Rząd RPA planuje wysłanie wojska do opanowanego zamieszkami Johannesburga

Kategorie: 

Rząd RPA ogłosił swoją decyzję o wysłaniu wojsk do Johannesburga w związku z falą ksenofobii i przemocy, która ogarnęła kraj.

 

W zamieszkach zginęło siedem osób. Niektóre z nich, to cudzoziemcy. Miejscowi otwarcie polują na ludzi z zagranicy po tym, jak nastolatka z RPA zginęła w Somalii.

Zwelithini Zulu, lider Zulusów, powiedział: „Niech cudzoziemcy pakują walizki i wracają się do domu."

Rząd zamierza również wysłać żołnierzy do Aleksandrii, miasta położonego na północ od Johannesburga.


Dwa dni temu Ministerstwo Spraw Zagranicznych Izraela, ostrzegało o wzroście ksenofobii w RPA i wezwało swoich obywateli, aby ci byli czujni i ostrożni. Ludzie z zagranicy powinni postępować zgodnie z zasadami, określonymi przez władze lokalne w sytuacji zagrożenia.


 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika nałukowiec

Jak chceta wiedzieć to mnie

Jak chceta wiedzieć to mnie akurat goowno obchodzi te RPA.
Ja teraz do jego Wnikliwości @Pulsara: a nie mógłbyś pan może skrobnońć (w ramach oczyszczenia wizerunku obrońcy ludu uciśnionego) jakiegoś artykułu o nędznych zarobkach naszych komorników i sędziów w porównaniu z kokosami nauczycielów? I napisz pan ile ZUSu te nieszczęśniki płacom! I poszperaj pan dobrze po necie to może co jeszcze ciekawego bedzie!

Portret użytkownika nałukowiec

Coś się @pilippp najeżył,

Coś się @pilippp najeżył, zluzuj majty bo ja przecie żem zajęty i czasu nie mam!
Teraz przymierzam się co by napisać takie artykuły: „o czym marzą nauczycielki gdy siedząc zamyślone wciskają i wyciskają długopis” albo „co oznacza gdy kładą nogę na nodze i machając stópką wsuwają i wysuwają pantofelek”! Ino nie wiem pilippp czy będziesz mógł czytać bo to będzie od 18+.
O czym marzą te gnidy komorniki co niewinnym rolnikom kradną traktory i maszyny i pola to jakieś blade pojęcie ino @Pulsar może mieć, co przecież wnikliwy jest gość i jak będzie chciał to napisze.
A w gazetach pisali co jeden komornik odsiedział wyrok w pierdlu za machloje i jak już wyszedł to znowu jest komornikiem! No kuźnia jego mać, niech to chudy byk i dzika świnia, pewno teraz nauczycielkom w twarz pluje co jego dziecioki uczą, bo przecież z niego jaśnie pan!
Pozdrawiam wszyćkie kochane i śliczne nauczycielki, a najbardziej te co mnie niejednego nauczyły bo z niejednego pieca chleb jadły i niejednego dzbana mleko piły...

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ