Setki martwych lwów morskich na kalifornijskich plażach

Kategorie: 

Naukowcy są zaniepokojeni niezwykłym zjawiskiem. Na plaże południowej Kalifornii fale wyrzuciły setek umierających z głodu młodych lwów morskich.


Badacze doliczyli się już ok. 950 zwierząt, donosi BBC. Wszystkie nie zdołały osiągnąć swojej średniej wagi adekwatnej do wieku. Nie jest jasne, co jest przyczyną masowego wymierania fok. Przyczyną może być głód lub jakaś niezidentyfikowana choroba.


Eksperci uważają, że w kwietniu młode osobniki zazwyczaj rozpoczynają samodzielne życie bez opieki matek. Jest bardzo prawdopodobne, że skala zjawiska w najbliższych tygodniach będzie rosnąć i na kalifornijskie wybrzeża będą trafiać kolejne zwierzęta.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika BarbaraKW

Amerykańska Marynaka Wojenna

Amerykańska Marynaka Wojenna dokonuje tego morgu za pomocą broni skalarnej, sonicznej. 
To samo robią wobiec delfinów.  Zwierzęta odgrywają bardzo ważną i pozytywną rolę dla CZŁOWIEKA.  Globalistom to przeszkadza w realizaji ich agendy.

Portret użytkownika PROROK

4 Na to Jezus im

4 Na to Jezus im odpowiedział: "Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. 5 Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą. 6 Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! 7 Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. 8 Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ