Protesty we Francji przeciwko małżeństwom homoseksualnym i socjalistycznej polityce

Kategorie: 

W Paryżu od jakiegoś czasu regularnie odbywają się wielkie manifestacje obrońców tradycyjnych wartości rodzinnych, którzy czują się zagrożenie w związku z ekspansją obcych wzorców kulturowych. Poza tym protestowano przeciwko polityce podatkowej ich socjalistycznego prezydenta Francois Hollande'a.

 

Ustawa o legalizacji nietradycyjnych relacji jest podawana, jako jedno z największych osiągnięć prezydentury Hollande'a, ale będzie raczej zapamiętany z idiotycznych planów opodatkowania najbogatszych 75% haraczem. Spowodowało to eksodus bogaczy francuskich poza jurysdykcję podatkową Paryża.

 

Demonstracja, jaką zorganizowano w stolicy do małych z pewnością nie należała, bo brało w niej udział ponad pół miliona osób. Część z haseł była dosyć przewrotna, ponieważ demonstranci oskarżali Hollande'a o fobie w stosunku do tradycyjnej rodziny. Wspominano też, że gardzi opinią publiczną. Nie chce ich słuchać i chce zamknąć ich usta.

 

Postępowe prawa prezydenta Hollande'a były niesione na sztandarach od samego początku i administracja uważa ustawę o małżeństwach homoseksualnych za wypełnienie wyborczej obietnicy. Zabranie pieniędzy tym paskudnym bogaczom, aby rozdać biednym niczym Robin Hood również znajdowało się w programie partii socjalistycznej Hollande'a.

 

Demonstranci domagają się aby wszczęto względem prezydenta procedurę usunięcia z urzędu. Ich zdaniem zagraża on tradycyjnym wartościom Francji. Argumentują oni, że rodzina to podstawa społeczeństwa i od zawsze tworzyły je kobieta i mężczyzna a nie inaczej. Twierdzą oni, że zrównanie prawne małżeństw jednopłciowych podważa fundament rozwoju ludzkości, jako całości.

 

Warto dodać, że demonstracje odbyły się tym razem nie tylko w Paryżu, ale również w Lyonie. Oznacza to, że Francja przeżywa swoisty renesans myśli prawicowej. Jest to powód do zmartwień dla socjalistów, którzy zwykle mają się bardzo dobrze żerując na społeczeństwie francuskim.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika koszer umysłów oryginał 2

Wypraszam sobie, żeby taki

Wypraszam sobie, żeby taki gej jeden z drugim uzurpował sobie prawo do RÓWNOŚCI z mężczyzną, ojcem, mężem, dziadkiem. Nikt nie ujmuje im praw człowieczych tak samo jak nie robi się tego w przypadku chorych na schizofrenię lub inne ciężkie choroby umysłu lub duszy. Nawet więźnia skazanego na karę śmierci traktuje się humanitarnie. Nie ma to natomiast nic wspólnego z RÓWNANIEM geja, transa czy lesby do PEŁNOWARTOŚCIOWYCH jednostek społecznych. Bo czy fakt, że traktujemy humanitarnie np. mordercę dzieci jest jednocześnie przyzwoleniem i argumentem za tym, żeby po wyjściu z więzienia otrzymał pracę w przedszkolu? Chyba nie, prawda? W interesie społeczeńst jest, aby ludzie homoseksualni oraz z wszelkimi innymi zaburzeniami na tle identyfikacji płciowej byli odsunięci od dzieci, ich wychowania i edukacji bo zwyczajnie NIE SĄ W STANIE przekazać im PRAWIDŁOWYCH wzorców. CZy to jest jasne czy ktoś ma jakieś wątpliwości? Nie należy również PROMOWAĆ takich postaw bo jest to absurd sam w sobie. A czy np. w wojsku toleruje się obecność gejów? Są pewne granice i obszary zwyczajnie dla takich ludzi niedostępne i to samo dotyczyć powinno oczywiście lesbijek, transów, a także zoofilów, pedofilów, koprofilów, itd.

Portret użytkownika Malpa500

Homoseksualizm moim zdaniem

Homoseksualizm moim zdaniem jest bardzo poważnym problemem, głównie z tego względu że geje żądają coraz więcej praw legalizacja małżeństw znacznie pograsza wizerunek rządu na tle innych frakcji które tego nie tolerują.
Kościół Katolicki czy rosnąca na sile społeczność islamska nie będzie z tego zadowolona, najgorszą możliwością jest zalegalizowanie adopcji przez małżeństwa homoseksualne, gdyż dzieci wychowujące się w takich rodzinach na pewno będą gorzej postrzegane na tle innych dzieci z normalnych rodzin.
Sam homoseksualizm nie powinien sprawiać problemu jak dwaj mężczyźni czy kobiety zechcą ze sobą być to kim jesteśmy żeby im zabronić?
Niech sobie żyją skoro ze sobą są szczęśliwi.
Ale gdy chcą żeby byli małżeństwem to zaczynają sie problemy bo małżeństwo to związek KOBIETY I MĘŻCZYZNY a nie inaczej.
Tak było jest i będzie.
Jeżeli dwaj mężczyźni są ze sobą w legalnym związku to może to uraźnić uczucia etniczne czy religijne innych osób.
Putin dał im jasno do zrozumienia: "Albo szanujecie rosyjską kulturę albo wyjazd".
 

Portret użytkownika prawdaoi

I prawidłowo protestować

I prawidłowo protestować trzeba, w Polsce trzeba rozpocząć tak samo protesty przeciwko homoseksualistom, gender i temu i choremu systemowi który próbują narzucić podstępem, Francuzi mądrze robią to jest przykład dla calej Europy ! 

Portret użytkownika Roni Tornado

"Każdy sądzi wedłóg siebie".

"Każdy sądzi wedłóg siebie". Wciąż piszecie tylko o stosunkach seksualnych, a o sferze uczuciowej zupełnie nic. To, że istnieją homo i są inni od ogółu, to nie znaczy jeszcze , że uczuć nie posiadają. A homo byli, są i będą dalej.
Wszystko co inne i odmienne powoduje w ludziach obawy i strach, a one prowadzą do zachowań obronnych -agresji.

Portret użytkownika buba

najlepsze, najzdrowsze i

najlepsze, najzdrowsze i najefektywniejsze rozwiazanie problemu homo to podarowanie im wyspy.niech ta cala holota mieszka na tej wyspie, pracuje, zarabia na siebie, tworzy swoja "kulture"...wszystkie pedaly swiata niech zasiedla 1 wyspe, daleko od heterykow, ktorzy taki ich tlamsza. zobaczymy ILE POKOLEN PRZETRWA TEN HOMOSYF. za ok. 30lat problem pedalstwa sam sie rozwiaze:) humanitarnie i efektywnie, z pozytkiem dla cywilizacji hetero:)

Portret użytkownika Pantałyk

To tylko jeden z wielu

To tylko jeden z wielu dowodów na to, że te globalistyczne, patologiczne ch*jki zaczynają już mocno srać pod siebie. I stąd ta gloryfikacja wszelkich zboczeń, wynaturzeń,kretynizmów, świecidełek, bzdur i innych płaskich i całkowicie irracjonalnych zachcianek. Robią co mogą, ażeby jeszcze ostatkiem sił zrobić z nas bezrozumne jamochłony, działające w imię odruchów i popendów. Ale nic z tego. Jak widać wielu ludzi nie łyknęło tego gówna i nie uległo polityce zezwierzęcenia.
Poczekajcie...los tych wszystkich zboczeńców jest przesądzony.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Czas skończyć z

Czas skończyć z homoseksualizmem i zakwalifikowac to jako zboczenie niebezpieczne dla otoczenia.. Kastrowac i zamykać w kopalniach granitu, lub węgla. Odechce im sie lubieżności seksualnej. I wreszcie zamkną się ze swoim ekshoibicjonalnym wyuzdaniem analnym do piwnic i podziemnych tuneli.
 

Portret użytkownika NowaEra

Jakie kopalnie?!? Wystarczy

Jakie kopalnie?!?
Wystarczy do kościołów pozamykać, przecież tam jest najwięcej homoseksualistów i pedofilów!
Zajrzyj w niedzielę na mszę i umów się z plebanem to ci już pokaże swoje ekshibicjonalne sukienkowe stroje a potem już się potoczy...

Portret użytkownika koszer umysłów oryginał 2

Co ty nie powiesz? A w USA

Co ty nie powiesz? A w USA jakoś nie ma kościołów, a gejów mnóstwo. W dodatku 70% chorych na AIDS to właśnie homoseksualiści. Takie to zdrowe i naturalne obcowanie jest. Codziennie z innym lub kilkoma. Co ciekawe nieustannie wychodzą afery z ich adopcjami małych chłopców jak z tą ostatnią parą która nie dość, że sama małego gwałciła przez kilka lat to jeszcze sprzedawali go kilku innym parom gejowskim. I wy się uważacie za normalnych? Zawsze twierdziłem, że wśród homosiów ukrywa się ogromna ilość PEDOFILÓW, a może nawet jest tak, że każdy gej ma takie skłonności tylko udaje, że nie. Z lesbami zresztą to samo i ja mam na to dowody wręcz z reala. Także daruj sobie już tę chorą retorykę na zasadzie "a w Afryce biją murzynów". Jak wiadomo wszyscy geje stosują tę prymitywną sztuczkę socjotechniczną.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Wylęgarnia pedofilstwa i

Wylęgarnia pedofilstwa i homoseksualizmu jest istotnie w zakonach i plebananiach, ale i w akademikach jest tego do obrzydzenia...
 Już to gnojstwo nie wie jaki trzeci metaboliczny otwór u siebie rozbudzić... Pławią się w ekstrementach i temat gówna nie jest im obrzydliwy. To śmiecie ludzkosci i nalezy te smiecie wymieć i zakopać.

Portret użytkownika euklides

Robin Hood walczył z władzą,

Robin Hood walczył z władzą, a nie z bogaczami. Robin Hood nigdy nic nikomu nie ukradł i przestańcie utożsamiać Robin Hooda czy Janosika z socjalizmem. Socjalizm to szeryf Nottingham czy Murgrabia z Janosika - przedstawiciele władzy gnębiący lud podatkami i chorym prawem! Janosik czy Robin Hood z czymś takim walczyli, a nie z bogatwem. W ekipie Robin Hooda była przecież arystokratka Lady Marion i przedstawiciele różnych środowisk społecznych. Cała legenda o Robin Hoodzie to jeden wielki manifest anarchistyczny.
"Wcześniej Will był szczęśliwym mężem (co jest w dość dramatyczny sposób przedstawione w odcinku Cromm Cruac), któremu pijani żołdacy zgwałcili żonę, a następnie stratowali ją końmi. Dlatego w przypadku zetknięcia się banitów z różnego rodzaju osobami o czarnym charakterze jest on zawsze gotów do tego, by bez skrupułów pozbawić ich życia, w szczególności jeżeli dopuściły się zdrady bądź nikczemności wobec innych osób. Jedną z tego typu osób napotyka w odcinku Adam Bell i w dość jednoznaczny sposób buntuje się przeciwko decyzji Robina, by pozostawić go żywego. Na pytanie Dlaczego nie!? Robin odpowiada Bo nie jesteśmy tacy, jak on."
I to jest właśnie archetyp prawdziwego anarchisty. Pytanie czy ludzkość dojrzała by nas poprzeć.

Portret użytkownika t-mike

Nie wolno zabierać bogatym i

Nie wolno zabierać bogatym i dawać biednym! CO innego podatki. Nie utożsamiaj Janosika z obrońcą uciśnionych. Jakby chciał coś zmienić to by się za politykę wziął. Wolał mordować i łupić, ale gdyby nie podatki to pewnie by nie było Janosika. Więc masz rację, podatki dochodowe są złe, ale zabieranie bogatym i dawanie biednym również.

Portret użytkownika dąb

w Polsce by to skomentowali ,

w Polsce by to skomentowali , że idą same mohery , że Rydzyk znowu działa, że ciemnogród i wstyd przed europą . A to jest po prostu zdrowe spojrzenie na rzeczywistość i dmuchanie na zimno , bo u na to zawsze jest na czasie: mądry Polak po szkodzie , a nawet i po szkodzie głupi.

Portret użytkownika staryzenek20

We Francji to trwają

We Francji to trwają regularne burdy z policją co widać na filmie. Ostatnio w Paryżu było 250 zatrzymanych i 20 rannych policjantów, w tym kilku ciężko. A u nas jak ktoś spalił jakąś śmieszną tęcze czy bude drewnianą to wielkie było oburzenie propagandowych mediów.

 
Przetrwać apokalipsę: Bunkier FEMA w Denton
http://youtu.be/ZzrYy2Nj00A
Schron przeciwatomowy w Kaliszu
http://youtu.be/wEv0Mq70kNY
 

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem