Samolot z reprezentacją młodzieżową Rosji na pokładzie trafiony piorunem

Kategorie: 

Samolot, który leciał z rosyjską drużyną narodową, został trafiony przez piorun. Młodzieżowy zespół leciał na Mistrzostwa Europy do Tel – Avivu w Izraelu. Chodzi o piłkarską drużynę młodzieżową Federacji Rosyjskiej, podaje 1tvnet.ru.

 

W środę 29 maja, samolot z piłkarzami opuścił Moskwę. Po pewnym czasie dotarła informacja, że w samolot uderzył piorun. Na swojej stronie internetowej napisał o tym wydarzeniu pomocnik Taras Burlak z Lokomotivu Moskwa. „Jeśliby nie powiedziano nam, że w samolot uderzył piorun, to nikt by tego nie zauważył" - powiedział główny trener Nikolai Pisarev.

Zwykle zdarzało się, że pioruny uderzały w samoloty podczas startu. W tym przypadku było inaczej. Cały zespół w pełni sił dotarł do Izraela. Rosjanie rozegrają trzy mecze w fazie grupowej Euro 2013 w Izraelu. Przed nimi mecze m. in. z drużynami Holandii, Hiszpanii i Niemiec.
 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika juziu

Miałem 120 na liczniku jak

Miałem 120 na liczniku jak piorun trafił w moje auto dokładnie w maskę.Zobaczyłem oślepiający błysk i kupe iskier,ale co ciekawe nic się nie stało nawet śladu na lakierze niema.Dobre połączenie wszystkich blach ze sobą gwarantuje nam bezpieczeństwo.Jeśli maska byłaby z palastiku to zapewne przebiłby się do silnika.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ