-29 leciały w 1945 roku na Hiroszime to i na niemcy zresztą też to cholera jasna też zostawiały takie smugi i co to było też opryski??? napewno im zależało żeby ich było widać z 100km.... zejdźcie na ziemię ludzie bo wasza psychoza się powiększa:-)

Portret użytkownika ja

A co powiecie o takiej

A co powiecie o takiej teorii. Smugi są rozpylane po to żeby nas uchronić przed wzmożoną aktywnością słoneczną w ciągu najbliższych lat. Kiedyś czytałem o przekazach od Sumerów. pisali tam że cywilizacja która tutaj kiedyś mieszkała wydobywała u nas złoto żeby je potem rozpylić u siebie na planecie w celu ochrony przed ich gwiazdą, a my zamiast złota używamy aluminium. 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem