Równoległy świat, czy zjawisko naturalne?

Kategorie: 

W regionie burjańskim w Rosji mieszkańcy zaobserwowali miasto widmo. Miraż pojawiły się w górach w pobliżu miejscowości Starosubhangułowo (ros. Старосубхангулово). Ludzie zatrzymywali się i robili zdjęcia tajemniczego zjawiska, donosi TV RB.

 

Darigat Jamalov prowadził samochód. Wiózł przyjaciół. Widząc coś dziwnego na horyzoncie, postanowił zatrzymać auto, a potem powiedział: „Niebo było pokryte niebiesko - zieloną płaszczyzną z wyraźnie widocznymi warstwami. Widać na nich było domy”.


Świadkowie uważają, że widok miasta się powiększał. Zdaniem bibliotekarki  Faridy Aitbaevy „widoczne były ulice, domy, dachy i otwory okienne. Wszystko było widoczne . Myślę, że to był jakiś portal, który prowadzi do równoległego świata”. Minęło kilka godzin i miraż zniknął. W tym czasie obserwatorzy zrobili kilkadziesiąt zdjęć, z których niektóre mają trafić na strony lokalnych gazet. Wśród świadków są osoby przekonane o tym, że było to zjawisko o charakterze religijnym.

„Nie wiemy dokładnie i nie mogę powiedzieć, co to było. Być może jest to jedna z zapowiedzi, że już kończą się nasze czasy, że ludzie zaczynają widzieć święte znaki” - powiedział mułła miejscowego meczetu, Rasul Muhamedyanow

Naukowcy na to dziwne zdarzenie mają jednak swoje wyjaśnienia. Uważają, że z naukowego punktu widzenia miraż jest odzwierciedleniem jakiś obiektów na horyzoncie i wytypowali Orenburg z jego lotniskiem, meczetami i domami. Zdaniem badaczy rzut miasta można zobaczyć nawet kilkadziesiąt lub kilkaset kilometrów od ich prawdziwej lokalizacji. Niespodziewanie takie zjawiska odzwierciedlają to, co dzieje się w czasie rzeczywistym.


Tam, gdzie pojawiło się miasto, stoją góry pokryte lasem. I można się spierać, czy mamy do czynienia z masową halucynacją, czy z cudem. Najprawdopodobniej pozostanie to tajemnicą. W przeddzień świąt wszyscy chcą raczej wierzyć w cuda.


 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Jake

Morfies brzmi to wszystko

Morfies brzmi to wszystko precyzyjnie. To som fakty naukowe to prawda. Ale tak. Jesli smirnov ostrzega to lepiej pocisnac do monopolu bo moze po wszystkim nie wystarczyc dla wszystkich.... Duzo jest faktow w obecnym czasie bo jest technlogia. Puki vo siedze na basenie w jakarcie i jest cieplo i na tyle blisko rownika ze szczerze zeby bez powodu a uwielbiam sie smazyc w tym klimacie. Vulkan niedaleko dymi niezle. Tak mysle czy pojdzie sie wszystko walic Nie sadze a bardzo bym chcial... Jest to moje mazenie chore dla wiekszosci zeby system i wszystko z nim poszlo sie walic Musulmanie wyjom okrutnie w mosque ale wyjom tak tylko przez pol godziny co chybabtrzybgodziny. Przyglusza ich jednak muzyka some band live gitara co brzmi duzo lepiej... Niewatpliwie wkrotce stanie sie lub zacznie sie max. Nie wiem jak ale wiemy ze bylo juz kilka epok i poszlo sie walic wiele gatunkow i zycia tej planety... To jednak potrwa tak mysle i wydaje mi sie ze jestesmy w tego trakcie.... byc moze po stu latach tylko ktos powie " ile bylo chorob nagle i nieszczesc w okolo 2 tysiecznym roku plus " Byc moze kiedy to sie zsumuje to wtedy stworzy to koniec konca i ten nowy poczstek. Biblia przestanie przerazac ludzi i siac zgroze i paranoje bo juz dziejom sie ostatnie strony i konczy sie na szczescie cala ta epopeja przepelniona smokami o siedmiu glowach i innymi bzdurami....mam jednak nadzieje ze ktos uwolni wysokom moralnosc i skleci dobra knige dla dzieciakow w szkolach opierajac sie na wspanialych musze powiedziec wsrtosciach z bibli ktore poszly sie walic juz dawno temu. Widze czasy jednej religi opierajacej sie na nauce peace milosci wzajemnej i akceptacji tego ze allah czy jehowa czy inny wymyslony stworca co dba o nas a sxczegulnie o torturowane dzieci na prostytucje umierajace z glodu i zyjace w okrutnychbwsrunkach w olbrzymiej iloscivzgonow na calej planecie - taki steorca i modlitwy to iluzja slepej nadzieji ktora mam nadzieje zniknie i otworzy ludziom umysly i uwolni ich zdesperowane serca poszukujace boga ktorego power niejako chroni nas przed nieszczesciem... Czy masowe umieranie z glodu dzieci to niewystarczajace nieszczescie.... Jak ludzie sie obudzom i porzucom slepim wiare avzacznom wierzyc w samych siebie , mysle ze wtedy wlasnie zacznom sie najgorze czasy jesli chodzi o sily natury.

Portret użytkownika dedal

  ciekawe ile jest takich

 
ciekawe ile jest takich miast  ukrytych pod silnym polem magnetycznym to ze czasami cos zobaczymy a ostatnio coraz bardziej staja się widoczne oznaczało ze nasze słońce ma na to pole bardzo duże znaczenie. wygląda wiec na to ze pradawni bogowie żyją sobie na ziemi i maja się dobrze. sterując  masami ludzkimi raz to ich oglupiajad a raz dając im jakieś techniczne zabawki abyśmy mieli jakiś cel lub realizowali zadane zadania bez szemrania .

Portret użytkownika zxcvbnm

Uzasadniając zasadnośc

Uzasadniając zasadnośc takowego zjawiska, będącego odniesieniem w czasie czasu trwania rezystancji na skraju objetości dynaturatu, udowodnionego naukowo samoistnego sprężania ciała ruchliwego, posiadającego masę nierówną wektorowej siły przestrzeni, odniesionej do spadku grawitacyjnego rzutu ukośnego będącego pod wpływem oporu gazu palnego jak i niepalnego, skompresowanego przy użyciu siły dynamiki potwierdzonej w badaniach ostentacyjnego ruchu mrówek oraz zachowań muchówki rodzaju niesiolowski będącego odrębnym gatunkiem ciała diploidalnego, posiadającego odwzorowanie w funkcji kwadratowej jak i zabezpieczonej nasypami szczawiowymi, oraz będącego pod wpływem prokrastynacji sejmowej mającej za zadanie przeciążenia siły grawitacji nad menelem jak i stwierdzenie toksyczności metanolu na podstawie pogody oraz wpływu grzybów halucynogennych na zdolności sportowe polskiego piłkarza, będącego wynikiem iloczynu dwóch liczb nierzeczywistych pokrętnych obojętnych na kwas tetrafluoranowy oraz patelnie typu teflonowego, które są kontynuacją zjawiska fotoelektrycznego poprzedzajacego ogólne działanie mające wpływ na dezintegracje spirytusu u osobników homogenizowanych pod kątem ostrym krawędzi sklepu monopolowego, doprowadzając do komplikacji dezautoryzacji serwera mózgu środkowego stwierdzając anihilacje bębna termozgrzewalnego oraz termometru potencjalnego skoku ciśnienia atmosfery geodezyjnej i gleby bielicowej będącej podstawą istnienia tunelu czasoprzestrzennego o sile równej nominałowi złotówki i kursu bitcoina na euro przez koniungację amplitudy czasowo-ferromagnetycznej na łamach giełdy, stwierdzam że to wszystko to gówno prawda !

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem