Rosja wybuduje elektrownię jądrową w Jordanii

Kategorie: 

W Jordanii będzie zbudowana pierwsza w historii tego kraju elektrownia jądrowa. Khaled Toukan, przewodniczący Komisji Energii Atomowej Jordanii  podpisał międzyrządowe porozumienie o współpracy z Siergiejem Kirijenko, szefem rosyjskiej korporacji Rosatom.

 

Koszt umowy, parafowanej 24 marca br., wynosi 10 mld euro. Elektrownia ma powstać w ciągu siedmiu lat. Obecnie Jordania nie posiada własnych źródeł energii, a ta importowana zużywana jest w 96 %.

 

Siergiej Kiriyenko podziękował władzom Jordanii, że te obdarzyły rosyjski Rosatom dużym zaufaniem i wyraził opinię, że obie strony umowy będą zadowolone z powodu realizacji nowej inwestycji.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika excar

Ten Blady Sęp dobrze wie że

Ten Blady Sęp dobrze wie że tu ludzie sa myślący. A człowiek myślący juz zaczyna zauważać że syjonistyczne bestie znowu podgrzewaja atmosferę wokół normalnych żydów aby sprowokować nowy holokaust gdzieś na swiecie kosztem biedniejszej normalnej części żydów aby znowu zrobić biznes na kilkadziesiąt lat, bo ostatnie sztuki które przezyły IIWŚ już na wymarciu. I tak jak teraz ci prawdziwi zydzi ,którzy przeżyli holokaust(oczywiście znacznie okrojony w stosunku do propagandowych 6milionów) nie widzieli z tych pieniedzy wyrwanych od całego świata ani grosza.Wszystko znikło w kieszeniach i bankach syjonistów. Dlatego prosimy, grzecznie na razie, jak kolega Sępisko blade ma jakieś problemy ze swoimi emocjami to niech ich nie imputuje innym użytkownikom forum

Portret użytkownika achiles

A tu masz jeszcze jeden

A tu masz jeszcze jeden komentarz z ONETU, na twój zarzut i przyjmij sobie do wiadomości, że znacząca część podobnej treści tam się komentarzy do tego tematu odnosi w ten sposób myślenia. Bo Polacy, to nie GĘSI I SWÓJ ROZUM MAJĄ I WIDZĄ, co się dzieje w NASZYM KRAJU I NA CAŁYM ŚWIECIE. :
~Mądry, ale niechciany i pazerny naród żydowski : Nie mam nic przeciw normalnym Żydom. Denerwuje mnie tylko ta ich chęć zawładnięcia państwami w których przychodzi im żyć i mieszkać. Mają i promują swoich ludzi do rządów, mediów, władają światowymi bankami i najlepszymi biznesami, chcą panować nad wszystkim i wszystkimi. Jak działały gminy żydowskie przed wojną w Polsce i jak wiele interesów Polacy musieli zamykać najlepiej wiedzą Ci, którzy jeszcze pamiętają tamte czasy ... Nie wiem może bierze się to ze strachu ? Byłoby to może usprawiedliwienie po straszliwościach II wojny światowej, ale pamiętajmy, że przed jej wybuchem zachowywali się tak samo. Generalnie to bardzo utalentowany, mądry, ciekawy naród z bogatą kulturą. Niestety gubi ich pazerność nastawiona na władze, pieniądze i stanowiska, a tego nie lubi żaden naród, który jest lub staje się przez nich owładnięty. To przyćmiewa ich ciekawszą kulturową i bardzo bogatą w wiedze i talenty stronę. Obamę proszą o pomoc, bo USA trzymają w kieszeni.
Atu proszę tych wszystkich z naszego kraju, co se go zawłaszczyli, na stałe ( jak się im wydaje ) wersja filmowa:
https://www.youtube.com/watch?v=0IF9y5d5fe8
I bez urazy wszyscy przedstawiciele Narodu Wybranego, którzy świadomie, nie krzywdzą innych ludzi, nie będących bracimi w waszym wyznaniu.

Portret użytkownika ben

Ciekawe dla kogo ty

Ciekawe dla kogo ty pracujesz  to że nazwałeś siebie orzeł biały nie stawia cie na piedestale. A twoje wpisy świadczą że masz tu coś do zrobienia ,to że syjoniści rządzą w naszym kraju to fakt ,nie wiem kto tobie płaci chyba że masz tak zlasowany móżdżek bo o ręsztę bym cie nie posądzał. Orły i Wloda sokoły Klausy  Delty i inne trolle w jednym gnieździe siedzicie syjonistyczno banderowskim .Co innego wyrażać swoje zdanie a co innego pałać nienawiścią do Rosji Rusofobia ciekawe jakie tam są te twoje korzenie haha sądze że i domieszka koszernego by się znalazła. Szkoda czasu na takie coś jak ty  piękna pogoda za oknem.

Portret użytkownika achiles

Hej Ben, trafnie to oceniłeś

Hej Ben, trafnie to oceniłeś i wymieniłeś. Ja mogę dodać od siebie, że te wszystkie nicki wymienione i te mniej się przebijające rzadziej, to są wychodzące i zmieniane przez jedną, góra dwie osoby. Włodi to jest pierwszy i zasadniczy, wszystkie pozostałe zawsze powstawały, jak włodek zbyt mocno pojechał i został tu całkowicie wyśmiany i wyciszony.  Pozdrawiam

Portret użytkownika achiles

Nigdy nigdzie nie napisałem

Nigdy nigdzie nie napisałem PAJACOWATY TROLLU, że nienawidzę żydów, a wręcz dość często pisałem, że nie ma co wrzucać wszystkich przedstawicieli tego narodu, do jednego WORA. Nienawidzę jedynie tych chciwych i pazernych ZBÓJÓW, CAŁEGO OBECNEGO ŚWIATA, za to co czynią zwykłym i niewinnym milonom LUDZI, NA CAŁYM ŚWIECIE, a że większość z nich jest obrzezanych i ma wielkie nochale, to już tylko tak się podobierali i nie mój to problem, a ich samych. Więc jeśli mi nie znajdziesz nigdzie moich wypowiedzi, gdzie wyznaję nienawiść do ŻYDÓW, jako całego ogółu RASOWEGO, czekam na przepraszam, DZIĘCIOLE BIAŁY. 

Portret użytkownika 3plabc

Zakład o czteropaka, że nie

Zakład o czteropaka, że nie wybuduje! W przeciągu 2-3 lat ISIS, czy pokrewni islamiści rozpętają tam wojne domową, czy jakąkolwiek inną. W Jemenie już mamy proxywar między Iranem, a Arabią Saudyjską... w sumie od dzisiejszej nocy już nie proxy. Tak jak powtarzam od dłuższego czasu, cały Bliski Wschód i Północna Afryka osuwa się w odmęty wojny i chaosu...

Portret użytkownika Jaśko Korkowiec

Nie wiem po co Jordańczykom

Nie wiem po co Jordańczykom elektrownia atomowa....Przecież oni tam nie zużyją tej energii bo niema na co. Niema tam ani rolnictwa ani przemysłu a kobity do tej pory są publicznie kamienowane za dawanie dupy. Dlatego myślę ,że moskale chcą poprostu zabezpieczyć się energetycznie stawiając elektrownie atomową gdzieś na zadupiu ,jakiś tam procent tej energii pójdzie tym zacofanym arabom ,a jak coś się spieprzy i pół regionu padnie od promieniowania to ruscy w "białych rękawiczkach" cichutko powiedzą ,że to nie ich problem. 

____________________________________________________

"Rym cym cym z dupy dym"     F. Kiepski

Portret użytkownika DJ Bestsior

Myśle, że rosja na tym zyska

Myśle, że rosja na tym zyska podwójnie:
-zarobi
-szacunek z obu krajów(Jordańczyk i nieznane nam)
To drugie(nieznane nam) będzie miało szanse na błyskawiczne zniszczenie jego Wink
Uważam, iż Jordańczycy są w takim położeniu gdzie jest dużo Śłońca, więc powinni przeznaczyć na baterie słoneczną Smile

Portret użytkownika inzynier magister

Polska tak jak Węgry powinna

Polska tak jak Węgry powinna trzymać sztamę z Putinem i Rosją, żebyśmy się nie stali mięsem armatnim dla masonerii i NWO !! Obecne polskojęzyczne elity NWO (czyli rząd zdrajców) powinny być jak najszybciej obalone i wybrany zostać powinien prawdziwie Polski rząd, który zrobi to co Węgierski !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Orzel Bialy

To nie wina komputera to twój

To nie wina komputera to twój mózg jest już w tak słabym stanie psychicznym że masz zwidy i halucynacje. Wyłącz komputer, wyjdz na dwór i ciesz się życiem bo i tak jesteś zwykłym nic nie znaczącym szarym człowieczkiem.

Portret użytkownika achiles

No to zaraz zacznie się

No to zaraz zacznie się nagonka na Jordanię, przez naród wybrany, pod takimi samymi zarzutami, jak to trwa na Iran. Kto wie może ISIS i tam się nagle zaraz przeniesie, ni z tego, ni z owego. Moim zdaniem Kraje które chcą się uniezależnić tak prawdziwie od wpływów SUPER TERRORYSTY ŚWIATOWEGO, powinny najpierw maksymalnie wzmocnić się wewnętrznie super szczelnie obsadzić swoim wojskiem swe granice, a dopiero potem podpisywać takie NIEZALEŻNE kontrakty i je ogłaszać światu. Kto wie, może JORDANIA, tak własnie zrobiła, ale czas to pokaże.  

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem