Rosjanie oskarżają prezydent Litwy, że na polecenie KGB była zaangażowana w prostytucję

Kategorie: 

Rosyjscy blogerzy dowiedzieli się o ciemnej przeszłości o Dalii Grybauskaite, przywódcy dumnej bałtyckiej republiki. Współpracowała ona rzekomo z radzieckimi służbami pod pseudonimem „Magnolia”.

 

Ujawniono  dokumenty wskazujące, że szefowa Republiki Litwy Dalia Grybauskaite, jako 25 - letnia studentka Uniwersytetu w Leningradzie, dorabiała, jako prostytutka w Hotelu Pribałtyka. Złośliwi Rosjanie piszą, że Dalia także podczas studiów doktoranckich w Akademii Nauk Społecznych KC KPZR prowadziła ciekawe życie towarzyskie, utrzymując kontakty głównie z bogatymi obcokrajowcami.


Według opublikowanych dokumentów, Grybauskaite wielokrotnie przyciągała uwagę radzieckich służb swoim niemoralnym zachowaniem. Milicja pisała nawet rzekomo do rektora Uniwersytetu w Leningradzie z prośbą o zastosowanie środków zapobiegawczych wobec studentki. Nie doszło do tego, gdyż w uzasadnieniu napisano, iż „Dalia oddaje swoje ciało za lepszą przyszłość i zwycięstwo komunizmu na świecie”.

Grybauskaite jest bardzo aktywnym politykiem, zwłaszcza w kontekście konfliktu na Ukrainie. Otwarcie oskarża Rosję o „imperialne ambicje”. Wielokrotnie nazywała Rosję źródłem zła na świecie i wzywała USA do podjęcia interwencji zbrojnej wobec rosyjskiej agresji na Ukrainie.

„Jeśli nie zatrzymamy Rosji na Ukrainie, agresja może rozprzestrzenić się na Europę” - mówiła prezydent Litwy.

Być może jest to zemsta władz w Moskwie za jej niezłomną postawę. Aleksander Łukaszewicz, reprezentujący rosyjski MSZ, powiedział, że jej „sowiecka przeszłość” powoduje, iż stara się ona być „bardziej święta od papieża”.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pytam

Taka ździra prostytutką ?

Taka ździra prostytutką ? Błehhłee ! Musiałaby dopłacać chyba potencjalnym klientom. Co by nie mówić wyjątkowo nie urodziwa Żmudzinka. A czy była w KGB ? Prawdy nie dojedziesz, choć jak wiadomo wielu tzw. POlityków jest agentami. To zawsze była gra , zbieranie haków, fałszywek, dezinformacji tak byś gówno wiedział i dawał się dymać władzy dalej, głebiej i każdego dnia.
 A co do niej, osąd może być być niesprawiedliwy , bo budzi ona negatywne wrażenia i jest też wrogo nastawiona do Polski i Polaków.  Ot takie pierwsze wrażenie jak się na nią patrzy "wredna suka" przywódca regionalnego karła z zacięciem Carycy Katarzyny.
 
 
 

Portret użytkownika achiles

Nie wiem, czy to prawda, co

Nie wiem, czy to prawda, co zostało opublikowane, bo nie interesują mnie plotki obyczajowe, poza tym sam bym jej nie pykał, bo to paskudna zarówno obecnie, jak i za młodu baba z urody. Wiem natomiast z cała pewnością, że jest złym człowiekiem i to zarówno po tym, jak za jej rządów są rdzenni POLACY SZYKANOWANI I PRZEŚLADOWANI w KRAJU, przez nią rządzonym, tak i po fakcie, że jako pierwsza oficjalnie wydała zgodę w uzbrajanie ŚMIERCIONOŚNE PUCZYSTÓW Z KIJOWA, w celu śmierci zadawania i cierpienia UKRAIŃCOM W DONBASIE. A to wszystko mówi same za siebie o człowieku, a może " ZWIERZAKU", sami oceńcie. 

Portret użytkownika Wlodi

"Rosjanie oskarzaja..." Taki

"Rosjanie oskarzaja..." Taki poczatek i wiadomo ze nie ma co czytac dalej, chyba zeby sie posmiac z kacapii i jakiejs ich nowej teorii. A propos prostytucji, to najnowszy sposob na podniesienie budzetu noworosji to siec domow publicznych... Jaki kraj taki przemysl. W sumie to nie kraj tylko kraina...

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
 • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
  __  _____  ___  _____ 
/__\ \_ \ / _ \ |___ |
/_\ / /\/ | (_) | / /
//__ /\/ /_ \__, | / /
\__/ \____/ /_/ /_/
Przepisz kod wyrażony w postaci znaków ASCII