Protest w Kijowie - aktywiści domagają się aby władza wywiązała się z obietnic

Kategorie: 

Na Placu Niepodległości w Kijowie około 100 osób rozpoczęło protest przeciwko nowej władzy. Aktywiści rozłożyli namioty i domagają się wywiązania z obietnic, które zostały złożone w zeszłym roku.

 

Podczas zeszłorocznej rewolucji na Ukrainie, kiedy to doszło do zamachu stanu, wszystkie światowe media opisywały oburzenie mieszkańców tego kraju. Nowa władza zapowiedziała, że Ukraina wreszcie odzyskała niepodległość a dzięki reformom ludziom będzie się żyło tylko i wyłącznie lepiej. Mieszkańcy do dnia dzisiejszego oczekują na rezultaty i wyrażają swój brak zadowolenia w formie protestów.

 

Sytuacja Ukraińców przypomina to, co dzieje się obecnie w Polsce - panuje wolność słowa, ale gdy ludzie protestują przeciwko trudnej sytuacji, władza i media udają że nie widzą problemu. Obecnie na ukraińskim Placu Niepodległości protestuje około 100 osób ale nikt nie zwraca na to uwagi. Co więcej, grupa kilkudziesięciu zamaskowanych mężczyzn napadła na demonstrantów i zaczęła niszczyć namioty.

 

Z podawanych informacji wynika, że policja zatrzymała kilka protestujących osób, lecz grupa napastników zdołała uciec. Nowa władza o prozachodnim nastawieniu ignoruje wezwania do spełnienia swoich postulatów z zeszłego roku. Zresztą polskie władze znane są ze stosowania podobnych metod.

 

 

Źródła:

http://rt.com/news/265636-maidan-protests-against-government/

http://latestnewsresource.com/en/news/neizvestnye-snesli-palatki-protestujuschih-na-majdane

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

"Czy Johna Kerry’ego

"Czy Johna Kerry’ego „zniknięto”?

W dniu kiedy to piszę, 7 czerwca 2015, minęło 8 dni od „złamania kości udowej” przez sekretarza stanu Johna Kerry’ego podczas „jazdy rowerem” we Francji. My tu w The Anti-New York Times (kot Sugar i ja) nie zajmujemy się nieudokumentowanymi internetowymi pogłoskami i plotkami. Dlatego zignorowaliśmy wcześniejsze historie o postrzeleniu i ciężkich ranach zadanych Kerry’emu w przeprowadzonej przez ISIS (czyli Izrael) próbie zamachu."

całość
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-johna-kerryego-zniknieto-2015-06

Portret użytkownika Wlodi

Poczytajcie glaby jak

Poczytajcie glaby jak sowiecka propaganda nawolywala do wyzwolenia zachodniej ukrainy spod "polskiego kapitalizmu" i kleru to zrozumiecie podstawy motywujace ukraincow do rzezi wolynskiej. Stal za tum kreml i jego proaganda, ktorej dzialanie aktywne jest po dzis dzien. A wy zawszone putiny wstydzcie sie waszych slow i pogladow.

Portret użytkownika conad

mamy na świecie dwie zarazy

mamy na świecie dwie zarazy .pierwsz  z nich to ebola a druga to demokracja.
ebola może zabić tysiące a demokracja zabiła już miliony i dopiero się rozkręca.
uciekać niema za co i już nawet niema gdzie.     ...........    ciemną doliną.........zła się nieulękne  ........bo  on jest............

Portret użytkownika tomasz26

Szatan umiał zjednoczyć wrogo

Szatan umiał zjednoczyć wrogo nastawione do siebie frakcje religijne i polityczne, aby zniszczyć Jezusa. Pojednał na krótką chwilę polityczną władzę pogańskiego Rzymu z religijną władzą Sanhedrynu. Nie inaczej będzie w ostatnich dniach. Uda mu się "na krótko" (Ap.17:19) pojednać papiestwo i odstępczy protestantyzm z pogaństwem i władzami świeckimi. Za sprawą tego religijno-politycznego przymierza wyłoni się Bestia, której długo nie było, a z nią "ucisk, jakiego nie było" (Dn.12:1).
Kiedy wyniszczenie ludu Bożego wydawać się będzie rzeczą pewną, na skutek Bożej interwencji nastąpi niespodziewany zwrot, obrót wydarzeń, który wzbudzi zdumienie mieszkańców ziemi (Ap.17:8).
http://eliasz.dekalog.pl/goscie/dunkel/siedemg.htm
 
 
kto jest ta bestią nie mam wątpliwości żyjąc w jej trzewiach

Portret użytkownika Mojeimię44

A ja wam w koło będę

A ja wam w koło będę powtarzał. Polacy obiecywali wolność Ukrainie, obiecywali im lepszy byt , przystąpienie do Uni Europejskiej, zlikwidowanie korupcji, bezrobocia i masowych zachodnich inwestycji w tym kraju. Napewno pamiętacie kto jeżdził na Majdan? Tam nie było Europy tam jeżdzili Polscy politycy i oni są winni. Teraz będzie tak. Ukraińska skrajna prawica czyli faszyści nie otrzymając tego co im obiecano wypną się dupą do Poroszenki a nas Polaków zaczną obwiniać o swoją niedolę bo przecież Polacy obiecali. Odwrócą swoją uwagę od Rosji a wrogiem ich będzie Polska i staną do nas okoniem. Głupi by tego niezrozumiał ale nie Polscy politycy którzy cały czas dozbrajają tych którzy zachwile z pistoletem i czołgiem zapukają do naszych drzwi żebyśmy im dali to co swoją krwią teraz wywalczają i co wtedy my? Będziemy ich dorzywiać? A jak nie będziemy to ciekaw jestem czy swojej rewolucji nie będą chcieli z wściekłości rozpętać w podziękowaniu za ich dobrobyt u nas.

Portret użytkownika achiles

TO NIE PIERWSZA TAM

TO NIE PIERWSZA TAM DEMONSTRACJA I NIE OSTATNIA, WCZORAJ BYŁA TAM POKOJOWA WIELOTYSIĘCZNA DEMONSTRACJA, ALE CIĄGLE ICH TAM PACYFIKUJĄ W BESTIALSKI SPOSÓB BANDEROWCY Z PRAWEGO SEKTORA I INNY ZWIERZAKI. Chcieli zmian, to mają, żal tych ludzi, ale głupich, nie sieją, głupi sami się rodzą. Ale już coraz bardziej się godzina ZERO, DLA TEGO KRAJU ZBLIŻA i już niedługo KROPLA PRZEBIJE SKAŁĘ. NA TO TEŻ ROSJA CZEKA, ALE JUŻ DZIŚ NAD TYM RADZĄ SŁUDZY SZATANA, NA NASZEJ PLANECIE, O ZGROZO W  N I E M C Z E C H !!!

Portret użytkownika Zenek ;)

"Polecam bardzo ciekawy

"Polecam bardzo ciekawy chociaż długi wywiad z Lolą Sanchez, eurodeputowaną hiszpańskiej anty-systemowej partii Podemos. Przypominam, że w ostatnich wyborach lokalnych w Hiszpanii, partia ta uzyskała bardzo dobry wynik…

„Z powodu kryzysu Hiszpania jest bardzo zadłużona. Musimy przeprowadzić audyt tego długu, aby zobaczyć, które zobowiązania są usprawiedliwione, a które nie. Tych drugich w ogóle nie zamierzamy spłacać…To są zobowiązania prywatne, które zostały uspołecznione. W Hiszpanii takie zobowiązania zostały zaciągnięte, gdy ratowano banki przed bankructwem w czasie kryzysu. Rząd przeznaczył na to nieprawdopodobne środki. A przecież chodzi o firmy prywatne. Dlaczego my, wszyscy Hiszpanie, musimy odpowiadać za błędną strategię tych instytucji?”

„Obecny system działa na korzyść wielkiego biznesu, dlatego blokuje wszelkie zmiany”

„Nie potrzebujemy firm, które płacą 400 euro miesięcznie. Wolę, aby sobie poszły, niż zamieniały ludzi w niewolników. Nie chcemy też firm, które płacą od zysku parę procent podatków, a korzystają z infrastruktury publicznej i wykształconych przez państwo pracowników”

„Błąd polega na tym, że obecny rząd próbuje jedynie pozyskać wielkie koncerny międzynarodowe, zamiast postawić na rodzime przedsiębiorstwa”

„Staliśmy się kolonią Niemiec, bo wypełniamy polecenia rządu, na który nie głosowaliśmy. Niech więc albo dadzą nam głosować w wyborach w Niemczech, albo porzucą politykę, która wpycha Hiszpanię w zaklęty krąg: im bardziej się zadłużamy wobec Niemiec, tym bardziej się stajemy od nich zależni”

„NATO to sojusz przebrzmiały”

„A jeśli chodzi o Ukrainę, Rosji z pewnością można wiele zarzucić, ale Unia Europejska także popełniła błędy, kardynalne błędy. W Parlamencie Europejskim zawsze to podkreślamy. To była polityka niezwykle agresywna i doprowadziła do tego, że skrajna prawica przejęła władzę na Ukrainie, co jest złe dla wszystkich”

„Zniesiemy zasadę obrotowych drzwi – powszechną w Hiszpanii praktykę zatrudniania byłych polityków przez biznes”

http://www4.rp.pl/artykul/1206241-Rozmowa-z-Lola-Sanchez-z-hiszpanskiej-partii-Podemos.html"

(https://adnovumteam.wordpress.com/2015/06/08/wojna-domowa-na-ukrainie-8-06-2015r-109-dzien-od-nowego-rozejmu/comment-page-1/#comment-52888)

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
 • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
  ___      ___    
/ __\ __ __ ( _ ) ___
/__\// \ \ / / / _ \ / __|
/ \/ \ \ V / | (_) | \__ \
\_____/ \_/ \___/ |___/
Przepisz kod wyrażony w postaci znaków ASCII