Rosjanie chcą chronić swoich obywateli przed fińską propagandą gejowską

Kategorie: 

Witalij Milonow, petersburski polityk i członek partii Władimira Putina, nakazał Poczcie Rosji, aby ta nie przyjmowała listów i paczek z Finlandii, gdzie klejone są znaczki, przedstawiające osoby odmiennej orientacji seksualnej.

 

Milonow zaapelował do Dymitrayja Strasznowa, szefa poczty, aby taką korespondencję odsyłać z powrotem do Finlandii, podaje Itar – Tass.

„Zaapelowałem do szefa Poczty Rosji, aby zakazać elementów propagandy homoseksualnej, która jest zakazana w naszym kraju. Zwracam się do władz Poczty, aby ci poważnie zareagowali na mój wniosek” – powiedział Milonow.

Deputowany Milonow skierował także swoje uwagi do Mieszkańców Finlandii, aby ci zrezygnowali z korzystania z takich znaczków, jeśli chodzi o przesyłki, wysyłane do Rosji.

 

Witalij Walentinowicz Milanow (ros. Вита́лий Валенти́нович Мило́нов) urodził się 23 stycznia 1974 roku w Leningradzie i dzisiaj jest znanym rosyjskim politykiem, należącym do partii Jedna Rosja. Słynie z ekstrawaganckich inicjatyw legislacyjnych. Jest zagorzałym przeciwnikiem propagandy gejowskiej.

 

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika saturas 13

rosja to ostatni kraj w

rosja to ostatni kraj w gejropie którego rząd broni normalności i tradycji dzięki której narody wzrastały,rozwijały się,budowały toższamość narodową,dziś gejropa niszczy to wszystko,odbiera krajom tożsamość i wyrywa korzenie na których te narody wzrastały.Zobaczcie do czego to zaczyna doprowadzać,dzieci rodowitych europejczyków nie rodzą się,za to senegal,maroko,pakistan zalewają gejropę,niedługo historia zatoczy koło z tą tylko różnicą ,ze biały będzie niewolnikiem,na ziemi o którą walczyli jego przodkowie.Rosja dobrze robi bo ta polityka multi kulti już doprowadziła gejropę do katastrofy

Portret użytkownika NIC

Ruscy jednak chronią się

Ruscy jednak chronią się przed wpuszczaniem badziewia z zachodu i to jest naprawdę ok. U nas wszytko przyjmą a tam nie, podobnie zrobili z mikrofalówkami - nie wpuścili do siebie bo wiedzą co to robi. Gdyby jeszcze przestali ogłupiać ten naród samogonem to dopiero można byłoby zobaczyć jak można żyć inaczej. Oni mają w sobie siłę.

.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem