Rekord wielkości osiągniętego nieniszczącego pola magnetycznego

Kategorie: 

Naukowcy parujący w Los Alamos National Laboratory skutecznie uruchomili pole magnetyczne o indukcji 100T (tesli). Projekt budowy tak silnego pola magnetycznego trwał w Los Alamos od ponad dekady. Ostatecznie naukowcy dokonali tego 22 marca 2012 roku. Powyższy film pokazuje eksperyment i reakcje zaangażowanych w niego badaczy.

 

Jeden Tesla to przybliżony ekwiwalent siły pola magnetycznego, jakie powstaje w cewce dużego głośnika. Przy 16 Teslach można już poddać lewitacji żabę. Po drugiej stronie skali można wskazać gwiazdy neutronowe zdolne do emitowania pola o indukcyjności 1 000 000 T. W Los Alamos nie zbudowano małej gwiazdy neutronowej, ale 100T to nadal bardzo silne pole magnetyczne.

Naukowcy podkreślają, że było "nieniszczące pole magnetyczne", bo jest znacznie łatwiej wyprodukować silne pole magnetyczne, które zniszczy wszystkie obwody użyte do jego wytworzenia. Rekord takiego podkręcenia aparatury to 730T, ale skończyło się to spaleniem wszystkich urzadzeń. Dlatego stworzenie działającej maszynerii zdolnej do tworzenia kontrolowalnego pola magnetycznego o tak wielkiej sile jest dużym wyczynem.

 

Jako celu badania nie wspomina się militaryzacji tej technologii, naukowcy twierdzą, że będą badać właściwości materiałów i przejścia w fazach kwantowych. Szczególną uwagę zwraca charakterystyczny odgłos w momencie generowania pola magnetycznego. Silne pole rzeczywiście słychać.

 

Źródło: http://dvice.com/archives/2012/03/listen-to-a-mag.php

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika PRawdaoi

W końcowym momencie ten

W końcowym momencie ten dziwny dźwięk podobny jest do tych tajemniczych dźwięków, które są słyszalne na całym świecie ostatnio. Tylko, że te są jakby słyszane bez tej pierwszej fazy tego piskliwego dźwięku i są o wiele mocniejsze, wiec może rzeczywiście, pole magnetyczne bombarduje ziemie i słyszymy właśnie takie dźwięki na ziemi. 

Portret użytkownika Jerry

Wszystko fajnie .... Ale

Wszystko fajnie ....Ale dlaczego, dziwnym zbiegiem okoliczności WŁAŚNIE TERAZ trafiają do wiadomości publicznej takie informacje?Nie zastanawia nikogo zbieg w czasie informacji o dziwnych dźwiękach i nagle ... BUM! Udało się doświadczenie z wytworzeniem pola magnetycznego i ... BUM! Niech wszyscy w sieci sobie porównają ... dźwięki słyszane podczas doświadczenia z tymi które są słyszalne to tu, to tam na ziemi ... Zadziwiająco podobne te dźwięki ... Jestem otwarty na wszelkie teorie i sposoby myślenia czy też postrzegania otaczającego nas świata, jednak budzi to moje wątpliwości. Nie zarzucam fałszerstwa wyniku doświadczenia czy słyszanych dźwięków. Zastanawia mnie tylko zbieg w czasie i podanie jak na tacy potencjalnego rozwiązania pochodzenia dziwnych dźwięków.Poskakałem troszkę po necie ... zauważyłem już po samych nagłówkach, że w sieci jest multum informacji o 2012 itp ..jasne  że są te informacje! Smile Bo to temat na czasie, poczytne to to, lubimy sę troszkę postrachać, troszkę doinformować, troszkę pofantazjować i polemizować Smile ... bo prawdę móiąc, niewiele więcej w tej materii nam pozostaje do zrobienia :)Ale patrzac pod kontem HAARP, blue beam, NWO ... to wręcz doskonały czas na wdrożenie (czy przeprowadzenie kolejnych faz) tych projektów z którymi jedni walczą a drudzy w nie nie wierzą :). Niewątpliwie zmiany jakie trwają (magnetyzm, słoneczko, równik galaktyczny itp) to doskonała przygrywka dla ewentualnych działań tego typu ...Niestety, trudno dzisiaj nam ocenić co jest wiarygodną nformacją naukową, a co ewentualną propagandą ... chyba jedyna nadzieja w potencjale internetu i społeczności internautów. Tyle tylko że duża przepustowość informacji w necie to broń obusieczna .. :>ehhh i tak wychodzi na to że ... "wiem, że nic nie wiem" Smile

"Tylko mniejsze tajemnice muszą być chronione. Te większe utrzymuje publiczna ignorancja" M. McLuhan
"Twierdzą nam będzie każdy próg" M. Konopnicka

Portret użytkownika mr.matrix

panowie, super robota. to

panowie, super robota. to jeden z kamieni milowych w tej dziedzinie. ziemianie potrafia i jeszcze wiele wymysla. tak apropo tego dzwieku na filmie..... takie wlasnie dzwieki slyszymy od wielu miesiecy na swiecie, jest to wlasnie reagowanie pola magnetycznego, wchodzimy w szczyt fali , generowane nowe czastki i zageszczenie nowych skladowych materii, powoduje reakcje z polem magnetycznym ukladu slonecznego i wplywa na poszczegolne jego planety i ich indywidualne pola. zmianiaja sie siatki strukturalne(kwantowe), taki oddech kwantowy w strukturze magnetycznej ziemi. ezoterycy powiedzieli by ze ziemia sie budzi lub oczyszcza:0 troche w tym prawdy ale i tak to zawily mechanizm. zawily miedzy innymi bo ludzkosc spi.... ciagle mocno i smacznie. reakcje tych zmian beda widoczne za okolo pol roku.( i w cale nie beda takie pozytywne, jak grono duchowe sobie wyobraza) wchodzimy w tej chwili w obszar zwiekszonej aktywnosci plasmy w obszar centrum rownika galaktycznego, parametry aktywnosci plasmy sa na poziomie 800Gev (na dzien dzisiejszy, ta amplituda pojdzie szybko i wyzej) to warunki w ktorych gdybysmy sie znalezli momentalnie (teraz) bedac na poziomie rozowojowym materii sprzed 3 lat, to mogloby nam rozwalic glowki od srodka. sa to warunki w ktorych materia moze i jest zdolna tworzyc gwiazdy tak dla ciekawostki. no ale coz jestem czescia ziemskiej spolecznosci, jestem tutaj a nie w innym miejscu. dosiwadczajmy wiec windy i upgreadu tego kosmicznego czynnika. co do wydarzen konflikty zaczna wzrastac gwaltownie. reakcje swiadomosci i desperacja ludzi bedzie az nadto widoczna. zalamnie sie systemow finansowych i innych struktor globalnych (to widac juz teraz) wiele rzeczy przetrwa, miedzy innymi my ludzie. tylko co potem? pomysl na stworzenie nowego porzaqdku ma NWO, pytanie czy my tego chcemy i czy mamy w sobie na tyle poukladane w glowie w tym zmanipulowanym swiecie by stanowic o sobie samym i pozostac suwerenna jednostka? to naprawde juz sie dzieje...nie dajcie sie wkrecac w koniec swaita i ta magiczna date 21 grudnia, w trakcie narastajacych konfliktow i reakcji samej ziemi(wulkany i trzesienia) wykorzystane to zostanie do szerzenia paniki. wiedza chroni...ciagle sie uczymy, prosze nie wziac tych slow za objaw naduzycia ego, ja tez sie roziwjam jak kazdy. a mowienie tego co sie wie, co sie sprawdzilo samemu i doswiadczylo jest pretekstem do tego by odwazyc sie pisac i umieszczac takie tresci publicznie. trzeba uwazac co sie pisze i gdzie , ludzie maja wlasne zdanie i nalezy je cenic. wielu tutaj wie o czym mowie, ale sa i tacy ktorzy krytykuja. poprostu nie widza jeszcze obrazu calosci to normalna reakcja swiadomosci , nie tworzmy podzialow kazdy ma swoja sciezke i zasluguje na szacunek.

Portret użytkownika Pio'76

Magnetyzm/elektromagnetyzm i

Magnetyzm/elektromagnetyzm i dźwięk należą do całkowicie innego typu zjawisk fizycznych. Dźwięk na filmie pochodzi raczej z aparatury wytwarzającej pole, a nie "słychać pole". Dźwięki nie "indukują" się w gazach jakimi jest powietrze. Ten dźwięk jest mocno metaliczny.Transformatory również wydają dźwięk zależny od częstotliwości prądu, ale nie słyszymy prądu, tylko drgania transformatora.Jednak przyznaję, że ten dźwięk jest podobny do "strange sounds".

Portret użytkownika mr.matrix

panowie, super robota. to

panowie, super robota. to jeden z kamieni milowych w tej dziedzinie. ziemianie potrafia i jeszcze wiele wymysla. tak apropo tego dzwieku na filmie..... takie wlasnie dzwieki slyszymy od wielu miesiecy na swiecie, jest to wlasnie reagowanie pola magnetycznego, wchodzimy w szczyt fali , generowane nowe czastki i zageszczenie nowych skladowych materii, powoduje reakcje z polem magnetycznym ukladu slonecznego i wplywa na poszczegolne jego planety i ich indywidualne pola. zmianiaja sie siatki strukturalne(kwantowe), taki oddech kwantowy w strukturze magnetycznej ziemi. ezoterycy powiedzieli by ze ziemia sie budzi lub oczyszcza:0 troche w tym prawdy ale i tak to zawily mechanizm. zawily miedzy innymi bo ludzkosc spi.... ciagle mocno i smacznie. reakcje tych zmian beda widoczne za okolo pol roku.( i w cale nie beda takie pozytywne, jak grono duchowe sobie wyobraza) wchodzimy w tej chwili w obszar zwiekszonej aktywnosci plasmy w obszar centrum rownika galaktycznego, parametry aktywnosci plasmy sa na poziomie 800Gev (na dzien dzisiejszy, ta amplituda pojdzie szybko i wyzej) to warunki w ktorych gdybysmy sie znalezli momentalnie (teraz) bedac na poziomie rozowojowym materii sprzed 3 lat, to mogloby nam rozwalic glowki od srodka. sa to warunki w ktorych materia moze i jest zdolna tworzyc gwiazdy tak dla ciekawostki. no ale coz jestem czescia ziemskiej spolecznosci, jestem tutaj a nie w innym miejscu. dosiwadczajmy wiec windy i upgreadu tego kosmicznego czynnika. co do wydarzen konflikty zaczna wzrastac gwaltownie. reakcje swiadomosci i desperacja ludzi bedzie az nadto widoczna. zalamnie sie systemow finansowych i innych struktor globalnych (to widac juz teraz) wiele rzeczy przetrwa, miedzy innymi my ludzie. tylko co potem? pomysl na stworzenie nowego porzaqdku ma NWO, pytanie czy my tego chcemy i czy mamy w sobie na tyle poukladane w glowie w tym zmanipulowanym swiecie by stanowic o sobie samym i pozostac suwerenna jednostka? to naprawde juz sie dzieje...nie dajcie sie wkrecac w koniec swaita i ta magiczna date 21 grudnia, w trakcie narastajacych konfliktow i reakcji samej ziemi(wulkany i trzesienia) wykorzystane to zostanie do szerzenia paniki. wiedza chroni...ciagle sie uczymy, prosze nie wziac tych slow za objaw naduzycia ego, ja tez sie roziwjam jak kazdy. a mowienie tego co sie wie, co sie sprawdzilo samemu i doswiadczylo jest pretekstem do tego by odwazyc sie pisac i umieszczac takie tresci publicznie. trzeba uwazac co sie pisze i gdzie , ludzie maja wlasne zdanie i nalezy je cenic. wielu tutaj wie o czym mowie, ale sa i tacy ktorzy krytykuja. poprostu nie widza jeszcze obrazu calosci to normalna reakcja swiadomosci , nie tworzmy podzialow kazdy ma swoja sciezke i zasluguje na szacunek. 

Portret użytkownika Jerry

Witam, mr.matrix, czytałem z

Witam,mr.matrix, czytałem z zaciekawieniem twój wpis ze 3 razy (choć nie zauważyłem u siebie kłopotów z czytaniem i zrozumieniem czytanych treści :)).Odemnie też masz pokaźnej wielkości +PLUS+ :). Tekst odbieram bardzo pozytywnie, może dlatego że przedstawiasz informacje i poglądy w sposób zgodny z moimi przekonaniami.Czy możesz wyjaśnić, czy też rozwinąć ten fragment swojej wypowiedzi?"ciagle sie uczymy, prosze nie wziac tych slow za objaw naduzycia ego, ja tez sie roziwjam jak kazdy. a mowienie tego co sie wie, co sie sprawdzilo samemu i doswiadczylo jest pretekstem do tego by odwazyc sie pisac i umieszczac takie tresci publicznie. trzeba uwazac co sie pisze i gdzie , ludzie maja wlasne zdanie i nalezy je cenic. wielu tutaj wie o czym mowie, ale sa i tacy ktorzy krytykuja. poprostu nie widza jeszcze obrazu calosci to normalna reakcja swiadomosci , nie tworzmy podzialow kazdy ma swoja sciezke i zasluguje na szacunek."Ten fragment szczególnie mnie zaintrygował, nie wiem tylko czy to dobre miejsce na rozwijanie tematu i czy zechcesz podzieliść się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami ....Pozdrawiam

"Tylko mniejsze tajemnice muszą być chronione. Te większe utrzymuje publiczna ignorancja" M. McLuhan
"Twierdzą nam będzie każdy próg" M. Konopnicka

Portret użytkownika mr.matrix

ten fragment ktory

ten fragment ktory zacytowales z mojej wypowiedzi jest dosc istotny i ogolnie ciezki w przekazie .tymbardziej tutaj w komentarzach. temat zachacza ogolnie o sfere postrzegania ogolnie jak i o mechanizmy manipulacji. zrozumienie dzialania umyslu to w zasadzie esencja transformacji, czyli wyjscie poza dualizm, i temat zazanczam jest obszerny. pretekstem do napisania tego co zacytowales byla bardziej troska o to by nie wyladowac w koszu informacji, wielu ludzi reaguje dosc agresywnie i desperacko wtedy kiedy wali musi system poznawczy. zawsze dzialala tak nowa wiedza i tresci . najpierw jest krytyka i oskarzenia potem analiza i badanie. niestety system i matyryca w jakiej niestety przyslzo nam zyc tutaj na ziemi zawiera w sobie mnostwo programow i egregorow tllumiacych czyste pobieranie informacji z przestrzeni. umysly za zamkniete w dogmatach i dzialaj najczesciej bezwarunkowo padajac lupem emocji i gotowycvh odtwarzanych programow mentalnych. byl jakis czas temu tutaj w tematach artykol o holograficznej budowie wszechswiata. zachaczal on nieslychanie o prawde w jaki sposob dziala informatyczna struktura wszechswiata, ale tylko zachaczal. ludzie nie rozumieja tego zjawiska na ziemi nie wiedza jak to ugryz w ogole. zjawisko "setnej malpy" i jej dzialanie jest scisle powiazane z natura informatyczna wszechswiata. rozchodzenie sie informacji jako fragmenty falowe tworzace odpwiednie ksztalty klasyfikowane przez percepcje. gdyby administratorzy chcieli moge tkai artykol przygotowac.  

 

Portret użytkownika end

Sądząc po twoim awatarze masz

Sądząc po twoim awatarze masz na myśli aryjczyków i co ciekawe niechcacy masz rację, bowiem bliski wpółpracownik twojego idola Adolfa H. sypiał na magnesach. Miały mu chyba zapewnić kontakt z aryjskim bogiem, tym samym który wspiera islam. Myślę więc, że te magnesy to specjalna wersja dla arabek, zamówiona przez jakiegoś potomka Wielkiego Muftiego, tego samego który wraz z Adolfem H. założył islamskie dywizje walczące u boku faszystów z europejczykami podczas II WŚ. Jak wiadomo faszyści uważają się nadal za nadludzi, "pępek swiata" i "mózgi" ludzkości i rządzą nadal tym "odbytem", więc kim ty jesteś dla nich ? Tak , tak,  ...  g.... m ?

Portret użytkownika baca

sądzac po Twojej wypowiedzi

sądzac po Twojej wypowiedzi cierpisz klego na to:http://pl.wikipedia.org/wiki/Debilizmjak sobie przeczytasz objawy to zauwazysz ze przypadlosc tę cechuje brak myslenia abstrakcyjnego.porozmawiaj o tym z psychologiem a wytlumaczy Ci różnicę pomiędzy karykaturą Hitlera a portretem Hitlera - jest ona ogromna i zapewniam Cię... zasadnicza.sam do tego nigdy nie dojdziesz ze względu na bezmyslne patrzenie w ktorym brak jest calkowite jakiegokolwiek śladu zruzumienia.po rozmowie z psychologiem poczujesz się lepiej i przestaniesz moczyć w nocy z powodu nieistniejących fobiiPozdrawiam Cię i nie martw sie jesli w plamach na przescieradle ujrzysz np Jezusa.

 

Portret użytkownika baca

nie podniecaj sie kolego

nie podniecaj sie kolego niepotrzebnie bo Ci sie główka przegrzeje i dostaniesz udaru jakiegos.1. Hitler byl ludobójcą i zasluguje na karykature - a co może jesteś Hitlerowcem i czujesz ze obrazilem twoje uczucia albo przekonania?2. żydoland czyli Izrael też stosuje ludobójcze metody (permanentna wojna agresywna ze wszystkimi sąsiadami/getta/czystki etniczne/rasistowskie prawo zabraniajace obywatelom małzenstw z nie żydami/zakaz emigracji czarnych lub kazdej innej rasy) jeśli jako Polak prześpisz sie z żydówką oskarzóny zostaniesz z urzędu o gwałt i otrzymasz 1.5 roku więzienia. od momentu swojego powstania Izrael tak postępuje- zupełnie jakby nie wyciągnął wniosków z tego jak też skończyły Prusy oraz III rzesza pana Hitlera - mają bardzo wiele wspólnego, dziwne ze nie dostrzegasz tego3 jesli dokumentalny film niemiecki o żydach uważasz za zlosliwą propagande obejrzyj prosze żydowski film pt Pianista - tam zobaczysz ze żydów od zagłady ratowali niemieccy oficerowie, a Polacy reka w rękę z nazistami żydów mordowali oraz okradali. tylko dobry niemiecki oficer dał żydowi płaszcz na zime i otwieracz do ogórków aby ten mógł przeżyć :-)4 tymczasem po latach śpiewaczka żydowska ktora znala pianiste osobiscie bo z nim w getcie wystepowala napisala wspomnienia z tamtego okresu pt. „Oskarżona: Wiera Gran”Wiera Gran, to żydówka która w 1941 roku dobrowolnie weszła do getta warszawskiego aby połączyć się z matką i siostrami oto jej slowa:„Był naprzeciw, tuż przede mną, widziałam wyraźnie. Szpilman w czapce policjanta. Ten sam Szpilman, pianista. Nie mogę tego zapomnieć. Wywlekał za włosy kobiety. Chronił dłonie. Ręce pianisty wymagały specjalnej opieki. Nigdy o tym nie mówiłam, nie chciałam mu szkodzić. Teraz chcę, żeby wiedział, że ja wiem. Daleka jestem od wydawania wyroków. Ale to musi zostać, to jest historia i to musi zostać z nazwiskiem. On wie, że ja wiem. I milczy.”Ciekawe co na to Polański?ciekawe co Ty na to kolego?Polański być może nakręci Pianistę II, kto wie? Będzie to prequel, coś jak Batman Początek, o tym jak dzielny pianista wstępuje do żydowskiej policji w getcie żydowskim aby w tym getcie robić z żydami porządek na polecenia nazistow. a potem z niemieckimi oficerami obala faszyzm i ujawnia calemu światu odwieczny antysemityzm Polaków.    

 

Portret użytkownika end

"Wikipedia:Awatar (także

"Wikipedia:Awatar (także avatar) – reprezentacja uczestników światów wirtualnych." Podobnie swastyka była avatarem i karykaturą krzyża dla nazistów.Dla człowieka inteligentnego coś takiego jak "żydoland" nie istnieje, gdyż analogicznie znając opinię jaka się cieszą Polacy na świecie nasz kraj mozna by nazywać głupkolandią ( co nie byłoby takie bezpodstawne zważywszy na to jakich Polacy wybieraja polityków). W tej twojej żydolandii żyje bardzo duża grupa np. ortodoksyjnych Żydów która nie uznaje państwa Izrael z m.in. z powodów wymienionych przez ciebie w pkt. 2. Wspomnę tu tez o innych normalnych Żydach, którzy nie zgadzają sie z działaniami władz Izraela. Ty wszystkich wrzucasz do jednego wora, być może przyczyniając sie do ewentualnych pogromów w przyszłości. Kiedyś w średniowieczu ciemniactwo twierdziło, że  żydzi piją podczas swoich świąt krew niemowląt gdy w rzeczywistości pili czerwone wino. Nawet jakiś ich główny rabin zalecił wszystkim, aby podczas ceremonii religijnych pili białe wino aby ukrócić takie spekulacje ale i to nie zapobiegło pogromom.  Ad.3 - Polacy w większości bohatersko ratowali Żydów, narażając niejednokrotnie życie swoje i swoich bliskich, ale niestety nie ma zbyt dużo świadectw takich poświęceń z prostego powodu wiekszość z nich zgineła w obozach koncentracyjnych razem z Żydami których ratowali. Są też świadectwa przeciwne tez prawdziwe, bo przecież nie zaprzeczysz, że w Polsce  znaleźli się volksdeutche, którzy tak jak ty twierdzili, że najlepszą metodą przetrwania wojny (której przecież nie wywołali) jest współpraca z najeźcą lub tylko podpisanie "lojalki" dla swiętego spokoju, bo przecież "wojna jest dla idiotów" i nie chcieli być "mięsem armatnim", a że przy okazji wyda się niemcom jakiegoś "pejsatego" albo sąsiada Polaka, to coż, taki to już przywilej cwanego zdrajcy.Ad.4 - Co do Pianisty to chyba go nie oglądałeś, bo jak dobrze pamiętam był tam wątek w którym Polacy z Warszawy pomagali Szpilmanowi dostarczając jeśli dobrze pamiętam żywność i chyba też broń. Myślę, że w twoim przypadku jak zwykle antysemityzm zaślepia i ogłupia, czego dowodem może być twoja wiara w to, że można jakimiś magnesikami doprowadzić kobietę do bezpłodności. Gdyby to było skuteczne, to wierz mi kobiety miałyby majtki pełne magnesów.A może coś w tym faktycznie jest, powinieneś chyba  sprawdzić swoją czapeczkę z daszkiem pewnie masz tam zaszyty mocny magnes neodymowy... 

Portret użytkownika baca

przesadzasz i nie

przesadzasz i nie przestaniesz tego robic dopoki sie nie spotkasz z psychologiem
1. swastyka jes liczacym 10 tysiecy lat praslowianskim symbolem szczescia, plonów i obfitosci, ktorym obdarowalismy okolo 6 tysiecy lat temu Hindusów a raczej ich najwyższą kastę czyli Braminów. wyznawcy Buddy tez sobie naszą swastykę przygarnęli i uzywają do dzis w swoich swiatyniach - szkoda ze nauki pobierasz w wikipedii redagowanej przez rabinów - sprobuj gdzie indziej wpisac "swastyka"
2 nie daj sie jak pierwszy lepszy idiota nabrac na jakies pozorne podzialy typu normalni żydzi i nienormalni - oni mają lepszy podział - żydzi kontra cała reszta świata a czy giną Niemcy, czy Rosjanie, czy Polacy nie stanowi dla nich roznicy, bo we wrzesniu 39 wiedzieli doskonale ze Hitler tu idzie głównie po nich ale nie mieszali sie do walk na froncie, o nie. za to po wojnie staneli w pierwszym rzedzie do objecia władzy, prawda? walczyc nie umią ale mordować jak najbardziej.
3 zydzi nie pili krwi? a skad wg Ciebie są światowe historie o wampirach? tak sobie bez powodu wszedzie ludzie idealnie to samo wymyslili? a co Twoim zdaniem jak nie ludobójstwo żydzi podczas Purim świętują? nie wiesz? wymordowanie 75 tysiecy Arabów - nawet Hitler, nawet Stalin, nawet nikt z papieży nie robił świąt z ludobójstwa, nigdy nikogo to nie cieszyło. oprócz żydów
4 Polański to nie tylko Polakożerca ale również satanista gwałciciel i pedofil - fajne masz wzory do naśladowania - tak trzymaj bo żydzi bardzo aleto bardzo sobie cenią tak zwanych "pożytecznych idiotów"
5 Hebrewland czyli żydoland to pierwsza robocza nazwa państwa żydowskiego - poczytaj o tym słowie w googlach - istniało dawniej niż Izrael
a za folksdojcza to Ci wyplace kiedyś osobiście leczniczego liścia - żyj tą obietnicą bo jeszcze nigdy nie złamalem słowa, wiec masz to jak w banku

 

Portret użytkownika end

Wiesz co, lepiej ty się udaj

Wiesz co, lepiej ty się udaj czym prędzej do psychiatry. Wiara w powodujące bezpłodność magnesy, w picie krwi przez Żydów to niezaprzeczalne objawy choroby. A co do liścia to uważaj, żebyś nie przecholował z obietnicami bo może to być dla ciebie ... niezdrowe.  

Portret użytkownika invader

Święta racja. Całe nasze

Święta racja. Całe nasze życie bazuje na jego pomysłach a durni pseudo naukowcy potrafią tylko zgapić jego pomysły niż rozwijać tą technologięktóra wtedy wyprzedzała to co mamy dzisiaj. Ci kolesie nawet nie umiejązrozumieć tego co robił, wielka szkoda

Portret użytkownika syriues

Jak zwykle wezma patenty

Jak zwykle wezma patenty Tesli tylko dla siebie.A on sam zmarl w samotnosci w pokoiku hotelowym.Teraz wykorzystuja jego dar do wlasciwie niewiadomo czego.Jednym slowem mowiac to mam ich wszystkich dosc i napawa mnie obrzydzeniem ich pycha.A tak miedzy nami to nie bedzie to dla nas dostepne,beda mieli nad tym kontrole inni.Juz dawno wiadomo ze energie z kosmosu da sie wykorzystac tylko trzeba miec odpowiednie urzadzenie.Takie urzadzenie np nosi nazwe Ziemia.A inne zawsze mozna dopasowac

Portret użytkownika mr.matrix

a potrafisz sie z czegos

a potrafisz sie z czegos cieszyc jeszcze? tak pytam bez zlosliwosci. widziec wszedzie problemy i miec wszystkiego i wszystkich dosc to chyba dosc ciezki stan. trudno chyba znalzec wtedy oparcie w czymkolwiek. Zapytam wiec co cie cieszy z tego ze zyjesz?

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem