„Putin Was zabije” – pijana pasażerka z Rosji urządziła piekło francuskim pasażerom

Kategorie: 

Pasażerowie rejsu Aeroflot nr 2453, który miał się odbyć w dniu 19 czerwca br. o godzinie 23:30 z Paryża do Moskwy byli świadkami skandalu. W roli głównej na pokładzie wystąpiła pijana pasażerka Business Class. „Putin Was zabije!" – wykrzykiwała kobieta łamaną angielszczyzną. Policja usunęła niewiastę z maszyny, a lot został opóźniony o godzinę.

 

Już w hali odlotów, jak twierdzą świadkowie, kobieta piła alkohol i wdając się w przypadkowe rozmowy, chwaliła się swoimi związkami z Partią Liberalno – Demokratyczną. W klasie biznes Rosjanka siedziała w drugim rzędzie i zaczęła zachowywać się bardzo prowokacyjnie, podaje portal MKE.

 

Załoga została zmuszona do wezwania policji i opóźnienia startu. Kiedy na pokład samolotu weszli żandarmi, rozpoczął się prawdziwy spektakl. Kobieta zaczęła krzyczeć w języku angielskim, że Putin wszystkich pozabija.

 

Nie podano tożsamości pasażerki. Wiadomo jednak, że jest to osoba publiczna. Incydent zarejestrowali zszokowani ludzie. Samolot wyleciał do Moskwy z godzinnym opóźnieniem.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika AkA 77

Równie dobrze może to być

Równie dobrze może to być inscenizacja, element gry usarelskie klasyczne metody przekonywania motłochu do jedynej słusznej racji. Isil to też ich dziecko, ale w mediach przedstawia się to zupełnie inaczej. Cała historia jest reguralnie zmieniana na potrzeby tych skurw....co kręcą Światem.

Zapraszam na moj blog:

http://systemwkryzysie.blox.pl

Portret użytkownika ACHILLES

Prezydent wskazał gen.

Prezydent wskazał gen. Tomaszyckiego na stanowisko Naczelnego Dowódcy Sił Zbrojnych w czasie wojny

Prezydent Bronisław Komorowski podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim wskazał gen. Marka Tomaszyckiego na kandydata na stanowisko Naczelnego Dowódcy Sił Zbrojnych w czasie wojny.

 

Portret użytkownika ACHILLES

Wojna Polsko-Rosyjska, czyli

Wojna Polsko-Rosyjska, czyli jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Nowy tekst prof. Włodzimierza J. Korab-Karpowicza o zagrożeniu wojną i konieczności jej przeciwdziałania.
 
Dnia 15 marca br., jeszcze jako kandydat na Prezydenta RP, wygłosiłem odezwę, pt. „Zatrzymać wojnę – wojnę przeciwko Polsce i chrześcijaństwu”. Czas przypomnieć sobie o tej odezwie bowiem sytuacja międzynarodowa, miast się poprawiać, się pogarsza.
 
Scenariusz, że dojdzie do wojny między Polską a Rosją jest na tyle prawdopodobny, że należy już teraz w sposób zdecydowany się jej przeciwstawiać. W Polsce,  krajach bałtyckich, Bułgarii i Rumunii mają być utworzone amerykańskie bazy ciężkiego sprzętu wojskowego.Pojawiły się już nawet na Internecie stymulacje polskiego potencjału bojowego w konflikcie z Rosją. Dlaczego ta wojna? Z uwagi na brak dostępu do wszystkich informacji, mogę tutaj przedstawić jedynie hipotezę. 
 
Po pierwsze, dokonuje się obecnie powtórna kolonializacja świata, czego najlepszym przykładem jest Polska. Tak jak słusznie twierdzi prof. Witold Kieżun, Polska została skolonializowana, zarówno pod względem ekonomicznym (przejęcie większości wielkich firm, banków i środków masowego przekazu przez obcy kapitał), jak i politycznym (służalcze wykonywanie poleceń z Brukseli i Waszyngtonu, bez względu czy godzą one w kulturę, tradycję i interes narodowy Polski, czy nie).  Takiej właśnie kolonializacji opiera się nadal Rosja. Wywołanie wojny  ma więc na celu osłabienie Rosji i rzucenie jej na kolana.
 
Po drugie, myli się Janusz Korwin-Mikke i inne podobnie myślące osoby, że mamy do czynienia z zagrożeniem III wojnę światową. Taka wojna byłaby katastrofą dla świata. Nie chodzi o wywołanie ogólnoludzkiej katastrofy, która mogłaby narazić międzynarodowy biznes na straty, ale jedynie o dalszy podbój ekonomiczny państw i ich postępującą kolonializację. Dlatego zagrażająca Polsce wojna może mieć wyłącznie charakter lokalny. Zaangażowane w niej siły doprowadzą do tak znacznego osłabienia Rosji, aby nie mogła już dalej faktycznie stawiać oporu. Oczywiście podobnie zniszczona zostanie też Polska i inne uczestniczące w operacji państwa z terenu Europy Wschodniej.
 
Po trzecie, Polska postrzegana jest zagranicą, słusznie czy nie, jako przyczółek chrześcijaństwa, a religia chrześcijańska, szczególnie katolicyzm, ma obecnie wielu wrogów. W dodatku, oskarża się Polskę niesłusznie o udział holokauście (świadczą o chociażby częste wypowiedzi o „polskich obozach koncentracyjnych”) . Obecna wojna ma więc na celu osłabienie chrześcijaństwa, a jednoczenie być niejako „wymierzeniem sprawiedliwości”. Zacytuję z poprzedniego oświadczenia:  „Na tej wojnie może zyskać tylko utajniony jej aktor - ponadnarodowe siły nacisku… Ludzie, którzy tracą wiarę stają się bowiem łatwym przedmiotem manipulacji. Takich ludzi, nie bronionych już przez wyrosłe z chrześcijaństwa zasady moralne, można łatwo skłócić i namówić na wojnę. A wojna to dla tych sił źródło ogromnego bogactwa. Największe interesy finansowe robi się na dostawach wojennych.”
 
Reasumując, doprowadzając do wojny między Polską a Rosją próbuje się niejako upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Celem jest osłabienie przyczółka chrześcijaństwa (osłabienie Polski) oraz podporzadkowanie kontroli światowej kolejnego państwa (osłabienie Rosji).
 
Czy wojnie da się zapobiec? Tak, jest to możliwe w przypadku kiedy Polacy zdecydowanie się opowiedzą przeciwko wojnie. Podstawową rzeczą jaką należy sobie powszechnie uświadomić, że w obecnej sytuacji Rosja nie stanowi dla Polski żadnego zagrożenia. Wręcz odwrotnie to Rosja sama może czuć się w sytuacji osaczenia.
 
A Krym? Zajęcie Krymu przez Rosję należy uznać za jej błąd polityczny, ale to się już stało. Jedynym właściwym rozwiązaniem sprawy spornych terenów między Ukrainą i Rosją, czy Ukrainą i separatystami byłoby dziś w pełni obiektywne referenda, zorganizowane przez państwo niezależne, takie jak np. Norwegia, Szwajcaria, czy Nowa Zelandia. Takie referenda, będące wyrazem woli mieszkańców tych terenów, mogłyby doprowadzić do pokojowego zakończenia konfliktu. Na razie jednak, pod adresem Rosji płyną jedynie oskarżenia i nie ma woli pokojowego rozwiązania konfliktu ze strony innych państw.
 
W polityce zagranicznej nie powinno się mieć stałych przyjaciół ani wrogów, ale stałe wartości. Dla takich należy największa wartość jaką jest dla nas Polaków wolność. Polityka zagraniczna to strefa dynamiczna. To co jest dobre dzisiaj dla naszej wolności nie musi być dobre jutro. Dziś jednak Polska powinna ze wszelkich sił bronić się przed manipulacjami i próbami wciągnięcia jej w konflikt na wschodzie. To w żaden sposób nie służy naszym interesom, a może w przypadku dojścia do konfliktu zbrojnego z Rosją zakończyć się katastrofą dla nas wszystkich.
ZDAJE SIĘ, ŻE AUTOR POMYLIŁ SIĘ W WYRAŻANIU SWOJEGO OPTYMIZMU, BO WŁAŚNIE ODCHODZĄCY PREZYDENT, MIANOWAŁ GŁÓWNODOWODZĄCEGO, NA CZAS WOJNY, NASZEGO KRAJU.

Portret użytkownika to co

Fajnie by bylo jakby nie

Fajnie by bylo jakby nie uzyli na nas atomowek, bo wtedy to pozamiatane.. Postrzelal bym sobie wtedy do kacapow, ktorzy wymordowali moich przodkow w Katyniu, w czasie zaborow, II wojny sw., podczas polwiecznej okupacji, w Smolensku i wielu innych miejscach i czasach. I mysle ze wszyscy patrioci Polacy mysla podobnie. To NIE MY dazymy do wojny z Rosja i NIE MY jej chcemy, ale jak przyjda bandyci to bolesnie to odczuja i nie bedzie to druga Czechoslowacja. Przekaz to swoim zwierzchnikom Aхилес.

Portret użytkownika to co

AMR, powtarzasz to juz ktorys

AMR, powtarzasz to juz ktorys raz, ale to tylko twoje slowa, anonimowego kogostam. A przeciez gdyby tak naprawde bylo, to Putin by to na caly swiat oglosil, jak to on ma w zwyczaju, zrzucajac wine z Rosji. Nie klamal by bezczelnie o pijanych polskich pilotach i pancernej brzozie, tylko wskazalby winnych, swoich wrogow zreszta. A skoro tego nie zrobil, to albo ten twoj "wielki obywatel planety Ziemia" boi sie byc posadzony o antysemityzm (lol) albo po prostu ty jestes kolejnym rosyjskim internetowym bajkopisarzem Smile

Portret użytkownika ten, który wie...

Acha... Dopowiem jeszcze, że

Acha... Dopowiem jeszcze, że owszem Putin musi się bardzo dyplomatycznie liczyć z lobby żydowskim Chabadu i tej szmaty Lazara...
 Na ucho powiem Ci, że jednak za każdym decydentem żydowskim ( których Putin dopuszcza do władzy lokalnej i biznesu) stoi oddany mu fumkcjonariusz FSB. Tak własnie wykończył pojelcynowskich złodziei zydowskich ( Chodorkowski i inni). Kontroluje ich i za to są na niego rozwścieczeni wywołując jakieś manifestacje "demokratyczne" pod hasłami "Rosja bez Putina"
 Oglądałem spedalone żydowskie ryje tych manifestantów, więc od razu wiadomo o co chodzi.
 Lazar z wściekłości na Putina, by odebrac mu sympatię środowisk antysyjonistycznych, powiedział publicznie te słowa: "Żaden Władca Rosji nie zrobił tyle dobrego dla żydów"...
 Własnie dlatego. To oczywisty blef. Putin trzyma Chabad na smyczy a nacjonalizają banku Rotschilda nałożył im dodatkowo kaganiec...
 Miłego rozmyślania Kolego...
 Nie jestem rosyjskim trollem.. Częśc mojej rodziny zabili żydzi z NKWD i część UPA na Wołyniu prowadzona przez Żyda Banderę....
A część z której pochodzę ocalił rosyjski major AC. Nazywał się Kuliakow
 Ale obserwacja i myślenie poprzez odrzucenie wciskanych nam srereotypów pokazało mi prawdę. Przynajmniej jej "większą połowę"... Smile

Portret użytkownika ten, który wie...

Putin ani razu nie

Putin ani razu nie wypowiedział słowa o pijanych polskich pilotach. Nie kłam. Natomiast, poniważ była to prowokacja żydowska na terenie Rosji, by wzbudzić nienawiśc Polaków do Rosjan musiał sprawę zamieśc pod dywan... Nie przychodzi ci na myśl, że wrak Tupolewa jest trzymany w Rosji jako dowód przeciwko spiskowcom polsko-żydowskich Szczynukowicza i Zachodu?...
 Przyjdzie dzień, w którym prawda o tym zamachu wyjdzie na jaw i wcale nie zdziwiłbym się, że ten wątek jest obecnie wykorzystywany przez Putina w sprawie Ukrainy...
 Trzeba być idiotą, by dokonac zamachu na terenie własnego kraju.
 Rosyjska agentura i służby rosyjskie spokojnie moigły to wykonac na terenie naszego kraju.
 Dziś, gdy emocje opadły, łatwo dostrzec że to intryga żydów tak jak z Politkowską, Litwinienką, Niemcowem i Biesłaną..
 A Putin idiotą nie jest, by ciagle strzelac sobie w kolano w najbardziej dla siebie niekorzystnych sytuacjach politycznych...
 Putin ma odżydzone KGB, które przemianował na FSB, ale GRU jest ciagle w rękach żydowskich. Nie zapominaj, że własnie GRU dobijałożzywych Polaków w Smoleńsku!! - AMR

Portret użytkownika to co

Ciekawe te twoje teorie

Ciekawe te twoje teorie (szkoda ze nie do sprawdzenia). Zakladajac ze sa prawdziwe, to wynika z nich jednak, ze dopoki "dobry Putin" nie oczysci Rosji z tych zlych "zydow" to musimy sie trzymac od calej Rosji z daleka, bo nikt nie jest w stanie na dzien dzisiejszy oddzielic jednych od drugich.

Portret użytkownika Medium

Rejs był z Paryża do Moskwy,

Rejs był z Paryża do Moskwy, a łamana angielszczyzna równie dobrze może być przypisana Francuzce. Wiem ja coś o francuskiej emocjonalnej naturze. Rosjanie są zdecydowanie bardziej zdystansowani i opanowani.
BTW: Użycie alkoholu w Rosji spadło o - bagatela - 50%
Żdanow zrobił swoje.
 

Portret użytkownika ten, który wie...

BZDURA... TRWA SPEKKTAKULARNA

BZDURA... TRWA SPEKKTAKULARNA AKCJA MAJACA NA CELU OSŁABIENIE PRESTIŻU PUTINA W NARODACH EUROPY...
je**ne zydostwo już nie wie jak podkopac Putina... Cały świat jest nim oczarowany i nie ma co się dziwić. To wybitna postac planety Ziemia w tym szarym skołtunionym pejsami świecie...

Portret użytkownika Wlodi

Angelus uplules sie.... Zmien

Angelus uplules sie.... Zmien pampersa i ochlon troche. My Polacy traktujemy rosje fekaliami bo tylko na to zasluguje. Jak chcesz zawsze mozesz wstapic w szeregi kundli z donbasu, sa tam kadyrowcy, post sowieckie bekarty, mafijne plewy - odnajdziesz sie zapewne w tym doborowym klubie poparcia putina.

Portret użytkownika Józef

Po pijaku język się

Po pijaku język się rozwiązuje. Wiedziała z pierwszej ręki jakie P. ma plany. NATO też doskonale o tym wie i dlatego sie przygotowuje. Kacapom nigdy nie można wierzyć. Odwieczny wróg Polski pokazał już na przestrzeni dziejów nie raz na co ich stać. I wątpie żeby to się zmieniło, bo to cywilizacja bizantyjska, której bliżej do średniowiecznych morderczych mongołów niż do cywilizowanej Europy. I to nie są moje słowa, tylko wybitnych historyków, kulturoznawców.
  No to teraz się zacznie plucie agentury Smile

Portret użytkownika SSasza

"Wiedziała z pierwszej

"Wiedziała z pierwszej ręki..."- no tak, przecież każdy Rosjanin to "wie", a zwłaszcza ten pijany...
"No to teraz się zacznie plucie agentury :)" - chyba nie, ty wystarczająco się zaplułeś...
Jesteś rozgarnięty jak snopek siana, wiem to z "...pierwszej ręki...".JoSSef.. Lol

Portret użytkownika Xerxes

Rosjanie nie są niczemu

Rosjanie nie są niczemu winni, ale dziwi mnie to że zawsze wybierają sobie jakiegoś tyrana który potem wprowadza na swój sposób dyktaturę. Oni mają strasznie skrzywione postrzeganie świata przez swoją propagandę, dla nich np demokracja to reżim, a reżimy wszelkie nazywają wolnością i niezależnością ... Im już nic nie pomoże. Jedynie wymiana tamtejszej partii rządzącej jak i całej reszty ferajny i post komunistów na kogoś młodego o świeżych poglądach.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem