Rosyjscy lekarze stworzyli eksperymentalną szczepionkę przeciwko Ebola

Kategorie: 

W Rosji opracowali eksperymentalną szczepionkę przeciwko Ebola. Na świecie w wyniku epidemii zmarło już ok. 2400 ludzi. Zdaniem Weroniki Skwortsowej, lek uzyskał już pozytywne wyniki badań przedklinicznych.

 

Rosjanie prowadzili badania w Gwinei, a specyfik przeszedł próby przedkliniczne z dobrym skutkiem – podaje RIA Novosti.


Skwortsowa powiedziała również, że Ministerstwo Zdrowia współpracuje z Rospotriebnadzorem i posiada szereg środków mających na celu wyeliminowanie ewentualnych przypadków gorączki w Federacji Rosyjskiej. Odpowiednie służby dokładnie badają wszystkich ludzi, przyjeżdżających lub powracających z Afryki.


Rosjanie testowali szczepionkę na zwierzętach. Teraz kolej na ochotników, powiedziała Anna Popowa, szefowa Rospotriebnadzor. Na razie nie podano nazwy eksperymentalnego leku, stworzonego przez Rosjan. Dzień wcześniej Japończycy ogłosili, że posiadają lek (Favipiravir), który przeciwdziała chorobie. Prawdopodobnie dzięki temu medykamentowi udało się wyleczyć dwóch amerykańskich lekarzy - Kenta Brantley i Nancy Raytbol.


W połowie sierpnia podano, że eksperymentalny specyfik do zwalczania wirusa Ebola utworzono w Nigerii - Nanosrebro. Na razie żaden z leków nie przeszedł jeszcze pełnych testów klinicznych i nie został uznany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Obecnie wirus zabija ludzi głównie w Liberii, Sierra Leone, Gwinei, Nigerii i Kongo.

 

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika Zenek :)

  Natura już od dawna zna

 
Natura już od dawna zna szczepionkę na Ebola - zwie się nią "dożylne wlewy z witaminy C"
 
tak samo Stwórca zna bardzo skuteczny przepis na szczepionkę na Ebola - kolejny "bibljny potop judaistycznego robactwa" takie wirusy opracowywującego....
 
Teraz w czasach końca świata następuje ciekawe pytanie:
 
czy pierwsza będzie nie splamiona semickim nazimem Ludzkość jaka ich wyłapie i osądzi za tysiącletnie bluźnierstwa i ludobójstwa,
 
czy wkurwiony Stwórca jaki wypleni z powierzchni Ziemii wszelakie człekokształtne robactwo ośmielające się bezczelnie nazywać się "ROZUMNE"?
 
Podobno konkurs w samodecyzyjność potrwa jeszcze ze 2 miesiące a potem ci na prawo do piekła a ci na lewo do szeolu a ci środkiem .... do Hadesu bo tylko na tyle stać "rozmodloną ludzkość" podobno "wierzącą w boga" (ipoda).
 
 

Portret użytkownika Formacja

Cos ostatnio szybko powstają

Cos ostatnio szybko powstają eksperymentalne szczepionki na Ebolę, najpierw US, potem Chiny, teraz Rosja... Każdy chce zarobić na mega-szczepionkowo-panicznym biznesie...
Ja też mam eksperymentalną szczepionkę, odpsrzedam każdą ilość po 10$ za sztukę... Minimalne zamówienie 2.000.000 sztuk... Ale zastrzegam, że jest eksperymentalna i nie wiem czy skuteczna Język

Portret użytkownika Has$

Troche z innej beczki, też

Troche z innej beczki, też zdrowie Wink
Czy Pepsi-cola jest koszerna ? Dokładnie !
Jak wszyscy wiedzą, oczywiście wszyscy pasjonaci różnych teorii spiskowych, Pepsi używa LUDZKICH EMBRIONÓW jako utrwalacza smaku. No i kto wie czy embrion był  z niekoszernego goja czy też z  pobożnego żyda ;)  ?
 
Czy Pepsi jest koszerna ?  Smile

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem