Sfora 120 wygłodniałych psów pożarła żywcem wujka Kim Dżong Una

Kategorie: 

Migawki serwisów informacyjnych obiegły ostatnio zdjęcia pokazujące moment zatrzymania wujka północnokoreańskiego dyktatora, Kim Dżong Una. Jak twierdzą światowe media, sposób, w jaki ze swoim potencjalnym przeciwnikiem rozprawił się obecnie rządzący przedstawiciel dynastii Kimów jest co najmniej szokujący.

 

Okazuje się, że wujek najmłodszego Kima nie zginął w wyniku działania plutonu egzekucyjnego, co początkowo sugerowano tylko został okrutnie zamordowany przez 120 wygłodniałych psów, które dosłownie pożarły go żywcem. Ta szokująca wiadomość została potwierdzona przez kilka źródeł, dlatego niestety trzeba jej dać wiarę.

 

Wujek aktualnego koreańskiego satrapy zapłacił straszną cenę za to, że próbował prowadzić własną politykę. Jak to określono, był zwolennikiem reform, co dla Kima było wręcz niewyobrażalną zbrodnią. Można też podejrzewać, że okrutna rozprawa ze swoim krewnym była przez kogoś inspirowana. Prawdopodobnie ktoś zwrócił uwagę na to, że działania wujka mogą być zagrożeniem dla północnokoreańskiego dyktatora.

 

Ciekawe, co na takie potraktowanie krewnego Kima powie amerykański gwiazdor koszykówki, Denis Rodman, który sam przyznaje, że styl życia koreańskiego satrapy można określić, jako "siedmiogwiazdkowy". Czy zabawy w towarzystwie młodego dyktatora będzie nadal uznawał za bezpieczne?

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika polakk

Każdy kraj ma swoje " psy "

Każdy kraj ma swoje " psy " lub wilki , u nas szyfrant Zielonka też miał swoją historię a poziom jego wiedzy był o wiele większy niż wujka Kima .  Gratulacje dla wspomnien a f,,,,lka tez ma swoją historie i co??? Jak wiesz o co chodzi to odpisz.

Portret użytkownika koszerr umysłów

Zabrakło 2 istotnych faktów:

Zabrakło 2 istotnych faktów: 1. psy były głodzone przez 5 dni specjalnie na te okazję 2. na "egzekucję" kazano patrzeć rodzinie skazanego.

Dobry moment, żeby stwierdzić, że ten młody tyran to kompletny psychopata. I tutaj przydałaby się konkretna akcja USA ale oczywiście nie mamy na co liczyć bo jak wiadomo oni nie atakują jak nie mają w tym interesu, a los ludzi w Korei Pn. tyle ich obchodzi co każdy inny.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem