Sensacyjna rozmowa telefoniczna - to nie snajperzy Janukowycza strzelali do ludzi w Kijowie

Kategorie: 

Jak wiadomo podczas niedawno zakończonej Olimpiady w rosyjskim Soczi doszło do poważnego rozlewu krwi na Ukrainie. Snajperzy zastrzelili wtedy ponad 80 osób. Wszyscy uznali, że strzelały służby Janukowycza, ale wyciekła ciekawa rozmowa, która wskazuje na to, że mogło być inaczej.

 

Przypomnijmy, że 20 lutego snajperzy otworzyli ogień do bojowników na kijowskim Majdanie. Wczoraj prezydent Putin powiedział, że Wiktor Janukowycz twierdzi, że nie dał zgody na użycie snajperów przeciwko protestującym i nie wie kto wtedy strzelał. Dzisiaj wypływa nagranie, z którego wynika, że nie wiadomo kto strzelał.

 

Jest to rozmowa ministra spraw zagranicznych Estonii, Urmasa Paeta z Wysokim Przedstawicielem UE ds. spraw zagranicznych, Catherine Ashton. Nagranie dotyczy sytuacji na Ukrainie i jego autentyczność została potwierdzona przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Estonii. Nie wiadomo kto nagrał tą rozmowę, podaje się, że ukraińskie służby, ale pewnie raczej rosyjskie.

 

Z rozmowy wynika, że snajperzy strzelający do ludzi zostali zatrudnieni przez liderów Majdanu. Od ich kul zginęli nie tylko protestujący, ale i milicjanci. Paet uznał, że to jest bardzo niepokojące, że nowa koalicja nie chce zbadania tych wydarzeń i staje się jasne, że snajperzy nie byli od Janukowycza.

 

Paet dodaje, że obawia się, że ta wiedza wcześniej czy później dotrze do ludzi i to zdyskredytuje obecną władzę. Przedstawiciele Unii Europejskiej nie komentują tej rozmowy, ale niewątpliwie stała się ona już publiczna. Istnieje niestety duże prawdopodobieństwo, że Putin ma jeszcze inne rewelacje w gotowości. Oby nie dotyczyły one jakiegoś uwikłania naszego kraju w te wydarzenia na Ukrainie.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Xall

Oby nie wyszły polskie

Oby nie wyszły polskie akcenty w sprawie Ukrainy? Jeśli będą opublikowane, to nie będą już "hakami". Zresztą można dorzucić też troskę, by nie ukazały się sekrety Smoleńska... Na stosowne przecieki trzeba czekać w stosownym czasie.

Portret użytkownika OLI

JAK CZYTAM TE KOMENTARZE TO

JAK CZYTAM TE KOMENTARZE TO WIDZĘ W POLSCE ;TYLKO   40% POLAKÓW, 15% UKRAINCÓW, 15% ROSJAN , 20% ŻYDOW A RESZTA  RÓZNEJ NARODOWOŚCI.PYTAM GDZIE SIĘ PODZIALI POLACY????????? CIESZĘ SIĘ ŻE NIE JESTEŚMY JESZCZE W MNIEJSZOŚCI !!!!!!!

Portret użytkownika zitater

Ukraina stała sie polem

Ukraina stała sie polem konfrontacji (na razie tylko politycznej) dwóch światowych potęg reprezentujących sprzeczne koncepcje tzw. Nowego Światowego Ładu (NWO). Po jednej stronie tej globalnej barykady stoją organizacje ponadnarodowe typu Komisja Trójstronna (Trilateral Commision założona na pocz. lat 70-tychm.in. przez Z. Brzezińskiego) i Bilderberg Group-ekskluzywne i niejawne grono najważniejszych osobistości świata polityki i ekonomii Zachodu. Najprawdopodobniej to one właśnie stoją za "pochodem " stopniowego wyrugowywania Rosji z terenów gdzie tradycyjnie Kreml miał swoje wpływy czyli Europa Śr-Wsch, była Jugosławia, Egipt, Libia, Syria (tzw. arabska wiosna). Ich celem jest stworzenie  Rządu Światowego w którym pozbawione narodowej tożsamości społeczeństwa zostaną poddane intensywnej kontroli elektronicznej i dalszemu wyzyskowi, w którym dramatycznie pogłębi się i tak już gigantyczna koncetracja władzy i kapitału przez ok. 1% najbogatszych i najbardzie wpływowych ludzi na Świecie. Z tych gremiów biorą sie nachalnie forsowane wszystkie obyczajowe nowinki typu LGBT i gender, których zadaniem jest destrukcja rodziny jako podstawowej komórki społecznej tworzącej w/w państwa narodowe (proszę zauważyć, że Rosja wprowadziła bardzo restrykcyjne prawodawstwo wymierzone przeciw importowi tych idei na jej obszar). Z drugiej strony barykady mamy Rosję - państwo neoimperialne, które po zgromadzeniu olbrzymich funduszy ze sprzedazy surowców naturalnych na Zachód, podejmuje coraz agresywniejsze próby zachowania status quo w swojej kurczącej się strefie wpływów oraz rozszerzenia ekspansji polit-ekonom. na cały kontynent zgodnie ze zmodyfikowaną nieco koncepcją ZWIĄZKU EUROAZJATYCKIEGO autorstwa jednego z głównych kremlowskich doradców, niejakiego Siergieja Karaganowa. Wtóruje mu twórca pojęcia tzw.GEOGRAFII SAKRALNEJ Aleksandr Dugin, wykładowca na moskiewskiej Akademii Sztabu Generalnego Wojsk Federacji Rosyjskiej (tzw. Woroszyłówce). Stworzone przezniego koncepcje prowadzenia rosyjskiej polityki zagranicznej można w zasadzie zawrzeć w dwóch cytatach: "ROSJA MUSI PANOWAĆ NAD INNYMI LUDAMI, BO INACZEJ JEJ PAŃSTWOWOŚĆ TRACI SENS" oraz "ROSJA NIE JEST ZAINTERESOWANA W ISTNIENIU NIEPODLEGŁEGO PAŃSTWA POLSKIEGO W ŻADNEJ FORMIE". Dlatego też razem z Ukrainą jesteśmy w tym samym globalnym kotle, który będzie próbował pozbawić nas podmiotowości na arenie międzynarodowej czyniąc jednocześnie swoimi wasalami. Tylko przez budowę więzi między naszymi narodami (mimo tragicznej przeszłości) oraz przytomności polityków, którzy będą autentycznie dbali o rację stanu całej Europy Śr-Wsch.  mamy szansę przeciwstawić się obydwu destrukcyjnym siłom. 

Portret użytkownika marcio1

Jakim trzeba być ignorantem

Jakim trzeba być ignorantem żeby pisać zdania typu : Rosjanie zabijali w Katyniu, Rosjanie zabijali AKowców po wojnie. Przecież w 90 procentach to było żydostwo  to są same fakty, macie na to dowody, reszta to figuranci , ludzie obudźcie sie do cholery jasnej! Robią wam wode z mózgu żebyśmy się wzajemnie wyzabijali a oni wejdą do nas jak do siebie.

Portret użytkownika saturas13

dlaczego nasi politycy za

dlaczego nasi politycy za nasze pieniądze i za cenę naszych interesõw z rosją chcą wprowadzać wolność na ukrainie Polskie mięso już stoi reszta drży o owoce i przetwory mleczne Szwby dogadają się z carem a włdza zciągnie podatki z ludzi a zwykły robol zostanie w d..pie To nie my rosji ale rosja nam jest potrzebna Obejrzyjcie korwina mikke to ne głupi człowiek Nikogo do niczego nie namawiam po prostu czas się zastanowić

Portret użytkownika qwert

Ukraińscy nacjonaliści

Ukraińscy nacjonaliści poświęcili tych ludzi dlaa większego dobra. Aby poszerzyć granice i aby ludność ukraińska nie była uciskana. Z tym, że będą prubowali zwiększyc terytorium, a teraz inni będą czuć się uciskani. I historia w kółeczko.

Portret użytkownika OLI

LUDZIE KARMIENI PROPAGANDĄ

LUDZIE KARMIENI PROPAGANDĄ MEDIALNĄ MAJĄ MÓZGI JUŻ CAŁKIEM WYPALONE. KIEDY WRESZCIE ZROZUMIECIE, ŻE RZĄDZĄCY BAWIĄ SIE NASZYM KOSZTEM I SIĘ IM ŚWIETNIE POWODZI A Z NUDÓW WYMYŚLAJĄ  RÓŻNEGO RODZAJU IGRZYSKA / WOJNY,REWOLUCJE, STRAJKI KATAKLIZMY,KOŃCE ŚWIATA I T.P./ PO TO BY BARANY BYŁY W CIĄGŁYM STRACHU I SIEDZIAŁY  CICHO NA DUPIE. PODOBNIE JAK KOŚCIÓŁ STRASZY CIEMNOTE PIEKŁEM. A MY W TE BZDURY WIERZYMY - JAK NAM SIĘ ŻYJE WSPANIALE  NA ZIELONEJ WYSPIE DZIĘKI UE A JAK UMRZEMY TO BÓG NAM DA WIECZNE ZBAWIENIE. WARTO WIEDZIEĆ , ŻE MÓZG NAFASZEROWANY BZDURAMI I CIĄGŁYMI LĘKAMI JEST MNIEJ ODPORNY NA STRESY CO POWODUJE RÓŻNEGO TYPU CHOROBY,RAKI I T.P..BYĆ SOBĄ TO ZNACZY BYĆ WOLNYM  I MYŚL SWOIM ROZUMEM A NIE ROZUMEM MEDIUW I NIE LĘKAJ SIĘ ===== BO CO MA BYĆ TO BĘDZIE. A TY I TAK  NIE MASZ NA TO WPŁYWY.

Portret użytkownika ariel

Jeszcze jedno. Mózg

Jeszcze jedno. Mózg faszerowany ciągłymi bzdurami zapada na coś w rodzaju schizofrenii. Nie potrafi realnie oceniać otoczenia. W ten sposób otrzymuje się dzieci wyskakujące z okien przebranych za batmany i miliony lemingów czy antenkowców pozwalających żyć klice cudzym kosztem. 

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać.
http://nostradamus.blog.pl

Portret użytkownika jj

proponuje zrobic akcje na

proponuje zrobic akcje na youtube pod tytulem: prostowanie informacji.
masowo nagrywac klipy i wrzucac do sieci-co mysla polacy- co mysla o ludziach ktorzy w "ich imieniu" pieprza glupoty na arenie swiatowej, tusku, kaczor, komor i inne szuje nie sa moimi przedstawicielami, nie glosowalem na nich, nie dalem im pozwolenia zeby w moim imieniu mowili takie debilizmy, to nie jest moj rzad i nie wazne jaka sobie gre wymyslili-moze sie zwac demokracja-ja tych sku......w nie uwazam za ludzi mnie reprezentujacych!!!
co by bylo jakby tysiace polakow ponagrywalo takie video, dali na youtube, w polskim ale i angielskim jezyku zeby caly swiat mogl zobaczyc co my naprawde o tej bandzie szubrawcow myslimy?
mozemy uzyc tych samych srodkow co oni, wszedzie i wobec glosic swoja wole odebrania myimaginowanego pozwolenia na rozpieprzanie naszego zycia i kraju. 
wystarczy osiagnac mase krytyczna, wystarczajaco duzo ludzi zeby powiedziec basta- i ich bajka sie zakonczy nagle.out

Portret użytkownika brutal

witam wszystkich ,juz dawno

witam wszystkich ,juz dawno mówiłem że te świnie z wiejskiej nas wpierdziela w klopoty w polsce juz namieszali teraz gnoją na ukrainie Panie PUTIN proszę o mały pokaz lub prezentację dokładnosci pańskich pocisków cel WIEJSKA z góry panu dziękuje ,chętnie w czynie społecznym przyjadę na odgruzowanie i wysprzątanie terenu z powazaniem brutal. 

Portret użytkownika God

oczywiście że to nie

oczywiście że to nie snajperzy Janukowycza strzelali  na majdanie do ludzi , tak jak oczywiste jest to że to nie Rosjanie strzelali naszym oficerom w tył głowy w Katyniu . wszyscy wiemy kto jest odpowiedzialny za te zbrodnie

Portret użytkownika Wlodi

Artykul stronniczy

Artykul stronniczy przedstawiony nie w pelni. Warto dodac ze Urmas Paet skomentowal swoje slowa jako okreslajace nastroj i podejrzenia jakie wowczas padaly po obu stronach w Kijowie, a to zmienia zupelnie obraz sytuacji.

Oczywiscie taki artykul to woda na mlyn dla zlotego grona z forum.

A snajperzy tak samo pochodzili od opozycji, jak obecne wojska na krymie to oddzialy samoobrony nie majace nic wspolnego z Rosja.

Swoja droga nie uwazacie ze Putin i Lawrow to obecnie takie dwie najbardziej groteskowe postaci calego konfliktu?

Portret użytkownika ola

przykro jest ,że w polsce

przykro jest ,że w polsce jest tylu zdrajców, faszystów ktorzy wprost sympatyzują z bandytami,mordercami, faszystami ukraińskimi.A najbardziej przykre to jest  to że są TO POSŁOWIE  I MINISTROWIE NA CZELE Z TUSKIEM I prezydentem KOMOROWSKIM.WSTYD I HAŃBA !!!!!Po tylu latach nie spodziewałem się,że mamy tylu frajerów, debili i psychopatów, którzy dążą do wojny!!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika Pantałyk

Ależ oczywiście że robią nam

Ależ oczywiście że robią nam wodę z mózgu. To stara robota "koczowników". Jednakże 90% społeczeństwa to matoły, skupione wokół telewizyjnej papki, ambony i mesjanistycznych wizji z przeszłości. Taką armią baranów można sterować jak się da. Sterowano wielokrotnie w przeszłości i robi się to dalej. Polak wciąż kręci się w chocholim tańcu i kieruje uwagę na pierdoły, podczas gdy sam jest manipulowany przez "starszych braci w wierze" jak się patrzy.
POBUDKA NARODZIE! Inaczej po raz kolejny zejdziesz z mapy Europy. Być może tym razem definitywnie.

Portret użytkownika VHS2

Pomyślcie Widzicie gdzieś

Pomyślcie Widzicie gdzieś Rosjan wykupujących polską ziemię? A może jakieś rosyjskie banki? Czy to w Rosji jesteśmy zadłużeni po uszy? Które przedsiębiorstwa kupiła Rosja lub Rosjanie w Polsce za bezcen, a następnie zlikwidowała? Czy to w Moskwie powstają prawa zakazujące w Polsce wędzenia mięsa, łowienia ryb, produkcji mleka, cukru? A może JE Putin nałożył na nas haracz “za emisję CO2″ dzięki któremu prąd kosztuje 2x tyle? Czy Rosja walczy w Polsce z homofobią, antysemityzmem? Rosja nie pozwala budować dróg tak jak chcemy, bo robaczek ma siedlisko? Czy parlament Rosji zażądał od Polski wypłacenia “niektórym żydom” 65 milardów dolarów haraczu, czy raczej amerykański a ostatnio brytyjski (przy okazji łamiąc umowy z Polską)? Czy Rosjanie planują masowe osadnictwo na ziemiach polskich? Czy Rosjanie roszczą pretensje do 1/3 polskiego terytorium? Czy Rosja wspiera naszych wrogów, jak banderowcy, czy nakazuje nam napadać na inne narody jak w Afganistanie, Iraku, Libii, Syrii, Iranie przy okazji niszcząc nasze interesy i powiązania handlowe? Czy rząd polski został zmuszony do zakupu bezwartościowych obligacji amerykańskich czy rosyjskich??? Czy Rosja narzuca nam swojego rubla, czy ktoś inny euro? Czy to Rosja bombarduje uranem zubożonym szpitale, szkoły, zakłady, linie energetyczne, ujęcia wody, naszych przyjaciół w Serbii czy może ktoś inny? itd...itp....

Portret użytkownika Wlodi

Mgla Cie zaszla????? Do ok

Mgla Cie zaszla????? Do ok 1983 to se mogles pierdnac tylko socjalistycznie bo w czape. Nikt nawet z nami nie rozmawisal. 1/3 terytorium??? Po co - wzieli cale. A tacy co glosili poglady takie jak Ty od 1945 strzelali w tyl glowy "zaplut karlom reakcji"

Gdyby dzis rosja miala chocby 1/3 tych mozliwosci pisalbys cyrylica

Pisanie takich tekstow pokazuje albo Twoja niewiedze albo glupote. Z obu powodow mi Cie zal. Zycze szczescia w bloku wschodnim. Pozdrow rodakow na kolymie i opowiedz im swoje troski wzgledem syjonizmu i usa...
Zapewne Cie wespra i pociesza...

Portret użytkownika Zenek

No tak, wy to byście otoczyli

No tak, wy to byście otoczyli wojskiem cały Kijów a nie tylko Majdan a potem wyrezali wszystko dla yahwe zwalając winę na tych wstrętnych antysemickich polaczków.
 
Ale zaraz, teraz też jest to semickie bestialstwo na nich zwalane...
 
 
 

Portret użytkownika Nostra Damus

Isnieje wiele dowodów na to,

Isnieje wiele dowodów na to, kto finansował i kto stał za tymi zamieszkami. Wczoraj donosiły o tym izraelskie gazety: izraelscy komandosi brali udział w walkach ulicznych. Zachód dostarczał pieniędzy i jakiś sprzęt. Walczyli germańce, anglicy i usrael. Są zdjęcia i filmy. Płacili biednym, głodnym i bezdomnym za to żeby stali na majdanie. Dniówka miała 10 godzin, wypłacano gotówką po dniówce. Niektórzy się skarżyli że kasy nie dostali.
 
Pzdr.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać.
http://nostradamus.blog.pl

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem