Prezydent Czech: Jaceniuk nie chce pokojowego rozwiązania konfliktu w południowo - wschodniej Ukrainie

Kategorie: 

Premier Ukrainy Jaceniuk nie ma pozytywnego wpływu na rozstrzygnięcie konfliktu w południowo - wschodniej części Ukrainy i promuje wojskowe rozwiązanie kryzysu. Niniejszą opinię prezydent Czech Milos Zeman wyraził w wywiadzie, udzielonym gazecie Pravo.

 

 

„Myślę, sądząc po niektórych wypowiedziach premiera Jaceniuka, że raczej mamy do czynienia z „premierem wojny”, ponieważ nie chce on pokojowego rozwiązania konfliktu i szukania kompromisu, który zaleca cała Komisja Europejska” - powiedział Milos Zeman. „On chce, aby rozwiązać ten problem z użyciem siły" - dodał Zeman.

 

Ponadto, zdaniem prezydenta Czech, podejście ukraińskiego premiera kontrastuje ze stanowiskiem prezydenta Ukrainy Petro Poroszenko, który poszukuje kompromisu i woli rozmawiać przy stole negocjacyjnym, aby eliminować różnice.

 

Lider Czech odrzucił również tezę „źle poinformowanych obywateli", że obalenie Wiktora Janukowycza to rzekomo wynik rewolucji demokratycznej.

 

„Majdan nie był rewolucją demokratyczną, bo na Ukrainie trwa wojna domowa” – powiedział Zeman.

  

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Kazek12

Jaceniuk nie chce pokojowego

Jaceniuk nie chce pokojowego rozwiązania konfliktu na wschodzie Ukrainy, bo widocznie znalazł poparcie u USA i Europy Zachodniej  w tym konflikcie , a ponadto wypełnia polityke USA i UE w stsosunku do Rosji, co jest widoczne w obsadzaniu stanowisk w rządzie przez osoby spoza Ukrainy, a gospodarke obsiedli przedstawiciele USA, a Niemcy podsycają polityk e nacvjonalizmu ukraińskiego s stosunku do Polski, jednocześnie chcąc wmontować Polskę w konflikt między Rosją i Ukrainą, dla dalekosiężnej polityki Niemiec i USA.

Portret użytkownika wielebny Hektor

p { margin-bottom: 0.25cm;

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Z całym szacunkiem @Zenek, ale Jahwe, Jehowa to imię święte!
 
Najgroźniejszym wrogiem człowieka jest diabeł, znany też jako szatan, lucyfer lub książę ciemności ( jak widać bardzo skutecznie 'zaślepiający umysły') i to on „pociąga za wszystkie sznurki” znajdując ludzi którzy mu świadomie służą, a w każdym narodzie, bez wyjątku, są ludzie i ludziska.
W każdym narodzie są mordercy, złodzieje, oszuści i w każdym narodzie są ludzie wspaniali, uczciwi, życzliwi, współczujący, którzy potrafią kochać i są kochani i wielu takich „dobrych ludzi” miałem okazję poznać osobiście, a z całą pewnością użytkownicy ZnZ również.
 
To nie Bóg Jehowa, Stwórca wszechświata, ponosi winę za to co wyprawiają ludzie pod wpływem diabła, na tej pierwotnie przepięknej Ziemi!
 
Pogardliwe wypowiadanie się o najwspanialszym imieniu wszechświata, otoczonym niebywałą chwałą przez wszystkie wierne stworzenia duchowe oraz przez samego Pana Jezusa z całą pewnością nie przyniesie chwały tobie, ani nikomu innemu.
 
On, Jehowa jest naszym życiodawcą a nasze ciała bez Jego siły życiowej, gdy „zostaje wyciągnięta wtyczka” i „gaśnie ostatnia iskierka”, trzeba szybko zakopać lub spalić bo rozkładają się i śmierdzą i nie pomoże już żadna reanimacja ani żaden inny człowiek, żeby nie wiem jak był „wielki”!
 
Od tej pory każdy, kto nie został zapisany w Bożej „księdze życia” (w Jego absolutnie doskonałej pamięci) już nigdy nie zobaczy słońca, nie zobaczy swoich najbliższych, nie zazna miłości, przestaje istnieć na zawsze bo przecież nie istniał zanim się narodził i znów nie istnieje, nie istnieje mózg i nie istnieją żadne zmysły „z prochu powstał i do prochu wraca” i to jest przecież największa kara dla wszystkich morderców i wszelkich zwyrodnialców.
 
Tylko życie „zapisanych”, którym Bóg „przebadał serce”, którzy umieli współistnieć pokojowo z innymi ludźmi, a w pierwszej kolejności tych którzy uwierzyli, że Jezus Chrystus oddał życie w zamian za życie „zapisanych” i jest Zbawicielem, życie tych osób zostanie w stosownym czasie przez Boga odtworzone z całym jestestwem, ze wszystkimi zmysłami i cechami charakteru i sam Bóg „otrze z ich oczu wszelką łzę”, na ponownie przepięknej, odtworzonej Ziemi a Pan Jezus mówił by się temu w ogóle nie dziwić!
 
Taka jest prawda o Jego pięknym imieniu i o naszym życiu, wszystkie inne teorie o nieśmiertelnej duszy, piekle, o reinkarnacjach, o ufoludkach i nie wiem o czym jeszcze, w tych „religiach” całego świata to same bzdury, bajki wymyślone przez diabła który sprowadził na ludzi śmierć i cierpienia.
 
Powiadam wszystkim: proszę, weźcie do ręki Biblię, zdmuchnijcie kurz, czytajcie i przestańcie zionąć taką nienawiścią do Niemców, Żydów, Amerykanów, Rosjan, Ukraińców, Arabów, czarnoskórych, żółtoskórych i nie wiem kogo jeszcze, może Pigmejów i Eskimosów...
Miejcie w nienawiści jedynie konkretnych ludzi, z imienia i nazwiska, którzy za nic mają miłość i sumienie, nie brzydzą się popełnianiem zbrodni i okrucieństwa, przestępstwa i wszelkiej przemocy ale pomstę pozostawcie Jehowie i Jego Synowi.

Portret użytkownika Zenek :)

  Nie ma takiego boga jak

 
Nie ma takiego boga jak yahwe czy yehowa.
 
Ten "byt" to urojenie żydostwa, taka fałszywa religijna flaga by łatwiej było rabinom wysyłać przygłupy na wojny religijne o interes i władzę sanhedrynu.
 
 

Portret użytkownika infor

w chwili obecnej jesteśmy pod

w chwili obecnej jesteśmy pod zaborem informacyjnym.  Trwa wojna informacyjna-psychologiczna pomiędzy naszymi zaborcami.  Tutaj mamy dwie grupy naszych zaborców:  NIEMCY I ROSJA z jednej strony oraz USA ANGLIA I IZRAEL z drugiej strony.
Te dwa obozy w chwili obecnej walczą ze soba na smierć i zycie za pomoca mediów.  My możemy te sytuacje wykorzystac powstając z kolan i odzyskując PRAWDZIWA NIEPODLEGŁOSC.  polecam zaznajomic sie z tym wystapieniem:  https://www.youtube.com/watch?v=QEL1y-7S86I

Portret użytkownika Szakal

No Patrząc na Historię

No Patrząc na Historię Czech.Gdzie Armie obcych Państw przechodziły jak przez swoje.Dla nich pokojowo rozwiązana sytuacja to jak zwykle oznacza poddanie się.Niektóre kraje mają honor. Nie oddają za darmo.

"Kiedyś Trudno było mi okiełznać strach,Dziś Trudno Mi okiełznać siebie"
 

Portret użytkownika TheOgoras

Jaceniuk jak na obrego żyda

Jaceniuk jak na obrego żyda przystało robi to do czego został powołany na stanowisku premiera, sprawa jego pochodzenia jest przemilczana na ukrainie, czyści sie jego przeszłość i powiązania z ickami i wałkmi na dużą ksę jakie robił pracując dla banku żydowskiego ale robią to bardzo nieudolnie powinni sie uczyć od naszych, no ale tam się demokracja dopieo rodzi Biggrin pozdrawiam

Gdy mędrzec wskazuje księżyc, głupcy patrzą na palec

Portret użytkownika Eragon

Nie jest przemilczana jeżeli

Nie jest przemilczana jeżeli chodzi o "elitę" na Ukrainie,mam znajomego który był ostatnio w Polsce i podczas rozmowy powiedział że normalni ludzie doskonale wiedzą że rządzi nimi ŻYDOSTWO. Myślę że niedługo bo coś zaczyna się dziać też w środkowej Ukrainie ale nie chciał mówić,powiedział że zaczyna się u nich prawdziwa wojna,a to co mówią w "polskich mediach"to bajki które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
 

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Hahahahaha bo Poroszenko

Hahahahaha bo Poroszenko Jaceniuk Kliczko Tiahnybok i ta cała klika wydymali Ukraińców. Naobiecywali im że jak obalą Janukowycza i pokonają Ruskich to będą mieli państwo nacjonalistyczne z wizji Bandery.
A przecież wiadomo że celem tego Majdanu było wyrwanie Ukrainy spod okupacji Rosji i oddanie pod jeszcze większą okupacje czyli Unie a Banderowcy byli tylko murzynami do czarnej roboty. Teraz się pokapowali że coś tu nie gra. Bieda gorsza jak za Janukowycza, stracili Donbas którzy ich żywił przez 25 lat a Poroszenko ich chce wypchnąć za granice żeby rozpełźli się po Europie jako tani wyrobnicy dla Polaków czy Rumunów.
Wcale bym się nie zdziwił gdyby powstał Majdan 2.

 

Portret użytkownika TheOgoras

dokładnie, nacjonalistyczne

dokładnie, nacjonalistyczne odruchy wykorzystuje sie do przewrotów potem robi sie z nich oszołomów i goni flagą w kolorach tęczy, przetrwaja tylko ci co przebiją sie do medi, powiązani z wywiadem i co bardziej liczący sie zostaną kupieni albo wsadzi im sie żydówkę do łóżka, a z resztą rozprawi sie już seryjny samobójca(wszystko to już niestety widzieliśmy u nas ) pozdrawiam

Gdy mędrzec wskazuje księżyc, głupcy patrzą na palec

Portret użytkownika achiles

To że ten szczur jaceniuk

To że ten szczur jaceniuk jest podżegaczem wojennym jest wiadomym i oczywistym faktem, dla każdego, kto się chociaż w połowie orientuje w tym co się tam tak naprawdę dzieje. Ten zakompleksiony od dzieciństwa szczur z wyglądu i z zachowania, od samego początku tego ZAMACHU STANU, stał w pierwszym szeregu i grał pierwsze skrzypce  w eskalacji tego wszystkiego, co się obecnie ZŁEGO dzieje w tym UPADŁYM KRAJU. Ale tak to już w życiu bywa i historia tego uczy, że ludzie brzydcy, chudzi, mali i zakompleksieni z tego tytułu jak historia uczy, kiedy pojawiała się im szansa zostać kimś, ale w imię czegoś złego, to się na to decydowali i zgodnie z powiedzeniem byli zdolni do wszystkiego najgorszego, co może cechować ludzką OSOBOWOŚĆ i SZLI PO TRUPACH DO CELU. Oczywiście najczęściej byli tylko czyimiś marionetkami w tej niegodziwości za sznurki pociąganymi i zazwyczaj szybko sami źle kończyli, co i zapewne nastanie z tym ZWIERZAKIEM, bo przecież w nieskończoność wiecznie nie będą go wstanie tak jak obecnie chronić. Notabene, mam dziwne przeczucie, że skończy ten jegomość podobnie jak skończył w NIEMCZECH ich idol i guru, czyli rzeźnik STEFEK BANDERA, tak na marginesie kiedy się porównuje oba te RYJE, na zdjęciach, to nasuwa się wniosek podobieństwa fizycznego miedzy nimi. Podobnym TYRANEM I ZWIERZAKIEM jest w tej obecnej EKIPIE niejaki TURCZYNOW, który to się chyba nieco wystraszywszy tego co czynił zaraz po objęciu URZĘDU GŁOWY UPADŁEGO PAŃSTWA, nieco usunął się obecnie w cień i działa bardziej zakulisowo, jak na pierwszym planie. Ale za to co uczynił i za te jego wszystkie wojenne dekrety zaraz kiedy to się na wschodzie zaczynało i rozkręcenie tej RZEZI od samego początku, ci co mają pamiętać o tym, to będą pamiętali a w najbardziej odpowiednim momencie i dogodnej chwili, podsumują mu to wszystko i zgodnie z należnością ODPŁACĄ.  Korzystając z okazji i nie chcąc pisać kolejnej pod tym artykułem wypowiedzi muszę się podzielić mała refleksja, jaka mi się wczoraj nasunęła podczas oglądania nocne wydanie faktów na [email protected]$, gdzie to jak to oczywiście zwykle bywa, szydzono z dramatycznej sytuacji w jakiej znajduje się ludność cywilna DONBASU. pokazywali tam starszych ludzi, którzy to naprawdę są w katastrofalnej sytuacji egzystencjonalnej i brakuje im zupełnie wszystkiego począwszy od chleba, kończąc na czymś do okrycia w tym zimowym okresie, a na zbliżające się u nich ŚWIĘTA PRAWOSŁAWNE BOŻEGO NARODZENIA, gdzie mimo już 12 KONWOJU HUMANITARNEGO typowo ŚWIĄTECZNEGO, potrzeby tych ludzi są tak ogromne i potężne, że szczytem marzeń wielu tych starszych ludzi jest możliwość otrzymania jakiejś wkładki mięsnej, do kapusty z grochem. I ci pajace nasi z naszych ŚRODKÓW MASOWEGO OGŁUPIANIA, zdają się to przedstawiać jako sukces ARMII UKRAIŃSKIEJ i obecnego tamtejszego NIERZĄDU z tego tytułu. To ja się pytam, gdzie my żyjemy i jakie wyznajemy wartości, skoro w znakomitej większości łykamy jako społeczeństwo tą papkę medialną i się temu nie potrafimy jako LUDZIE sprzeciwiać w ten, lub inny sposób??? pochylając się nad tą refleksją, należy sobie jeszcze uzmysłowić, że ten los zgotowali ludzie innym ludziom, często swoim WSPÓŁOBYWATELOM , a nasi RZĄDZĄCY PAJACE Z NADANIA, brali czynny udział w tym od samego początku i nadal biorą, do dnia dzisiejszego. Chociaż ten zarzut, nie tyczy się tylko do NASZEJ KLASY OBECNIE RZĄDZĄCEJ, ale o zgrozo, do całej NASZEJ NIBY KLASY POLITYCZNEJ, bez wyjątku żadnego!!! Ale jak to powiadają RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY i skoro mamy takie społeczeństwo, to i taką mamy KLASĘ NIM RZĄDZĄCĄ, lub dążącą do tego. Ale nigdy i przenigdy, nie było tak by coś takiego dobrze się skończyć mogło, jak nie wcześniej, to później dla danego NARODU, które z takim stanem rzeczy się godzi i na to pozwala.

Portret użytkownika Zenek :)

  I jaceniuk i turczynow

 
I jaceniuk i turczynow to żydzi na stałych etatach w CIA. Oba te maszkarony nawoływały też do masakr podludzi żyjących, w ich mnienaniu, na terenach przypisanych przez boga (czytaj urojenie zwane schizofrenią judaistyczną) żydowskiej nazistowskiej judeopolonii.
 
Poroszenko robi tylko za słupa dla tych 2 by w razie kłopotów tylko jego powieszono dając szansę tamtym dwóm żydowskim ludobójcom na ucieczkę do "Raichu" (czytaj iSSraela). 
 
A mord na "BATMANIE" jest w klasycznym żydowskim stylu "mordowania ważnych gojów" i sugeruje iż obecny przezydent LDR czeka tylko na okazję by poddać swoją republikę inkasująć judaszowe szekle za to (za samą sprzedajną mordę powinien dostać dożywocie a nie stołek premiera).
 
Sugeruje to też iż spodziewana inwazja będzie dokonana od północy, być może już w czasie prawosławnej gwiazdki bo to też ulubiona tradycja pustynnych nazioli od urojenia zwanego yahwe. Tradycja PODRZYNANIA GARDEŁ ŚPIĄCYM CZY ŚWIĘTUJĄCYCM GOJOM.
 
 

Portret użytkownika Wyzdro

Dzisiaj było coś o

Dzisiaj było coś o demonstarcji na Węgrzech tak ,że obanana się już zdenerwował.Relacjonują że było okrągłe 5 tyś demonstarantów .Na moje oko to może z tysiąc.Demonstrowali za takimi pierdołami jak demokracia i zblirzeniem do EU.Wniosek z tego że bezrobocia i innych palących potrzeb społeczeństwo Węgierskie już nie ma.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem