Rosyjscy deputowani dogadali się z Papuasami w sprawie uznania Ługańskiej Republiki Ludowej

Kategorie: 

Dwóch deputowanych Dumy Państwowej, Sidjakin i Sawczenko, udało się do Indonezji i do Papui Nowej Gwinei, aby prowadzić kampanię wśród lokalnej ludności w celu uznania istnienia bytu politycznego zwanego Noworosją. Według doniesień udało im się przekonać Papuasów.

 

Oleg Sawczenko i Aleksandr Sidjakin dotarli na granicę ww. państw. Ich zabiegi przyniosły niespodziewany efekt. Papuasi uznali ogłoszenie Ługańskiej Republiki Ludowej. Kampania była na tyle skuteczna, podaje Izwiestiam, że papuaski establishment, klasa polityczna i lokalne plemiona uznały istnienie Republiki. Ponadto Rosjanie umieścili flagę Noworosji w pobliżu świętego miejsca Papuasów.

Na początku stycznia 2015 roku Aleksander Sidjakin i Oleg Sawczenko pojechali na Antarktydę, gdzie w najwyższym punkcie wywiesili flagę Federacji Rosyjskiej. W trakcie tej wyprawy zerwany został kontakt z podróżnikami. Przez kilka dni spekulowano, że ludzie ci na zawsze przepadli  bez wieści lub zostali zjedzeni przez drapieżniki. Odnaleźli się jednak szczęśliwie, a powodem utraty łączności z Rosjanami była zła pogoda.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Wlodi

Teraz pozoro-rosja znana

Teraz pozoro-rosja znana rowniez jako nibylandia czy tam noworosja rusza w dalsza podroz na antarktyde. Ponoc antarktydzianie chca ja uznac haha
swoja droga ciekawe czy papuasi wiedza gdzie jest Azja - kontynent tarrorystow ktorzy ich odwiedzili...

Portret użytkownika Xystos

ale gdzie przebrzydle

ale gdzie przebrzydle neofity-zydolaki stworza swoj nowy Eretz Israel gdy z tego biblijnego dostana kopniaka lub z nim wyparuja,ci madrzejsi w pol-linie juz walizki pakuja gdyz wiedza ze beda mieli wiecej niz niemieckie 30 minut na zpakowanie sie lecz niewiecej niz polskie 30 godzin .. i menora na droge !

Portret użytkownika Wlodi

Ci co pojada na obchody tzw

Ci co pojada na obchody tzw wojny ojczyznianej do moskwy pokaza ze popieraja nazistowski totalitaryzm putina zmierzajacy do rozpetania III wojny swiatowej. Pojawia sie tam panstwa upadle, zastraszone i terrorystyczne (Holandii nie ma w tym gronie wbrew temu co klamie achilles) swiat cywilizowany mowi ruskim NIE - niech upadlaja sie dalej sami

Portret użytkownika achiles

30 przywódców państw

30 przywódców państw potwierdziło udział w Defiladzie Zwycięstwa w Moskwie
Udział w Defiladzie Zwycięstwa w Moskwie 9 maja potwierdzili przywódcy ponad 30 państw.

Udział w Defiladzie Zwycięstwa w Moskwie 9 maja potwierdzili przywódcy ponad 30 państw — poinformowało źródło w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Rosji. 

„Zaproszenia zostały wysłane wielu przywódcom państw oraz szefom różnych organizacji. Pod koniec stycznia 2015 roku swój udział w uroczystościach na Placu Czerwonym potwierdziło 20 przywódców, na początku marca było ich ponad 30" — poinformowało źródło. 

Według niego, do Moskwy przybędą przywódcy Białorusi, Kazachstanu, Armenii, Tadżykistanu, Azerbejdżanu, Kirgistanu, Chin, Wietnamu, Korei Północnej, Grecji, Egiptu, Holandii i Izraela. Ponadto na defiladzie w Moskwie będą obecni przedstawiciele proklamowanych ŁRL i DRL. Bardziej szczegółowe informacje o wysokich rangą gościach zostaną podane bliżej kwietnia. 

Z powodu sytuacji na wschodzie Ukrainy niektórzy międzynarodowi przywódcy odmówili złożenia wizyty 9 maja w rosyjskiej stolicy. O niemożliwości uczestniczenia w uroczystościach poinformował prezydent Polski Bronisław Komorowski, kanclerz Niemiec Angela Merkel oraz przewodniczący Rady UE Donald Tusk. Na razie nie została podjęta ostateczna decyzja w sprawie wizyty w Moskwie prezydenta Francji Françoisa Hollande'a. 

Czytaj więcej:http://pl.sputniknews.com/swiat/20150317/127403.html#ixzz3Ue3O93us
P.S Czyli podczas tych obchodów nastąpi takie typowe samosię określenie, kto jest za NAZIZMEM, A KTO PRZECIW JEMU. Kiedyś musiało to się wyklarować HISTORYCZNIE. 

Portret użytkownika achiles

Rosja przerzuca Iskandery do

Rosja przerzuca Iskandery do Kaliningradu, a bombowce Tu-22M3 na Krym

W ra­mach nie­za­po­wie­dzia­ne­go spraw­dzia­nu go­to­wo­ści bo­jo­wej Sił Zbroj­nych Fe­de­ra­cji Ro­syj­skiej prze­pro­wa­dzo­ne zo­sta­nie za­kro­jo­ne na dużą skalę prze­gru­po­wa­nie wojsk na kie­run­kach Za­chod­nim, Pół­noc­nym i Po­łu­dnio­wym - po­in­for­mo­wa­ło Mi­ni­ster­stwo Obro­ny FR
Przekazało ono, że elementem tego przegrupowania będzie przerzucenie do obwodu kaliningradzkiego rakiet balistycznych Iskander-M (w kodzie NATO - SS-26 Stone), a także przebazowanie do tego graniczącego z Polską i Litwą regionu lotnictwa myśliwskiego oraz bombowego.
- Do obwodu kaliningradziego planuje się przebazować lotnictwo myśliwskie i bombowe, a lądowa grupa wojsk nad Morzem Bałtyckim zostanie wzmocniona systemami rakietowymi Iskander z Zachodniego Okręgu Wojskowego, które zostaną przerzucone dużymi okrętami desantowymi Floty Bałtyckiej - oświadczyło źródło w resorcie obrony Rosji, cytowane przez agencję Interfax.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-przerzuca-iskandery-do-kaliningradu-a-bombowce-tu-22m3-na-krym/gq830r
 Dalej prowokujcie Rosję to się dowiecie prawdy jak szybko nam pomogą sojusznicy z zachodu tak samo jak nam pomogli w 2 wojnie światowej ....

 

Portret użytkownika Wlodi

I co z tego, iskandery sa

I co z tego, iskandery sa bardzo mobilne i mozna je szybko przewiezc w dowolne miejsce. Ruski jak sie napultal (co bylo dzis widac jak odczytywali liste gosci z za granicy na impreze majowa haha) to robi jakies pozornie wazne ruchy. 
Za chwile straca MS w pilce noznej, albo zagraja w skladzie tych co przyjada czcic wojne ojczyzniana haha wtedy ciekawe co zrobia... znowu wysla na kube rakiety? lepiej nie bo sie putas znowu wstydu naje jak bedzie je znowu zabieral do siebie. Rosja to pussy-mocarstwo

Portret użytkownika achiles

 W Warszawie jest siedziba

 W Warszawie jest siedziba Związku banderowców w Polsce, zwanym Związkiem Ukraińców Kieruje nim Petro Tyma - zwolennik Bandery. W redakcji gazety ukraińskiej "Nasze słowo" -z siedziba w Warszawie, siedzą dyżurni historycy i oni wchodzą na wszystkie dyskusje, przedstawiają się jako Polacy i opluwają zarówno Polskę jak i Rosję. Dlatego na forum jest tyle wrogich komentarzy na temat Rosji, bo robią to nacjonaliści ukraińscy z "Naszego słowa", znający dobrze język polski i historię stosunków w Europie. 
Nie dyskutujcie z tą banderowską dziczą, a opisujcie znane Wam ich zbrodnie, N I E N A W I D Z Ą tego, i po tym poznacie banderowca, którego przodków nie wykopano podczas Akcji Wisła, lecz przeniesiono z lepianek, do murowanych domów. Dzisiaj nie ma oprócz Litwinów bardziej zajadłych wrogów wszystkiego co Polskie niż mniejszość ukraińska w Polsce, marzą o tym, by Polskę wkręcić w wojnę z Rosją, będą wtedy mogli sięgnąć po “etnicznie ukraińskie” ziemie, które są w obecnych granicach Polski, a których się dopomina Prawy Sektor i inni ukraińscy nacjonaliści. Oni po prostu nienawidzą PRAWDZIWYCH POLAKÓW, oni tryskają jadem który z mlekiem swoich matek wyssali, a te od swoich matek zaraz po RZEZI POLAKÓW NA WOŁYNIU, przez ich ojców dokonanej. 

Portret użytkownika WzK

Ruscy pasują do Afryki jak

Ruscy pasują do Afryki jak ulał. Proponuje przesiedlić tam sowietów. niech się wyrzynają z czarnymi. W Europie nastąpi wreszcie spokój i pokój. Swoją drogą niezły obciach żeby jeździć tam i prosić o uznanie Noworosji....No ale Ruskie nie maja honoru i każdy znający historie to wie. 

Portret użytkownika achiles

I to są prawdziwi i godni

I to są prawdziwi i godni DEPUTOWANI, którzy to tak właśnie, a nie na TAŚMACH PRAWDY, jak nasi, SWÓJ NARÓD I KRAJ ROZSŁAWIAJĄ i PRACUJĄ NA NIEGO PRAWDZIWIE, zamiast go rozkradać i dzielić społecznie. A co do uznania NOWOROSJI, przez tamtejszych ludzi, to nikt nie zrozumie tak chęć dążenia do samostanowienia, jak tamtejsi WOLNI LUDZIE, no i ROSJANIE udowadniają przynajmniej, że nie są jak JANKESI, bo w celu uznania wystarczyła im rozmowa i szacunek względem tamtejszych ludzi, a szatany, najpierw przeprowadzili by sąde wśród tubylców i po ustaleniu tych co są przeciw w PIEŃ BY ICH WYCIELI, a następnie by powiedzieli że wszyscy są ZA, LUB PRZECIW, wedle swej potrzeby, co już udowodnili w przeszłości nieraz, a raz pierwszy Z INDIANAMI ( prawowitymi AMERYKI właścicielami ) .

Portret użytkownika inzynier magister

NWO i inne bandyckie

NWO i inne bandyckie organizacje starają się wciągnąć nas w wojnę z Rosją, wymyśla się więc zagrożenie, którego nie ma bo Węgrzy nie idą na żadną wojnę, nie ma u nich zagrożenia bo trzymają sztamę z Putinę a nie z NWO ! Gdyby Orban był idiotą takim jak polskojęzyczni politycy to by budował więzienia dla islamistów by ich torturowano, by się dał wciągnąć w machinacje mające na celu konflikt z Rosją ale nie jest ! Obecnie prowadzi się szeroko zakrojoną akcję mającą na celu wywołanie wrażenia że Putin chce zniszczyć biedną Polskę ! Opiniotwórcze gazety jak Niezależna.pl kazdego niemal dnia faszerują nas wiadomościami pochodzacymi od NWO i innych bilderbrgowców masońskich ! Wszyscy mamy być gotowi bo zaraz Putin wejdzie i "ZABIERZE" nas jak Krym ! Psychomanipulacja na całego !
"Opiniotwórczy amerykański dziennik „The New York Times” donosi, że Polska - podobnie jak inne kraje bałtyckie - szykuje się do wojny na wypadek rosyjskiej agresji. W ciągu zaledwie roku od aneksji Krymu w naszym kraju zaobserwowano bowiem wyraźny wzrost liczby członków grup paramilitarnych. Korespondentów NYT zaintrygowało, że do udziału w tego typu stowarzyszeniach zachęcają władze polskie.  Gazeta wspomina o ponad stu polskich stowarzyszeniach paramilitarnych, których członkami są zarówno mężczyźni jak i kobiety. Organizacje te silnie wspiera doradca ministra obrony gen. Bogusław Pacek, który spotyka się z młodzieżą szkolną, weteranami i studentami w całym kraju."
Karabinkiem i granatem polskie zmanipulowane mięso armatnie ma się bronić przed "krwiożerczym" wrogiem ! "Kiedy cię, synu, wabią grzesznicy, nie waż się iść," Księga Przysłów 1:10

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem