Sinkhole na Florydzie pochłonął śpiącego człowieka

Kategorie: 

Pod jednym z budynków w miejscowości Brandon na Florydzie doszło do zapadliska. Zrobiło się bardzo szybko i w tak niefortunnym miejscu jak sypialnia. W efekcie śmierć poniósł 36 letni, Jeff Bush. Dosłownie pochłonął go rozszerzający się nagle w jego domu sinkhole. Poszkodowany nadal jest formalnie zaginiony.

 

Brat ofiary, Jeremy Bush, ze łzami w oczach opisywał całe zdarzenie. Próbował skoczyć za bratem, ale nie był w stanie mu pomóc. Podobno przez chwilę słyszał jeszcze brata wołającego o pomoc, ale potem sytuacja zaczęła się pogarszać. Do obecnej chwili nie odnaleziono ciała Jeffa.

Jeremy Bush po tym, co zobaczył wątpi, że uda mu się odzyskać ciało brata. On sam musiał być ratowany z zapadliska przez służby ratunkowe. Zdarzenie było o tyle dziwne, że zapadła się tylko sypialnia, w której przebywała ofiara. W domu było jeszcze kilka osób i nikomu nic się nie stało. Prewencyjnie ewakuowano domy w okolicy zdarzenia. Mieszkańcy dostali 20 minut na zabranie najpotrzebniejszych rzeczy.

Istnieje ryzyko kolejnych zapadlisk. Floryda słynie z tego, że często dochodzi tam do powstawania niestabilności gruntu. Pod ziemią znajdują się zbiorniki i z wodą i pokłady z piachu, gdy dochodzi do zmian przepływów wód gruntowych może dojść do wydrążenia przestrzeni, która w końcu rozszerza się aż dochodzi do zapadliska. Geolodzy ostrzegają, ze kolejny sinkhole tej wielkości może tam wystąpić w każdym momencie.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Jacek

Czas na zmianę w

Czas na zmianę w budownictwie, lekka żelbetonowa płyta podłogowa pod całym domem być musi. No i piwnica (przed cyklonem), a reszta jak sobie życzą może być z kartonu.
Tylko pod warunkiem, że zdarzenie jest prawdziwe a nie zmanipulowane przez deweloperów, którym całe osiedla stoją puste i pies z kulawą nogą nie chce się wprowadzić. To też trzeba mieć na uwadze (kraj manipulatorów).
 

Portret użytkownika Roni Tornado

Jesion, a wiesz, że rdzenni

Jesion, a wiesz, że rdzenni mieszkańcy Ameryki - Indianie, nie osiedlali się tam gdzie jest Aleja Tornad ? Zapewne dla tego iż wiedzieli, że tam są "rozzłoszczeni bogowie". Jednak ci pseudoamerykanie (żydzi którzy uciekli przed Hitlerem do Ameryki) osiedlają się z własnej głupoty tam gdzie występują tornada a pózniej rozpaczają. To taka ciekawostka.
Ja też, tak jak Ty potrafię docenić piękno przyrody Smile Szkoda, że w miastach nie dają ludzie rozwijać się roślinności i strasznie ją redukują do "elementów ozdobnych" Sad

Portret użytkownika ben

Eksplatacja złóz ropy! ,wody!

Eksplatacja złóz ropy! ,wody! kopalin nie jest bezkarna obniża się ciśnienie  wewnątrz ziemi ,szczelinowanie to tylko góra lodowa przyczyn zapadlisk .Śląsk  wystarczy spojrzeć na zniekształcenia ziemi tu dopiero mamy zapadliska nie głębokie ale bardzo rozlegle to tyle w temacie .etc

Portret użytkownika figa

 No teraz to zrobiło się

 No teraz to zrobiło się strasznie ! Na miejscu Amerykanów naprawdę zaczęłabym się bać , co ja mam pod własną chalupą .....gość we własnym łóżku miał taki odlot , że przeniósł się w inny wymiar ! I to dosłownie ! Zycie to dopiero pisze scenariusze !

Portret użytkownika Wolna Polska

Podajcie Dalej: 20 MARCA

Podajcie Dalej:

20 MARCA 2013 ,GODZ. 12 : 00 - CAŁA POLSKA - WYCHODZIMY NA ULICE!

Żądamy postawienia przed sądem ministrów oraz urzędników odpowiedzialnych za podpisanie niekorzystnych dla państwa oraz obywateli umów prywatyzacyjnych.

Musimy doprowadzić do rozwiązania parlamentu i rozpisania przyśpieszonych wyborów.

Żądamy zniesienia immunitetów dla polityków

Żądamy możliwości odwołania posłów

WSZYSCY RAZEM ! ! ! !

TO NIE BĘDZIE KOLEJNA "MANIFESTACJA" NIE ZADOWOLENIA !!!! TO BĘDZIE BUNT , REWOLUCJA !!!!

TO NIE MY MAMY SIĘ BAĆ RZĄDU, TO RZĄD MA SIĘ BAĆ NAS !!!!

Warszawa : facebook.com/382236131875147/

Poznań : facebook.com/338587982908789/

Białystok : facebook.com/531167920247869/

Bełchatów : facebook.com/471939262859837/

Bielsko-Biała : facebook.com/133958943447842/

Toruń : facebook.com/422019631224405/

Starachowice : facebook.com/539109089453734/

Lublin : facebook.com/447580338646407/

Katowice : facebook.com/events/510842008959446/permalink/510842012292779/

Kraków : facebook.com/events/574826929196726/

Kielce : facebook.com/events/148161675347975/

Jesteśmy Polakami , jesteśmy patriotami :

"NIE ODBIORĄ CI OJCZYZNY, JEŚLI NOSISZ JĄ W SERCU"

KOCHAMY Polskę Kochamy Polaków.
Chcemy normalności, chcemy stabilności, chcemy żyć w XXI w.
Praca dla każdego z godną pesją, normalne ceny ! ! ! !
Tego chcemy ,chcemy żyć nie umierać ! ! ! !
Mamy wyzwanie, cel który musimy zrealizować jak najszybciej ODWOŁAĆ TUSKA I JEGO RZĄD , dlatego wszyscy musimy wyjść na ulice tak jak BUŁGARZY którzy swoim niezadowoleniem ze swojego premiera i rządu usunęli ze stołków ! ! ! ! Można ? CZAS NA MŁODYCH ! ! ! !

NASZ GŁÓWNY CEL : ODWOŁAĆ TUSKA I JEGO RZĄD ! ! ! !

Portret użytkownika Paniznaprzeciwka

tylko nie mówcie mi że PiS ma

tylko nie mówcie mi że PiS ma przejąć władze, bo to byłoby jak z deszczu pod rynne. Na dzień dzisiejszy to tam się nikt nie nadaje do władzy dlatego że nie są gotowi na zmiany tylko dopadną ster i dalej będą płynąć w tym samym kierunku aby społeczeństwo upodlić i pod siebie zagarnąć. Ciekawe czy policja nadal będzie bronić tych bezwzględnych pseudo polityków ?

Portret użytkownika figa

 platforma antyobywatelska

 platforma antyobywatelska zawiodła nas Polaków na całej linii ! Oto wróg Narodu Polskiego ! Najbardziej nieudolny ,,rząd'' w historii Polski . Mają w dupie Naród ! Tysiące Polaków musi wyjeżdżać za chlebem ! Nasz Kraj toczy gigantyczna korupcja , kolesiostwo , niszczenie Polskich Rodzin , skazywanie Polaków na biedę , nieudzielanie pomocy medycznej . A gdy Obywatela wpędzi się w długi , nasyła się komornika , aby Go wykończył ! Ale każdą dyktaturę można obalić i odebrać ukradzione Obywatelom majątki !  platforma antyobywatelska jest odpowiedzialna za cierpienie Polaków . Okrada i niszczy Naród Polski .  Zapłaci za to .

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem