Z rzeki Huangpu w pobliżu Szanghaju wyciągnięto już 6 tysięcy martwych świń

Kategorie: 

Z rzeki Huangpu nadal wyławiane są  tusze wieprzowe. Pierwsze dopłynęły do Szanghaju w ubiegłym tygodniu. Pracownicy miejscy wyciągają z rzeki coraz więcej martwych zwierząt, prawdopodobnie porzuconych przez rolników z okolicznych wsi. Władze Szanghaju uparcie podają, że zanieczyszczenia z Huangpu nie stwarzają żadnego zagrożenia dla ludzi. Woda pitna nie jest zanieczyszczona i nadaje się do użytku. Liczba tusz wieprzowych wkrótce może przekroczyć dziesięć tysięcy, podają chińskie media.

 

Łączna liczba wyłowionych martwych zwierzęta osiągnęła prawie 6 tysięcy sztuk. Dziś rano było ich 5916. Z tego odcinka Huangpu, w którym wyławiane są świnie, pobierane jest około 20% wody dla Szanghaju - miasto o populacji 23 mln ludzi.


Tusze wieprzowe w Huangpu zauważono już w czwartek 07 marca. Początkowo wyłowiono 300 sztuk, a następnie ok. 1200. Kiedy ich liczba przekroczyła tysiąc, stało się jasne, że jest to katastrofa ekologiczna. Władze zapewniają obywateli Chin, że przyczyną masowej śmierci nie jest pomór, ani pryszczyca. Analiza stanu narządów wewnętrznych jednej z tusz wykazała, że przyczyną choroby świń jest cirkowirus.

 

Dokładne przyczyny katastrofy ekologicznej nie są ustalone. Według wstępnych wersji świnie do rzeki wrzucili mieszkańcy z prowincji Zhejiang. Rolnicy mogli pozbyć się martwych zwierząt, bo te nie nadawały się do sprzedaży. W ubiegłym roku chińska policja prowadziła akcję przeciwko nielegalnemu handlowi  mięsem zwierząt padłych lub chorych.
 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

"Z rzeki Huangpu nadal

"Z rzeki Huangpu nadal wyławiane są  tusze wieprzowe. Pierwsze dopłynęły do Szanghaju w ubiegłym tygodniu. Pracownicy miejscy wyciągają z rzeki coraz więcej martwych zwierząt, prawdopodobnie porzuconych przez rolników z okolicznych wsi. Władze Szanghaju uparcie podają, że zanieczyszczenia z Huangpu nie stwarzają żadnego zagrożenia dla ludzi. Woda pitna nie jest zanieczyszczona i nadaje się do użytku. Liczba tusz wieprzowych wkrótce może przekroczyć dziesięć tysięcy, podają chińskie media."
 
 
- rolnik jak nie musi to nie porzuca dobytku, zwłaszcza biedny rolnik. Tu jak widać przemysłowo wypuszczono świnie do rzeki licząc na świński pomór w Szanghaju. I tylko globalistyczna, Main Talmudowa świnia mogła zrobić coś takiego ludziom licząc że wielu z nich w tym 23 milionowym mieście wymrze od chorób czy z braku zdatnej wody do picia.
 
 Tylko odwieczna świnia mogła się zdobyć na taki świński terroryzm. A to drugi po Czelabiński akt miedzynarodowego terroryzmu na "siły natury".
 

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem