Rośnie poziom aktywności wulkanu Tungurahua

Kategorie: 

Ekwadorski wulkan Tungurahua od soboty okazuje większą aktywność. Według geofizyków objawia się to zwłaszcza eksplozjami pary i materiału skalnego wystrzeliwanego podczas erupcji.

 

Według wulkanologów aktywność  Tungurahua jest głównie typu stromboliańskiego. Oznacza to, że materiał wulkaniczny jest wystrzeliwany na wysokość do 500 metrów a chmury pary wodnej nawet do 800 metrów ponad krater. Doszło też do opadu popiołu na okoliczne miejscowości.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika nefretete

Tak sie wesolo zrobilo to sie

Tak sie wesolo zrobilo to sie dolacze Smile
 
Wiesiu i Mariolka wylądowali na Marsie, którą to podróż otrzymali wprezencie od linii lotniczych LOT za częste korzystanie z usług tegoprzewoźnika.... Spotkali tam małżeństwo Marsjan i zaczęli rozmawiać na rozmaite tematy.Wiesiu pytał, czy mają giełdę papierów wartościowych, czy używająlaptopów oraz jak zarabiają pieniądze. W końcu Mariolka zeszła natemat seksu:- No, a jak wy robicie?Marsjanin odpowiedział:- W zasadzie tak samo, jak wy.Dyskusja zakończyła się, ale obie pary postanowiły zamienić siępartnerami na jedną noc. Mariolka poszła z Marsjaninem do sypialni.Marsjanin rozebrał się i zdumionym oczom Mariolki ukazał się jegopenis długości 1,5 cm, grubości 5 mm. Cóż to był za zawód:- Nie sądzę, aby coś z tego wyszło - powiedziała.- Dlaczego? - zapytał Marsjanin. - Co się stało?- Po prostu masz za krótkiego, żeby do mnie sięgnąć.- Spoko, spoko... Nie ma problemu - odpowiedział i zaczął klepać sięotwartą dłonią w czoło. Za każdym klepnięciem jego penis rósł, aż stałsię imponująco długi.- Jest imponujący, ale jednak wciąż zbyt wąski.- Spoko, spoko... Nie ma problemu - stwierdził Marsjanin i zacząłciągnąć się za uszy. Za każdym pociągnięciem jego penis stawał sięcoraz grubszy.- Ojej! - krzyknęła z zachwytem Mariolka, po czym wskoczyli do łóżka.Kochali się dziko, z pasją i szaleństwem.Następnego ranka wszyscy wrócili do swoich stałych partnerów i zajęlisię swoimi sprawami. Po jakimś czasie Wiesiu nie wytrzymał i pytaMariolkę:- Czy było ci z nim dobrze?- Niechętnie ci to mówię, ale było po prostu rewelacyjnie. A jak tobie było?- Mnie było okropnie. Zero przyjemności i straszny ból głowy. Całą noctylko klepała mnie w czoło i ciągnęła za uszy.

Portret użytkownika arfis

Robi się nie ciekawie w

Robi się nie ciekawie w 2011roku w śierpniu mieliśmy 5 aktywnych wulkanów i 5 superwulkanów. Obecnie w 2012 w marcu mamy 20 aktywnych w wulkanów inne źródła podają nawet 27 i 10 aktywnych superwulkanów.

Portret użytkownika Zenon z Alei

Amerykański statek kosmiczny

Amerykański statek kosmiczny doleciał na Marsa. Wylądowali... już zbierają się do wyjścia, aż tu nagle podleciało 2 Marsjan, takich śmiesznych, zielonych i bzzzzz, zaspawali im drzwi wyjściowe. Amerykanie próbują wyjść... 10 minut, 30 minut... po godzinie się udało. Wyszli, a tam już zebrała się większa grupka Marsjan. No wiec witają się i pytają:- Czemu zaspawaliście nam drzwi wyjściowe?Na co Marsjanie:- Zawsze tak robimy nowym, ale to chyba nie problem. Niedawno tu Polacy byli... koledzy zaspawali im drzwi, a oni po 5 minutach już byli na zewnątrz... i jeszcze prezenty przywieźli.Amerykanie:- Prezenty? Polacy? Jakie prezenty?Marsjanin:- Wpier*ol to się nazywało czy coś, ale wszyscy dostali.

Nie bój się jutra. Niech jutro obawia się Ciebie.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem