Seria ataków na amerykańskie placówki dyplomatyczne

Kategorie: 

Prowokacyjny film "Niewinność muzułmanów" spowodował wściekłość wśród wyznawców Mahometa. Proroka przedstawiono w nim, jako kobieciarza pedofila. W wyniku zamieszek śmierć poniosło już kilka osób a spirala przemocy wydaje się rozkręcać.

Wczoraj śmierć ponieśli pracownicy amerykańskich służb dyplomatycznych w Libii. Podobne obrazki do tych, jakie wczoraj miały miejsce w Bengazi dzisiaj można było zobaczyć w Egipcie i w Jemenie, gdzie rozwścieczony tłum sforsował dobrze strzeżoną bramę ambasady. Na szczęście po oddaniu strzałów przez ochronę odstąpiono od szturmu na budynek,  ale spalono wszystkie samochody na wewnętrznym parkingu. Oczywiście demonstracje miały miejsce również w Afganistanie, ale to, co dzieje się w tym kraju niewiele już kogoś obchodzi ze względu na częstotliwość występowania anty amerykańskich wystąpień.

 

Film "Niewinność muzułmanów" to bardzo tajemnicza produkcja. Określany jest mianem antyislamskiego a powstał w amerykańskiej Kalifornii. Początkowo informowano, że jego twórca to 55 letni izraelski Żyd, Sam Bacile, a pieniądze na jego stworzenie pochodziły ze zbiórki pieniędzy dokonanej przez amerykańskich Żydów. Potem jednak zaczęto wypuszczać kolejne plotki włącznie z taką, że nie jest on Żydem tylko Egipcjaninem, a właściwie Koptem, czyli kimś, kto teoretyczne również mógł chcieć uderzyć w Islam.

 

Prowokacja w tym wypadku jest ewidentna a reakcja świata arabskiego pokazuje dobitnie, że niechęć przeciwko Amerykanom i Żydom osiąga już wśród państw islamskich apogeum. Amerykanie niestety zbierają to na co sami zapracowali a w efekcie ostatnich zdarzeń do Libii zbliżają się już okręty wojenne USA. Poza tym wszystkie ambasady amerykańskie na świecie pracują od wczoraj w trybie alarmowym. 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika oli

JAKA JEST ROZNICA

JAKA JEST ROZNICA MIEDZE KLEREM  A TUSKIEM - ZADNA. KLER OBIECUJE NIEBO  A STRASZY PIEKLEM , NATOMIAS TUSK OBIECAL NAM ZIELONA WYSPE A TERAZ STRASZY KRYZYSEM. I BADZ TU MADRY,,,,,,

Portret użytkownika boulibrat

kurcze jaka jest w tych

kurcze jaka jest w tych muzułmanach nienawiść i skąd ona się bierzę? Przecież jest tyle filmów obrażających Polaków tyle kawałów. W stanach kawały o Polakach są tak samo popularne jak u nas kawały o żydach! Na to wszystko w stanach masmedia twierdzą, że obóz zagłady w Oświęcimiu jest spuścizną zachowań naszych przodków! Nikt jednak z nas nie wysadza amerykańskich ambasad, nikt nie pluje na ich symbole. Nie raz nas oszukali i we współczesnej historii jak inwestycje u nas w kraju za kupno F-16 czy tarcza antyrakietowa ale też ich kłamstwa zdażały się w przeszłości. Poza tym jeżeli chodzi o judaizm czy chrześcijanizm przecież jest tyle filmów poniżających te religie i co? Gdybyśmy mieli tak poważnie podchodzić do każdej prowokacji już dawno by była 3 wojna światowa! Zdaje sobie sprawę z tego, że muzułmanie są okupowani przez zachód i mają prawo się bronić to nie znaczy jednak, że z byle g.... mają prawo robić rewolucje i tryskać nienawiścią jak wkurzony byk. Film jest namiastką kultury i przedstawia wizje świata pojmowaną przez reżysera i scenarzyste a nie całe narody a oni interpretują to jako zamach na ich religie. Wiecie jakie są problemy by założyć legalną wspólnotę chrześcijańską w krajach arabskich? Jest to trudniejsze niż prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce socjalnej. Im nikt wspólnot, meczetów nie broni budować w europie a jak są wybudowane nikt imeczetów nie pali a członków się nie morduje! Niestety tam jest odwrotnie

Portret użytkownika devoratus

Cóż, może zupełnie inaczej

Cóż, może zupełnie inaczej postrzeganoby nasz kraj, gdyby Polacy nie pozwalali się tak obrażać, opluwać i poniżać.Gdybyś publicznie obraził żydów, to jeszcze Twój wnuk musiałby ich przepraszać. A podczas ostatniego przemarszu kibiców z Rosji - "nasi" pokazali jak bardzo miłują inne narody... "Film jest namiastką kultury i przedstawia wizje świata pojmowaną przez reżysera i scenarzyste a nie całe narody a oni interpretują to jako zamach na ich religie." Skoro tak - to spróbuj zrobić komedię na temat holocaustu, a film utrzymaj w zabawnej konwencji, pokazując życie obozowe jako pasmo nieustających imprez pełnych kobiet i alkoholu...

IB Image
 

Portret użytkownika skowron

"Życie jest piękne" reż. i

"Życie jest piękne" reż. i scen. Roberto Benigni. Film bardzo wysoko oceniany prze krytyków i publiczność. Co chcesz udowodnić? Że inne narody zaczną palić i mordować bo coś ich obrazi? Na codzień tworzy się karykatury, opowiada kawały, tworzy kabarety itp w jakimś sensie uderzających w grupy lub całe narody, ale w cywilizowanym świecie nikt z tego powodu nie demoluje i nie morduje.

Portret użytkownika devoratus

Film, o którym piszesz nie

Film, o którym piszesz nie jest komedią, to tak naprawdę dramat, choć utrzymany w nieco humorystycznym tonie - zatem porównanie jest od czapy. A w razie gdybyś nie wiedział, to za negatywne wypowiedzi na temat holocaustu (negowanie) można było iść do więzienia i parę osób za to siedzi np. w Niemczech, to co prawda nie morderstwo - ale równie do dupy, bo niby z jakiej racji? Nie zrozum mnie źle - nie twierdzę, że mają prawo mordować. Twierdzę tylko, że wiarę Islamistów, podobnie zresztą jak wiarę Chrześcijan - bezkarnie się obraża, podczas gdy żydzi pozostają nietykalni i każdy omija ich z daleka ze strachu przed etykietką antysemity. Jeśli nasz świat ma uchodzić za cywilizowany, to wiara i poglądy każdego człowieka powinny być traktowane na równi i z należnym szacunkiem. Nie popieram tego, że się wkurzyli i szaleją - ale po prostu rozumiem powody ich postępowania. Osoba, która ich sprowokowała albo jest skrajnym idiotą - albo zrobiła to specjalnie, na czyjeś zlecenie i za pieniądze CIA lub Mossadu.

IB Image
 

Portret użytkownika inzynier magister

Dane, które opublikował

Dane, które opublikował UNICEF, ale także dane podawane przez Polski Czerwony Krzyż, czy Caritas Polska są zatrważające.Polskie dzieci najbiedniejsze w Europie Dane, które opublikował UNICEF, ale także dane podawane przez Polski Czerwony Krzyż, czy Caritas Polska są zatrważające. Niby są to tylko liczby, ale za każdą z tych liczb stoi jedno głodne dziecko. Bardziej  zatrważającą liczbą jest milion dzieci głodnych, a sześćset pięćdziesiąt tysięcy dzieci skrajnie niedożywionych. W dobie dwudziestego pierwszego wieku, gdzie wszystko jest na wyciągnięcie ręki, to pokazuje, że coś jest nie tak w naszym kraju. Ten głód dzieci jest przede wszystkim wynikiem bardzo złej polityki państwa i tak jakby marginalizowanie spraw rodziny i spraw dzieci. Bo przecież głodne dzieci  żyją w biednych rodzinach, gdzie nie starcza pieniędzy na podstawowe potrzeby, w których w pierwszej kolejności rodziny oszczędzają na żywności, by mieć środki do zapłacenia za czynsz. Dzieci głodne to dzieci osłabione, mające problemy w nauce, które nie mają szansy na rozwój.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Xystos

Reaktywacja XIX wiecznej

Reaktywacja XIX wiecznej polityki kanonierek
w naszych czasach kanonierki wieksze - riposta tez wieksza bedzie.

Z pierwszej reki ; Muzulmanie chca by pozostawic ich samych sobie,
niechca europejczykom i amerykanom nic sprzedawac i nic od nich kupowac , czy maja prawo do swej suwerennosci ? do wolnosci handlu albo nie ?

Portret użytkownika Cosiek

Nieraz mi się wydaje, że

Nieraz mi się wydaje, że Barack Obama opiera się korporacjom, które próbują wymusić decyzje na nim i rządzie.A ten film to jakby próba celowego przyśpieszenia i prowokacji wydarzeń. Bym się nie zdziwił, gdyby tak muzułmanie na wojnę pierwsi ruszyli.Ba, może nawet przyjdzie Polakom i okolicznym państwom wypędzać muzułmanów z Europy... kiedyś tam.

Portret użytkownika iwan2229

żydki już sie pomału z

żydki już sie pomału z hameryki wynoszą do Chin i Azji dlatego ameryka bankrutuje,jeszcze tylko Iran załatwią i w ameryce będzie smród głód i ubóstwo.Iran to najpoważniejszy islamski przeciwnik.Reszta to wiocha.pejsy po raz kolejny zapanują totalitarnie nad światem...szkoda że Hitlerowi sie nie udało:(

Portret użytkownika Duch Polski

iwan2229... wynoszą

iwan2229... wynoszą się to niestety do Polski...  Parę dni temu widziałem taki wysyp ich z cmentarza wolskiego, że aż mnie zamurowało...nie słyszałeś o wydawaniu polskich paszportów w ilości 1000/ 1 dzień dla obywateli żydowskich ?  Czy nie słyszałeś, że w bliskim czasie ma ich być tu w Najjasniejszej Rzeczypospolitej  3 200 000 ???a przy okazji nas 15 000 000 ??? Gojów...A nie słyszałeś o liście-testamencie rabina Icchak Kaduri odczytanego w rok po jego śmierci czyli w 2007, w którym oprócz wyznania, że Jezus jest Mesjaszem i ma powrócić, to w dodatku ojczyzną Żydów jest Polonia ???tylko, że tej informacji raczej nie znajdziesz na google.pl Wink

Bóg Honor Ojczyzna

Portret użytkownika Obrońca Ziemi

Dziś będzie gorąco w krajach

Dziś będzie gorąco w krajach muzułmańskich. Po piątkowych świątecznych nabożeństwach spodziewane są gwałtowne ekscesy z mordobiciem i wzywaniem do wojny przeciw Zachodowi.Planowane są takie atrakcje jak:pogoń za białymi i kamieniowanie ich dla przykładupalenie wszystkiego co się da, szczególnie flag państw zachodnichwybijanie szyb w placówkach zagranicznychwywlekanie pracowników ambasad na ulice i  ich publiczne wieszaniewywracanie samochodówpolowanie na obcokrajowcówrzucanie butamierotyczne tańce facetów na ulicachradość z zadanych strat samym sobieItd.  Niech żyje religia. Pzdr.

---
Miłego pobytu na Planecie Ziemi
 

Portret użytkownika Anarchiusz

No i historia sie powtarza,

No i historia sie powtarza, prawie sto lat temu w taki sposób ja dzis pewni ludzie podjudzali nas do nienawisci sierowanej przeciw żydom. Dzis nienawisć ta kieruja przeciw islamistom .. kolejny raz pokazujemy ja łatwo dajemy soba manipulowac, jak winę za problemy codziennego zycia , cięzką sytuację eonomiczną i ogulnie walący się system (który upadki ma wpisane w swa konstrukcje) zrzucamy na nację rasę ..kogokolwiek innego od nas samych. Zamiast wyjśc z domu i z krzyiem na ustach zbudzic wszystich dookola i obalic aktualny system, zamiast walczyc z idiotyzmem zasad tworzacych kapitalizm i (pseudo) demokracje, zamiast zastanowić się nad bezsensem nadproducji, zamiast zrozumiec że w świecie w którym maszyny są taniszą siłą roboczą niż ludzie, że kobiety pracujące oznaczają 50% większe zapotrzebowanie na pracę przy takiej samej puli gotówki w obrocie dóbr,  zamykamy oczy na prawde łapiemy za bron i mordujemy ludzi ta samo ja my starajacych się przezyc w codziennosci,, mających w codziennym życiu za nic swoja religie i jej prawa, państwo itd.. mordujemy ludzi myślących tylko o tym by godnie przezyć, by nakarmic dziecko by w domu żyć w miłości i spokoju w świecie który odbiera nam wszystko. tylko dlatego że ktoś krzyknął "TO ONI TO ICH WINA TO ONI ZABIERAJĄ CI PRACĘ, PIENIĄDZE, SZCZĘŚCIE I WOLNOŚĆ. TO ONI I ICH RELIGIA I PRAWA STOJA ZA ZŁEM W TWOIM ŻYCIU".. a oni ta jak i ty sam na codzień nie mają ani czasu ani sił ani sposobności by swoją wiare czy prawa respektowac... doktryny tórym wyznają posłuszestwo by nie byc obcymi wśrud swoich... całkiem jak my na codzień. ...

Portret użytkownika Obrońca Ziemi

@Anarchiusz masz racje.

@Anarchiusz
masz racje. Historia sie powtarza.
Gdyby wziasc szerszy okres czasu, to mozna by powiedziec, ze oni maja teraz "swoje sredniowiecze" i maja teraz "swoje wojny krzyzowe". Europa i Zachod dastaja teraz to, co sami kiedys zasiali.
Jeszcze nigdy nie bylo tak, za na calej planecie panuje jedna jednakowo rozwinieta cywilizacja. Kiedy tysiace lat temu prosperowaly Chiny, w Europie skakali jeszcze po drzewach (troche przesada, wiem) itd. Dzis wielkie obszary Afryki i Australli sa jeszcze w epoce kamienia lupanego (powiedzmy), a cywilizacja techniczna opanowala Europe i Ameryke, zaczyna  sie w Azji.
Bliski wschod znajduje sie w tym miejscu, gdzie my bylismy kilkaset lat temu. To jest normalna droga ich rozwoju ktorej przeskoczyc sie nie da. Musimy wspolnie przez  to  przebrnac, albo pomoc im przez to przebrnac. To moze trwac tak dlugo, az zadany im wtedy bol i krzywdy sie "wyrownaja".
Inna droga bylaby takze mozliwa: Zrozumienie, ze to My kreujemy Rzeczywistosc, a nie religie. Powierzanie swojego losu w jakies "pisma", to nie jest dobry pomysl jak widac.
 
Pzdr.

---
Miłego pobytu na Planecie Ziemi
 

Portret użytkownika Duch Polski

Ludzie... czy nie widzicie

Ludzie... czy nie widzicie jak nasiliły się ostatnio różne prowokacje... czyż nie chodzi o to aby brat stanął przeciwko bratu ? żebyśmy się na wzajem niszczyli...drej3107... jak byś się zachował gdyby ktoś wyśmiewał TO w co wierzysz, deptał Twoją godność ? przeszedłbys obojętnie, olałbys to ? Czy to zbieg okoliczności, że mało popularna produkcja, która kosztowała ok. 5 mln dolarów została zrobiona przez Żyda, wroga krajów islamskich? Ten film był puszczony w stanach przy niemal pustej widowni... tak jakby specjalnie został zrobiony, żeby rozpalić nienawiść...żeby stać się pretekstem do wszczęcia tej najwiekszej burdy w tej nowożytnej historii... wiecie co?  zaczynam naprawdę martwić się, co będzie dalej?  Papież Benedyktpotwierdził wizytę w Libanie, czyli w tyglu gorejącym... który lada moment sie rozleje...

Bóg Honor Ojczyzna

Portret użytkownika Zenek

" jpopczyk Onet Zobacz

"
jpopczykjpopczyk Onet Zobacz profil
 
 
to filmidło ,to oszczerstwo ,potwarz kulturowo-religijna i żydowska prowokacja polityczna do agresji ,a skoro środowisko kreatorów tego filmidła ,erotomańskiej zniewagi planowało realizację ponad rok,za 5 mln dolarów i w czasie kampanii prezydenckiej,to w celu wywołania agresji,na rząd urzędującego ... rozwiń całośćprezydenta usa ,czyli przeciwko Barackowi Obamie i w celu wyborczym republikanów,żydów i romney'a ,co jest czytelne,logiczne,oczywiste !
-są to bezpośrednie związki finansowe i wyborcze republikanów i żydo-republikanów usa ,w celu obrazy,szkalowania i ataku politycznego i/lub wojskowego żydów na islam i kraje arabsko-islamskie ,z wciągnięciem do tego administracji demokratów oraz dla korzyści wyborczych republikanów i ich kandydata romney'a , to tak ,jakby ludzi i ich matki obrazić bękarctwem przeklinania ,albo religie i całe społeczności podobnie i z pełnym wulgaryzmem .
-twórcy tej filmikowej prowokacji,niczym weeke-leaks zaatakowali filmem amerykę,jak 11-września oraz finansiści i twórcy filmu faktycznie .... ZABILI amerykańskiego ambasadora ,zabili 4 urzędników dyplomatycznych,na służbie ,czego nie dokonał weekeleaks .- fbi,cia,nsa i rząd usa winien : ścigać,zamknąć i osądzić za zabójstwo tej akcji winnych żydo-republikanów i prowokatorów/twórców i propagatorów tego ataku FILMIDŁA OBRAZY- z ameryki, przez i na islam i na USA,rękami rozwścieczonych celowo i zbiorowo, jak dosadny polsko-słowiański sk....syn -wobec każdego ,którego uderza to w psychikę i wrażliwość ,jak mocz na ofiary walki w afganistanie,przez zabójców w armii,do profanacji zbrodni wojenno-wojskowych . -a przecież ofiar tej ochydy i profanacji mogło i może być więcej, podczas gdy taka akcja-kara wygasi ten pożar i zjedna różne grupy,do ameryki,zapobiegnie eskalacji choć częściowo ,skoro nie całkowicie ."
 
(posted by jpopczyk onet)

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem