Przerażające osuwisko błotne w Meksyku

Kategorie: 

Przerażające osuwisko, które miało miejsce w Meksyku, zarejestrowały kamery. Sześć tysięcy metrów sześciennych ziemi spadło nagle na piętnaście samochodów.

 

 

Na szczęście, i zaskakująco, osuwisko nie miało wpływu na dom i dwa wysokie budynki, stojące na skraju urwiska. Dramatyczne zdarzenie miało miejsce w Santa Fe, jednym z głównych ośrodków biznesowych położonych w zachodniej części stolicy Meksyku. Film kręcono telefonem komórkowym i kamerą samochodową. Nagranie szybko rozprzestrzeniło się w sieci.

 

Władze informowały mieszkańców o zagrożeniu od 2007 roku, ale na nikim nie robiło to większego wrażenia. Podczas zdarzenia nikt nie został ranny, ale wielkie masy ziemi dosłownie zmiażdżyły 15 samochodów. Agencja ochrony ludności Meksyku monitoruje obecnie niebezpieczny obszar wypadku.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pmpoznan

Wiecie państwo jaka jest

Wiecie państwo jaka jest głupota ludzka obecnych czasów? Spójrzcie państwo na ten filmik, nakręcony komurką i wideorejestratorem czy czymś tam. Głupota ludzka XXI wieku polega na tym, że przestajemy myśleć logicznie, ważne żeby nakręcić na Youtube wstawić... ale nie zastanawiamy się nad zagrożeniem życia w tym i własnego życią, wówczas już nie wstawimy na Yutube filmiku, na Facebooka zdjeć itd. Ci ludzie przestają myśleć logicznie, nie interesuje ich że coś im się stanie. Zamiast uciekać co sił w nogi ratować swoje życie, to komura w łape i kręci... to są ludzie XXI wieku bezmyślni.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem