Rosyjski samolot u wybrzeży Kalifornii!

Kategorie: 

W prasie pojawiły się zimnowojenne komunikaty. Rosyjskie samoloty widziano wzdłuż amerykańskiego wybrzeża. Ich obecność potwierdzono między innymi w okolicach stanu Kalifornia i wyspy Guam na Pacyfiku. Informację potwierdził we wtorek 6 maja generał Herbert Carlisle.

 

Agencja Reutersa podaje, że do incydentu z rosyjskimi samolotami doszło dzień wcześniej.

„Działania Rosji na Ukrainie i na Krymie mają bezpośredni wpływ na region Azji i Pacyfiku. Oni (Rosjanie) zbliżyli się poprzez samolot dalekiego zasięgu do wybrzeży Kalifornii, przelecieli nad Guam" - powiedział Carlisle, dodając, że w ten sposób „robiono rozeznanie”.

Podkreślił, że amerykańskie myśliwce F- 15 wystartowały, aby przechwycić rosyjski TU-95  podczas lotu nad Guam (akcja o kryptonimie Bear). Szef Sił Powietrznych USA powiedział także, że odnotowano także gwałtowny wzrost aktywności rosyjskiego lotnictwa u wybrzeży Korei i Japonii. Carlisle odmówił podania więcej szczegółów.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika eee

tak mi do łebka przyszła taka

tak mi do łebka przyszła taka myśł:
 
U nas siedzi stado koryciarzy i kradnie co sie da. Autostrady z piasku usypią i szpadlem uklepią wciskając nam ,że to bardzo kosztowne i ta góra szmalu na to właśnie poszła.
A kto powiedział że w hameryce jest inaczej.
Wydają od cholery na zbrojenia, a ile z tego faktycznie na te zbrojenia dociera? Może te samoloty i ta technika to już tylko papier i sznurek do skręcenia tego do kupy. Może już wszystko rozkradli i został tylko pic.

Portret użytkownika euklides

No i masz całkowitą rację. US

No i masz całkowitą rację. US Army oraz ich sprzęt są totalnie przepłacone, tylko rzecz w tym, źe w innych państwach jest podobnie, więc relatywnie amerykański papier i sznurek i tak wygrywa na polu bitwy. Chyba, że stanie naprzeciw nie innego państwa tylko zdeterminowanej ludności. Wtedy okazuje się, że te strzelające zabawki są niewiele warte.

Portret użytkownika polakk

Ludzi truto gazem. Niektórzy

Ludzi truto gazem. Niektórzy wyskakiwali z okien sami, część po prostu wyrzucano przez okna. A byli to przecież kobiety i ludzie starsi. Na dole młodzi chuligani dobijali pałkami tych, którzy jeszcze po tym żyli. Wewnątrz budynku Domu Związków Zawodowych spaliło się żywcem 50 osób. Pogotowia ratunkowego nie podpuszczano, milicja nie ingerowała. Straż pożarna przybyła na miejsce dopiero po upływie dwóch godzin. Z dziesięciu samochodów przyjechały tylko dwa. A przecież siedziba straży pożarnej znajduje się w odległości zaledwie 70 metrów. Pełniący obowiązki mera Odessy Niemirowski po prostu spokojnie to wszystko obserwował. Jednemu z naszych aktywistów zaproponował: ”Zabierz stąd swoich, a potem zorientujemy się”. Chcę powiedzieć, że nie zapomnimy tego i nikomu nie wybaczymy. Nie jest to już sytuacja polityczna. Władzę przejęli ludzie, których nie wybierałam. Flaga ukraińska jest dla nas obecnie tylko flagą oprawców. Co dotyczy prawdopodobieństwa mojego powrotu na Ukrainę, to nie planuję tego, dopóki władzę sprawują naziści.

Portret użytkownika Killer syjonistów

Nie ulega wątp[liwości, że

Nie ulega wątp[liwości, że Putin daje pokaz bezradności syjonistycznego świata wobec jego potęgi.
Pochwalam Angelusa Maximusa Rexa za niezwykle przenikliwy sposób patrzenia na realia współczesności i z politowaniem się przyglądam, jak skundlone dupki usiłują ugryść go w piętę.
Diablusy Minimusy Osrajbusy, MASAKRUSY itp ekstrementy.
Żal czytać

Zanim cokolwiek napiszesz  na temat unii najpierw dowiedz sie czegos o niej jesli nic nie wiesz lepiej nie pisz.!

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

witam ,pisałem o tym

witam ,pisałem o tym wczesniej i teraz potwierdza się dokładnie to co powiedziały mi istoty obce podczas medytacji ,ZAWSZE RAZEM wspópracowali ,zimna wojna była tylko ogłupieniem mas aby siać strach i wytwarzać enerbie którą karmia sie ci pod ziemią .TERAZ mają interwencje z Góry i muszą coś zrobić aby utrzymać tych pod ziemią w tajemnicy a odcięto im możliwość odlotu ,ogłupiania poprzez sygnałay o którym wspominał w przesłaniu inuaki ,no i dzieki temu wzrasta śwaidomośc ludzi zwłaszcza z podczepieniami które diagniozuje i jest to już nawet kilka osób dziennie .Są też ich bracia nad nami którzy zabieraja kazdego wypędzonego z człowieka ,no i najważniejsze nie udało sie jak na razie doprowdzić do 3 wojny ,Ukraina miała byc pretekstem gdzie ludzie mieli walczć między sobą aby ci mogli ich karmić ,wysyłali by na rzeź z jedej storny niby dobra ameryka i unia z ukraina a z drugiej wielka rosja no i ludzie któzy nie szanuja daru zycia tylko idą bronić utopii .TERAZ gdy cały śwait mówi o ufo i obcych a oni muszą ich karmić będą wymyślali kłamstwa i oszustwa aby doprowadzić do histerii i strachu ,dobrze że odcieli im 2 ważne rzeczy do ogłupiania mas a otrzymaliśmy mozliwość zmiany świadomości .TO DOPIERO POCZĄTEK TEGO CO NAS CZEKA I TYCH ZMIAN ,pisałem że przyszło nam życ w rewelacyjnym czasie gdzie poznamy cała prawde o naszej planecie i obcych któzy dadza sie normalnie nagrać bez krzywdzenia ludzi .Czas płynie na naszą korzyść a im mniej energii dostaną tym szybciej zaczną zżerac samych siebie i tych którzy koło nich stoją.Oni bez energi strachu ,zła nie ptorafią istnieć ,dlatego z jednej strony będą zabierane dusze z miejsc gdzie zło zawsze było silne jak w afryce (teraz dzieśiątkuje ich wirus ,wojny ) a w innych rejonach niby naturalne katastrofy . WSZYSTKO PO TO ABY UWOLNIC ZIMIĘ I NAS OD TEGO WIECZNEGO ZŁA .Reszta na mojej stronie na facebooku i w grupie nasz Nowy Świat .

Portret użytkownika Killer syjonistów

Przyglądam ci się Aaronie-

Przyglądam ci się Aaronie- fałszywy "proroku"... Zwodzisz ludzi lękliwych i zagubionych ściągając ich na spejsionego zbucka. Wypowiadasz słowa, które oni chcą usłyszeć zbierając swoją sektę prowadzącą na manowce.
Łżesz i cuchniesz mimo braku napletka i zgolonych pejsów.
 Jesli jesteś taki "jasnowidzący " oszuście to wypowiedz gnido moje imię.

Portret użytkownika greani11

nastepny profil killer

nastepny profil killer syjonistow -->> ANGELUS MAXIMUS  stary twoje wypowiedzi jak i forma i sposob i tez uzywane slowa  ---nikt sie niegdy nei pomyli powinienes na koniec doac swoje pojechane spedalone buhahaha maly dzieciak w starym wydaniu.dorosnij osle.

Zanim cokolwiek napiszesz  na temat unii najpierw dowiedz sie czegos o niej jesli nic nie wiesz lepiej nie pisz.!

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

Dali ci na chrzcie imię które

Dali ci na chrzcie imię które nie pasuje juz do ciebie zazdrosny dzieciaku ,jak pisałem każdy pomiot szatana karmi swego pana i imię twe takie jakiego teraz karmisz a oni imion mają wiele,a dary otrzymują ludzie po ciężkiej pracy i właśnie daja je ludziom którzy nie mają zazdrości i nienawiści w sercu tak jak większość z was tutaj ,umiecie tylko opluc ,wyzwać ,ale żeby ktoś was wysłuchał ?tego juz nie potraficie zrobić,jak pisałem nas przybywa a was ubywa wiec zostaje wam tylko szczekanie na tych co potrafią pomagać innym .wiele z rzeczy które pisałem od samego początku się sprawdziło a teraz sprawdzi się jeszcze więcej no ale ci co mają nienawiść w sercu i służą do karmienia tych pod ziemią się to nie spodoba ,wiec karm go karm nienawiścią a potem i tak będziesz gryźć się w język tak jak kilku twoich kolegów stąd , dla mnie nie ma znaczenia ile razy mnie oplujesz ważne abyś jak juz zobaczysz co nam pokażą przestał go karmić i tego ci życzę i tobie podobnym .

Portret użytkownika koń który mówi

Jednej. To ten sam chory

Jednej. To ten sam chory Włodi, który rzuca się takimi metodami na każdego kogo nie potrafi pokonać na argumenty. Mnie już czereśniak nawet po rodzinie zaczął jeździć. Zboczony filosemita i spedalony eurofil bez mózgu.

Portret użytkownika Dr Piotr

Niektóre zdarzenia mnie

Niektóre zdarzenia mnie osobiście zadziwiają i rozwalają...niby USA mają super satelity za miliardy $ na orbicie potrafiące dostrzec srającego kosmitę na Syriuszu B, plus do tego masę innego szpiegującego sprzętu,a tu proszę, takie wielkie rosyjskie samoloty latają sobie gdzie chcą i są wykrywane w ostatniej chwili lub w momencie, gdy już opuszczają rejon ich zainteresowania.Podobnie było z naruszeniem przestrzeni powietrznej w Szwecji, z łodzią podwodną u wybrzeży USA, z krążownikiem rakietowym u wybrzeży Wlk.Brytanii.Jakoś nie chce mi się wierzyć, że takie incydenty, jak ten opisany w artykule, to wynik lenistwa czy niedbalstwa służb nasłuchowych.Odnoszę wrażenie, że większość z tego co nam się wmawia o potencjale szpiegowskim i super wykrywającym sprzęcie, to jednak nie do końca prawda,bardziej tu chodzi o zastraszenie i wywołanie atmosfery zaszczucia w ludziach, podczas gdy sprzęt tak do końca nie działa lub nie jest tak dobry.
To sprawdzona strategia, miałem z nią do czynienia w jednej z dużych firm...wystarczyło zakomunikować personelowi biurowemu,że uruchamiany zostaje system nadzoru ruchu internetowego, że będą statystyki ruchu osób, billingi i nagrywanie rozmów i już samo to spowodowało,że o 60% spadł "surfing" po necie w godzinach pracy i ilość rozmów telefonicznych. Wystarczyło to co jakiś czas odświeżać i trzymać w tajemnicy,że tak naprawdę nic nie wdrożono. Genialne w swej prostocie i skuteczności!

Portret użytkownika Medium

Dr Piotr napisał: ..niby USA

Dr Piotr wrote:

..niby USA mają super satelity za miliardy $ na orbicie potrafiące dostrzec srającego kosmitę na Syriuszu B, plus do tego masę innego szpiegującego sprzętu,
a tu proszę, takie wielkie rosyjskie samoloty latają sobie gdzie chcą i są wykrywane w ostatniej chwili lub w momencie, gdy już opuszczają rejon ich zainteresowania.
Można mieć, drogi doktorze, tomografy, aparaty do rezonansu magnetycznego za grube miliony i źle leczyć, a można mieć "rentgena w oczach" i właściwie leczyć.
To raz, a dwa: jak amerykański "niewidzialny" bombowiec został zestrzelony nad Serbią, Serbowie przeprosili, kiedy dowiedzieli się, że samolot ten miał być niewidzialny Smile

 
Przetrwać apokalipsę: Bunkier FEMA w Denton
http://youtu.be/ZzrYy2Nj00A
Schron przeciwatomowy w Kaliszu
http://youtu.be/wEv0Mq70kNY
 

Portret użytkownika Medium

staryzenek20

staryzenek20 wrote:

Wreszcie po co rosyjskie ministerstwo ds. przeciwdziałania katastrof EMERCOM podpisało umowę z Federalną Agencją Zarządzania Kryzysowego o wzajemnej współpracy?
Nazwa EMERCOM sugeruje mi jedno, tym bardziej, że guglarka nie odpowiada zbyt dobrze: AMERO-COM, czego chyba nie trzeba objaśniać.
 
 

Portret użytkownika greani11

widocznei przekrecanie w

widocznei przekrecanie w waszym mneimaniu to inteligencja ale w tym przypadku jest mylna gdyz chodzi o pomoc na calym swiecie  nei tylko w wypadkach jak powodzie trzesienie ziemi czy inne ale ogolne sa jednostki wyszkolone jak strazy pozarnej i inne lacznei z wojskiem do zabazpieczen  terenu lacznei wiec nei wiem w czym macie problem z kazdego panstwa tak samo jak niemcy z najlepsza tekchnologia pomagali z THW w polsce i co w tym zlego. wydaje mnie sie ze zle nastawienie do innych krajow i ludzi spowodowane jest tylko waszym brakiem wiaödomosci lub tez umyslne prowokowanie innych do bezsensownej  dyskusji zakladajac ze i tak taka öosoba bedzei trzymac przy swoim  a praktycznei kolejnym chorym wymyslem .i jak sama napisalas googlarka   wiec mialem i mam  wrazenie ze wy w wiekszosci cztacie o pierdolach propagandowych a pozniej takie stworzone na poczekaniu opisy trafiaja tutaj i to najczesciej przekrecone gdyz nei za bardzo rozumiecie o czym piszecie. i bardzo dobrze wiedziec kto skad bierze wiadomosci .nie macie przykladow  wymyslacie je by  zaistniec z gtlupotami jakie sami tworzycie. angelus maximus ile masz tych swoich glupowatykch profili gosciu powinienes sam prowadzic swoja strone i sam sobei odpowiadac jestes totalnym oslem postaw sobei wiecej plusow bo jak wejdzei wiecej madrzejszykch ludzi ktora pozna twoje wypowiedzi i zarazem oszczerstwa  to napewno profili braknie ci by wyrownac stan minusow na plusy .

Zanim cokolwiek napiszesz  na temat unii najpierw dowiedz sie czegos o niej jesli nic nie wiesz lepiej nie pisz.!

Portret użytkownika asp

a jakby tak tą kase na te

a jakby tak tą kase na te pokazy kto ma większego, wpakować w gospodarkę, w miejsca pracy, to może takie państwa jak Ukraina, odbiły by się od dna i ludziom było by wszystko jedno, kto nimi rządzi, bo mieli by poprostu dobrze ?! Ten świat jest tak chory, że żal myśleć o potomstwie, co by mu oszczędzić tego dziadostwa

Portret użytkownika Medium

On podejmuje tylko podejmuje

On podejmuje tylko podejmuje reguły gry:
http://youtu.be/rZv48cAu4go
Jak można przeczytać u B.Fulforda, malezyjski samolot został porwany, by użyć go do nuklearnego szantażu UE:
"The lies being told by the US government are now so obvious that it is embarrassing to watch Fed actors like Obama and US Secretary of State John Kerry constantly spouting obvious lies. The fact is the entire world now sees the regime in Washington D.C. for what it is: a rogue terrorist regime. Just look at their recent actions: spreading sarin gas in Syria to try to start a world war, hijacking a Malaysian airplane to use for nuclear blackmail and now they are murdering innocent civilians in the Ukraine."
 
Fulford pisze też o innych przypadkach naruszania granic USA:
"There have also been several incursions into the US by Mexican troops recently.

http://www.kvoa.com/news/n4t-investigators-rogue-mexican-army-troops-crossing-the-line/ "
 
A ja ze swojej strony zapytam:
I co Rosjanie zbombardowali, jak NATO wiele krajów?

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem