Rasowe ekscesy w Stanach Zjednoczonych po wyroku sądowym

Kategorie: 

W USA zawrzało po uniewinnieniu białego latynosa, George'a Zimmermana oskarżanego o zabójstwo czarnoskórego Trayvona Martina. Wyrok spowodował demonstracje czarnych amerykanów, którzy odebrali go jako policzek dla swojej rasy.

 

W wielu miastach demonstracje czarnej ludności zakończyły się zamieszkami. W Sanford, gdzie padał kontrowersyjny werdykt czarni skandowali "nie ma sprawiedliwości, nie ma pokoju". Odradzają się tak zwane Nowe Czarne Pantery i ta swoista odpowiedź czarnej rasy na Ku Klux Klan może być zapowiedzią nowego terroryzmu pochodzenia krajowego.

 

Przywódca Czarnych Panter, Samir Shabazz powiedział, że są gotowi do walki z odpowiedzialnymi za śmierć Trayvona Martina. Śmierć, która była wynikiem błędu strażnika w zorganizowanej przez mieszkańców straży osiedla. George Zimmerman podczas swojej nocnej służby najpierw wdał się w pogoń za podejrzanym według niego czarnoskórym mężczyzną, który znalazł się w okolicy domów tego osiedla w Sanford. Prokuratura twierdzi, że gonił on Martina i zabił go bez wyraźnego powodu, za to Zimmerman obstaje przy tym, że został zaatakowany i bronił się. Wyrok kończy problem krewkiego strażnika, bo ława przysięgłych uwierzyła jemu a nie prokuraturze.

 

W pewnym momencie pojawiło się realne zagrożenie, że po kraju rozleje się przemoc. Niektórzy radykalni Afroamerykanie odgrażali się, że zaczną teraz zabijać białych. Rodzice Trayvona Martina apelowali o pokojowe demonstracje. Gdyby poziom frustracji tej części amerykańskiego społeczeństwa doszedł do odpowiednio dużego poziomu to może tam nawet dojść do tragedii. Takie rzeczy, jak na przykłąd niedawne zamieszki w Londynie czy w Sao Paolo, się zdarzają, a czarnoskórzy Amerykanie często są dobrze uzbrojeni, więc jakakolwiek forma odgrywania się na białych za wyrok sądowy mogłaby się skończyć bardzo źle. Miejmy nadzieje, że emocje się uspokoją i zobaczymy raczej wygaszenie niż eskalację tego konfliktu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika 777

to nie wiecie że niektórzy

to nie wiecie że niektórzy przyjeżdżający do usa zmieniają sobie nazwiska ? część zmienia sobie jeszcze podczas pobytu w afryce lub na jamajce ! Czarni i inni chińscy oraz mexykańce rozmnażają się na potęgę i niedługo biali znikną a wcześniej staną się mniejszością i skończy się jak w RPA ! Czyli zniszczeniem wszystkiego co wartościowe ! Wiarę, kulturę i wartości ci przybysze zniszczą i pozostanie pustka którą zapełni islam lub inne coś...

Portret użytkownika Adi 25

Admin, jakie scenariusze

Admin, jakie scenariusze rysujesz przed tym krajem. Może od razu wywnioskujmy, że incydent zakończy się nie tylko "bardzo źle", ale doprowadzi od razu do wojny domowej w USA i obalenia jego faszystowskiego rządu, a później już do globalnego konfliktu...
Próbowałeś czasami mysleć pozytywnie? Smile

Portret użytkownika Zenek

"białego latynosa, George'a

"białego latynosa, George'a Zimmermana"
 
- to już ŻYD nie brzmi odpowiednio dumnie? Kolejna Gruba Kreska? Zaczyna się kolejne chowanie Wybrańców Rasy Panów tym razem pomiędzy murzynami jeszcze tak niedawno pogardzanymi i łapanymi na sprzedaż na prowadzonych przez rodaków plantacjach bawełny?

Portret użytkownika Ja

Miałem okazję wysłuchać

Miałem okazję wysłuchać nagrania na którym kobieta dzwoniąc na policje relacjonowała co się dzieje za jej domem, że czarnoskurego chłopaka dopadł jakiś uzbrojony facet, słychać było w tle jak chłopak prosi o darowanie mu życia płacząc przy tym, po czym rozległ się strzał i cisza... Oczywiście zawsze można popuścić wodzę fantazji i uznać że to była jakaś manipulacja, jednak co najdziwniejsze to nagranie z kanału AfriSynergy zniknęło w tym samym dniu... "kanał na YT" pech chciał że nie miałem wówczas jeszcze zainstalowanego DownloadHelpera :/

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika Ja

Z tego co pamiętam to to

Z tego co pamiętam to to nagranie znikneło nie za sprawą samego właściciela kanału, ale za sprawą YT a chodziło o jakieś roszczenia czy coś... Błyskawicznie zadziałali o dziwo "a tyle różnych durnych smieci tam się wala ogłupiających ciemny lud" chyba nawet 1h nie byl ten film na kanale...

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika Zenek

Bo było by dowodem w sprawie

Bo było by dowodem w sprawie iż żyd Zimmerman postanowił sie pobawić w "Bestię z Teksasu" i tego murzyńskiego chłopca zwyczajnie skatował a potem z zimną krwią zastrzelił. I zeby członek Rasy Panów nie zarobił dożywocia reszta podobnych mu wyznawców nazistowskiej ideologii pustynnej zamieszczone na tym rasistowskim, kłamliwym i propagandowym portalu nagranie skasowała.

Portret użytkownika Ja

Nawet jesli chłopak miał coś

Nawet jesli chłopak miał coś w przeszłości na sumieniu to jednak nie jest to powód aby go zabijać, w każdym bądź razie są inne metody na zatrzymanie osób podejrzanych/potencjalnie niebezpiecznych/etc. niz kula. Ponoć Zimmerman miałbyć zaatakowany tępym narzędziem, no i dziwne jest że nastolatek porwał się na tak dużego chłopa sam, no i dlaczego tamten za nim pobiegł? Jest sporo skrajnych opini na temat zajścia, a często porównuje się ten przypadek z innymi w tym z tymi w których jakiś inny biały "tym razem na pewno biały" Michael David Dunn zabił kolejnego czarnoskórego nastolatka - "bo ten za głośno słuchał muzyki?" lub gdy młodzi czarnoskórzy ludzie mordowali białych, lub siebie nawzajem... kocioł (dez)informacyjny...
P.S. Napuszcza się jednych na drugich drugich na trzecich trzecich na pierwszych itd. - zasada dziel i rządź...

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika Zenek

W planach globalistów od NWO

W planach globalistów od NWO było napuszczenie także murzynów na chrześcijan. Teraz widać iż wrogiem "czarnych" nie są "biali" ale kastrowani sadyści yahwe co może co poniektórym "kolorowym" przemówi do czerepów gdzie leży prawdziwy ich wróg który bestialsko niszczy Afryke dla szmatławych szekli wmawiając przy okazji iz ich bieda to wina "żółych" (Chińczyków).

Portret użytkownika Ja

Dlatego ludzie takiej czy

Dlatego ludzie takiej czy innej maści "kolor skóry, religia, kultura..." muszą wiedzieć że to nie my "zwykli ludzie" jesteśmy ich wrogiem ale ci krawaciarze którzy mają pod butem każdą większą "ale i tą mniejszą również niestety :/" korporację. Jeśli to sobie ludzie uzmysłowią to będzie to dobry początek na drodze do totalnej degeneracji ludzkości.
P.S. Najtrudniej walczy się z wrogiem o którym nic sie nie wie "nie zna się go, nie zna się jego metod" a jak w każdej wojnie "to jest wojna informacyjna" wywiad i rozpoznanie pozwoli uniknąć strat "w ludziach ale i intelektualnych (ogłupiane massy w tvmanipulatorach, itp. mediach dezinformacyjnych)" przy walce z nimi, podstawa to edukacja bez niej nie ma szans na tzw. normalność, którą po swojemu lansują elity "seks bez zobowiązań, homoseksualizm - cios w rodzinę i w ludzi którzy walczą miedzy sobą, feminizm - który doprowadził do upadku kobiety i degradacji jej do poziomu meżczyzny (przykład - korporacje w Meksyku które wolą zatrudniać kobiety bo nie potrafią się zjednoczyć w walce o swoje) jako niewlonic u panów z kasą", oraz wielu różnych światopglądowych aspektach.

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika Ja

pisząc: Jeśli to sobie ludzie

pisząc:
Jeśli to sobie ludzie uzmysłowią to będzie to dobry początek na drodze do totalnej degeneracji ludzkości.
w tym miejscu miałem na mysli że tą drogą "degeneracji" już podążamy od dłuższego czasu ale wówczas "po uświadomieniu sobie faktów" będziemy w stanie dostrzec pojawiające się w oddali światełko w przysłowiowym tunelu podpowiadające że to nie jakiś dobry omen i że lepiej tą droga dalej nie podążać bo skończy się to katastrofą...

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika CRUSADERS

Kraków był morawski, Gniezno

Kraków był morawski, Gniezno i Wrocław czeskie, Gdańsk był pomorski, Mazury były pruskie, Grody Czerwieńskie zagarnął Chrobry przy powrocie z wyprawy kijowskiej, a w Pradze ten wnuk Bolesława się nie utrzymał. Mazowsze zostało przyłączone do Polski w 1526 r. Ludzie Mieszka Siemomysłowica byli Serbami-Łużyckim z Licykawy (żyli po zachodniej stronie Odry). Mieszko zaś był margrabią cesarza niemieckiego i płacił mu z tego tytułu trybut z ziem po rzekę Wartę. Mieszko przeniósł stolicę z trybutarnego Poznania do Gniezna na ziemiach wykradzionych teściowi (regnum ablatum). Polanie to Słowianie, ale kijowscy. U boku Lecicivików zjawiła się ta drużyna Polan, którzy nie chcieli płacić daniny Chazarom. Nie było nigdy Polski od Morza do Morza. Natomiast od Morza Bałtyckiego, po Morze Czarne rozciągały się przestrzenie I Rzeczypospolitej od czasów Unii Krewskiej, gdyż wtedy Ziemia Ruska wchodząca po najazdach tataro-mongolskich w skład Wielkiego Księstwa Litewskiego była częścią wspólnego dziedzictwa. Polskiego i Ukraińskiego. W całym morzu słowiańskiego etnosu jesteśmy sobie najbliżsi. Jesteśmy jak bracia. Żyliśmy w jednym państwie kilkaset lat. Mamy takie samo (i jak mało kto) umiłowanie wolności. Polska będzie suwerenna, a Ukraina samostijna wtedy i tylko wtedy, gdy się nie dadzą poróżnić. Moskal czeka. Jak w XVII w. Nie popychajmy Ukraińców ku nowej Radzie Perejasławskiej. Jesteśmy mniej liczni od Ukraińców. Los sprawił jednak, że my mamy dzisiaj znowu lepszą pozycję w Europie. Zróbmy wszystko, aby wyrwać Ukrainę z rąk Azji. Jej miejsce jest w szeregu dojrzałych demokracji zachodniego świata. To nie jest tylko empatia i altruizm. To jest nakaz polskiej racji stanu, To jest wymóg Wolności, Równości, Braterstwa.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem