Rosjanie chcą chronić swoich obywateli przed fińską propagandą gejowską

Kategorie: 

Witalij Milonow, petersburski polityk i członek partii Władimira Putina, nakazał Poczcie Rosji, aby ta nie przyjmowała listów i paczek z Finlandii, gdzie klejone są znaczki, przedstawiające osoby odmiennej orientacji seksualnej.

 

Milonow zaapelował do Dymitrayja Strasznowa, szefa poczty, aby taką korespondencję odsyłać z powrotem do Finlandii, podaje Itar – Tass.

„Zaapelowałem do szefa Poczty Rosji, aby zakazać elementów propagandy homoseksualnej, która jest zakazana w naszym kraju. Zwracam się do władz Poczty, aby ci poważnie zareagowali na mój wniosek” – powiedział Milonow.

Deputowany Milonow skierował także swoje uwagi do Mieszkańców Finlandii, aby ci zrezygnowali z korzystania z takich znaczków, jeśli chodzi o przesyłki, wysyłane do Rosji.

 

Witalij Walentinowicz Milanow (ros. Вита́лий Валенти́нович Мило́нов) urodził się 23 stycznia 1974 roku w Leningradzie i dzisiaj jest znanym rosyjskim politykiem, należącym do partii Jedna Rosja. Słynie z ekstrawaganckich inicjatyw legislacyjnych. Jest zagorzałym przeciwnikiem propagandy gejowskiej.

 

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika saturas 13

rosja to ostatni kraj w

rosja to ostatni kraj w gejropie którego rząd broni normalności i tradycji dzięki której narody wzrastały,rozwijały się,budowały toższamość narodową,dziś gejropa niszczy to wszystko,odbiera krajom tożsamość i wyrywa korzenie na których te narody wzrastały.Zobaczcie do czego to zaczyna doprowadzać,dzieci rodowitych europejczyków nie rodzą się,za to senegal,maroko,pakistan zalewają gejropę,niedługo historia zatoczy koło z tą tylko różnicą ,ze biały będzie niewolnikiem,na ziemi o którą walczyli jego przodkowie.Rosja dobrze robi bo ta polityka multi kulti już doprowadziła gejropę do katastrofy

Portret użytkownika NIC

Ruscy jednak chronią się

Ruscy jednak chronią się przed wpuszczaniem badziewia z zachodu i to jest naprawdę ok. U nas wszytko przyjmą a tam nie, podobnie zrobili z mikrofalówkami - nie wpuścili do siebie bo wiedzą co to robi. Gdyby jeszcze przestali ogłupiać ten naród samogonem to dopiero można byłoby zobaczyć jak można żyć inaczej. Oni mają w sobie siłę.

.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ