Siedem osób zginęło od uderzenia pioruna w Burundi

Kategorie: 

Siedem osób zginęło, a pięćdziesiąt zostało rannych w wyniku uderzenia pioruna w Burundi. Piorun trafił w pomieszczenie, gdzie ludzie ukryli się przed huraganem, podaje ITAR-TASS.

 

„To jest jakiś horror – teraz mamy suchy sezon” - powiedział Prudence Kabura, rzecznik miasta Nyanza - Lac, oddalonego 150 km od stolicy Bużumbura.


Według niego, ulewne deszcze uszkodziły bardzo poważnie 500 domów w mieście i zniszczyły wiele upraw. W ostatnim tygodniu na wschodzie Burundii piorun trafił w mały kościół, raniąc czterech i zabijając dwóch modlących się ludzi. Następnego dnia uderzenie pioruna zabiło dwóch pasterzy.


Wyświetl większą mapę

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika felicyta

Bezcenna wiedza a dr Jerzy

Bezcenna wiedza a dr Jerzy Jaśkowski jak zwykle nieoceniony, rozsylac gdzie tylko sie da.
 
 
Info spod filmu.

Geoinżynieria, czyli programy modyfikacji pogody obecne są na całym świecie od dziesięcioleci. Oficjalnie, choć nie usłyszymy o tym w mediach głównego nurtu mają one na celu walkę z globalnym ociepleniem poprzez rozpylanie chemicznych, toksycznych aerozoli na niebie. ONZ w 2013 roku przyznał, że programy te obejmują całą północną półkulę ziemi, naciskając na rządy by je kontynuowały. 

Programy te widać gołym okiem na naszym niebie gdy pokrywane jest ono przez samoloty symetrycznymi smugami chemicznymi, które z czasem kondensują się w chmury. Zjawisko to można obserwować cyklicznie na niebie w całej Polsce i wiąże się ono z całą masą zagrożeń dla środowiska jak również dla życia ludzi, zwierząt i całej biosfery. 

Zapraszamy do obejrzenia filmu w którym dr Jerzy Jaśkowski omawia problematykę geoinżynierii, jej historię, oraz już obserwowane na całym świecie skutki i zagrożenia. Film zawiera również fotografie i zdjęcia tego zjawiska wysłane do redakcji z całej Polski.

Redakcja PrisonPlanet.pl
 

 • -------------------------------------------- 
 • @ Moderator
  Naruszenie regulaminu § 6 pkt 6
  W związku z powyższym usuwam niedozwolone linki na podstawie § 6 pkt 8

 

Portret użytkownika Kostek

Świetny jest ten serwis, na

Świetny jest ten serwis, na poziomie niewiarygodne.pl i innych pseudo naukowych witryn. Tego typu serwisy nie mają nic wspólnego z nauką, to zwyczajne brukowce i zbiorowisko wszelakich teorii spiskowych. A ten cały Jerzy Jaśkowski to kim on w ogóle jest ? Po wpisaniu w google dr Jerzy Jaśkowski na pierwszym miejscu pojawia się hasło "lewatywa" ? Język
No to faktycznie ten człowiek jest autorytetem.

Portret użytkownika Kostek

A jakie ty chcesz tu mieć

A jakie ty chcesz tu mieć inne argumenty ? Serwis prisonplanet to dno, doktorek Jaśkowski to... ktoś o kim nie warto wspominać.
 
Zajmij się prawdziwą nauką z prawdziwych źródeł to wyleczysz się z tych dyrdymałów jakie serwują strony pokroju priosonplanet i pseudo doktorki typu J. Jaśkowski.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
 • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem