Rewolucyjne nastroje we Włoszech, europejskie media starają się o tym nie informować

Kategorie: 

Przekazy medialne od kilkunastu dni skupiają się wyłącznie na tym, co dzieje się na Ukrainie. Mogłoby się wydawać, że w Europie nie dzieje się nic ciekawego, nic bardziej błędnego. Media głównego nurtu usłużnie pomijają wydarzenia, które mają miejsce we Włoszech. Ludzie wyszli tam na ulice i domagają się zmian.

 

Informacje z Ukrainy i z Włoch nie mogły się pojawiać w mediach jednocześnie, ponieważ prowadziłyby do swoistego dysonansu. Pokazywanie z jednej strony protestów na kijowskim Majdanie, które rzekomo wskazują na owczy pęd ku Unii Europejskiej, a z drugiej strony licznych protestów we Włoszech, może powodować kłopoty z interpretacją zdarzeń.

 

Jak to jest, że w tym samym momencie trwają protesty za UE i przeciwko UE. Aby nie zaskakiwać ludzi tego typu dylematami lepiej pokazywać tylko to co jest zgodne z oczekiwaniami rządzących. Ukraińcy rzekomo walczą o wejście do UE, które jawi im się, jako oaza wolności i dobrobytu, a tu nagle okazuje się, że Włochom, Hiszpanom, Grekom i innym, UE wydaje się raczej IV Rzeszą i ludzie są załamani biedą, do której doprowadzili ich politycy.

 

Zwłaszcza we Włoszech słychać wyraźnie głos, z którego wynika, że ludzie nie identyfikują się ze swoimi elitami politycznymi. Uważają oni, że są to w większości skorumpowani oszuści, którzy sprytnymi metodami, sprowadzającymi się do popierania mętnych systemów wyborczych, zapewnili sobie dobre posady, podczas gdy zdecydowana większość musi pracować niczym chłopi pańszczyźniani na nich i sprzymierzonych z nimi banksterów.

 

Tak właśnie wygląda prawdziwe oblicze IV Rzeczy zwanej eufemistycznie Unią Europejską. Do pewnego momentu trwa jeszcze podtrzymywane sztucznie złudzenie wolności i dobrodziejstwa, ale prędzej czy później zaczyna się fiskalna, lub inna grabież. Ludzie są niestety przeważnie głupi, o co dba degradowana konsekwentnie edukacja i dlatego bunty nie są aż tak powszechne. Polakom wydaje się na przykład, że UE to coś wspaniałego i jest to organizacja, która niczym dobry wujek, buduje im drogi i bardzo wszędzie niezbędne akwaparki.

 

Gdy ktoś zwraca uwagę, że do unijnego budżetu Polska wpłaca kilkadziesiąt miliardów złotych, które potem MOŻE odzyska, o ile się zadłuży u banksterów, to jest uważany za wariata. Pokazywane, co 15 minut reklamy Unii Europejskiej wbiły do głowy ludziom, że UE = Dobro i dopóki nie będą musieli za to zapłacić, nic ich od tego przeświadczenia nie oddali.

 

Włosi już zrozumieli jak jest  i domagają się zmian. Jednocześnie stwierdzają oni, że cała klasa polityczna jest umoczona w tym szwindlu i musi odejść. Właśnie tego najbardziej z wszystkiego boją się politycy rozkradający UE, że ludzie się połapią. Dlatego w ich interesie jest podtrzymywanie sztucznych podziałów i stwarzanie wrażenia, że podczas wyborów wybieramy cokolwiek innego między przechyłem w stronę socjalizmu pobożnego lub bezbożnego.

 

Jednak im bliżej bankructwa tym bliżej do poznania prawdy. Rządzący wiedzą, że gdy do tego dojdzie pozostanie im tylko ucieczka za granicę, albo krwawa pacyfikacja rewolucyjnie nastawionych desperatów, którzy nie będąc beneficjentami tego szwindlu, nie mają wiele do stracenia. To właśnie dlatego zadymy na Ukrainie pokazuje się jako awantury montowane z miłości do UE, a zamieszki we Włoszech pomija się w przekazach. Oczywiście wszystko to jest manipulacją na krótki czas, bo bankructwo, które jest nieuchronne, jest bliżej niż kiedykolwiek i zweryfikuje tych oszustów. Dlatego z przerażenia mają oni coraz szerzej otworzone oczy, bo przyjdzie czas, że nie będzie już co ukraść, a wściekły lud po prostu sie do nich wtedy dobierze.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika milosz137

Jeszcze wczoraj mowilem żenie

Jeszcze wczoraj mowilem żenie że ukraina jest rozdmuchana aby odwrócic uwagę od innych spraw .
Przed chwilą Duda z solidarności mówił że niemcy zmniejszyli wiek emerytalny do 63 lat od przyszlegi roku , teraz ide spać bo jestem po trzeciej zmianie a 67 lat i tak nie dożyję w fabryce .

Portret użytkownika prawdaoi

I to jest prawda, UE ściąga

I to jest prawda, UE ściąga tylko pedalstwo do naszgo kraju, a zagraniczne firmy nie płaca podatków i okradają nasza gospodarkę, a nasza gospodarka jest coraz gorsza i marnieje, jest coraz mniej miejsc pracy, własnie przez UE !!!! Polska także powiina tworzyćprawa które zablokują całkowicie, te Unijne upadłe dyrektywy które chce się u nas wprowadzaqć,  mówie także o "gender" to jest skandal i nie do pomyślenia, jak by było głosowanie, to ide i jestem za wyjściem Polski z UE! 

Portret użytkownika karwo

Więcej faktów, mniej opini...

Więcej faktów, mniej opini... bardzo Was proszę! Ilu ludzi wyszło na ulicę, dlaczego dokładnie, jakie hasła mają, w jakich miastach wyszli no i przede wszystkim o co im dokładniej chodzi, nie w postaci opinii autora tekstu, a najlpeiej cytatów. Byłoby naprawdę pięknie posiadać w końcu miejsce gdzie można przeczytać FAKTY, nie opinie... Nie róbcie głąbów z czytelników i nie myślcie ZA NAS, jak to próbują robić WSZYSTKIE gazety... Tutaj to czasem to aż kaleczy oczy. 

Portret użytkownika TomaszP

Pan Bloom jest odważny, ale

Pan Bloom jest odważny, ale nie do końca. Albo może jeszcze mu wygodnie i ciepło w Parlamencie Europejskim i czara goryczy nie przelała mu się do końca. Nie ma czegoś takiego jak banki centralne (albo trafniej - one są centralne tylko z nazwy). Jak potrzeba, to drukują pieniądze i pożyczają rządom na procent. Tak właśnie między innymi rośnie dług narodowy.
Ogólnie koleś dobry jest, w Anglii było o tym wystąpieniu dosyć głośno.

Portret użytkownika Uczeń Mistrza Morfeusza

No cała prawda brawo dla pana

No cała prawda brawo dla pana Blooma. Wystraszylem sie jakiś Gebels tam przemawiał ,ale jak pokazali facjate to sie okazalo ze to nei ten gebels
PS dobry gust, limonkowy krawat przeplecony delikatną kratką, pod tego samego koloru garnitur idealnie współgra jako całość, zszyty niczym na miarę.

.przeżywam fascynację szkołą koszera umysłów.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem