Rosyjski MSZ ostrzega: w szeregach bojowników Państwa Islamskiego jest wielu Rosjan

Kategorie: 

Michaił Bogdanow, rosyjski wiceminister spraw zagranicznych powiedział, że w szeregach ekstremistów „Państwa Islamskiego” na terenie Syrii i Iraku są dziesiątki obywateli z Rosji.

 

„W rzeczywistości mamy do czynienia z terroryzmem międzynarodowym” – powiedział Bogdanow w wywiadzie udzielonym Kommiersant.

Członkowie grupy otrzymują szkolenia i nabywają umiejętności na terytorium kontrolowanym przez bojowników, a następnie stają się zagrożeniem dla krajów, z których się wywodzą.

 

Zdaniem ministra, siły zbrojne „Państwa Islamskiego” zasilają ludzie z 70 – 80 państw.

„Rebelianci posiadają paszporty, w szczególności z krajów zachodnich, co daje im możliwość podróżowania bez wiz po świecie. Ludzie ci unikają dodatkowych kontroli i jest to zjawisko bardzo niebezpieczne” – ostrzega dyplomata.

Zachodni eksperci szacują, że imigrantów z Rosji i z krajów byłego Związku Radzieckiego wśród dżihadystów może być znacznie więcej – nawet kilkaset.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika NoManson

bzdura - > "w szeregach

bzdura - > "w szeregach bojowników Państwa Islamskiego"
nie ma wielu Rosjan, to już nie są rosjanie
to są ci którzy rezygnują/zrzekają się mateczki i z obywatelstwa Rasyji
bo Rosjanin ma za durzo honoru i nie sprzeda sie muzułpatorom.
chyba ze jest szpiegiem to tylko udaje taka jest prawda.
Udaje tak samo jak oni udają religie pokoju a w rzeczywistosci są koniem trojańskim a głupi żądzący pOSŁOWIE są ślepi.

a nie trzeba byc uczonym poliglotom ani rasistą aby to zauważyć..

Portret użytkownika Zenek :)

" Moralna zagłada Unii

"
Moralna zagłada Unii Europejskiej
30 września 2014

Oto jesteśmy świadkami prawdziwie historycznej chwili – dosłownie na naszych oczach instytucja zwana Unią Europejską, słynąca przez lata z poszanowania dla demokracji, prawa, swobód obywatelskich, praw człowieka, szacunku dla wszelkich mniejszości – oto ta instytucja ukazuje swoje prawdziwe zbrodnicze, cyniczne i chciwe oblicze. W tym momencie mit Unii Europejskiej zostaje spłukany do ubikacji, od tej chwili nikt przy zdrowych zmysłach nie może już poważnie traktować głoszonych przez Unię wartości.

Dowiodła tego sprawa Ukrainy. Politycy unijni, pozostając całkowicie obojętni i nieczuli na zło, które dzieje się na Ukrainie, zamykając na nie oczy i dla zysków popierając sprawców zbrodni, stają się za zbrodnie współodpowiedzialni, a w szczególności:

- za wymordowanie ludzi 2 maja w Odessie, demonstrantów tzw. Antymajdanu;

- za rozstrzeliwanie i .....

Czytaj... http://sokzzuka11.blog.onet.pl/2014/09/30/moralna-zaglada-unii-europejskiej"
 
(http://adnovum.neon24.pl/post/113344,wojna-domowa-na-ukrainie-30-09-2014r-24-dzien-rozejmu#comment_1029391)

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

rosja wyprzedza posunięcia

rosja wyprzedza posunięcia usa i uni ,które znów zapłaca najemnikom za odpalenie broni bilogicznej lub chemicznej w syrii a potem  w europie a potem zrzuca wine na rosyjskich najemników oczywiscie do putina ,rosja jest mądrzejsza od nich wszytkich ,a my sami będzeimy ich błagac na kolanach aby puścili nam gaz i rope i uwolnili od usa i unii ,szkoda że ludzka nienawiśc zaślepia tak bardzo że nie są w stanie zobaczyc kto jest dobry a kto sieje wojny i zniszczenie teraz ,przeszłosc sie nie liczy bo zmiany zaczęly sie od 2012 roku a w 2014 rosja przyjęła ultimatum od obcych i jest po to by ratowac ludzkość a nie ją mordować ,tak było z zestrzeleniem samolotu i teraz będzei znów tak samo ,próba zrzucenia winy na rosje ,ogłupienie europejczyków aby zaczęli walczyć z rosją i 3 wojna po całości przy uciesze amerykanów i tych którzy nimi rządzą ,nie dajmy sie zaslepić propagandą w tv i gazetach ,to nie rosja atakuje syrie mimo że wszystkie przepowiednie mówią o tragicznym finale tej wojny ,usa ma to gdzies bo taki finał im pasuje ,a to ze europa będzie sie dusic we własnm domu to juz będzei tylko wina manipulacji usa  .ale wiekszośc i tak umierając będzie mówiała ze to przez rosje ,zimo nadchodź jak najszybciej aby ludzie mieli czas pomyslec Smile

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

szkoda że tak mało o mnie

szkoda że tak mało o mnie wiesz ,ale tu opisujemy fakty a na inne medium zjawiska ,dlatego tu nie musze pisac o istotach ,wystarczy ze napsize jak odróznic prawde od kłamstwa i to co widzę bo dokladnie to mi przekazują ,a co do sekty to faktycznie kiepsko wiesz czym się zajmuje ,ale zamien nienawisc na pozytywne myslenie a szybciej to wszytko upadnie niż sądzisz . 

Portret użytkownika Zenek :)

" Jest wstępny raport OBWE w

"
Jest wstępny raport OBWE w sprawie holokaustu!
 
W miejscowości Niżnia Krynka (okolice Doniecka) odnaleziona trzy groby. Wydobyto z nich ludzkie szczątki które wskazują na około 400 ofiar, na chwilę obecną ciężko jest podać dokładną liczbę ze względu na zły stan ciał i wymieszanie ich części. 350 osób to mieszkańcy okolicznych terenów. Stan ciał wskazuje na tortury zakończone wyjątkowo okrutnymi metodami pozbawiania życia. Kobiety były dodatkowo gwałcone, znaleziono nawet ciała dziewczynek w wieku 12-14 lat noszące ślady brutalnych gwałtów. W masowych grobach znaleziono ciała 8 dzieci, najprawdopodobniej poniżej 10 roku życia.
 
 
OBWE otrzymała groby w stanie nienaruszonym, dzięki czemu można było dokładnie oszacować czas zgonu ofiar. Wszyscy ci ludzie zostali zamordowani kiedy na terenie na którym znajdują się groby stacjonowały wojska ukraińskie, pozycje wojsk w tym czasie zostały potwierdzone przez samych Ukraińców którzy myśleli, że mogiły nie zostaną odnalezione, a chcieli pochwalić się "zdobywaniem" nowych terenów.
 
 
Federacja Rosyjska wystosowała do OBWE oficjalne żądanie uznania tej zbrodni za ludobójstwo ze szczególnym okrucieństwem. OBWE przyparta dowodami do muru będzie musiała spełnić żądanie Rosji, co automatycznie sprawi, że Towarzysze z Junty Kijowskiej staną się Zbrodniarzami Wojennymi a wszystkie osoby prawne bądź fizyczne które tężę Juntę poparły staną się współwinne zbrodni holokaustu. Polscy politycy i dziennikarze będą odpowiadać za pośredni współudział w zbrodniach wojennych. Poniżej film z autopsji mogił, widać na nim oficjalnych przedstawicieli OBWE, prawdziwość materiału potwierdzona przez samo OBWE.http://www.ntv.ru/video/987980/"
 
(http://adnovum.neon24.pl/post/113344,wojna-domowa-na-ukrainie-30-09-2014r-24-dzien-rozejmu#comment_1029247)
 
 
Te trupy to ofiary Purim do świętowania jakiego nawoływał naczelny rabin odeskiego kahału jeszcze w marcu tego roku. I niech ktoś odważny "rzuci pierwszy kamieniem" mówiąc iż judaizm to "wiara" a nie zbrodnicza, ludobójcza, rasistowska ideologia jakiej dziećmi był i nazizm i bolszewizm ze swoimi milionami zakatowanych ofiar.
 
Twarze biblijnej Bestii, twarze szczujące innych do ukochanego przez demona yahwe "ZABIJ GOJA bo to miłe bogu",  "ZABIJ GOJA to poczujesz się lepiej (religijnie spełniony)",  "ZABIJ GOJA bo my ci tak w imię tej 'religi' każemy".
 
Bestie w owczych skórach nawołujące do zbrodni ludobójstwa z chciwości czy etnicznej nienawiści do Słowian. Nie będzie pokoju i RAJU dopóki Bestie te mogą bez problemu porywać tłumy wrzaskiem "ZABIJ GOJA dla naszej nieskończonej władzy nad waszymi duszami".
 
NWO jakie planują wdrożyć to takie "groby" ale na KAŻDYM ROGU ULICY, groby z twoimi bliskimi judaszu bezgranicznie śliniący się do mieszka z nazistowskimi szeklami. Zdrajco własnego ludu i wiary.Współmorderco tych z "donieckich" grobów.
 
Jewrogejski judaszu, czujesz iż twój bóg jest z ciebie, ociekającego krwią chrześcijan, niezmiernie dumny?

 
Jewrogejski judaszu, czujesz się tymi, kolejnymi, 400 trupami zbawiony?
 

Jewrogejski judaszu, gdzie i za ile sprzedałeś swoje sumienie?
 
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem