Smugi chemiczne nad Śląskiem

Kategorie: 

Przed południem nad śląskiem niebo wypogodziło się, można było dostrzec dużo smug chemicznych tworzących wzór siatki. Siatka długo utrzymywała się na niebie po czym niebo zasłoniły chmury. 

 

Przypomnijmy, że chemtrails jest teorią spiskową zakładającą, że smuga kondensacyjna zostawiona po samolocie jest w niektórych przypadkach wytworem mającym na celu skraplanie i spryskanie dużych obszarów szkodliwymi substancjami. Środowiska naukowe i rządowe zaprzeczają tej teorii, gdyż nie ma logicznego ani eksperymentalnego potwierdzenia. 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika czakram

Poszukuję informacji o

Poszukuję informacji o społecznym zaniepokojeniu na Wyspach Brytyjskich w latach 60. i 70. w związku z prowadzonymi ówcześnie przez angielski rząd chemicznymi opryskami. Zamierzam napisać artykuł, w którym porównam tamten niepokój z tym, co dzieje się obecnie w sprawie chemtrails. Na przeszkodzie samodzielnego przeglądania stron źródłowych stoi mi brak znajomości języka, więc będę wdzięczny za wszelką pomoc. Jeśli ktoś wie coś na ten temat, to proszę o kontakt tutaj lub na mail: czakram (małpa) onet (kropka) eu.

Portret użytkownika www.superfakty.pl

Sami nie wiemy, co o tym

Sami nie wiemy, co o tym myśleć, ale jest jeden poważny zgrzyt w twierdzeniu, że to ma wytruć ludzi bo ktoś tak sobie zaplanował. Ten ktoś też oddycha tym powietrzem i sam by się truł. Już bardziej przekonuje nas wyjaśnienie, że nie wszystko się nam mówi a te smugi to próba załatania czegoś. Może przeciwdziałanie ociepleniu. Za dużo teorii spiskowych zresztą jest niezdrowe.

Portret użytkownika oświecony

 Myślenie że elity trułyby

 Myślenie że elity trułyby ludzi z nieba jest idiotyczne bo oni żyją pod tym samym niebem. Do trucia jest coca cola, szczepionki, aspartam, macdonald a może i nawet telewizor który może Cię ubić specjalnymi dźwiękami gdy tego zechcą.  Dlatego elity nie jedzą tego żarcia co my, oni mieszkają w wielkich willach w których mają szklarnie i własną żywność, nie psikaną, naturalną. Nie używają chemii itd. To jest dla mas i tym nas trują, wszystko jest wyliczone odpowiednio. Oni będą żyć do 100 lat a my do 60 - pomimo iż media wmawiają o wydłużeni średniej życia :(Farmakologia, chemiczne żarcie, to jest trucizna a nie smugi chemiczne. Nikt nie będzie truł sam siebie, zrozumcie to. Jeżeli miałyby faktycznie mieć miejsce jakieś opryski to służące a) kontrola pogodyb) ochrona atmosferyI to są logiczne wnioski, przecież widzicie że klimat planety siada albo to sprawka ludzka, albo planeta umiera a człowiek stara się ją ratować. I nie mówi ludziom o tym, że atmosfera siada by nie wywoływać paniki.Pozdro

Portret użytkownika escobar

☣===✈ Rządowi naukowcy już od

☣===✈ Rządowi naukowcy już od dawna bombardują niebo wywołującym kwaśne deszcze m.in. dwutlenkiem siarki próbując walczyć z globalnym ociepleniem poprzez "geoinżynierię" planety, pomimo faktu, że rozpylanie aerozoli w górnych warstwach atmosfery niesie ze sobą szereg znanych i nieznanych zagrożeń. Raport wydany w ubiegłym roku przez rząd Wielkiej Brytanii domaga się również od ONZ uregulowania na całym świecie geoinżynierii naszej planety w celu zażegnania efektu globalnego ocieplenia. To nie są żadne teorie spiskowe ale fakty. Geoinżynieria żeby przetrwać jako nauka musi zarabiać na siebie to oczywiste. A szczególnie naukowcy i to jest po prostu dobry biznes. Geoinżynieria określa celowe działania mające na celu zmianę globalnego klimatu w celu minimalizacji zmian klimatycznych spowodowanych przez człowieka. Obejmuje wiele technik, ale dzieli się je na dwie kategorie: te, które usuwają dwutlenek węgla z atmosfery i te, które odbijają promienie słoneczne (np. rozpylanie aerozoli siarczanowych w stratosferze). To nie SCIENCE FICTION ale FAKTY.

Portret użytkownika ja

zakładasz że nie mogą istnieć

zakładasz że nie mogą istnieć tajne programy rządowe które nas chronią. Po pierwsze to co rozpylają wiadomo że będzie miało to skutki uboczne (zwiększenie liczby zachorowań na różne nowotwory) więc nie mają czym się chwalić, poza tym musieli by przyznać że coś się dzieje ze słońcem. Depopulacja nie będzie przeprowadzana w Europie i Ameryce Północnej, tylko w Afryce, Azji i Ameryce Południowej. Ktoś musi pracować żeby oni mogli się bogacić, więc było by to niemądre usuwać masowo ludzi z krajów nad którymi mają władzę. Proces zmniejszania ludności już trwa w Afryce giną setki tysięcy ludzi z głodu, wojen i różnych wirusów które pewnie po to były stworzone. Tymi wojnami jakoś nasz strażnik porządku się nie przejmuje bo w tych krajach nie ma interesu na wojnie. Rosja i Chiny posiada obozy w których zmniejszają ilość ludności. Oceania i Ameryka Południowa jest nawiedzana przez coraz więcej kataklizmów. Irak, Afganistan i wkrutce Iran Armia Amerykańska wybija tam masę ludności a w mediach głownego nurtu słychać tylko że te wojny pochłoneły parę tysięcy żolnierzy NATO a o ofiarach po stronie cywilów niewiele mówią. Wiosna ludów następne przeżedzenie ludności tym razem Afryka północna. Więc jest calkiem prawdopodobne że będą "chronić" kraje uprzemysłowione, tylko dla własnego interesu, jeżeli faktycznie coś nam grozi ze strony naszej gwiazdy. A co do Polski poczytajcie wiadomości jak nasz rząd nawołuje do przejęcia władzy w Europie przez Francje i Niemcy więc czemu mieli by nas nie chronić to już prawie ich tereny.

Portret użytkownika Neshi777

Też Fakt!!! Fajnie byłoby

Też Fakt!!!Fajnie byłoby gdyby w niedalekim czasie nadleciały statki cywilizacji z poza ziemi, która pomoże ludziom przejżeć na oczy i wtedy udałoby się bezapelacyjnie rozciąć łańcuchy. Oczywiście mówie tutaj o tak przybyciu aby nie było wątpliwości czy są to hologramy oraz że mogą Oni mieć złe zamiary pod ładnymi słówkami. Wiecie ... rezygnacja z jednej warstwy "pudełka" w jakim jesteśmy na nieco większe ...ale nadal pudełko (czyli ograniczenie postrzegania). Nie wiem jak reszta ale ja chcę znać całą najprawdziwszą prawdę. Wszystko z najdrobniejszymi szczegółami. Czyli nie tylko o prawdziwej historii narodów ani nie tlyko rasy ludzkiej ale również historii systemu słonecznego galatkywki a moze i wszechświata związanej bezpośrednio z Ziemią (za dużo by tego było ) no i oczywiście o to kim jesteśmy i dokąd zmierzamy czyli sens istnienia.To życzę każdemu kto chciałby się dowiedzieć nie tylko jak głęboka jest królicza nora ale i ile jest jej podobnym i kto i dlaczego ją stworzył itd :D. Ok za dużo filozofowania... Więcej miłości i światła wszystkim Wink

Portret użytkownika Neshi777

Wiele rzeczy można przełożyć

Wiele rzeczy można przełożyć na nieco inny wręcz prosty język jakiego używają pozornie zacofane plemiona... co dla jednych jest łącznikiem z bogiem dla innych jest wykorzystanie jakiś związków chemicznych w mózgu... nie zmienia to faktycznego efektu. Co do chemtrail to zgadzam się ze stwierdzeniem że niekoniecznie dowodem na rozpylanie chemi musi być smuga tak jak przezroczystość wody nie świadczy o jej czystości... conajwyżej o niezanieczyszczeniu mechanicznym. Tak więc przyłączam się do wcześniejszego stwierdzenia, że jak trują to tak że nie widać. Jednak z drugiej to twierdzę, że to co widzicie jest odpowiednia kompozycja mająca na celu konktrente działanie… teraz skoro i tak widać smugę ze względu na odpowiedni materiał w paliwku to już to mogą chrzanić i dodać chemii o innym działaniu jeśli chcą. Podsumowując czy nas Trują? Ja nie mogę na 100% stwierdzić co jest w tych opryskach a tym samym czy jej przenczeniem jest wytrucie nas wszystkich czy może wywołanie jakiś chorób i powikłań aby Big Pharma miała większe zyski? Bezapelacyjnie mogę stwierdzić, że osobiście uważam że są prowadzone opryski. Stwierdzam też że mogą One zmieniać pogodę i mogą mieć wpływ na czlowieka. Pytanie jest co dokładnie mają One na celu. Czy ochronę przed promieniowaniem, może klimat zaczyna szaleć bo coś się kroi oni to tuszują? Może nibiru nadchodzi a może coś innego? Kto ma informacje, żeby rozwiac wątpliwości?... poproszę :D. Jeśli ktoś twierdzi że nie widzi tego całego syfu za samolotami tworzącego gęstawą zawiesinkę w powietrzu i to wszystko naturalne to albo nie chce się wyrwać ze swojej rzeczywistości albo nie może (może taka praca monitoringu i dezinformacji reszty?...wiadomo każdy chce żyć a do tego trzeba zarobić...)  Metodologia działania wygląda tak że rzuca się na nas coraz mocniejszymi rzeczami i czeka na reakcję. jeśli jej nie będzie to rzuca się czymś mocniejszym a jeśli będzie to się ją niweluje/ pacyfikuje i rzuca się jeszcze silniejszym. Sam ciekaw jestem jak daleko się jeszcze posuną zanim się zjednoczymy lub zostaniemy finalnie zniewoleni ...cokolwiek rządzący mają w planach nie wiadomo co tak naprawdę chcą osiągnąć i czy finalnie ejst to dla Nas dobre czy nie. Faktycznie zaczyna to przypominać eksperyment :/

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem