Skandaliczna rozmowa rosyjskich dyplomatów: "kopniakami zagonimy Europejczyków, gdzie ich miejsce!"

Kategorie: 

Rosyjskojęzyczni mężczyźni wymienili poglądy w rozmowie telefonicznej w czasie której w niewybrednych słowach wypowiedzieli się o głosowaniu w ONZ w sprawie Krymy i sytuacji na Ukrainie. Autorzy nagrania twierdzą, że głosy należą do Igora Chubarowa, rosyjskiego ambasadora w Erytrei i Siergieja Bakharewa, rosyjskiego ambasadora w Zimbabwe i Malawi.

 

Podczas dyskusji obaj panowie wymieniają „dowcipne” uwagi na temat ambicji terytorialnych Rosji. Dialog okraszony jest licznymi wulgaryzmami, podał Moskiewski Komsomolec.

I.Ch.:  „U mnie teraz prosta sprawa, ja z ambasadorami unijnymi mówię w jeden sposób. Krym został zabrany (…), ale to nie koniec. Najpierw (…) my zabierzemy waszą Katalonię, Wenecję, a także Szkocję i Alaskę. Wtedy się uspokoimy”.

S.B.: „Tak, w pierwszym etapie się uspokoimy”.

I.Ch. : (śmiech) „Na początku tak. A potem będziemy myśleć . Wszystkie te kraje graniczne, Łotwa, Estonia i innych (…) Europejczyków, a także Rumunów i Bułgarów kopniakami zagonimy (…), tam gdzie ich miejsce, gdzie powinni być”.

S.B: „Nie tych zaganiać nie będziemy”.

I.Ch.: „Nie, nie będziemy jechać . Lepiej ich wysłać do Kaliforszczinu , Majamszczinu i w takie opuszczone tereny”.


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Wlodi

Ja za UE jestem bo mimo

Ja za UE jestem bo mimo wszystko zrobilismy dzieki niej milowy krok w postepie we wszystkich dziedzinach zycia.

Zaraz odezwa sie "specjalisci" od zarzadzania panstwem i uprawiania polityki ale nie ma sie co przejmowac. Takie fora to jedyne miejsca gdzie szukaja poklasku u gawiedzi. Gdyby w tych glowach byla choc odrobina oleju to zamiast niespelnionych ambicji moze np taki angelus bylby kims w zyciu i zmienialby swiat skutecznie, moze bylby w zyciu politycznym, a tak rozsiewa swe chore wizje rodem z "dziel" Mullinsa i wierzy ze nastapi rewolucja ktorej bedzie jednym z jej ojcow. Hehe... Nie bedzie rewolucji... Rosja przegra, bo totalitaryzmy zawsze przegrywaja.

Portret użytkownika polakk

ChaChaCha francja się budzi

ChaChaCha francja się budzi kiedy niewolnicy
w polszy.

Według sondażu przeprowadzonego przez Ifop 52 proc. Francuzów, na krótko przed majowymi wyborami do PE, uważa przynależność do UE za rzecz "raczej złą", a 72 proc. jest "nieufnych" wobec instytucji unijnych - podaje dziś portal informacyjny Atlantico.fr.

55 proc. Francuzów chce, aby zrewidowano układ z Schengen, ale 72 proc. jest "raczej przywiązana" do UE i tylko 38 proc. chce odejścia od euro i powrotu do waluty narodowej - głosi komunikat na stronach instytutu badania opinii publicznej Ifop.

Jak komentuje redakcja Atlantico.fr, to najgorsza ocena Unii Europejskiej, jaką wystawili jej kiedykolwiek Francuzi, wynikająca z wciąż odczuwalnych skutków kryzysu, który w 2008 roku ogarnął strefę euro. - Po raz pierwszy od utworzenia tej konstrukcji europejskiej większość Francuzów myśli o niej negatywnie - czytamy.

Europosłanka Corinne Lepage tłumaczy wynik sondażu niespełnionymi oczekiwaniami Francuzów wobec UE. Podkreśla jednak, że "wobec wydarzeń na Ukrainie i postawy Rosji stało się teraz szczególnie oczywiste, że potrzebujemy zjednoczonej Europy".

- Sama Francja nie jest w stanie przeciwstawić się (prezydentowi Rosji Władimirowi) Putinowi. (...) Potrzebujemy wspólnej Europy politycznej - podkreśla Lepage na łamach Atlantico.

Portret użytkownika chronos

Ja za unia europejska bede

Ja za unia europejska bede dopiero wtedy kiedy: bedzie jednakowe prawo dla calej uni, jednakowe podatki, jednakowe zarobki wedlug grup zaszeregowania zawodowego tak ze polak bedzie mial taki sam standart zycia jak niemiec angol czy zabojad inaczej to niema sensu okradaja nas tylko.

Portret użytkownika koala

Acha... sprawdziłem tych

Acha... sprawdziłem tych dwóch w artykule...
chcecie wiedziec jakie ich korzenie? To poszukajcie sami, coby mnie nikt o "antysmityzm" nie posądzał...
 Pełno tego tałatajstwa w otoczeniu Putina jest, ale oni Polskę bardzo by teraz potrzebowali...
 I trzeba to wykorzystac na polskich zasadach...

Portret użytkownika Wlodi

Banda proruskich aparatczykow

Banda proruskich aparatczykow won stad!!!

Ruskie chwasty!!!

Nigdy tu nie bedzie Wasza ziemia. Zgnoimy Was zawsze gdy wyciagniecie lapy ku naszej ziemi. Tu na forum mozecie zakladac partie, zwolywac sie... Wyjdzcie na ulice pokazemy Wam gdzie wasze miejsce.

Czekamy
Polacy

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem