Putin został właścicielem ziemi na Wyspach Alandzkich

Kategorie: 

Kancelaria Prezydenta Federacji Rosyjskiej posiada działkę wielkości 1,78 ha na Wyspach Alandzkich. Jest to około 200 – metrowy pas ziemi wzdłuż linii wybrzeża, powiedział Jarmo Ratia, były szef narodowych służb geodezyjnych Finlandii, podaje YLE.

 

W 2009 roku konsul rosyjski w Mariehamn przybył do lokalnego oddziału geodezji z wnioskiem, w którym rosyjski MSZ zażądał przeniesienia nieruchomości Norrgord w posiadanie Kancelarii Prezydenta Federacji Rosyjskiej.

 

Według Ratia, ziemia została przekazana na własność ZSRR po podpisaniu traktatu w Paryża w 1947 roku. Teren należał do niemiecko – fińskiej pary i zgodnie z warunkami umowy, niemiecki własność miała być przeniesiona na ZSRR.


Ratia powiedział o żądaniach Putina w poniedziałek, kiedy przemawiał do weteranów wojennych. Tłumaczy, że zrobił to, aby wyjaśnić, zmieniającą się sytuację w Europie.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Wlodi

Oj sie wam sksyny mateczka

Oj sie wam sksyny mateczka rosija sypie w posadach... Oj bedzie rozowiutki swiniaczek uciekal z kremla. Tak czekam na te wielkie ruchy rosji a tu dupa... Ogon podkulony i modlitwa o zniesienie sankcji. Oczywiscie pod przykrywka "wielkiej poteznej rosji"... Schemat hehe

Portret użytkownika michail

Rosja tylko się broni przed

Rosja tylko się broni przed ekspansją NATO. Wstąpienie Ukrainy do UE spowodowałoby ograniczenie wpływów Rosji, która nie może być mocarstwem bez Ukrainy. W ciągu ostatnich kilu lat NATO przeprowadziło inwazję w Afganistanie, Iraku, Mali, Libii, oraz szkoli bojowników z Syrii. Ukraina jest strategicznym punktem na mapie dzisiejszej Europy pod względem wpływów Wschodu i Zachodu. Polecam fajny artykuł pozwalający spojrzeć na ten temat z innej strony niż we wszystkich popularnych portalach: http://independenttrader.pl/198,ukraina_-_kto_jest_agresorem_rosja_czy_nato.html

Portret użytkownika dąb

A ilu z was wie , że Putin

A ilu z was wie , że Putin jest najbogatszym człowiekiem na świecie , a jego majątek szacuje się na 70 miliardów dolarów. Bil Gates przynajmniej doszedł do majątku wartego ok 50 miliardów własną pracą . A powiedzcie mi wy , którzy tak go hołubicie jak Putin doszedł do takiego majątku w 14 lat, czy był przedsiębiorcą tworzącym miejsca pracy ? Putin nie żyje w społeczeństwie bogatego zachodu ale w kraju rozbieżności tj garstki miliarderów i 150 milionów biedaków . I wy popieracie takiego złodzieja , który każe sobie płacić haracze z przedsiębiorstw państwowych, bo oficjalnie nie jest przecież właścicielem gazpromu czy innych firm ?  

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem