Ramzan Kadyrow – „sankcje Zachodu - to jest śmieszne”

Kategorie: 

Ramzan Kadyrow, szef Czeczenii, nazywa nowe sankcje Zachodu śmiesznymi, pisze Washington Post. Słowa te padły na posiedzeniu Rady Państwa w sprawie dalszego rozwoju Rosji.

 

Czeczeński watażka po prostu wyśmiał zachodnie sankcje.

„Nie boję się niczego. Sankcje zachodnie - to jest śmieszne. Oni nie mogą nam nic zrobić. Rosja to silne gospodarczo państwo. Mamy potężny potencjał militarny, a oni mają tylko śmiałość " - powiedział Kadyrow. Czeczeński przywódca dodał, że każda bezczelność ma swoje granice i dodał „my jesteśmy silniejsi”.

12 września Unia Europejska i Stany Zjednoczone nałożyła nowe sankcje przeciwko Rosji. Ograniczenia dotyczą sektora naftowego, obrony i bankowości. Odczuć je mają urzędnicy i biznesmeni. Powodem ich wprowadzenia jest m. in. aneksja Krymu i konflikt na Ukrainie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Europa upada gospodarczo tak

Europa upada gospodarczo tak jak USA a to wszystko wina banku światowego, kredytów, braku wolności gospodarczej i co najważniejsze mass mediów które są w syjonistycznych rękach. Do tego dodajmy system korporacyjno- kapitalistyczny i mamy taki burdel jak mamy. Myślimy, że oprócz naszego eurokołchozu jest tylko bieda, brud a to tylko ściema nadawana nam przez mafię która w rękach ma wszystkie dane każdego obywatela. Niestety zniewalają nas od małego i wrzucają nam wartości, które przeczą wartościom duchowym i wiary. Co dalej? zastanówmy się? Wojna? Zrywy niepodległościowe? Czy poprostu bezduszna pogoń za kapitałem i niszczenie się nawzajem dla własnych zysków?
Polska to kraj, który utrzymuje Europę z ich socjalem na czele a nie będę mówił o samym poświęceniu się Polaków dla budowy obcych państw poprzez emigrację i tanią siłę roboczą. Trzeba przyznać, że Niemcy bardzo mądrze podporządkowali nasz kraj swojej polityce.
Czas się obudzić i zbudować super mocarstwo słowiańskie i wspierać się jak bracia nawzajem. Sam tego nie zrobię ale jest nas już tysiące chcących zmian więc sam już nie jestem. Powodzenia patrioci!
 
 
https://www.facebook.com/pages/Podziemie-Polskiej-Armii/279795768841758?ref=hl

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem