Silny tajfun Utor uderzył na Filipiny

Kategorie: 

Najsilniejszy tajfun w tym roku tajfun Utor uderzył w Filipiny. Odwołano dziesiątki połączeń morskich i lotniczych. W rejonie głównej wyspy archipelagu zakłócone są dostawy energii elektrycznej. Prędkość wiatru w środku tajfunu osiągnie dwieście kilometrów na godzinę.

 

Władze w pośpiechu ewakuowały tysiące ludzi z miejsc objętych kataklizmem. Trwają poszukiwania trzydziestu rybaków, którzy przepadli bez wieści. Filipińczycy żyją nadzieją, że poukrywali się oni w bezpiecznych miejscach i odnajdą się, gdy wiatr osłabnie.
 

Obecnie nadal nieznany jest los trzydziestu rybaków, którzy wypłynęli na łowiska mimo ryzyka załamania pogody. Władze mają nadzieję, że poszukiwani mężczyźni po prostu ukrywają się gdzies przed tajfunem i potem gdy wiatr ustanie zostaną odnalezieni.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika witamina c

A co to ma do tajfunu na

A co to ma do tajfunu na Filipinach? Tam głosowałeś? Kiedy ludzie się nauczą że pisanie nie na temat to taki sam debilizm jak spodziewanie się po politykach że będą dobrze rządzić a ich troska o TWÓJ TYŁEK będzie ich priorytetem. Nie mniej, nie zniechęcam do głosowania. Żeby głosować, nie trzeba nikogo popierać, można w ten sposób wyrażać swoją dezaprobatę dla rządzących i głosować na kogo innego. Albo z kilku których nie lubię wybrać tego którego nie lubię najmniej Język . Ale i tak nic się nie zmieni. Kościół w Polsce rządzi tylko marionetki się zmieniają w "rządzie" sejmie i senacie

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem