Przebiegunowanie 2012

Kategorie: 

Interesująca audycja  na temat przebiegunowania w 2012

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika sgdf

JAKIM CUDEM tysiące lat temu

JAKIM CUDEM tysiące lat temu ludzie posiedli wiedzę na taki temat, pomyśleli, przemnożyli, podzielili i wyszło, a w XI wieku jedyne co możemy wiedzieć leży w postaci papirusu w piramidzie? ''Wszyscy geolodzy wiedzą'', jasssne. Nagle wszyscy wiedzą. Zajmijta się ludzie czymś dla odmiany pożytecznym. Np pociągami.

Portret użytkownika Jacek

Nie wiem. Może i było kiedyś

Nie wiem. Może i było kiedyś przebiegunowanie ale na pewno nie nastąpiło z godziny na godzine. Skoro Egipcjanie o tym pisali, to jestem przekonany, że obserwowali to zjawisko. Jaki z tego wniosek? Taki, że nie nastąpiło to nagle, tylko stopniowo. To jest moje zdanie. Osobiście nie wierze w 2012 rok. Nie będzie żadnego końca świata, jeżeli coś ma być to największa mistyfikacja z tym rokiem związana, w dziejach człowieka. Pozdrawiam!

Portret użytkownika Obrońca Ziemi

Przebiegunowanie jest czymś

Przebiegunowanie jest czymś normalnym i udowoodnionym. Można powiedzieć że ma miejsce co 250 000 lat, ale ostatnie przebiegunowanie miało miejsce ponad 700 000 lat temu. Z tego wynika, że już sawno miało być, i że w każdej chwili może nastąpić. Można to "odczytać" na podstawie badań archeologicznych - ponieważ wiele z odkrytych wyrstw jest "namagnesowane" tak, że można na nich stwierdzić kierunek biegunów w danym czasie (mniej więcej na tym to polega). Sama zamiana biegunów może trwać lat tysięce lub kilka dni, w wyjątkowych wypadkach. Obecnie niektórzy naukowcy twierdzą, że taki skok biegunów stoi bezpośredno przed nami, i powinien nastąpić w ciągu najbliższych 1500 - 2000 lat. Ale to tylko przypuszczenia naukowców, nie trzeba brać dosłownie - oni tylko przypuszczają. Bo ich zadaniem jest przypuszczać. Miłego pobytu na Ziemi

---
Miłego pobytu na Planecie Ziemi
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem