Rosyjskie myśliwce nad Alaską

Kategorie: 

Na całym świecie trwają rosyjskie prowokacje wojskowe. Dwa rosyjskie myśliwce zostały zaobserwowane  na Alasce „w obszarze identyfikacji obrony powietrznej” Stanów Zjednoczonych.

 

Incydent miał miejsce w środę 17 września, ale poinformowano o nim dopiero w piątek. Do przechwycenia myśliwców podniesiono amerykańskie F-22 , ale samoloty rosyjskie zdążyły opuścić kontrolowany obszar. Jedno ze źródeł informuje, że jest to pierwszy incydent z udziałem Rosjan od dłuższego czasu.


Jednocześnie The Washington Free Beacon, cytuje słowa kapitana Jeffa Davisa, przedstawiciela dowództwa North American Aerospace Defense, który twierdzi, że w zeszłym tygodniu rosyjskie samoloty wielokrotnie widziano w tym regionie. Jego zdaniem 17 września amerykańską przestrzeń powietrzna naruszyły MiG-31 i Ił-78, a dodatkowo TU-95 prowokował Canadian Air Force.


Rosyjskie samoloty znajdowały się 100 kilometrów od wybrzeża Alaski i 73 kilometry od wybrzeża Kanady. 19 września odnotowano dwa kolejne podobne zdarzenie przy graniach Wielkiej Brytanii i Szwecji. W pierwszym przypadku do akcji ze szkockiej bazy Lossimaus wystartowały dwa brytyjskie myśliwce Typhoon z Royal Air Force. W drugim przypadku Szwedzi zarzucili Rosjanom naruszenie ich przestrzeni powietrznej.

 

 

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Pantałyk

Nie wykluczone. I musimy

Nie wykluczone. I musimy liczyć się z faktem, że takich prowokacji ze strony us-raela bedzie przybywać. Te bydlaki posuną się zapewne do dużo gorszych rzeczy. Być może niedługo dowiemy się o powietrznym ataku rosyjskich samolotów na tereny przygraniczne jakiegoś panstwa, a medialne dziwki zrobią z tego niemalże drugie 9/11. Samolotów zaznaczmy, które będą albo dronami albo wystartują z tajnych baz US Air Force. Nie wierze tym skur***lom jak psom (sorry pieski). Już nie raz w historii pokazali swoją bandycką i wyrafinowaną naturę, zatem można na 100% przypuszcać że i tym razem nie ustąpią.

Portret użytkownika koń który mówi

Bardzo znamienny komentarz

Bardzo znamienny komentarz rosyjskiego użytkownika YT pod jednym z filmów z Doniecka:
За 10 дней только 3 ( троих) украинцев видел в коментах нормальных. Остальные либо собаки фашистские, либо просто одураченные. Это печально.
 
A to znaczy:
 
W ciągu ostatnich 10 dni zauważyłem tylko 3 (słownie: trzy) normalne komentarze ukraińskie. Cała reszta to jazgot faszystowskich kundli albo skończone głupoty. Żałosne.
 

Portret użytkownika michail

Kolejna propaganda

Kolejna propaganda kłamstw. Rosja tylko się broni przed ekspansją NATO. Wstąpienie Ukrainy do UE spowodowałoby ograniczenie wpływów Rosji, która nie może być mocarstwem bez Ukrainy. W ciągu ostatnich kilu lat NATO przeprowadziło inwazję w Afganistanie, Iraku, Mali, Libii, oraz szkoli bojowników z Syrii. Ukraina jest strategicznym punktem na mapie dzisiejszej Europy pod względem wpływów Wschodu i Zachodu. Polecam fajny artykuł pozwalający spojrzeć na ten temat z innej strony niż we wszystkich popularnych portalach: http://independenttrader.pl/198,ukraina_-_kto_jest_agresorem_rosja_czy_nato.html

Portret użytkownika gościu

może za nidługo Rosjanie i

może za nidługo Rosjanie i Meksykanie będą robić wspólne ćwiczenia wojskowe w Meksyku i przy okazji na Kubie. Ciekawe jaką minę  bedzie miał wtedy Barack of USA . Zapewne Amerykanie mieliby pianę na ustach. (na 100% się założe. Jak CCCP chciało na Kubie rozmieścić głowice atomowe to Amerykanie nieomal zemdleli z wrażenia. Każdy Amerykanin of USA zrał z wrażenia przed CCCP.)

Portret użytkownika achiles

Prawda jest taka moi DRODZY,

Prawda jest taka moi DRODZY, że woja staje się coraz bardziej nieunikniona i Federacja Rosyjska jest tego całkowicie świadoma, toteż są te testowania różnych typów obrony państw tak zwanego ZACHODU.  Rosja robi co może, by nie doprowadzić do tego decydującego starcia Wschodu z Zachodem, ale psy wojny po drugiej stronie robią wszystko, by wprowadzić w życie swój diabelski plan depopulacji i to z najgłupszego powodu, a jest nim to, że są bankrutami i jedyne co im pozostaje, to ciągłe pustych zielonych papierków drukowanie. Ale wiedzą doskonale o tym, że jest alternatywa, dla starcia zbrojnego, tylko mając na uwadze, że chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, tego rozumnego rozwiązania wdrożyć nie chcą, bo mogą. FR chce rozmawiać i dawała i daje temu wyraźne przesłanki w kierunku USA, lecz po tamtej stronie tylko kłamstwa, prowokacje i chamskie podchody, więc, nie mając partnera, Rosja robi to co robi i ostatecznie pokazuje, na co ją stać, a stać wbrew co poniektórych waszych woli, na wiele, bo ma systemy zarówno defensywne, jak i ofensywne, o których nawet nie śniliście  ( co poniektórzy tutejsi podżegacze ). Jeśli dojdzie do tego, do czego głupi i zadufany ZACHÓD dąży sukcesywnie od 2001 roku, to z przykrością należy stwierdzić, że 90% z nas tu bywających, jesteśmy trupami, bo to jest pewnikiem, że nasze ziemie są w tej rozgrywce, ZIEMIĄ SPALONĄ DOSZCZĘTNIE i nikt z nas tego, nie jest wstanie zmienić, ani nawet nikt z nas nie ma co liczyć na ucieczkę w określonym czasie, bo to co się stanie, zacznie się i skończy nagle, podobnie jak włączacie i gasicie światło w swoim pokoju. Najgorsze w tym wszystkim jest to jak wy zwykli i niezwykli ludzie sami się do tego przyczyniacie poprzez waszą bierność i brak działania, choćby takiego jakie było na świecie cywilizowanym przed rozpoczęciem bezprawnego ataku na IRAK!!! Ale jak to słowa starego powiedzenia mądrego " KTO JAK TO SOBIE POŚCIELI, TAK SIĘ WYŚPI " i niech będzie w każdego z was głowach kiedy to się zacznie, a jak się oddali, czego oczywiście życzę wam i sobie, to niech pamięta na przyszłość, żę należy tak se słać w przyszłości, by móc się budzić na zajutrz, bez obaw.
A tu macie dzisiejsze przestrzeganie zawieszenia działań wojennych w Dombasie, przez tą Ukrainę nową i jej władze, czego w TVNIE, TVP I POLSZMACIE, nie pokażą   ( to jest miasto Donieck o godzinie 11, przed południem dzisiejszym, a co widać, to dwie rakiety TOCZKA U ). I tak oni dążą do pokoju, ci na ZACHODZIE!!!
https://www.youtube.com/watch?v=jMzmPmlCXfU
 

Portret użytkownika alternatywny

Widzę, żę z was tacy

Widzę, żę z was tacy stratecy, że Napoleon wysiada...
W bezpośrednim starciu nasza armia nie ma najmniejszych szans. Ustawiając ją na granicy wschodniej, wystawiamy całe nasze siły, które zostały by zmiecone w pył wprzeciągu tygodnia może dwóch w drodze do Warszawy. NATO nie zdążyłoby się zebrać na obrady, a my już byśmy mieli zdobytą stolice i rozbite wojsko... Jeżeli nuklearny atak jest możliwy, tym bardziej idiotyzmem jest zostawiać wojsko przy granicy wschodniej bo patrz powyżej - tracimy stolice, wojsko nie wie o co chodzi, uciekać - nie uciekać? Czego bronić? Jest zdezorientowane, a  w tym czasie atak ze wschodu zmiótłby nasze sily jeszcze szybciej. Zachowując wojsko na zachodzie kraju, mamy szanse na utrzymanie się przez zakładany miesiąc - oczywiście w walce partyzanckiej. Dopuki jest armia doputy trwa walka, bez armii nie ma walki, która może dać jakieś sensowne efekty. Nie możemy wyłożyć na tacy nasze całe siły, broniąc terytorium. Ważniejsza jest obrona ludności cywilnej, a tej jest zdecydowanie więcej po zachodniej stronie Wisły.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

... a tak, bez żartów...

... a tak, bez żartów... Sądziusz, że to nuklearna pułapka na Rosjan?
 Jeśli tak, to Putin nie jest głupi... Pierdolni* w Warszawę jakem Winnetou...
NATO liczy na lądową ekspansję a Rosja sprawi niespodziankę w Warszawie.. i NATO pęknie... na  100%
 Nuklearny atak na Warszawę jest BARDZO realny w tej sytuacji

Portret użytkownika Zenek :)

  makrela będzie bronić

 
makrela będzie bronić wszelkimi odnużami tego co jej tatuś i dziadek nakradł w Polsce i Rosji więc ustawienie polszewickiego wojska jest takie by tylko osłaniały odwrót złodziei z wiejskiej i broniły Odry.
 
nasz kraj nasz drogi sojusznik zwany NATO od samego poczatku uważa za pobojowisko.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

A może są jakieś

A może są jakieś zdroworozsądkowe siły w Polsce, które wprowadzą armię rosyjską, witając ją kwiatami, chlebem i solą?...
 Jeśli w dwa dni dotrą do Warszawy, to może złodzieje co okradli Polskę nie zdążą z niej uciec?
A może jeszcze Władimir pobiegnie złapać tego hyżego ruja w Brukseli, by nawlec go na pal...?
Bo niby dlaczego mamy bronić granicy "sojuszniczego" państwa (Niemcy)?
 Jeśli tak to zaraz dam im namiary na Włodiego...
 Włodi szykuj się do zmykania...:)

Portret użytkownika Zenek :)

  Do wojny wszystkich szczuje

 
Do wojny wszystkich szczuje nazistowska swołocz z bukingham. Jakby Rosja z Belgi czy Holandii uczyniła "kaliningrad" obrzezanym japom z angli zmiękły by kikuty i już by nie były takie "ubermenchien".
 
Cóż one tylko rozumieją zagrożenie pałą. I nic wiecej.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem