Rosja wprowadza kary za promowanie homoseksualizmu

Kategorie: 

Za promowanie homoseksualizmu  wśród nieletnich można otrzymać karę do 500 tys. rubli. We wrześniu 2011 r. ustawę przyjęli deputowani Regionalnego Zjazdu w Archangielsku. Teraz prawo to ma obowiązywać w całej Rosji. Duma Państwowa zatwierdziła w piątek pierwsze czytanie tzw. antygejowskiej ustawy.

 

„Nadal mieszkam w Rosji, a nie w Sodomie i Gomorze” - powiedział przed głosowaniem członek „Wielkiej Rosji” Dmitrij Sablin, donosi Moscow Times. Ustawa ma na celu wprowadzenie zakazu gejowskiej propagandy wśród nieletnich. Chroniona ma być młodzież w wieku do 18 lat.

 

Sześć lat temu naukowcy, organizacje społeczne i grupy religijne wystąpiły w Archangielsku z inicjatywą ochrony moralności i zdrowia dzieci. W rejonie Archangielska nie wolno organizować żadnych publicznych imprez promujących homoseksualizm. Za złamanie tego przepisu grożą kary finansowe w przedziale od czterech do nawet pięciuset tysięcy rubli (od ok. 100 do 12 300 euro).


W ubiegłym roku Parlament Europejski potępił archangielską ustawę antygejowską. Podczas czytania projektu tej ustawy w Dumie Państwowej ponownie słychać było protesty w Rosji i poza jej granicami. „Ustawa tworzy atmosferę akceptacji dla przemocy wobec protestujących w kwestii gejów i lesbijek” - powiedziała Anna Kirei z Human Rights Watch. Uważa ona, że ustawa narusza prawo wszystkich Rosjan do wolności słowa i zezwala na piętnowania mniejszości seksualnych .
 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Shin

Tak się zastanawiam, co

Tak się zastanawiam, co zrobia przeciwnicy platformy gdy ich ulubiona opcja polityczna przeforsuje związki patnerskie w PL? W końcu najwięcej skandali wychodzi z Rzymskiej Organizacji Kościelnej. Irytuja mnie kłutnie między zwolennikami PO-PIS -ywania się na forach Biggrin
Jednakże patrząc na wydarzenia na świecie obiektywnie, to jest to czas w ktorym wszyscy robią to co jest na fali, USA legalizuje homoseksualizm, a skoro oni to robia to czemu nie ich satelici. Wierzcie lub nie, ale dla mało opornych znajdą sposob aby im wyjaśnić że "grzechem jest nie tolerowanie hedonizmu i zboczenia, trzeba szanować każdą orientacje, bo to takie ludzkie." Ci co patrza na świat trzymając w dłoni sito Boże nie dadza się zbałamucić.
 
 

Portret użytkownika nikołajczyk

i bardzo dobrze ,dzieci

i bardzo dobrze ,dzieci należy wychowywać w normalnosci a nie w naturofobii jaką jest homoseksualizm i promowanie tego gówna.to homo trzeba leczyć a dzieci bronić aby mogły się rozwijać normalnie a gdy dojdzie do zaburzeńto je leczyć i dążyć do normy.....

Portret użytkownika MajaVeritas

No i widzimy do czego

No i widzimy do czego prowadzi liberalna polityka, kilka lat temuFrancja zalegalizowała związki partnerskie w chwili obecniej homo małżeństwa z opcją adopcji dzieci, wczoraj zdaje sie to samo Wielka Brytania. Niech może zrobią w PL referenfum, bo to co mówią w TV nie koniecznie koreluje ze zdaniem społeczeństwa...
 

"...i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli ".

Portret użytkownika hespera

  Dlaczego homofoby zawsze

 
Dlaczego homofoby zawsze sprowadzają związek homoseksualny wyłącznie do seksu? Przecież związek to bardzo często więź uczuciowa z partnerem, nie można tego deptać, niezależnie od tego, jaką płeć mają partnerzy.
Jak czytam te cytaty biblijne, to mnie na wymioty zbiera.Jak można wierzyć, że Bóg jest mściwy, bezlitosny, sadystyczny? Co trzeba mieć w głowie, aby taki obraz Boga przyjmować za prawdziwy?!
Ciągle jesteśmy dzieleni przez religie, ideologie, politykę...
Tylko jeśli będziemy dla siebie braćmi mamy szansę jako cywilizacja wyjść z mroku, w którym już bardzo długo tkwimy.

Portret użytkownika creativepg

Przeciez to ludzie wymyslili

Przeciez to ludzie wymyslili seks analny wiec jak mozna mowic ze geje to nie zaburzenie? Gdyby nikt nie wymyslil takiego rodzaju seksu zostalyby im rece, a tego co mi sie wydaje tez nie byly projektowane w tym celu. A z tego co wiadomo odbyt rowniez nie byl przez nature projektowany do seksu9brak jakiejkolwik lubrykacji) Samochod tez da sie tankowac w wydech ale czy to powoduje , ze jest to normalne? Czemu oni nie potrafia tego zrozumiec , ze jest to tylko zaburzenie popedu seksualnego, ktory poprostu ukierunkowuje sie w stosunku do osobnika tej samej plci. Wychodzi na to ze nie powinnismy leczyc zadnych wrodzonych zaburzen no bo przeciez natura tak chciala.Tylko, ze z homoseksualistami nie da sie rozmawiac na zadne argumenty. A juz zupelna bzdura jest homofobia. Jaka fobia??? A kto sie ich boi? Przeciez jak ktos nie lubi zydow to jest antysemityzm, a nie semitofobia. Analogicznie jak ktos nie lubi gejow to sie ich nie boi. Kolejny aspekt jest taki, ze homoseksualisci sami sobie zaszkodzili tymi paradami rownosci na zachodzie europy, ktore nie skladaly sie z kulturalnych ludzi idacych za rece tylko z manifestowania dziwnego ubioru i wulgarnej strony seksualnosci. Mam znajomego geja, ktory twierdzi , ze w tych zwiazkach w 90% przypadkow to tylko pozadanie, ktore ukierunkowuje cale dzialanie w zyciu. Przede wszytskim liczy sie seks i nowe doznania, o wiernosci tam nie ma mowy. Nie wiem jak to wyglada naprawde ale to byly slowa geja. Mowil on ze caly czas trzeba szukac nowych partnerow bo stary sie nudzi czy to po miesiacu czy po dwoch latach ale sie nudzi.

Portret użytkownika Ditto Dantego

Ciekawe czemu jesteście

Ciekawe czemu jesteście bardziej wyrozumiali w stosunku do związków homoseksualnych kobiet...niż mężczyzn.Rzucacie takimi inwektywami w kierunku gejów , ale ślinicie się na widok dotykających się wzajemnie kobiet...To jest właśnie wasz brak logikii ,panowie a przede wszystkim ogromna hipokryzja!!Można tylko wyśmiać stwierdzenie 'przecież to coś całkiem innego!'...nie,nie , to jest to samo .Uważacie to za 'nienormalne' tylko ze względów kulturowych i poprzez środowiska ,w których wzrastaliście, to samo tyczy się aseksualizmu..no przecież trudno uwierzyć wam ,że normalnym jest brak potrzeby stosunków seksualnych...i tutaj właśnie wychodzą ograniczenia i ciasnota umysłowa człowieka.Bez obrazy

Portret użytkownika hopsiup

Przy okazji wpisu: fakir(nie

Przy okazji wpisu: fakir(nie zarejestrowany), ndz., 2013-02-03 17:46
Kłócimy się: zboczenie nie zboczenie, ale czy ktoś z homoseksualistów zastanawia się co z dziećmi i ich psychiką? Takie dziecko w pewnym momencie, jak każdy/a z nas spyta się: skąd się wziąłem? I jaką odpowiedź otrzyma? Zapyta się potem w zależności od opcji dlaczego moja matka/ojciec nie są ze mną i dlaczego jeśli potrzebny jest mężczyna i kobieta bym zaistniał/a to żyję z dwoma facetami czy dwoma kobietami? Dlaczego społeczeństwo mnie odrzuciło? - takie pytanie też może być. Relacja kiedy dwie kobiety, matka i córka, zajmują dzieckiem, to nie to samo kiedy dwie obce baby albo dwóch obcych chłopów. Matka z córką mogą równie dobrze wychowywać dziewczynkę jak i chłopca, bo jest ich własne i płeć nie gra roli.
I co np. w przypadku rozpadu związku homoseksualnego z takim dzieckiem. U heteroseksualistów często się kłócą o dziecko bo czują związek z nim nie tylko emocjonalny. Nie twierdzę, że rozpad jest dobry ale skoro coś takiego istnieje?
Nie chodzi tu też o patologie typu przemoc. Bo to może być wszędzie. Najczęściej podnosi się ten argument w walce z KK. Co... w innych kulturach, światopoglądach, religiach tego nie ma?

Portret użytkownika vovo

Ależ dużo w was "Mowy

Ależ dużo w was "Mowy nienawiści" hehe pare "cwaniaczków" tutaj by podnosiło mydełko w pierdlu, czy byście tego chcieli czy nie :). Wasi napaleni koledzy hetero by was potraktowali z odpowiednią (do waszej) agresją :D. Równie jak to określacie "patologiczne" jest wasze spojrzenie na swiat, być może nie powinno się pozwolić "homo" adoptować dzieci albo jeżeli juz to pod jakims specjalnym nadzorem oraz przebadaniu potencjalnych kandydatów na rodziców, ale oczywiście wy jako CIEMNA MASA O UKSZTAŁTOWANYCH POGLĄDACH (Zapewne KATOLICY chodzący do kościółka, rzucajacy na tace na nowe samochody hehe) nie potrafi zaakceptować tego że INNY CZŁOWIEK tak samo jak wy ma uczucia. Nie mowie ze to popieram, ale jak najbardziej nie mam nic do takich ludzi jeśli są nie robią z tego niepotrzebnej szopki.
KAŻDY MA PRAWO DO ŻYCIA W SPOSÓB JAKI MU SIĘ PODOBA - przecież o to walczyli nasi przodkowie ?! Acute
 
P.S - Jestem hetero i pozdrawiam "hejterów"

Portret użytkownika devoratus

A dlaczego większość ma być

A dlaczego większość ma być terroryzowana przez mniejszość?
Dlaczego "broniąc praw mniejszości" depcze się prawa większości?
 
A co, jesli ktoś po prostu nie życzy sobie tego oglądać, bo na widok czegoś takiego robi mu się po prostu niedobrze?
 
" Nie mowie ze to popieram, ale jak najbardziej nie mam nic do takich ludzi jeśli są nie robią z tego niepotrzebnej szopki."
 
Problemem jest właśnie to, że ROBIĄ szopkę.
Rosjanie nie wprowadzili kar za "bycie gejem" - tylko za "promowanie zboczenia".
 
Ja Rosjan popieram, pomimo tego, że nie jestem przeciwko homoseksualistom. Ja wyznaję pogląd, że jest to zboczenie - ale każdy, dorosły człowiek ma prawo być zboczony, jeśli tak mu pasuje - tylko niech "mniejszości seksualne" nie zmusząją "większości seksualnych" do określonych zachowań. Nie obchodzi mnie jakie ktoś ma upodobania, ale jeśli zacznie mi przed nosem wymachiwać jakimś transparentem - to sam go pogonię.

IB Image
 

Portret użytkownika torello

Wszystko pod słońcem ma

Wszystko pod
słońcem ma swoje miejsce i czas, porządek według którego odbywa się proces zwany życiem. Wszelkie odstępstwa od naturalnego porządku noszą nazwę dewiacji (z łac.) czyli zboczenia - tak jak ktoś zgubi szlak w górach, to mówi się: "zboczył ze szlaku" Smile Co wtedy należy zrobić? Zawrócić i odnaleźć ostatni punkt, w którym jeszcze kroczyliśmy prawidłowo a następnie rozpocząć marsz od nowa...
Ludzki seksualizm jest jedynym popędem przedłużenia gatunku w świecie zwierząt, którego się trzeba uczyć, innymi słowy, każde inne zwierze rodzi się z zaprogramowaną drogą, po której kroczy w celu przedłużenia gatunku, ale nie człowiek.
Skoro tak, to już jasne jest, ze wystarczy tylko wprowadzić małe ziarenko piasku w ten cały tryb nauczania i przyswajania postaw seksualnych, by coś się zepsuło (zresztą korzysta z tego dokładnie cały przemysł erotyczny – w skrócie: ukazanie przedmiotu pożądania => podpowiedzenie sposobu zaspokojenia => zaspokojenie). Jest to tak wielki biznes i tak wielkie pieniądze, ze nie odpuszcza żadnej okazji do zwielokrotnienia zarobku.
Nawet gdyby przyjąć, ze "Natura" może się pomylić co jakiś czas i wykreować na skutek mutacji genów osobę odczuwająca pociąg seksualny do tej samej płci, przy całkowicie poprawnej budowie anatomicznej (tylko zakładam taki fakt), to i tak zgodnie z funkcjonującym prawem naturalnym, wszelkie nieprawidłowości zostają po jakim czasie osunięte poprzez wymarcie takiego genotypu, z prostego faktu: NIEMOZNOSCI PRZEKAZANIA ZYCIA KOLEJNEMU POKOLENIU. Inna sprawa jest narodzenie się osoby z wyraźnymi wadami genetycznymi (obojnactwo) lub tez przewaga hormonów powodujących np. żeńska budowę u mężczyzn. Ale i w tych przypadkach osoba homoseksualna i tak nie będzie w stanie przedłużyć gatunek, czy to ze względu na deklarację odmowy współżycia ze względu na przekonania czy też ze względu na wady w komórkach płciowych (jaja, plemniki).

Ave Maryja, pogromczyni mocy piekielnych! Ave gratia plena!

Portret użytkownika raqq

Żądam pełnego prawa do

Żądam pełnego prawa do rozmnażania się przez homoseksualistów … w ramach ich własnego środowiska – BUAHAHAHAA
 
Teraz już wystarczy, że się coś nie tak powie o pedalsko-pedofilskim lobby i już gotowy zarzut o przynależność do post-sowieckiej agentury.

Portret użytkownika Zenek

Powinni jeszcze przegłosowac

Powinni jeszcze przegłosowac prawo, że "za gwał na osobach poniżej 15 lat 25 lat wiezienia, a poniżej 10 czy ze szczególnym okrucieństwem kula w łeb" i sie skończy promocja "żydowskich wartości" bo nie będzie już komu ich rozpowszechniać.

Portret użytkownika b@ron

Zenek ...ogólnie za gwałt

Zenek ...ogólnie za gwałt powinno być 25 lat ,za ten ze szczególnym okrucieństwem kula w łeb ale wcześniejsza kastracja ,ot tak dla zasady i to najlepiej jakimś tępym narzędziem ...gwałciciel to też zboczenie i o ile homoseksualistów którzy są niegroźni,powinno się leczyć ,to gwałcicieli i pedofili tępić jak robactwo zanim oni wyjdą na ulice z pikietami że gwałt jest naturalny ,krew mnie zalewa (pomimo mojego łagodnego usposobienia) jak słyszę że jakiś tam gwałciciel dostał 2 lata za gwałt ...kobiety należy szanować i to wcale nie jest trudne ,jakim trzeba być zwyrodnialcem żeby zgwałcić...zanim mnie tu zdepczą za poglady ,dam przykład...jeśli kobieta zajdzie w ciąże w wyniku gwałtu i usunie ciąże to ją opinia publiczna potępi za zamordowanie nienarodzonego dziecka, ale nikt nie zwróci uwagi co ta kobieta czuje,czy psychicznie jest w stanie pokochać to dziecko które ktoś jej zrobił "bo mu się chciało " więc ją potraktował jak narzędzie do zaspokojenia ...no więc teraz fakty  w wyniku gwałtu doszło do ciąży i aborcji więc za morderstwo nienarodzonego obarczyć sprawcę a więc tego zaspokojonego już padalca co nie potrafi panować nad popędem,zaznaczam że sam od siebie jestem za ową karą 25lat za każdy gwałt (nawet jeśli nie doszło do ciąży i aborcji) i przymusową kastracją a może wtedy świat bedzie lepszy a ludzie nie bedą organizować bzdurnych pikiet dotyczących równouprawnienia dewiantów i psychopatów

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika gregorius

prawidłowo jeszcze większę

prawidłowo jeszcze większę kary tym homosiom, któzy na każdym kroku chchą być tak mocno pokrzywdzeni, stop pedaleniu się a jeśli to już robicie to w domach i nie mówić tego na głos bo to jest chore i zboczone, zachciało się kakaowego oka....

Człowiek mądry liczy na swoją pracę, głupi ufa złudzeniom. 
gg 6170829

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem