Równoczesna erupcja dwóch indonezyjskich wulkanów

Kategorie: 

Od kilkunastu dni informujemy o kolejnych paroksyzmach wulkanu Sinabung. Wygląda na to, że dołączył do niego wulkan Merapi. Oba żywioły emitują duże ilości pyłu wulkanicznego, co determinuje decyzje o kolejnych ewakuacjach ludności.

 

Wybuch wulkanu Sinabung na Sumatrze jest już na takim etapie, że pióropusz pyłu dociera do 10 kilometrów. Spowodowało to zmiany przelotu statków powietrznych. W sumie ewakuowano już 5000 mieszkańców okolic stożka wulkanicznego. Większość z nich nadal nie może wrócić do domów.

 

Wulkan Merapi znajduje się na wyspie Jawa. Jego erupcję poprzedziła seria niewielkich trzęsień ziemi. Obecnie pióropusz pyłu wulkanicznego wznosi się na około 2 kilometry nad stożek. Również tam początkowo doszło do ewakuacji ludności. Potem jednak ludzie wrócili do swoich domostw.

 

Na wyspach wchodzących w skład Indonezji znajduje się 130 aktywnych wulkanów. Do erupcji najczęściej dochodzi właśnie w obrębie Merapi, który jest najaktywniejszym wulkanem w Indonezji. Niewątpliwie jednak erupcja Sinabung to obecnie najbardziej poważne wzmożenie działalności wulkanicznej.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika kosa

Ludzie skąd wy bierzecie te

Ludzie skąd wy bierzecie te prorocze wizje o końcu świata,tyle miało już być końców swiata że już przestałem liczyć, a może już był i zostałem w tej garstce wybrańców...haha Dziwne rzeczy zawsze się działy i dzieją tylko może nie o wszystkim wiedzieliśmy bo nie było w przeszłości tak dobrego przepływu inormacji i histeryków którzy z byle powodu wypisują brednie o kolejnych końcach końców,INKACH, MAJACH,przepowiedniach różnych proroków którzy piszą pewnie co chcą. Nic się dadzwyczajnego nie dzieje i dziać nie będzie. Poprostu są okresy wzmożonej aktywności ziemi i tyle. Moja teściowa też ma okresy wzmożonej aktywności jak jej córka. Wszystko do się racjonalnie wytłumaczyć jak mawiał nauczciel z fizyki.

Portret użytkownika biada

no ku*wa nie dziwne, jak

no ku*wa nie dziwne, jak wierzysz w steki bzdur o milenijnych wirusach lub o roku 2012, to nie zdziw się gdy cię zaskoczy niezły kataklizm.
 
Cały ten koniec świata jest WYREŻYSEROWANY przez iluminatów by pod jego koniec wprowadzić to na co czekają od wieków, globalną władzę.
 
 

Jeszcze rosną drzewa, które to widziały,
Jeszcze ziemia pamięta kształt buta, smak krwi.
Niebo zna język, w którym komendy padały,
Nim padły wystrzały, którymi wciąż brzmi.

Jacek Kaczmarski, „Katyń”

Portret użytkownika maro

"Wkrótce gwiazdy przestaną

"Wkrótce gwiazdy przestaną świecić ze swoją wielką intensywnością. Wkrótce nowe, nieoczekiwane znaki, które przeczą całemu ludzkiemu rozumieniu nauki, będą przeze Mnie pokazane niedowierzającemu światu, jako początek objawienia się Mojej Interwencji. Żadne naukowe wyjaśnienie nie będzie miało sensu, gdy będą widoczne dwa słońca. Żadna definicja ograniczona ludzką wiedzą, nie będzie sensowna. Jednak o każdym znaku, danemu światu z Nieba powiedzą, że to z powodu istnienia innego życia ludzkiego we wszechświecie.
Ja Jestem Twórcą całego życia. Ja stworzyłem człowieka. Ja stworzyłem świat. Nigdy temu nie zaprzeczajcie, ponieważ gdy tak zrobicie, będziecie popierali fałszywą doktrynę. Każda interwencja z Nieba - a będzie ich wiele - będzie wyjaśniana. Kiedy zobaczycie te znaki, wiedzcie, że Dzień Powtórnego Przyjścia jest bliski."

Portret użytkownika beata

maro daj sobie spokoj z maria

maro daj sobie spokoj z maria z irlandi, z ktorj to stronki, ostr<zezenie cytujesz te glupoty, maria z irlandii to osoba otrzymujaca przekazy od masoneri, wiec wyluzuj i zapomnij o tej glupiej stronce www. ostrzezenie czy jakos tak

Portret użytkownika Shijanas

W tym momencie trwa

W tym momencie trwa przebiegunowanie Ziemi (równolegle z przebiegunowaniem Słońca)

Prawdopodobnie w ciągu tygodnia to się zakończy, dojdzie do przeskoku magnetycznego który wywoła chaos na całej planecie.
To są dni opisywane przez proroków wszystkich epok jako Koniec Czasów.
Większość ludzi pozostanie w tym wymiarze by doświadczać kolejnych inkarnacji pozostając zamkniętymi w kole karmicznym na długi, długi czas na wielu planetach podobnych do Ziemi.
Część ludzi którzy wyrwali się z systemu i podnieśli swoje wibracje, zostanie podniesionych do wyższego wymiaru (ale to niecały 1% ludzkości) po czym zejdą tu jako Mistrzowie Wniebowstąpieni by całkowicie przebudować tą planetę wraz z Istotami Królestwa Agarthy oraz z Istotami Anielskimi i Istotami z innych cywilizacji.
 
Stwórca Przybył i jest wśród Nas

Portret użytkownika barra barra

co by nie powiedzieć to

co by nie powiedzieć to trochę dużo w jednym miesiącu wulkanów zaczęło się wybudzać i raczej wysoko dmuchają. do tego na tyle mocno wiatr rozrabia w wielu krajach i nawet dobę wcześniej mało jaki synoptyk to przeiwduje, za wyjątkiem stryktur budujących się na akwenach wodnych. przez wiele miesięcy małe organizmy z morza i ocenay wyrzucały na brzegi a ostatnio dość wielkie rybki - wstęgory, wieloryby, delfiny, ... Ciekawe

Nadzwyczajne twierdzenia wymagają nadzwyczajnych dowodów

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem